Esileht Pereelu ja suhted tere jälle.

Näitan 25 postitust - vahemik 1 kuni 25 (kokku 25 )

Teema: tere jälle.

Postitas:

olen see sama siis kes postitas teema, et 2 aastat koos ja 1.a laps.
Nii kõik soovitasid, et hakka last tema voodisse harjutama. Räägin siis teile natukene ja mida teie sellest arvate ?

Otsustasime siis, et oleks tõesti viimane aeg laps tema voodisse harjutada muidu ei tule meie suhtest enam midagi välja. Loomulikult tahan ma koos mehega magada, aga eile jäi mulle hoopis teine mulje tema poolt.

Mees pani siis voodi kokku koos oma sõbraga, mina vaatasin teises toas telekat koos lapsega.
Voodi koos, mees läks välja.
Tuli tagasi u. 1h pärast ja ütles, et hakkame siis last harjutama tema voodisse, ma olin väsinud ja olin mingit ”imelikku” nägu selle jutu peale teinud.
Olgu, läksin siis magamistuppa lapse voodit korda tegema, voodipesud panin jne. Ütlesin mehele, et okei too nüüd laps, harjutame ta tema voodisse,siis saame lõpuks koos magada 🙂 .

Mees ütles mulle sellepeale ” ma nägin su pilgust, et sul on pohhui” . Ja sammus teise tuppa.

Kuigi me pidime seda koos tegema, me oleksime saanud koos magada. Ja oligi lootsin küll keset lapse kisa, et äkki ta nüüd tuleb kasvõi vaatama, aga ei.
laps kisas 1h ja lõpuks jäi magama, sain magada 5h ilma selleta, et laps mul tissi otsas oleks.
ok, ta ärkas kell 05.40 üles, võtsin ta oma kõrvale, et talle rinda anda ja ta oksendas mind täis, 🙁 .

Ja iseenesest tuli nutt peale.
Mees räägib suhe läheb per.. ja suhe läheb per.. nii.
Aga ise ei taha midagi selle jaoks teha, et ei läheks.
aga põhipoint on ikkagi see, et leppisime mehega kokku eelmine päev, et me Harjutame KOOS lapse tema voodisse mitte nii, et tema läheb jälle teise tuppa magama.
Olen temas väga pettunud.
Hoopis tema näitas oma käitumisega, et tal on ”pohhui”.

Aga vähemalt olen selle üle Õnnelik, et laps magas oma voodis 5h esimest korda 1.aasta jooksul :).

(PS: ma ei ole eriline kirjutaja.)
(avastasin veel, et neid ”et”-e on päris palju, ok vahet ei ole saadan ära nüüd)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 26.02 12:29; 26.02 12:47; 26.02 12:58; 26.02 12:59; 26.02 13:02; 26.02 13:19; 26.02 22:20; 26.02 23:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mõtle nüüd ise
-mees pani sõbraga voodi kokku- sina vaatasid teises toas telekat
-mees läks korraks välja- sina olid ikka teises toas (mitte ei teinud lapse voodit valmis)
-mees tuli koju ja tahtis harjutama hakata, sina olid väsinud ja pahur (see on su suhtumisest näha ja tõenäoliselt oli ka pilgust) ning läksid lõpuks vastumeelselt lapse voodit tegema

ja siis sa heidad mehele ette, et ta ei tahtnud koos sinuga tulla sinna teise tuppa last oma voodisse harjutama ja kisa kuulama- mina ka ei oleks tulnud.

mis puudutab sellesse koos harjutamisse, siis ma väga ei usu, et see toimiks väga edukalt kui 2 inimest passib korraga lapse toas, pigem tuleks koormust jagada ja teha seda vaheldumisi

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.02 12:42; 26.02 13:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei teinud mitte midagi vastumeelselt !

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 26.02 12:29; 26.02 12:47; 26.02 12:58; 26.02 12:59; 26.02 13:02; 26.02 13:19; 26.02 22:20; 26.02 23:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga mis sinu jaoks tähendab koos ? Sinu kirjast ju ilmneb väga selgelt, et sa nõuad teiselt koos tegemist, aga sinu enda suhtes see ei kehti. Mis tähendab sinu enda jaoks koos ? Mis on sinu panus koosolemisse. See et näed teise peal ,et teine ei panusta, kas see pole peegeldus su oma tegevusest ?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.02 12:53; 26.02 13:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

jah ma tõesti ei läinud voodis kokku panema ..
Nüüd mõtlen, et oleksin võinud seda teha, aga see tagant järgi tarkus ..

ja Koos on Koos 🙂
Tahan koos mehega last tema voodisse harjutada.
Tavaliselt ikka toob põhjenduseks, et tal tööpäev jne .. aga eilne põhjendus oli, et minul on sellest niikuinii ”pohhui”.

Ta teab milline inimene ma olen, kui mul on tõesti pohhui, poleks ma ennast liigutanudgi ..

