Esileht Ilu ja tervis teoreetiline küsimus

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: teoreetiline küsimus

Postitas:

Kui 4-liikmelises peres keegi nakatub koroonaviirusesse, siis kuidas perekond edasi toimib? Haige saadetakse koju. Mis saab edasi?

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.03 21:01; 10.03 21:35; 10.03 22:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui 4-liikmelises peres keegi nakatub koroonaviirusesse, siis kuidas perekond edasi toimib? Haige saadetakse koju. Mis saab edasi?

Edasi istub terve pere kodus loomulikult.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Söövad lumepallisuppi, kui keegi toob. Kui ei too siis kraabivad seinalt tapeeti ja teevad teed.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei kujuta karantiini ette, sest haigus 28-36 päeva, siis haigestub millagi järgmine jne. Selliseid varusid pole kellelgui kodus, et nii vastu pidada. Samuti ei suuda keegi ainult toas istuda. Ma arvan, et inimeselt inimesele hakkabki ta nakkama seetõttu, et terve pereliige läheb poodi, käib väljas, kasvõi õhtul või öösel, et mitte hulluks minna.
Ma olen kindel, et riikides, kus haige saadetakse koju, hakkabki viirus lõpuks levima seetõttu, et veel terve inimene perekonnast läheb välja; tööle vast mitte, aga niisama välja küll. Loomulikult püüab ta ennast ka kodus olles kaitsta kaitsevahenditega, kuid pole sugugi kindel, et see aitab. Isoleerida ennast koos lastega 2 kuuks korterisse, saamata välisõhku, tundub hetkel täiesti ebareaalne.

+1
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.03 21:01; 10.03 21:35; 10.03 22:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Toidu tellid kulleriga koju. Ja mis mõttes õhku ei ole – tee aken lahti!

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.03 22:28; 11.03 05:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui ükski selle pere liige pole itaaliast vmt kohast tulunud, ei hakka keegi neid karantiini panema ega testi tegema, perearst palub haigel apteegist ibubrofeeni tuua ja kummeliteed juua, ülejäänud käivad tööl või koolis.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Toidu tellid kulleriga koju. Ja mis mõttes õhku ei ole – tee aken lahti!

Ja, see kõik on õige, aga kas oleksid selleks reaalselt valmis, päriselt suuteline? Ma arvan, et sellisel juhul oleks mask ja kummikindad otstarbekad just selleks, et teisi kaitsta, st ise ju haige veel pole, väidetakse, et nakkus siis ei levi kui haigusnähud puuduvad, kuid topeltkaitse mõttes kannaks välja minnes maski.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.03 21:01; 10.03 21:35; 10.03 22:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Toidu tellid kulleriga koju. Ja mis mõttes õhku ei ole – tee aken lahti!

Ja, see kõik on õige, aga kas oleksid selleks reaalselt valmis, päriselt suuteline?

Kas sa ei ole varem elus pikemalt haigena kodus olnud? Ma olen maikuus 2 nädalat angiinis olnud. Tellisingi toidu koju, vedelesin voodis, lugesin, vaatasin filme.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.03 22:28; 11.03 05:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Toidu tellid kulleriga koju. Ja mis mõttes õhku ei ole – tee aken lahti!

Ei telli, seenon lähikontakt, pead ju sõrmega allkirja andma. Toiduks kasutad varusid, mida targana juba ette ära ostnud oled. Kui veel millegi järele isutab, palud sõbrannal või kellelgi osta ja koti ukse taha panna, raha kannad üle talle.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Toidu tellid kulleriga koju. Ja mis mõttes õhku ei ole – tee aken lahti!

Ei telli, seenon lähikontakt, pead ju sõrmega allkirja andma. Toiduks kasutad varusid, mida targana juba ette ära ostnud oled. Kui veel millegi järele isutab, palud sõbrannal või kellelgi osta ja koti ukse taha panna, raha kannad üle talle.

Prisma kojutoomise puhul ei küsita allkirja. Wolt ka ei küsi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eramaja hoovis saan lastega ikka kiikumas ja mängimas käia. Lisaks on meil 2 koera, kellega saan enda rajoonis jalutamas käia ( õhtuti inimimesi väga vastu ei tule) ja kui tulebki mõni üksik siis hoian võimalikult kaugele ja möödun väga kiiresti. Sest koerad ei saa kaks nädalat ainult toas istuda. (ohtlik on lähemal kui 3 m ja 15 min kontakti)

Toidu telliks koju uksetaha või laseks mõnel sõbral tuua uksetaha.

Kodus arvan, et see pidev asjade puhastamine ja pesemine tekitaks meeletut stressi. Pigem laseks asjadel omasoodu minna. Kui kodus oleks vanainimene või madala immuunsusega inimene- vaat siis oleks jama.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Toidu tellid kulleriga koju. Ja mis mõttes õhku ei ole – tee aken lahti!

Ei telli, seenon lähikontakt, pead ju sõrmega allkirja andma. Toiduks kasutad varusid, mida targana juba ette ära ostnud oled. Kui veel millegi järele isutab, palud sõbrannal või kellelgi osta ja koti ukse taha panna, raha kannad üle talle.

Ma kataks näo maskiga, hoiaks kotti vastu võttes kullerist võimalikult eemale ja ütleks, et ta allkirja koha peale minu eest miski konksu paneks. Erandolukorrad nõuavad erakorralisi lahendusi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Ilu ja tervis teoreetiline küsimus