Esileht Kodunurk Telia digibox(Motorola)

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Telia digibox(Motorola)

Postitas:

Kas lõpetasid toimimise?

Novembris saadeti teavituskiri, et peaks uue vastu vahetama.

Mul isiklikult ei olnud selle toimimisega ühtegi probleemi vb natuke aeglasem oli.
Fb-s müüakse neid päris palju. Kas kusagil siiski saab neid kasutada või on prügikastikraam pigem?

ise kasutasin üsna harva teleteenust, mõned päevad aastas ehk, siis oli hea, kui rendivaba aparaat kohe võtta oli kodus.

 

+1
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Motorola digibox on nagu halvatuses tigu.
Kui sa tõesti tv teenuseid harva kasutad, siis sulge telia teenused ja kasuta tasuta err teenust.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma seda kirja ei märganud ja ühel ilusal novembrikuu päeval olin lihtsalt pildita. Nii et jah, lõpetati ära.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on üsna vana mudel (10+ aastat juba). Tõesti lõpetas etteteatatud kuupäeval töötamise (vist oli 23. või 24.november minul see kuupäev). Minul ei olnud küll see vana digiboks nagu halvatud tigu – enne lõplikku sulgemist töötas kõik mis vaja.

Uus saadeti üsna kohe asemele, aga pole jõudnud seda veel ära ühendada (seisab karbis), seega uue töökindlust ja kvaliteeti ei saa hetkel kommenteerida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Motorola digibox on nagu halvatuses tigu.

Kui sa tõesti tv teenuseid harva kasutad, siis sulge telia teenused ja kasuta tasuta err teenust.

Mul töötas tõesti probleemideta. Ei jooksnud kordagi kokku, olen kuulnud muidu jah, et teistel pilt hangud kohati.

Teleteenused aktiveerisingi neil päevadel ainult, kui reaalselt kasutasin. Telia küsib tasu ainult nende päevade eest siis, mitte tervet kuutasu.

 

viimati kasutasin 30nov, siis töötas veel.

 

seda tasuta dogiboxi pooleks aastaks mulle pakuti ka, aga ei näinud mõtet võtta, kui nii harva kasutan.

Leian nüüd ilmselt teised võimalused oma külalistele tv-d vaadata, kui vajadus peaks tekima.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas lõpetasid toimimise?

Novembris saadeti teavituskiri, et peaks uue vastu vahetama.

Mul isiklikult ei olnud selle toimimisega ühtegi probleemi vb natuke aeglasem oli.

Fb-s müüakse neid päris palju. Kas kusagil siiski saab neid kasutada või on prügikastikraam pigem?

ise kasutasin üsna harva teleteenust, mõned päevad aastas ehk, siis oli hea, kui rendivaba aparaat kohe võtta oli kodus.

inimesed tahavad sellist ronti kasutada ??

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Telia tv võib ka ilma digiboksita  arvutist vaadata.   Ja arvuti pildi võid ju peegeldada.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Otsustasin selle uue Arrise digiboksi tööle rakendada ja see täielikult keeldub koostööst. Tehnik nentis ka, et millegipärast ei tööta üldse. Nüüd tuleb siis oodata kuni keegi viitsib Tallinna esindusse sõita ja see uus veel uuema vastu vahetada (mis loodetavasti nõustub telepilti näitama).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Otsustasin selle uue Arrise digiboksi tööle rakendada ja see täielikult keeldub koostööst. Tehnik nentis ka, et millegipärast ei tööta üldse. Nüüd tuleb siis oodata kuni keegi viitsib Tallinna esindusse sõita ja see uus veel uuema vastu vahetada (mis loodetavasti nõustub telepilti näitama).

huvitav. mul on ka see arris nüüd, töötab ja pole mingit probleemi. vana töötas ka, aga menüüdes liikumine oli aeglane ja üha aeglasemaks muutus. Nüüd sellega ei ole probleemi. uus kerimine on tiba harjumatu.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Otsustasin selle uue Arrise digiboksi tööle rakendada ja see täielikult keeldub koostööst. Tehnik nentis ka, et millegipärast ei tööta üldse. Nüüd tuleb siis oodata kuni keegi viitsib Tallinna esindusse sõita ja see uus veel uuema vastu vahetada (mis loodetavasti nõustub telepilti näitama).

No kas tehnikul siis uut boksi kaasas ei olnud või kes kus sul nentis, et ei tööta üldse?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Kodunurk Telia digibox(Motorola)