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 26.02 12:29; 26.02 12:47; 26.02 12:58; 26.02 12:59; 26.02 13:02; 26.02 13:19; 26.02 22:20; 26.02 23:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Voodit.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 26.02 12:29; 26.02 12:47; 26.02 12:58; 26.02 12:59; 26.02 13:02; 26.02 13:19; 26.02 22:20; 26.02 23:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nüüd siis ütleb mulle mees, et tal on Depressioon.
kuhu pöörduda ?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 26.02 12:29; 26.02 12:47; 26.02 12:58; 26.02 12:59; 26.02 13:02; 26.02 13:19; 26.02 22:20; 26.02 23:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ma ei teinud mitte midagi vastumeelselt ![/tsitaat]ära peta ennast

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.02 12:42; 26.02 13:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paneks ehk oma teemadele asjakohasemaid pealkirju? Ega sa siin e-kirju ei saada, et teretad.
Teemast ka. Kus kohas sul see mees magab, et sa ise ei saa talle kaissu pugeda tunnikeseks, kui laps juba magab? Mina isiklikult eelistan seksida teises toas, mitte magava lapsega samas ruumis. Võta juhtimine enda kätte, kui tahad asju parandada. Muidu istutegi seal nagu kaks tola, kes ootavad, et teine esimese sammu astuks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.02 13:11; 26.02 23:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Paneks ehk oma teemadele asjakohasemaid pealkirju? Ega sa siin e-kirju ei saada, et teretad.
Teemast ka. Kus kohas sul see mees magab, et sa ise ei saa talle kaissu pugeda tunnikeseks, kui laps juba magab? Mina isiklikult eelistan seksida teises toas, mitte magava lapsega samas ruumis. Võta juhtimine enda kätte, kui tahad asju parandada. Muidu istutegi seal nagu kaks tola, kes ootavad, et teine esimese sammu astuks.[/tsitaat]

http://www.perekool.ee/index.php?id=43743&class=forum_schnell&action=view_post&post=8947229

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 26.02 12:29; 26.02 12:47; 26.02 12:58; 26.02 12:59; 26.02 13:02; 26.02 13:19; 26.02 22:20; 26.02 23:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Koos tähendab ka seda, et naine teeb mehega miskit koos. Mitte ainult seda, et mees peab naisega miskit koos tegema. Kui sa ise ei järgi koostegemist, miks ootad seda teistelt. Mina ise ja tee midagi mehega koos. Ära oota seda teiselt, mida ise ei suuda teostada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.02 12:53; 26.02 13:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis seal kahekesi koos üldse teha on? Peaks ta sul kätt hoidma kui lapse tema voodisse panete? Mida vähem sagimist ümber lapse voodi, seda rahulikum laps on ju.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

voodi panime mehega koos kokku, kui mul suur kõht ees oli, ei olnud sõpru appi vaja. lapse sinna voodisse panen üksi, öösiti ei pane pahaks, et ise pean ärkama, sest minu meelest pole meestel sellist kannatlikkust, et pahura ja näljase põnniga hakkama saada. ma ei kujuta ettegi,kui mu mees pidevalt beebit nunnutaks(jube ebamehelikud need kanaisad minu jaoks) või me kõikke lapsega seoses koos peaks tegema. selle asemel mees võtab põnni õhtuti ja mürab- räägib- maseerib, samal ajan saan mina oma aja kas lugedes või arvuti taga olles.
vanemate suhted omavahel ja suhted lapsega pole omavagel seotud. teie ühiselt veedetud aeg ja tegemised üksteise taasleidmisel ei pea üldse lapsega seotud olema. las keegi vaatab last mõned tunnid( voodi kokku pannu sõbrad või sugulased), teie minge kasvõi kinno, seal ei saa te üksteisele valesid asju öelda ja solvuda, kuid saate siiski mingit elamust jagada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.02 15:52; 26.02 23:05; 26.02 23:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lapse voodisse harjutamine võib võtta päevi,nädalaid isegi kuid. Sinu jutust jääb mulje, et nüüd voodi olemas ja laps sinna sisse ja kõik…Kõik nõuab aega, nii ka teie suhte rööpasse saamine võtab aega. Te peate omavahel asjad rahulikult läbi rääkima, mida arvab üks ja teine, mis on sinu probleemid-mured-kartused ja tema jnt.
Mina oma lapsel poleks küll 1tund seal röökida lasknud-see selleks.
Jääb mulje, et olete veel väga noored.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tead see meestega rääkimine sõnaga \”koos\” on üks väga kahtlane asi.
Kui hakkasime last planeerima, siis oli sõna \”koos\” iga teine. Me rääkisime enne last kõik selgeks. Koos peseme või kordamööda, koos läheme jalutama, koos panema magam jne. Kokkuvõttes tähendaks see seda, et mehega ju sai kõik läbi räägitud ning kokkuleppeks sai see, et me teeme seoses lapsega kõike ikka koos.
Tulemuseks on see, et ma teen kõike üksi. Laps on 8-kuune ja mina olen teda vannitanud, magama pannud ja jalutanud üksi. No ok, paar korda selle aja jooksul saab ka isa arvele ühtteist panna.
Ja nüüd mees räägib mingist uuest lapses. Aga mina krõbistan rahus pille. Jah, jutt on nii 3-5 aasta pärast selle uue lapse teemal, aga sorri, mina enam ei tahagi. Olen rahul ka selle ühega.
Ei lange enam lõksu. Ega ka ei virise. Lihtsalt olen harjunud sellega ja laps ju ikkagi oma ka.
Vahet pole. Aga see sõna \”koos\” minu ja mehe jaoks on erineva tähendusega. Nii olen ma lihtsalt asjast aru saanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

siit ma küll tarkasid vastuseid ei saa !

