Esileht Hobinurk Tenerife või Mallorca?

Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )

Teema: Tenerife või Mallorca?

Postitas:

Ehk leidub keegi kes on emmal-kummal käinud ja oskab jagada kogemusi. Reis toimuks aprilli lõpus, kestaks umbes 10 päeva. Läheksime lapse sünnipäeva puhul. Oleks ennekõike lapsele reis (8 a) Kuna Portugalis käisime eelmine aasta siis oleks Hispaania järgmine valik.
Mitte päevitamispuhkus, vaid lihtsalt avastamise ja olemise puhkus 🙂
Olen siin natuke uurinud ja oskan mõned plussid-miinused välja tuua.

Tenerife
+ookean
+loodus
+kuidagi ilusam ja puhtam
+aprillikuus soojem
-suhteliselt kallid lennupiletid ja enamus lendudel 2 ümberistumist

Mallorca
+odavamad lennupiletid, lühemad lennud
+vahemere ääres pole käinud
+kompaktsem ja arusaadavam
-aprillikuus tavaline temperatuur 14 kraadi, natuke jahe.

Palun aidake valikut teha, tahaks kogu perele toreda reisi kokku panna 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minge Tenerifele. Võtke reisipakett meie reisikorraldajalt (Novatours, Aurinko), siis saate ilma ümberistumisteta 6 tunniga kohale (otselennud on minu meelest väga suur pluss pakettreiside kasuks). Koha peal rentige auto ja saate saart omal käel avastada. Ja kui auto on, siis hotell ei peaks ka olema “kõik hinnas”, vaid piisab hommikusöögist. Teised toidukorrad vaatategi jooksvalt siis, kui kõht tühjaks läheb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan ka Tenerifet. Mallorca on kuidagi labusaareks muutunud. Muidugi võib vedada ja sattuda kenasse rahulikku piirkonda, aga võid sattuda ka lärmavate purjus vene ja saksa turistide sekka, keda seal on PALJU.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mallorcal ei ole käinud.
Tenerife on väga Hea valik aprillis. Oleme Kolm Korda käinud,Hea koht lastega koos käimiseks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.10 09:36; 11.10 16:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kindlasti Tenerife.
Soe, kümne päeva jooksul ei hakka igav, aga näeb palju. Saate minna nii loorberimetsadesse kui El Teidele. Loro park on tore (merilõvide, vaalade, delfiinide, papagoide showd) ja Siam veepark võiks ka lapsele meeldida. Toit on söögikohtades hea ja suht odav, pole mõtet hotellis õhtust süüa. Tenerifel on eestlased (Eike ja Olavi), kellel on reisibüroo ja Kristo Kööp, kelle jahiga saab minna ookeanile vaalasid ja delfiine minna vaatama. Kaks ümberistumist Tenerifele saamiseks on liiast, mõttetu aja- ja rahakulu.
Aurinko pakettreisid alates 500.-, ehk saab soodukate ja osturallide ja hullude päevade ajal ka soodsamalt. Lennupiletetid on küll olnud aeg-ajalt hea hinnaga (alla 200.-). Vaata trip.ee

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.10 15:16; 07.10 16:00;
To report this post you need to login first.

Tenerife! Tenerife on aprillis suurepärane. Ja üldse on Tenerife olnud üks mõnusamaid sihtpunkte, kus ma käinud olen.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Praegu Tenerife otsereisid saadaval ka Selveri laadapäevade raames, aprillis kaks reisi.
Osturallil ka, aga kuupäevi ei vaadanud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.10 15:16; 07.10 16:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Me sooviks ka just aprillis minna koos lapsega Tenerifele. Kuna oleme üldse vähe reisinud, siis omal käel väga ringi liikuda ei julge. Millist reisifirmat soovitaksite?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

aprillis on Mallorca siiski külm veel, aga loodus on kaunis, Kanaaria on alati lollikindel valik

