Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Teratozooperma! Millised vitamiinid aitavad!

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: Teratozooperma! Millised vitamiinid aitavad!

Postitas:

Mehel diagnoos teratozooperma. Arsti vastus, et ise rasestumise võimalus on kehv. Kogus ja liikuvus on hea normaalse kujuga spermide arv on madal. On kellelgi sama probleem olnud? Mida teha sellisel juhul ja mis vitamiine võtta?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 02.07 11:10; 02.07 11:23; 02.07 19:06; 03.07 17:50; 03.07 17:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tervislik eluviis aitab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ta jättis suitsetamise maha eelmise aasta juunist. Sööb palju köögivilju.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 02.07 11:10; 02.07 11:23; 02.07 19:06; 03.07 17:50; 03.07 17:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ta jättis suitsetamise maha eelmise aasta juunist. Sööb palju köögivilju.

Meil ei aidanud eriti miski, sai arstilt mingid kahed ravimid, lisaks vähendas alkoholi tarbimist. Tõusis see protsent 1 % võrra, aga jäi ikka madalmale kui ref väärtus. Kohe pärast diagnoosi pandi IVF järjekorda, öeldi, et ei ole eriti võimalusi seda ise tõsta. Oleneb, kui kiire teil lapse saamisega on. Kas vanus jms lubab proovida. Soovitan IVFi kaaluda, muidu raiskate niisama aega. Võimalus on, aga väga väike, et ise õnnestuks.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No mina olen 34a ja mees saab järgmisel kuul 40. Seega nagu väga enam venitada ei saa selle lapsesaamisega. Lihtsalt masendav on kogu see lugu. Mees arvas alati, et minul mingi viga aga et tal endal hoopis…
Tülid on ka kerged tulema. Lihtsalt pean nüüd kiiresti mõtlema mida teha. Vitamiine peaks nagunii hakkama ta võtma. Lootsin lihtsalt et ehk on kellelgi positiivne kogemus

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 02.07 11:10; 02.07 11:23; 02.07 19:06; 03.07 17:50; 03.07 17:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui see on 0 lähedal – 0-1-2%, siis väga pole lootust et normi saate.
Aga ka kunstliku viljastamise jaoks on parem, kui mees enne 3 kuud kõik endast teeb et tervist parandada, siis ivfi õnnestumise tõenäosus ka suurem. Regulaarne tervislik elu – seks 3x nädalas(morfoloogiale väga oluline), iga öö 8h und ja iga päev tunnine jalutuskäik, toitumine mitmekülgne ka tervislik, 0 alkoholi, tubakat, ei tohi vannis ega saunas käia ega rattatrenni teha.
Arstilt nõudke kindlasti ICSI, mitte ivf.
Mehele lisaks nii sermatrop alfa kui men conception tabletid. Lisaks juurde q10 300-1000mg päevas.
Võite 3 kuud ära proovida kogu kompotti ja siis uue analüüsi teha et kas töötas, aga mina soovitaks kohe ennast samal ajal juba kunstliku viljastamise järjekorda panna.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No mina olen 34a ja mees saab järgmisel kuul 40. Seega nagu väga enam venitada ei saa selle lapsesaamisega. Lihtsalt masendav on kogu see lugu. Mees arvas alati, et minul mingi viga aga et tal endal hoopis…

Tülid on ka kerged tulema. Lihtsalt pean nüüd kiiresti mõtlema mida teha. Vitamiine peaks nagunii hakkama ta võtma. Lootsin lihtsalt et ehk on kellelgi positiivne kogemus

Tere

Ei tasu meelt heita. Mina 36 ja mees ka 36, minu mehel sama diagnoos ja tervete spermatosoidide hulk on tal kõikunud aastatega järgmiselt: 1%, 3% ja 0%. Selle viimase nulliga läksime vastu IVF/ICSI-le ning olen tänaseks 7+1 rase :). Mehe arst ütles, et ei saa olla ainult selles ühes numbris kinni, vaadatakse kõiki andmeid koos sperma kohta. IVF käigus “pestakse” ka sellest 1%-st parimad spermatosoidid välja ja sellest piisab (vaja läheb ju sisuliselt vaid ühte, aga meestel on spermatosoide miljoneid, isegi 1% sees).