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 26.02 12:29; 26.02 12:47; 26.02 12:58; 26.02 12:59; 26.02 13:02; 26.02 13:19; 26.02 22:20; 26.02 23:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu arust oleks vöinud lasta ka lapsel enne selle voodiga harjuda, tutvustaks talle seda ennem, harjutaks köige pealt päevaund seal magama ja alles siis vaikselt vötaks selle ööune käsile. vaene lapseke, täitsa saan aru, miks ta seal nuttis:(

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mismoodi te KOOS seda last voodisse panete? ma kaks last meie juurest oma voodisse harjutanud. Tegime ja valvasime ja patsutasime vaheldumisi.

Mulle tundub, et teil on tõsisemad probleemid, kui vales voodis magav laps.

Aga jah, lapsel on selle oma voodiga nüüd ilmselt veidi ebameeldiv emotsioon. Püüa päeval temaga seal mängida ja lasta tal voodist rõõmu tunda.
Ütled, et laps oksendas su öösel täis? Kui ta on haige, siis jäta praegu asi pooleli.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]siit ma küll tarkasid vastuseid ei saa ![/tsitaat]

mismoodi ei saa? Minu arust on igas vastuses veidike tõde sees ja kui lugeda ja kaasa mõelda, siis on häid nõuandeid rohkem kui küll. Tundub tõesti, et oled väga noor veel ja tundub ka, et laps sulle rohkem mehe kontrollimiseks, mehele nö rakmete panemiseks. Sa ilmselt oled alles ka ise jopnnakas laps, kes trambib jalgu, sest mees ei teinud täpselt nii nagu sina tahtsid.

Ja sageli on tõesti nii, et rääkides mehega samast asjast saadakse ikkagi totaalselt erinevalt aru. Vanemad ja elukogenumad naised teavad seda ja oskavad endas rahu leida, et sellega leppida. Samamoodi võiks ju sinu mees siia foorumisse kirjutada ja kurta, et tema naine lolliks läinud ega mõista teda( polnud mõeldud solvanguna).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.02 15:52; 26.02 23:05; 26.02 23:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu mees ütles mulle, et miks ma üldse siia midagi postitan ..
et alati tuleb midagi negatiivset.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 26.02 12:29; 26.02 12:47; 26.02 12:58; 26.02 12:59; 26.02 13:02; 26.02 13:19; 26.02 22:20; 26.02 23:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]minu mees ütles mulle, et miks ma üldse siia midagi postitan ..
et alati tuleb midagi negatiivset.[/tsitaat]Alati on võimalus oma teemasid mannavahustesse foorumitesse postitada. Selliseid leidub ju hulgi. Mis siinsetes vastustes sulle nii negatiivne tundub?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.02 13:11; 26.02 23:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

pole ju mõtet esitada küsimust, kui vastus tegelikult ei huvita, kui oodatakse kaasa halamist ja peade vangutamist, et küll on jobu mees…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.02 15:52; 26.02 23:05; 26.02 23:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen su elukaaslasega 100% nõus!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega mõni laps ei pruugigi 100% ära harjuda oma voodis magamisega. Väsitad lapse päeval korralikult ära ja siis tõstad peale magamajäämist ümber.Väevõimuga oma voodisse sundimine on ka kahtlane, võib vastupidise tulemuse saada. Ma ei tea kas teil toas ruumi on aga ehk peaksite omale suurema voodi ostma, siis on võimalus ka kolmekesi magada ja lapse võib paigutada nii keskele kui äärele. Kasutamegi ise sellist hästi laia voodit.

Osad lapsed armastavadgi laia ja suurt voodit s.t. oleme kasutanud selle pisikese puuri asemel korralikku pikendusega lapsevoodit, et lapsel oleks ruumi laiutada ja oma kaisuloomi igale poole panna. Lisaks on lapsel ka oma öölamp, et pimeduses kartma ei hakkaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Laps vooodis ei ole tegelikult mingi põhjus suhete jahenemiseks, vaid lihtsalt ettekääne. Suhteid parandada saaksite ka muul viisil. Mine ise siis mehe juurde kaissu, kui laps on magama jäänud või pöörake muul viisil teineteisele tähelepanu. Ma ei saa aru jutust, et kui laps on vanemate voodis, siis ei saa seksida. Seksige siis mujal kui oma voodis.

Ja su jutt on tõesti naeruväärne selle lapse voodisseharjutamise koha pealt. Paned voodi kokku, linad sisse, lapse voodisse, koos kuulate kisa ja siis on kõik korras, nii suhted kui lapse uinumine. Nii see ei käi ju. Mõlemad käitute valesti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 25 postitust - vahemik 1 kuni 25 (kokku 25 )


Esileht Pereelu ja suhted tere jälle.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.