Esileht Ilu ja tervis Tere. Soovin arstilt rohtu.

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 60 )

Teema: Tere. Soovin arstilt rohtu.

Postitas:
Kägu

Tere.

Rohu nimeks o. “Reductil”, toimeaine sibutramiin.

On see nüüd Eestis täiesti ära keelatud?

Või mõni eesti Arst ikka kirnutab seda?

Kuhu pöörduda?

On kellegil kogemusi sellega?

Lugupidamisega vastust ootama jäädes naine34 Tallinnast.

0
-15
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Tere.

Rohu nimeks o. “Reductil”, toimeaine sibutramiin.

On see nüüd Eestis täiesti ära keelatud?

Või mõni eesti Arst ikka kirnutab seda?

Kuhu pöörduda?

On kellegil kogemusi sellega?

Lugupidamisega vastust ootama jäädes naine34 Tallinnast.

“Mõni eesti arst” võiks seda ju välja kirjutada, aga kui ravimiregistris seda enam pole, siis läheb vist raskeks, pole tal ju siis ka vastavat koodi (otsinguga vana muidugi leiaks, aga sellest on vähe abi, kui enam registris pole), mis ravimite väljakirjutamisel vajalik on.

Ja üldse, mille alusel sa ise endale vastavaid ravimeid määrad?

Kui rasvunud oled, siis on olemas ka legaalsed ravimid, mida juba isegi alla KMI30 lubatakse kasutada.

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eestis on see keelatud ravimite nimekirjas. Ise ostan Venemaalt. Ainuke ravim mis reaalselt ka toimib kaalulangetusena.

+1
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

venemaalt tuuakse. Aga äkki sa vaataks hoopis  maovähenduse suunas?

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eestis on see keelatud ravimite nimekirjas. Ise ostan Venemaalt. Ainuke ravim mis reaalselt ka toimib kaalulangetusena.

Alandab kaalu, võimaldades samaaegselt endistes kogustes süüa?

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eestis on see keelatud ravimite nimekirjas. Ise ostan Venemaalt. Ainuke ravim mis reaalselt ka toimib kaalulangetusena.

Alandab kaalu, võimaldades samaaegselt endistes kogustes süüa?

Ei, see pärsib isu.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

amfetamiini sugulane siis

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

amfetamiini sugulane siis

Täpselt, sed on ka põhjus miks see keelatud on.

Jumala eest, inimesed, saavutage ISE oma hea vorm. Miks te mingit mürki tahate endale sisse võtta?!

+10
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere.

Rohu nimeks o. “Reductil”, toimeaine sibutramiin.

On see nüüd Eestis täiesti ära keelatud?

Või mõni eesti Arst ikka kirnutab seda?

Kuhu pöörduda?

On kellegil kogemusi sellega?

Lugupidamisega vastust ootama jäädes naine34 Tallinnast.

“Mõni eesti arst” võiks seda ju välja kirjutada, aga kui ravimiregistris seda enam pole, siis läheb vist raskeks, pole tal ju siis ka vastavat koodi (otsinguga vana muidugi leiaks, aga sellest on vähe abi, kui enam registris pole), mis ravimite väljakirjutamisel vajalik on.

Ja üldse, mille alusel sa ise endale vastavaid ravimeid määrad?

Kui rasvunud oled, siis on olemas ka legaalsed ravimid, mida juba isegi alla KMI30 lubatakse kasutada.

Millised ravimid need on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere.

Rohu nimeks o. “Reductil”, toimeaine sibutramiin.

On see nüüd Eestis täiesti ära keelatud?

Või mõni eesti Arst ikka kirnutab seda?

Kuhu pöörduda?

On kellegil kogemusi sellega?

Lugupidamisega vastust ootama jäädes naine34 Tallinnast.

“Mõni eesti arst” võiks seda ju välja kirjutada, aga kui ravimiregistris seda enam pole, siis läheb vist raskeks, pole tal ju siis ka vastavat koodi (otsinguga vana muidugi leiaks, aga sellest on vähe abi, kui enam registris pole), mis ravimite väljakirjutamisel vajalik on.

Ja üldse, mille alusel sa ise endale vastavaid ravimeid määrad?

Kui rasvunud oled, siis on olemas ka legaalsed ravimid, mida juba isegi alla KMI30 lubatakse kasutada.

Millised ravimid need on?

ADd, millega buliimiat ravitakse, nt.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ADd, millega buliimiat ravitakse, nt.

Ma pidasin tegelikult näiteks Mysimbat silmas. Ja teemaalgataja küsitud sibutramiin ei keelatud mitte amfetamiiniga suguluse tõttu, vaid eluohtlike kõrvaltoimete tõttu ära. Võimalik kahju oli suurem kui kasu.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ADd, millega buliimiat ravitakse, nt.

Ma pidasin tegelikult näiteks Mysimbat silmas. Ja teemaalgataja küsitud sibutramiin ei keelatud mitte amfetamiiniga suguluse tõttu, vaid eluohtlike kõrvaltoimete tõttu ära. Võimalik kahju oli suurem kui kasu.

No see on ikka väga sarnane amfetamiinile.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

amfetamiini sugulane siis

Täpselt, sed on ka põhjus miks see keelatud on.

Jumala eest, inimesed, saavutage ISE oma hea vorm. Miks te mingit mürki tahate endale sisse võtta?!

Kuidas saavutada ise söögiisu vähenemine?

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

amfetamiini sugulane siis

Täpselt, sed on ka põhjus miks see keelatud on.

Jumala eest, inimesed, saavutage ISE oma hea vorm. Miks te mingit mürki tahate endale sisse võtta?!

Kuidas saavutada ise söögiisu vähenemine?