Vitamiinide võtmisele ma väga ei loodaks (meid see raseduseni ei aidanud), kindlasti IVF/ICSI ja sealt saate lahenduse. Jõudu ja jaksu ning küll see tulemus ka tuleb.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.07 13:32; 10.07 12:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii karmi diagnoosiga läheksin ka ivf teed, mitte ei hakkaks lootma vitamiinide ja iserasestumise peale. See oleks nagu lotoõnnele panustamine. Samas just yks vōitis 10,8 miljonit eurot, seega you never know ????.

Eks mehele on see nyyd kindlasti suur löök, eriti, kuna tema arvates oli “probleem” sinus. Sai nyyd kõva karma osaliseks. Kui shokist taastub, võtke ivf järjekorda.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii karmi diagnoosiga läheksin ka ivf teed, mitte ei hakkaks lootma vitamiinide ja iserasestumise peale. See oleks nagu lotoõnnele panustamine. Samas just yks vōitis 10,8 miljonit eurot, seega you never know ????.

Eks mehele on see nyyd kindlasti suur löök, eriti, kuna tema arvates oli “probleem” sinus. Sai nyyd kõva karma osaliseks. Kui shokist taastub, võtke ivf järjekorda.

Nojaa eks see 10 miljonit kuluks endalegi 😀 jah seda on näha tema käitumisest, et korralik shokk talle aga vb tõesti võtta ette IVF. Nii paljud on juba siin seda soovitanud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 02.07 11:10; 02.07 11:23; 02.07 19:06; 03.07 17:50; 03.07 17:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No mina olen 34a ja mees saab järgmisel kuul 40. Seega nagu väga enam venitada ei saa selle lapsesaamisega. Lihtsalt masendav on kogu see lugu. Mees arvas alati, et minul mingi viga aga et tal endal hoopis…

Tülid on ka kerged tulema. Lihtsalt pean nüüd kiiresti mõtlema mida teha. Vitamiine peaks nagunii hakkama ta võtma. Lootsin lihtsalt et ehk on kellelgi positiivne kogemus

Tere

Ei tasu meelt heita. Mina 36 ja mees ka 36, minu mehel sama diagnoos ja tervete spermatosoidide hulk on tal kõikunud aastatega järgmiselt: 1%, 3% ja 0%. Selle viimase nulliga läksime vastu IVF/ICSI-le ning olen tänaseks 7+1 rase :). Mehe arst ütles, et ei saa olla ainult selles ühes numbris kinni, vaadatakse kõiki andmeid koos sperma kohta. IVF käigus “pestakse” ka sellest 1%-st parimad spermatosoidid välja ja sellest piisab (vaja läheb ju sisuliselt vaid ühte, aga meestel on spermatosoide miljoneid, isegi 1% sees).

Vitamiinide võtmisele ma väga ei loodaks (meid see raseduseni ei aidanud), kindlasti IVF/ICSI ja sealt saate lahenduse. Jõudu ja jaksu ning küll see tulemus ka tuleb.

Aitähh heade soovide eest ja õnne teile!

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 02.07 11:10; 02.07 11:23; 02.07 19:06; 03.07 17:50; 03.07 17:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan ka ivf ja icsi. Vitamiinidega raiskate lihtsalt aega kuude kaupa, midagi võivad nad aidata, aga siis on vast juba ivfi suurem õnnestumislootus, kui sperma paraneb. Oleneb ka, KUI halb see analüüs oli, kas arstid üldse annavad lootust ise rasestumisele ja ega need näidud muutuvad ajas ning ühe numbriga ei saa kõike seletada.
IVF on pingeline ja raske, eriti naisele (kelles siis hetkel asi polegi, aga kes peab tegema kõik valusad ja ebameeldivad protseduurid), oled sa kindel, et asi ja sinu vaev on seda väärt, kui suhe pole hea, mees on sind süüdistanud jne. Mul on kaks ivf last, ei teeks seda läbi mehega, kes seda väärt pole. Liiati on (teil?) kaks teismelist last juba, lugesin teisest teemast.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil kaks aastat ei muutunud suurt midagi nende vitamiinidega ja mees ju ikka saunatab jne. ehk siis suht pingettekitav see hoidumine kõigest. Ise meil ei õnnestunud. Korraks olin rase, hakkasid päevad kuid puhastus ise õnneks.
Kohe öeldi IVF, ICSI
Munarakke oli alati palju kuid kolmandal päeval kustusid kõik. Lõpuks , neljandal korral jäi üks keskmine ainult kolmandaks päevaks ja see siirdati. Olen nüüd rase kuigi lootus oli juba kadunud.
Soovitan KOHE IVF, ICSI teha!