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kus sa neid kahe ümberistumisega lende vaatasid?
Läbi LOndoni või Barcelona saaks ilusti ühe ümberistumisega, lennu kestus korraga ka normaalsem, kui 6 tundi.
Esimene valik oleks mul küll otselend, kuid kui pilet kallis siis vaataks midagi muud – Norweigani lende, Ryanairi Stockholmist või siis mõne vahemaandumisega. Vaata azair.com, see on otsingumootor, mis otsib just odavlende.
Aprillis võtaksin Tenerife, seal saarrel on piisavalt mida teha/vaadata 10 päeva jooksul. Auto võib rentida PlusCarist, neil päris head hinnad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Me sooviks ka just aprillis minna koos lapsega Tenerifele. Kuna oleme üldse vähe reisinud, siis omal käel väga ringi liikuda ei julge. Millist reisifirmat soovitaksite?

Tenerife nii turvaline kant, et sinna võib vabalt omal käel minna, kui saad head lennupiletid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.10 09:36; 11.10 16:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käisin lastega suve algul Mallorcal. Kohutav raharöövel koht on. Tegemist on palju, kui seljakott raha täis on, aga hinnad on ikka suht kallid iga asja puhul. Mere ääres oli ilus jalutusrada, vanalinn oli väga ilus, bussiühendus ok. Aga tagasi enam ei läheks sinna. Tenerifel pole käinud, aga läheks hea meelega. Kes on seal korra käinud, tundub, et on oma südame sinna jätnud. Mu sõprade seas mitmeid, kes sinna igal aastal tagasi lähevad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kes siin kirjutas, et mallorca piletid on soodsamad ja paremate ühendustega? Ma olin sunnitud just m pileteid otsima aprilliks ja valida on kallite ja veel kallimate piletite vahel nign boonuseks saad veel kehvad ühendused ka. Nii et mis firmaga saaab normaalselt mallorcale?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tulin just 2,5 nädalat tagasi Tenerifelt ja julgen väga soovitada, eriti lapsega. Omal oli sama teema – lapse sünnipäeva puhul ja kahekesi käisime. Lennupiletid ja majutuse võtsime reisibüroo kaudu, tšarterlend, st otse. Nädala olime seal ja ainult kaks päeva sellest jäi aega niisama päevitamiseks. Meie tegevuste hulka kuulusid Loro Park, Siam Park, saareekskusrsioon ja jahisõit merel, nägime ära nii delfiinid kui vaalad. Raha muidugi kulus korralikult, aga olingi selle jaoks kogunud, et saaks selle nädala lihtsalt olla ja ei peaks kuskilt kokku hoidma, tahtsin võtta maksimumi. Ja iga kell läheksin uuesti, kui jälle finants võimaldab. Seega julgelt soovitan Tenerifet!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tenerife, Costa Adeje või Playa de las Americas oleks lapsega parim valik. No ja siis kindlasti soovitaks vaadata ka charterite hindasid, hetkel oleks pakkuda ühe suuna pileteid Tallinn-Tenerife 12 või 14 aprill hinnaga 149-190eur, pagas hinnas. Vähemalt ühel suunalgi saaks otselendu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja, miks sul Kanaaridest valikus ainult Tenerife on? Olen käinud nii Tenerifel kui Fuerteventural ja lapsega eelistaksin kindlasti viimast. Sama raha eest saad Fuerteventural tunduvalt parema hotelli kui Tenerifel. Lisaks on Fuerteventural kilomeetreid ja kilomeetreid imeilusat liivaranda, mis on kohati täiesti inimtühi. Tenerifel on looduslikult vaid mustad liiva või kivirannad ja siis siis paar tehislikku valge liivaga randa, mis on täiesti ülerahvastatud. Oasis Park Fuerteventural on üks armsamaid loomaaedu, mida ma kunagi külastanud olen, ilus, puhas ja äärmiselt lastesõbralik.
Ainuke Fuerteventura puudus on see, et seal on tuul suurem kui Tenerifel.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.01 17:23; 29.01 15:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja, miks sul Kanaaridest valikus ainult Tenerife on? Olen käinud nii Tenerifel kui Fuerteventural ja lapsega eelistaksin kindlasti viimast. Sama raha eest saad Fuerteventural tunduvalt parema hotelli kui Tenerifel. Lisaks on Fuerteventural kilomeetreid ja kilomeetreid imeilusat liivaranda, mis on kohati täiesti inimtühi. Tenerifel on looduslikult vaid mustad liiva või kivirannad ja siis siis paar tehislikku valge liivaga randa, mis on täiesti ülerahvastatud. Oasis Park Fuerteventural on üks armsamaid loomaaedu, mida ma kunagi külastanud olen, ilus, puhas ja äärmiselt lastesõbralik.
Ainuke Fuerteventura puudus on see, et seal on tuul suurem kui Tenerifel.

