Esileht Kodunurk Teleteenus

Näitan 4 postitust - vahemik 31 kuni 34 (kokku 34 )

Teema: Teleteenus

Postitas:
Kägu

Ülikeeruline (või siis mõistmatult kallis) on saada maakoju valguskaabli otsa TV lahendust, mille talveks saab peatada/lõpetada (internet on juba üle mõistuse kallis).  Mobla levi on väga kehv ja kõikuv, et selle kaudu midagi kasutada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Go3 vaatamiseks on vaja sateliit antenni. Ei soovita go3 linna elanikele sest internet on tele2 oma ja mastid pidevalt ülekoormatud. Olen 2 aadtat klient olnud ja selle aja sees pole kogu teenust kordagi kasutada saanud sest see lihtsalt ei tööta. Kui väljas on ilm halb siis pole lootustki, et näiteks järelvaatamine või filmiriiul töötaks. Minu puhul väidavad, et viga vanas ruuteris aga uut ilma uue lepinguta ei väljastata. Seega istun selle jama otsas ja ei soovitaks seda teenust isegi mitte vaenlasele kui siis mõnele sadomasole????

Tegelikult Go3 jaoks pole sati panni vaja. Go3 on nagu Netflix, töötab üle interneti. Meil linnas ongi Go3 ja sellest täiesti piisab, sest sealt näeb ka telekanaleid.

Maakoju pidime Home3 sat tv panema, sest maal on netiühendus Go3 jaoks liiga kehv. Home3 sat tv-le pole meil midagi ette heita, meie maakodus ainukene töötav lahendus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Go3 vaatamiseks on vaja sateliit antenni. Ei soovita go3 linna elanikele sest internet on tele2 oma ja mastid pidevalt ülekoormatud. Olen 2 aadtat klient olnud ja selle aja sees pole kogu teenust kordagi kasutada saanud sest see lihtsalt ei tööta. Kui väljas on ilm halb siis pole lootustki, et näiteks järelvaatamine või filmiriiul töötaks. Minu puhul väidavad, et viga vanas ruuteris aga uut ilma uue lepinguta ei väljastata. Seega istun selle jama otsas ja ei soovitaks seda teenust isegi mitte vaenlasele kui siis mõnele sadomasole????

Meil linnas töötab hästi. Nutitelekas, ruuter telekal endal juba sees, pole vaja mingit satipanni ometi. Kõik toimib, kuigi internet ise on isegi aeglasem kui meie maakodus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lisan: maakodus vaatan arvutist. Võimalik on 2 seadmel ka korraga vaadata, nii et samal ajal võib keegi teine ka nt voodis tahvlit kasutada. Nii unejutuks. Pole probleeme olnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 31 kuni 34 (kokku 34 )


Esileht Kodunurk Teleteenus