Esileht Ajaviite- ja muud jutud Tellimine amazonist

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Tellimine amazonist

Postitas:
kriinu

Tahan tellida amazon.com-ist midagi, aga ei ma ei saa aru, kuidas oleks sinna aadressi õige sisestada – ükski moodus ei sobi, alatu ütleb, et aadress valesti sisestatud. Äkki oskate nõu anda?

Please wait...
Postitas:
Kägu

RE: Tellimine amazonist

..Kui sama kaup on amazon.co.uk-s ka, soovitaks üldiselt sealt tellida, tollimaksu siis ei tule.

Teemasse aga, ehk on täpitähed aadressis?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
kriinu

Aitäh, vaatan sealt uk-st ka. Ise mõtlesin ka, et ehk täpitähtede pärast, kuid nende ära muutmine ka ei aidanud

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tegelikult, kui ma õigesti mäletan nüüd – billing address peaks olema vist sama aadress, mis seotud krediitkaardiga/pangakontoga vms? Mul ka korra oli mingi jama. Ja shipping address võib ükskõik mis aadress olla. Äkki selles probleem?

Please wait...
Postitas:
kriinu

Tegu ongi shipping address’iga – kuidagi ei saa nii sisestatud, et nad rahul oleks. Ma pole enne midagi tellinud, kui suur see tollmikas muidu oleks. Äkki polegi üldse mõtet.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Üle 22 euro väljaspoolt euroopa liitu tellitud toodete eest tuleb maksta tollimaksu, tollimaks on 20% hinnast.

infot veidi:

http://www.post.ee/6014

Please wait...
Postitas:
Kägu

ja lisaks tollimaaklerite tasu… või need paberite määrimise tasud mis nad siin otsa panevad lisaks sellele tollimaksule.
Igatahes mu sulejope, mis maksis 40 dollarit oli kätte saades 900 krooni (krooni ajastul)
ja sel ajal oli mingi aeg lubatud 30 euro eest maksuta osta.

Please wait...
Postitas:
Kägu

No, tollimaaklerite tasu (mul oli millalgi vist 15 euri ehk u 230 krooni lisaks tollimaksule ning hinnale) saab ilusasti elimineerida, kui käia ise järgi asjal tollis. Lihtsam muidugi kui pealinnas elad 🙂

Please wait...
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Tellimine amazonist

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.