Esileht Väikelaps Tere. Kas kellekil veel nii…

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Tere. Kas kellekil veel nii…

Postitas:

Minu 2a.poiss köhatab tihti ila voolab näpud koguaeg suuus. ja on isutu.Arst pakus, et kikud tulevad kuna on veel 3 kikut puudu. See kõik on kestnud sellest ajast kui lasteaeda läks. Näksib vaid nii kodus kui lasteaias. Perearst on korduvalt lapse läbi vaadanud ei leia mingit põhjust.Kui ta oli 8-k oli poisil viiruslik kopsupõletik ja just peale seda jäi see köhatamine. Nüüd läks lasteaeda augustis ja tihti vaatavad emad imelikult miks su laps köhatab kas ta on haige.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole ja ei peagi olema nii.
Sina ja sinu laps olete ainulaadsed ning üldse ei pea end häirida laskma sellest, kuidas on teistel või millise pilguga (sinu meelest) teised emad sind ja su last vaatavad.

Arstid on ka reeglina päris asjalikud inimesed ning punnitavad igaemed võivad tõepoolest söömisel valu teha. Köhatamine võib olla ja haigusest jäänud harjumus…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kuidas arst on läbi vaadanud? Mis uuringuid teinud? kui on jäänud peale kopsupõletikku, kas on tehtud mingi kopsuröntgen peale paranemist?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Need köhatamised võivad ka tikid olla lapsel, lasteaeda mineku närvipingest…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas lapsel astmat on kontrollitud? Astma võib sellist köhatamist põhjustada. Astma on üsna sage kopsupõletiku tüsistus väikelastel. Enamasti on üsna kergelt kulgev ja jääb seetõttu tähelepanuta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viiruslik köha püsib kuni 3 kuud lastel ning möödub iseenesest. Kui alles köhima hakkas, oota veel. Mul lapsel oli selline ja läks üle ise.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu 2-ne on iga hambaga köhatanud ja öösiti lausa köhahood. Ilavool ärritab kurku, see on selline ärritusköhatus, aru saada, et tuleb kurgust. Hetkel on ka näpud suus ja nägu ilane. Samuti köhatab. Olen üsna kindel, et hamba tulekust, 4 veel puudu ja nagu ütlesin, on ka enne olnud nii.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Väikelaps Tere. Kas kellekil veel nii…

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.