Esileht Pereelu ja suhted Tellimine sportsdirect.com-is. Ei oska suurusi valida?

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Tellimine sportsdirect.com-is. Ei oska suurusi valida?

Postitas:

Mul väiksem laps 2a ja pikkust 86-90 vahel. Ta selline kõhnake ka. Pluuse kannab valdavalt veel 86 ja püksid siis 86/92. Jalanumber tal 23.
Vaatan, et sealt saaks 2-3a riided-mis pikkusele need umbes vastavad,on kogemusi?
Mis suurust jalanõud talle peaks vaatama?

Suurem laps mul 8,5a, 137cm pikk. Ta selline pikkade jalgadega ja kannab üldiselt 140/146 riideid. Talvekaid suuremaidki.
Kas temale jääks 11/12a riided liiga suureks?
Jalanumber tal 34.

Kui endale tellida-kas siis on suurused teil vastanud sellele, mis reaalis kannate?
Aga meeste puhul? Just pükste pikkused-laiused? Tahaks talle ka tellida, aga ta mul 183cm pikk, pikkade jalgadega ja samas puusad hästi kitsad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.07 09:28; 19.07 13:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jalatsid üldjuhul vastavad numbrile.
Riietega on minu arust raskem. 4aastasele tüdrukule tellisime komplekti , millel sees vanus 5/6 ja oli täiesti paras.
Meestele pükste osas on seal kolm eri pikkust valida; kui jalad pikad siis tuleb valida see kõige pikem pikkus. Pojale ( 186cm pikk) ostsin kõige pikemas pikkuses teksad; sobisid. Samas üks T-särk, mis tellisin, oli kuidagi lohvakas, kuigi nr. järgi oleks pidanud sobima.

Mina sinu olukorras ostaks igale ühele alguses midagi prooviks, pigem siis lastele suurema numbri, siis näha, et kuidas sobib. 8,5 aastasele, kes nii pikka kasvu on prooviks tõesti neid 11/12a riideid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lasteriided on meil olnud pigem suured. Et ostsin 1-2 aastat ja vastas pigem 2a-le. Liiga suur vahe minu meelest. Aastane ju väiksem tunduvalt kui 2a.

Naiste- ja meesteriided on suht õiges suuruses. Muidugi oleneb firmast. Seal neid mitmeid ja see võib ka erinev olla.

Pead proovima. Seal odavad riided, midagi hullu vast ei juhtu kui mõni mööda on. Saad maha müüa mõnele tuttavale:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tahaks endale ühed Lee Cooperi püksid prooviks-üldjuhul kannan pükse 36-38. Kuna need sellised lötakamad, siis võtaksin 12 ehk M.
Aga juures veel tähed R ja L – kas need tähendavad regula ja long? Ma ise selline lühike 163cm.

Suuremale poisile otsustasin, et pluusid võtsin väiksemad (9-10a) kuna tal suurem suurus ka kuidagi ülevalt lötakas, püksid aga 11-12a. Samuti talveriided võtsin 11-12a.
Väiksele poisile aga ühe komplekti 18-24mnt. Sest üldiselt vaatasin kappi ja tegelikkuses ikka kannab enamasti 86 riideid. 92 veel püksid jne ikka suured,eriti kuna ta selline kõhna.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.07 09:28; 19.07 13:04;
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Pereelu ja suhted Tellimine sportsdirect.com-is. Ei oska suurusi valida?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.