Aprillis on Tenerifel ookean nagunii 19-20 kraadi, mis pole just eriti ujutav (lapsed muidugi on hullud ja ujuvad külmemas ka), seega liivarand pole eriline argument, pigem valige basseiniga hotell või apartment.

Ise olen käinud mõlemal ja Tenerife plussidest tooks välja omapärane loodus, Teide, Loro park, miinusteks, et kohalikku kultuuri ja sööke eriti ei tundu olevat.

Mallorca plussideks muidugi kohalik toit, aga kallis on see saar küll. Rannad ilusad, aga palju mäest alla marssimist ja pärast jälle üles. Endalgi oli väsitav.

Kindlasti võtke kohapeal rendiauto.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja, miks sul Kanaaridest valikus ainult Tenerife on? Olen käinud nii Tenerifel kui Fuerteventural ja lapsega eelistaksin kindlasti viimast. Sama raha eest saad Fuerteventural tunduvalt parema hotelli kui Tenerifel. Lisaks on Fuerteventural kilomeetreid ja kilomeetreid imeilusat liivaranda, mis on kohati täiesti inimtühi. Tenerifel on looduslikult vaid mustad liiva või kivirannad ja siis siis paar tehislikku valge liivaga randa, mis on täiesti ülerahvastatud. Oasis Park Fuerteventural on üks armsamaid loomaaedu, mida ma kunagi külastanud olen, ilus, puhas ja äärmiselt lastesõbralik.
Ainuke Fuerteventura puudus on see, et seal on tuul suurem kui Tenerifel.

Aprillis on Tenerifel ookean nagunii 19-20 kraadi, mis pole just eriti ujutav (lapsed muidugi on hullud ja ujuvad külmemas ka), seega liivarand pole eriline argument, pigem valige basseiniga hotell või apartment.

Ise olen käinud mõlemal ja Tenerife plussidest tooks välja omapärane loodus, Teide, Loro park, miinusteks, et kohalikku kultuuri ja sööke eriti ei tundu olevat.

Mallorca plussideks muidugi kohalik toit, aga kallis on see saar küll. Rannad ilusad, aga palju mäest alla marssimist ja pärast jälle üles. Endalgi oli väsitav.

Kindlasti võtke kohapeal rendiauto.

Ma veetsin just jõulud Fuerteventural ja ookeanivee temperatuur oli 23 kraadi. Lained olid suured, seega lapsed pidid ettevaatlikud olema aga vesi oli tõesti soe. Hommikune basseinitemperatuur oli aga 18 kraadi (õhtul seevastu 24). Nii et vähemasti esimese osa päevast eelistasid lapsed kindlasti ookeanis ujumist. Otsisin alguses hotelle, kus bassein oleks soojendusega aga siis andsin alla, neid oli väga vähe. Aprillis Tenerifel olles oli aga ookeanivesi nii külm, et ujuda küll ei kannatanud. Ju see oleneb tuulest, hoovustest ja muudest faktoritest. Igal juhul on tore, kui ujumise valikus on mitte ainult bassein vaid ka ookean imeilusa rannaga.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.01 17:23; 29.01 15:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aurinko pakettreisid alates 500.-, ehk saab soodukate ja osturallide ja hullude päevade ajal ka soodsamalt. Lennupiletetid on küll olnud aeg-ajalt hea hinnaga (alla 200.-). Vaata trip.ee

Tenerife reisid kuni poole aprillini. Hinnad algavad 950-st ca

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )


Esileht Hobinurk Tenerife või Mallorca?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.