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis kliinikus Teid aidati?aitäh

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.07 22:29; 09.07 22:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere, mis kliinikus Teid aidati?aitäh ????

No mina olen 34a ja mees saab järgmisel kuul 40. Seega nagu väga enam venitada ei saa selle lapsesaamisega. Lihtsalt masendav on kogu see lugu. Mees arvas alati, et minul mingi viga aga et tal endal hoopis…

Tülid on ka kerged tulema. Lihtsalt pean nüüd kiiresti mõtlema mida teha. Vitamiine peaks nagunii hakkama ta võtma. Lootsin lihtsalt et ehk on kellelgi positiivne kogemus

Tere

Ei tasu meelt heita. Mina 36 ja mees ka 36, minu mehel sama diagnoos ja tervete spermatosoidide hulk on tal kõikunud aastatega järgmiselt: 1%, 3% ja 0%. Selle viimase nulliga läksime vastu IVF/ICSI-le ning olen tänaseks 7+1 rase :). Mehe arst ütles, et ei saa olla ainult selles ühes numbris kinni, vaadatakse kõiki andmeid koos sperma kohta. IVF käigus “pestakse” ka sellest 1%-st parimad spermatosoidid välja ja sellest piisab (vaja läheb ju sisuliselt vaid ühte, aga meestel on spermatosoide miljoneid, isegi 1% sees).

Vitamiinide võtmisele ma väga ei loodaks (meid see raseduseni ei aidanud), kindlasti IVF/ICSI ja sealt saate lahenduse. Jõudu ja jaksu ning küll see tulemus ka tuleb.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.07 22:29; 09.07 22:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere, mis kliinikus Teid aidati?aitäh ????

No mina olen 34a ja mees saab järgmisel kuul 40. Seega nagu väga enam venitada ei saa selle lapsesaamisega. Lihtsalt masendav on kogu see lugu. Mees arvas alati, et minul mingi viga aga et tal endal hoopis…

Tülid on ka kerged tulema. Lihtsalt pean nüüd kiiresti mõtlema mida teha. Vitamiine peaks nagunii hakkama ta võtma. Lootsin lihtsalt et ehk on kellelgi positiivne kogemus

Tere

Ei tasu meelt heita. Mina 36 ja mees ka 36, minu mehel sama diagnoos ja tervete spermatosoidide hulk on tal kõikunud aastatega järgmiselt: 1%, 3% ja 0%. Selle viimase nulliga läksime vastu IVF/ICSI-le ning olen tänaseks 7+1 rase :). Mehe arst ütles, et ei saa olla ainult selles ühes numbris kinni, vaadatakse kõiki andmeid koos sperma kohta. IVF käigus “pestakse” ka sellest 1%-st parimad spermatosoidid välja ja sellest piisab (vaja läheb ju sisuliselt vaid ühte, aga meestel on spermatosoide miljoneid, isegi 1% sees).

Vitamiinide võtmisele ma väga ei loodaks (meid see raseduseni ei aidanud), kindlasti IVF/ICSI ja sealt saate lahenduse. Jõudu ja jaksu ning küll see tulemus ka tuleb.

ITK-s. Soovitan kohe aeg kirja panna.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.07 13:32; 10.07 12:00;
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Teratozooperma! Millised vitamiinid aitavad!