Esileht Hobinurk Tenerife aprilli lõpp/mai algus, kes käinud?

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Tenerife aprilli lõpp/mai algus, kes käinud?

Postitas:

Kas ookeanivesi juba soe siis tavaliselt? Kui palju sooja umbes?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.11 13:55; 27.11 15:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

sel ajal pole käinud, aga märtsi alguses oli u 20 kraadi tenerife lõunaosas. kuna ilm oli väga soe, siis kannatas ka ujuda.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.11 13:56; 27.11 14:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

googelda: “tenerife weather april”

ja sa saad kohe esimeste linkidena Tenerife keskmised aprilli temperatuurid.

Päeval 22 kraadi sooja, õhtul-öösel 15 kraadi sooja (üleval mägedes külmem). Vee temperatuur võib olla vahemikus 17-22 kraadi.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Me oleme käinud Tenerifel aastavahetusel. Temperatuuride vastu huvi ei tundnud, aga ujusime ookeanis. Vesi oli soe, õhk oli soe, aga mitte vastikult kuum. Õhtul võis panna õhukese kampsuni kleidi peale, aga võis ka panemata jätta. Aga võib-olla meil lihtsalt vedas.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.11 14:04; 27.11 15:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

tenerife temperatuuirde guugeldamisega peab tähelepanelik olema, osa ilmajaamu on kõrgemal ja temp vahe on märkimisväärne. samuti on vahe märkimisväärne siin- ja sealpool mäestikku.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.11 13:56; 27.11 14:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen käinud jõulude ajal ja keskpäeva paiku oli põhjamaalase jaoks ikka üsna palav, kuigi varjus näitas kraad 22-24. Meri ka ujutav. Nagu olen aru saanud, siis asukohast tulenevalt on seal aastaringselt üsna stabiilne temperatuur.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ookean on aasta ringi jahe, üle 22 pole mais. Aga õhk on liiga kuum. Tavaliselt tšartereid tehaksegi vaid oktoobrist aprillini, suvehooajal on seal liiga palav.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaatan, et reisifirmad pakuvad küll reise ka aprilli lõpus ja mai alguses.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.11 13:55; 27.11 15:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas siis 22 kraadine vesi pole piisavalt soe ujumiseks?? Üle selle minu meelest on juba liig. Ujumiselt ma ootan kuuma ilmaga ka veidikest värskendust ja kui on juba 23-24 kraadine vesi, siis ta enam ei värskenda. Hea ujumise vesi on 19-22 kraadi.

+1
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.11 14:04; 27.11 15:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaatan just pileteid veebruarikuiseks koolivaheajaks Gran Canariale. Kui võtta hotell Maspalomasesse voi Playa des Inglesisse, kas siis võiks loota Eesti suvele? Oskab ehk keegi oma kogemust jagada, reisifirmade kodulehti piilusin ja googeldasin ka.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma olen käinud mai alguses Costa del Solis, mis on tunduvalt põhja pool, seal oli päeval +25, vahepeal +20. Ilusa ilmaga mere ääres sai olla, aga avamerre ujuma küll ei kippunud.

Sõltub palju sellest, kuidas sul ilmaga veab, mais on seal nagu meie tavaline Eesti suvi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul vist hetkel siin lähim kogemus. Käisime yhel aastal viimase reisiga, mis lõppes 16. aprillil. Käisime peaaegu iga päev aastase lapsega lainetes hullamas ja vesi oli igati normaalne. Sooja oli õhus 20-28 kraadi. Kui vaatad ilmateadet, siis lõunapoolsete linnade oma ja arvesta natuke juurde. Temperatuure mõõdetakse kõrgemalt, kui sina rannas lesid, ja veetemp mõõdetakse kaugemalt, kui kalda äärest. Kalda äärest kaugemale sa seal nagunii ei saa, kui pole ookeanis ujumise profisportlane. Laine on väga tugev enamikes randades.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaatan just pileteid veebruarikuiseks koolivaheajaks Gran Canariale. Kui võtta hotell Maspalomasesse voi Playa des Inglesisse, kas siis võiks loota Eesti suvele? Oskab ehk keegi oma kogemust jagada, reisifirmade kodulehti piilusin ja googeldasin ka.

Mina soovitaks Puerto Rico, Amadores, Mogan piirkonda, need peaksid olema soojemad piirkonnad. Ise kunagi käisin Gran Canarial ja siis uurisin seda piirkondade teemat. Amadorese rand on väga kena ka.
Tuuline peaks olema Bahia Feliz

Tenerifel on see soojem piirkond Adeje minu teada ja sealt edasi Los Gigantese piirkond. Tuuline koht on El MEdano (surfaritele) ja Costa del SIlencio. Esimese puhkuse võtsingi just Costa Silenciosse lootes, et see on tuulevaikne 😀

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Hobinurk Tenerife aprilli lõpp/mai algus, kes käinud?