Esileht Lapse ootamine terava valu paariks sekundiks alakõhus

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: terava valu paariks sekundiks alakõhus

Postitas:
Kägu

Millele viitab või millega tegu? Seistes, kõndides või istudes lööb aeg-ajalt terava valu paariks sekundiks alakõhtu. Just sinna piirkonda, kuhu jääb aluspükste värvel. Aluspüksid ei sooni. Täna kestis selline toredus 2 tundi hooti. Laps oli muidugi ka aktiivne. Tavaliselt seda esinenud siiani mõni üksik kord päevas või nädalas. Tähtajani jäänud ca 2.5 nädalat.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võib viidata varsti algavale sünnitustegevusele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul hakkas sama asi juhtuma varsti pärast lapse laskumist. Võib viidata sellele, et varsti läheb asjaks, aga võib ka lihtsalt olla sellest, et nüüd avaldab laps kõhus teisiti survet – mul juhtus ca nädala jooksul paar korda ja rohkem pole enam juhtunud, nii et eeldan, et mul pigem see teine variant, seda enam, et alles 33 nädalat.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen teema algataja. Jagan arstilt saadud vastust. Kui keegi kunagi otsib sarnasele murele vastust, siis leiab selle.

See on kas sellest, et 1) laps surub mingi hetk peaga vastu vaagna luud; või 2) laps surub mingi hetk peaga vastu närvi. Samuti polevat see kuidagi seotud sellega, kas on vaagnasse laskunud või ei.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul oli sarnane valu raseduse lõpus. Umbes sama piirkond, paremal pool, diagonaalselt puusa suunas. Kõndimisel tekkis torkav tunne ja lõpuks võttis parema jala alt.
Arst oli sama meelt, et laps surub peaga mõne närvi peale.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

sümfüüsivalu(vaagnaluu liiduse), laps on tõenäoliselt juba vaagnasse laskunud (peabki olema).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Lapse ootamine terava valu paariks sekundiks alakõhus