Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Telia

Postitas:
Kägu

Täitsa lõpp-üle kuu aja pidevalt kodus telekas jamab ja kohati internett aeglane. Kuid telia väidab et nende poolt kõik korras. Kas ma ainuke???

Millist teist teenusepakkujat soovitate?

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Äkki sul ruuter on vigane, kui rendid, palu välja vahetada.

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Äkki sul ruuter on vigane, kui rendid, palu välja vahetada.

Vahetasin välja aga mingit kasu polnud…

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Meil tahab ka tihti restart ja jamab, olen kuulnud, et paljudel see jama.

Eks inimesed kodus ja koormus suurem.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Meil ka viimaselajal Telia jamab, kaob wifi ja tv pilt. Just eile õhtul korduvalt levi kõikus.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

See on paljudel, ma olen uurinud sõpradelt, neil on sama. Lisaks on korrast kavad ja salvestused ei tööta, nad ei taha midagi teah. Eile teatasin neile, et kuna nad rikuvad lepingut, et saated ei salvestu kuna kavad on korrast ära, siis küsin salvestamise raha tagasi ja nad peavad kompenseerima kuni jaanuarini teenuse eest. Selle peale hakati natuke eile liigutama.
Nendega peab karm olema, mul on olnud mitmeid tehnilisi probleeme, tegelikult saab korda ainult siis kui kuri olla. Leebelt ei saa midagi, ma olen saatnud neile meilile teateid, et seoses kvaliteedi puudumisega ei saa teenust kasutada ja järgmise kuu arvel tuleb teenused arvelt maha võtta, sest teenust ei saa kasutada. Mul võeti jaanuaris peaaegu 100 eurot arvest maha ja nüüd annan neile aeg-ajalt teada, et kui jälle teenust kasutada ei saa, siis nad on kohustatud arvelt need teenused maha võtma või kompenseerida.

+3
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul võeti jaanuaris peaaegu 100 eurot arvest maha ja nüüd annan neile aeg-ajalt teada, et kui jälle teenust kasutada ei saa, siis nad on kohustatud arvelt need teenused maha võtma või kompenseerida.

Rate this item:Submit Rating00

100 eurot!!! Kui suur sul see arve on siis, et 100 maha saadi võtta? Mul arve nett+tv 27 eurot – kuskilt ei kannataks 100 tagasi küsida.

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul ka Telia. Salvestustel on varemgi probleeme olnud, saade hakkab poole pealt ja pead muudkui teisi saateid hoopis kerima, et lõpuks selle soovitud saate ära saaks vaadata.
Ja järjest enam on kavasid puudu, seega ei saagi vaadata salvestusi. Eriti puudulik on fox vahel. Foxil on ka see probleem, et nad ei näita episoode järjest ja jätavad vahele. Ma hakkasin vaatama uuesti algusest seda HIMYM sarja, kogu aeg on hüppamine ja vahele on jäänud juba mitu episoodi, vahel lausa 2 korraga. See muidugi pole Telia süü, vaid Foxi oma.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul võeti jaanuaris peaaegu 100 eurot arvest maha ja nüüd annan neile aeg-ajalt teada, et kui jälle teenust kasutada ei saa, siis nad on kohustatud arvelt need teenused maha võtma või kompenseerida.

Rate this item:Submit Rating00

100 eurot!!! Kui suur sul see arve on siis, et 100 maha saadi võtta? Mul arve nett+tv 27 eurot – kuskilt ei kannataks 100 tagasi küsida.

139 eurot, 2 eraldi netiühendust, sest töötan kodus ja IT alal, 2 digiboksi, premium pakett ja mõned laenutused.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

139 eurot, 2 eraldi netiühendust, sest töötan kodus ja IT alal, 2 digiboksi, premium pakett ja mõned laenutused.

Mul Telset 10 eurot kuus.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul on Elisaga samad jamad. Need ei kompenseeri kunagi midagi ega võta jamasid omaks. Käsevad muudkui restarti teha. Ma ennem ei kontakteerugi nendega, kui ise olen kõik võimalused ära proovinud. Teenindajad on ka Elisas ülbed, ei vaevugi süüvima. Väga ebameeldivad kogemused nendega. Mujal tänapäeval vähemalt teenindus viisakas.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma olen alati Teliast tasaarveldust saanud.
Uue ruuteri ostmisega kadus wifi levi täitsa ära. Muud ei aidanud kui osta wifi võimendi, nüüd toimib kõik täitsa ilusti.

+1
0
Please wait...

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )