Esileht Hobinurk Tenerifele ise või paketiga

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Tenerifele ise või paketiga

Postitas:

Andke nõu. Ei ole seal kunagi käinud, aga tahaks väga kevadel minna. See on ka kõige soojem sihtkoht, mida oma perele lubada saame. Aga kuidas saab soodsamalt, kas ise orgunnides või pakett osta? Paketid algavad 500 eurost, olen vaadanud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.08 11:27; 18.08 13:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna kevadel minna tahad? Mitmeliikmeline pere on? Kui varem kuskil käinud ei ole ja saad paketi 500 € inimene siis võiks sellest alustada. Kuigi reklaam on alati üks ja reaalne paketi hind hiljem teine.
Ise kombineerides olen saanud lennud (ümberistumistega) keskmiselt 250 € inimene, rendiauto (Pluscar) varakult ette broneerides 200 € (10-14 päeva) ja ööbimine 450 € (kehvem hotell).
Variandid piletite ootsimiseks Ryanairiga Tallinnast Londonisse, Bergamosse või mõnda saksa linna ja sealt Tenerifele, otse STockholmist aga siis pead laevaga Stocki sõitma. Air Balticuga Barcelona el Prati ja sealt Ryanairiga Tenerifele.
Tagasi olen siiani lennanud alati läbi Londoni ja Easyjetiga, seal on vaja ööbida, sest Tallinna lennud on varahommikul. Premier Inn Gatwick Nprthis saab toa varakult broneerides 40 € öö.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No vat kui palju tahad säästa aega vs raha. Eelneva käo kirjutatud näitel on sebimist palju, aega läheb palju raisku, lisakulud ekstra sõitudele ja ööbimistele (ja kaudselt ka muud kulud, nt söök ja lühitransport).
Paketiga see eelis, et ca 6 lennutundi Tallinnast, oled kohal, bussiga viiakse hotelli ukse ette ja edasi on sinu vaba valik.
Pakett on pakett, selle hind on kinnitamisel lõplik. Meie ostsime (käisime küll mehega kahekesi, mitte perega), olime 4-tärni hotellis, sees hommiku- ja õhtusöök (rohkem poleks jaksanudki süüa), maksis ca 700 (oleks õhtusöögi ära jätnud ja odavamasse hotelli läinud, oleks märksa odavamalt saanud), see siis nädala peale. Lisakulu olid ekskursioonid ja muu nipet-näpet omalik tahtel ja valikul.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.08 15:04; 17.08 19:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tenerife on üks kahest paketireisist, kus meie pere on käinud. Teine oli Kreetale. Paketireis tasub võtta, kui sihtkohta otselende pole, isegi ühe ümberistumisega lende eriti pole , aga seevastu paketireise pakutakse palju. Sellised sihtkohad ongi põhimõtteliselt Kanaari saared ja Kreeka saared. Kaks kohta, kuhu on mõtet paketireis võtta. Vist Türgi ka, ja Bulgaaria.
Tenerifel me käisime oma reisikarjääri algusaegadel. Siis ei olnud eelnevaid kogemusi ja olime kõigega rahul. Tagantjärele saan aru, et hotell oli paras peldik, aga no kes seda siis oskas hinnata! Olin õnnelik, et lõunamaa ja palm õõtsus jaanuarikuus rõdu all. Kreetal kui käisime, olime juba rohkem reisinud ja saime aru, et see neljatärnihotell, mille Novatours meile andis, jäi kõvasti alla kõigile neile neljatärnihotellidele, kus me oma ise korraldatud reisidel olime peatunud.
Aga siiski ma arvan, et võta see paketireis ära. Katsu teenindajalt uurida, milline oleks hea hotell? Vaata, kas sulle pakutud hotell on äkki ka Booking.com-is ja loe, mis kliendid kirjutavad selle hotelli kohta? Kuigi võib-olla need reisibüroodega koostööd tegevad hotellid polegi Bookingus – mina näiteks otsisin meie Kreeta hotelli, et kirjutada üks krõbe arvustus, aga seda polnud seal.
Aga isegi kui hotell on nirum, kui sa harjunud oled, siis otselend on ka palju väärt. Oled küll nädala ehk tiba kehvemas hotellis, aga pärast saad otse koju, ei pea kusagil Londoni või Barca lennujaamas kügelema. Eriti lastega koos reisides on otselend suur asi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tenerifel saab edukalt ise hakkama ilma ilma reisikorraldajata. Leia vaid soodsad lennupiletid ja broneeri sobiv hotell. Igaljuhul, kui sulle meeldib, et hotell oleks mere ääres, siis vaata ka paketireisi ostes vähemalt hotelli asukohta, et mitte sõltuda pidevalt mingist transpordivahendist. Eesti reisifirmade pakutavatest hotellidest on mitmed teiselpool maanteed (TF1), näiteks Laguna Park 2. Tenerifet soovitan soojalt seal on täpselt õige kliima, ei ole pealetükkivaid kaupmehi ja igav ei hakka kindlasti.

