Esileht Lapse ootamine Tere

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Tere

Postitas:

Tere.
Uuriks, et rasedus võib olla katkenud. Umbes 2 nädalat tagasi sain positiivse testi vastuse. Viimati olid päevad juulis. Enesetunne on hea- ei mingit iiveldamist, söögiisu on ka enam-vähem hea, rinnad on küll hellad aga midagi mitte erilist. Mingit veritsust ja voolust pole nüüdseks umbes 1,5 kuud olnud. Viimased paar päeva olen närveerinud tähekese pärast. 17sept on alles arsti aeg. See on mu esimene rasedus ja ei tea asjast midagi.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui ei esine mingit verejooksu, siis vähetõenäoline, et katkenud oleks. Igaühel ei olegi raseduse puhul mingeid tunnuseid. Tuleb olla rahulik ja keskenduma olemasolevale hetkele 🙂

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rasedus katkeb verejooksuga. Katkeb ehk algab verejooks ja emakas puhastub! Peetumine on see kui rasedus ise ei katke.

Nüüd teema juurde. Mul ei olnud rasedusega mitte ühtegi tunnust ja rasedusega oli kõik hästi. See ei ole kivisse raiutud, et rasedusega peab iiveldama, rinnad peavad pakitsema jne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie ei saa kahjuks diagnoosi panna ja ka arst ei saa nii vara midagi öelda. Mul alles 6-7 nädalast tunnused tekkinud, aga mõnel pole üldse midagi. Oota arstiaeg rahulikult ära, tõenäoliselt on kõik ok.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui alguses ei iivelda ja kōht ka ju ei kasva, siis ongi tunne, et kas üldse midagi on. Eriti kui tegu esimese rasedusega, siis tundub kōik nii uskumatu. Esimesed arstilkäigud on ka nii, et justkui öeldi, et keegi on, aga kohale ei jōua. Naudi seda head ja kerget aega, kui on ikka soovitud beebi!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Millest sa järeldad, et katkenud? Tunnuseid pole? Mina olen 13 nädalat rase ja pole esinenud ainsatki tunnust peale päevade ära jäämise. Rasedusega kõik suurepärases korras.
Katkemisega enamasti kaasneb ikka verejooks aga peetumisega mitte. Sellega võid elada mitu nädalat teadmatuses.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks see alguseaeg, eriti, kui ei oksenda ega rinnad ei pakitse, ongi veidi ärev aeg. Kõhtu veel ei ole ja liigutusi ka ei tunne. Aga! Ma soovitan sydame rahustuseks teha hcg veretesti (2x) 2-3 päevaste vahedega. Nimelt 2-3 päevaga peab hcg tase veres kahekordistuma. Kui tõus on ilus, kasvab järelikult embryo kenasti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Lapse ootamine Tere