Samas, ka mina olen hakanud väärtustama otselende, see ümberistumiste teema on lihtsalt nii väsitav.. Pärast puhkad kodus veel puhkamisest 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lisaks veel niipalju, et tihti saab osta ka ainult lennureisi (paketist) ja hotelli sebid ise. Minu vaadatud hotell, kus ööbisime, maksis booking.comis reisi ajaks mingi 200 euri ööpäev, õhtusöök lisana 100 euri per inimene – meie käisime aga 1400 eest kahekesi.
Ega ma suur paketi reisija tegelikult pole, sest viimati tegin seda 18 a tagasi ja vahepeal ikka omal käel.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.08 15:04; 17.08 19:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie saime ise organiseerides kohe tunduvalt odavamalt. Läksime Stockholmi kaudu. Pilet Stockholmist Tenerifele oli Ryanairiga mingi 60 või 80 eurot. Siia otsa laevapilet ja Sctockholmi-sisene transport, aga tunduvalt odavam ikka.
Elukoha saab palju-palju odavamalt siis, kui broneerida see erarentnikult, mitte otse hotellist. Apartmenthotellide paljud korterid on eraomanike käes. Meie saime väga heas hotellis, kus on ka veepark, palju basseine ja mis asub otse rannas, 350 eurot kogu perele nädalaks.
Nii et sõidukulud ja hotellikulud olid inimese kohta umbes 300 – ja hotelliga olime väga rahul. Rendiauto muidugi lisaks (sõitsime saare ikka risti-põiki läbi), aga see oleks ju ka baketiga minnes.
Samas hotellis oleks paketireisiga olnud üle 1000.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie saime ise organiseerides kohe tunduvalt odavamalt. Läksime Stockholmi kaudu. Pilet Stockholmist Tenerifele oli Ryanairiga mingi 60 või 80 eurot. Siia otsa laevapilet ja Sctockholmi-sisene transport, aga tunduvalt odavam ikka.
Elukoha saab palju-palju odavamalt siis, kui broneerida see erarentnikult, mitte otse hotellist. Apartmenthotellide paljud korterid on eraomanike käes. Meie saime väga heas hotellis, kus on ka veepark, palju basseine ja mis asub otse rannas, 350 eurot kogu perele nädalaks.
Nii et sõidukulud ja hotellikulud olid inimese kohta umbes 300 – ja hotelliga olime väga rahul. Rendiauto muidugi lisaks (sõitsime saare ikka risti-põiki läbi), aga see oleks ju ka baketiga minnes.
Samas hotellis oleks paketireisiga olnud üle 1000.

Ega ei mäleta hotelli nime?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.08 11:27; 18.08 13:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lennupiletid Tenerifele ~80 eur. Olen ise ka seda ümberistumiste varianti otsinud, paraku kui lennuaeg koos vahemaandumistega läheb üle 15-20 tunni siis kas see on puhkus?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siit leiab peale firma teenuste tutvustuse ka lennusoovitusi

http://tenerifekompass.com/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas novembri lõpus oleks ok tenerifele minna? kas siis on merevesi veel soe? kui läheksin, siis kindlasti büroo kaudu, aga millist valida? asi selles, et pole eluski reisinud, aga tundub, et nüüd on aeg 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina olen kreekas nii käind perega, et ostsin nn paketi easyjet.com holiday alt. sealt siis nii pilet kui ka hotell. per nägu läksnatuke üle 200 euro. ise jebisime lennukiga londonisse ja sealt edasi easjet pilet kreekasse. hotell oli all inclusive, mis lastega oli ikka täielik paradiis. lakkamatult süüa ja juua, lisaks veel tasuta põhinapsud. õuzo spritega oli ikka päris omapärane jook 😀

thomas cook on teine suur puhkuste müüja vägagi soodsate hindadega.
https://www.thomascook.com/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen kunagi palju reisinud, üldiselt eelistanud pakette, aga kindlasti saab hästi ka ise kombineerida. Tenerife on võrratu kõikide jaoks, tasub vaadata veel reisifirmade kodukaid, nad müüvad viimase hetke “ainult lend” variante. Ja üldse, minu parimad reisid on olnud viimase hetke paketipakkumised, aga see eeldab,et saad paindlikult puhkust võtta jne. Muideks, veel siin üks koht, kus vaadata teinekord reisipakkumisi: ebookers.fi ja hotellid kõige soodsamalt (rohkem küll linnades) trivago.fi

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Hobinurk Tenerifele ise või paketiga

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.