Saada oma kõikuv veresuhkur korda. Seega tuleb korda seada oma toidulaud ja ilmselgelt läheb vaja ka tahtejõudu.

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Korda tuleb saada ka suhted ning “isiklik elu”

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

amfetamiini sugulane siis

Täpselt, sed on ka põhjus miks see keelatud on.

Jumala eest, inimesed, saavutage ISE oma hea vorm. Miks te mingit mürki tahate endale sisse võtta?!

Mul ei ole kilpnääret. Tahtejõuga ja ise ei tee ma midagi.

(muidu olin ma 20 a 52 kg)

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul ei ole kilpnääret. Tahtejõuga ja ise ei tee ma midagi.

Ja nüüd tahad päris ära tappa ennast? Sisse süüa illegaalseid ravimeid? Miks siis mitte kohe amfetamiin, see pidi ka söögiisu ära võtma.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma kunagi paar kuud kasutasin. Endokrinoloogia määras. Ja mul tekkis 2 korda olukord, kus terve vasak kehapool järsku tuim oli. Nagu oleks insuldi saanud. Teise korraga pöördusin arstile, insuldi diagnoosi ei saanud, küll aga leiti, et kilpnääre pole korras.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu pereliikme kogemus. Kasutas Concertat. Ilmselt sama ravim, millest siin juttu. Tableti võtmise päeval ei huvitanud söök teda üldse. Tabletivabal päeval õgis end mitmekordselt täis.

Enam ei lubanud pereliikmel neid tablette rohkem võtta. Igaks juhuks proovisin ka omal nahal järele. Narkootikumidega pole kokkupuudet olnud, aga Concerta mõjus omapäraselt. Usun, et sain tunnetuse kätte.

Olen söömishäirega inimene. Tablett tundub lihtne lahendus, aga igal juhul mina püüan siiski keerulisemaid teid.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kasutas Concertat. Ilmselt sama ravim, millest siin juttu.

Arvatavasti mitte, see on hoopis tähelepanuhäire raviks.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul ei ole kilpnääret. Tahtejõuga ja ise ei tee ma midagi.

Ja nüüd tahad päris ära tappa ennast? Sisse süüa illegaalseid ravimeid? Miks siis mitte kohe amfetamiin, see pidi ka söögiisu ära võtma.

Tead, eluisu tõesti ei ole. Kui sinust mitteolebevalt elu niimoodi muutub, et sa ei jaksa midagi teha, oled pidevalt näljas, õgid ja võtad kaalus kontrollimatult juurde, siis on sest elust tõesti pohh.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kasutas Concertat. Ilmselt sama ravim, millest siin juttu.

Arvatavasti mitte, see on hoopis tähelepanuhäire raviks.

On! Aga samal ajal tõmbab julmalt ka söögiisu alla.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

On! Aga samal ajal tõmbab julmalt ka söögiisu alla.

Soovitad siis seda sööma hakata inimesel, kellel pole tähelepanuhäiret? See mõjutab ju ajutööd, mitte pole niisama mingi suva ravim. Kõigele lisaks suurendab see depressiooni. Äkki putukamürki siis äkki, see võtab ka söögiisu maha.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tead, eluisu tõesti ei ole. Kui sinust mitteolebevalt elu niimoodi muutub, et sa ei jaksa midagi teha, oled pidevalt näljas, õgid ja võtad kaalus kontrollimatult juurde, siis on sest elust tõesti pohh.

Mis siis arst soovitab võtta, seda ei ole küsinud või? Näiteks Mysimbat kasutatakse sellisel puhul. Kilpnäärme tööd on samuti võimalik kompenseerida ravimitega. Kui on depressioon, siis ka selle ravimine võib aktiivsust suurendada, siis langeb ka kaal.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tead, eluisu tõesti ei ole. Kui sinust mitteolebevalt elu niimoodi muutub, et sa ei jaksa midagi teha, oled pidevalt näljas, õgid ja võtad kaalus kontrollimatult juurde, siis on sest elust tõesti pohh.

Mis siis arst soovitab võtta, seda ei ole küsinud või? Näiteks Mysimbat kasutatakse sellisel puhul. Kilpnäärme tööd on samuti võimalik kompenseerida ravimitega. Kui on depressioon, siis ka selle ravimine võib aktiivsust suurendada, siis langeb ka kaal.

Oimaeivõi. Ah tõesti, on kilpnäärmeravimid.ä või. Aitäh teavitamast, ise ei teadnudki /sarkasm/

0
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aitäh teavitamast, ise ei teadnudki /sarkasm/

No sa eriti nupukas ravimite alal ei tundu olevat, nõuad ju illegaalset ravimit, mis pole niisama ära keelatud. Kust mina tean, mida sina veel ei tea.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tead, eluisu tõesti ei ole. Kui sinust mitteolebevalt elu niimoodi muutub, et sa ei jaksa midagi teha, oled pidevalt näljas, õgid ja võtad kaalus kontrollimatult juurde, siis on sest elust tõesti pohh.

Kui paks sa oled üldse? Kui piisavalt paks, siis mine maooperatsioonile. Maopael pannakse juba siis, kui KMI on 30 ja kui mingid muud haigused ka veel on, siis juba KMI-ga alates 25. Depressioon näiteks on ka näidustus. Sellega võtab küll 20 kilo vabalt alla ja nälga pole. Kui päris paks pole, siis muidugi haigekassa ei maksa.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kilpnäärme asendusravi on suhteliselt lihtne arstlik tegevus. Kui doos on paigas ja hormoonide tase normaliseerunud, tuleb nii depressiooni, suurenenud söögiisu kui ka ülekaalu põhjusi otsida mujalt. Kui oled endiselt hüpotüreoosis, tuleks eeskätt keskenduda asendusravi doosi korrigeerimisele koostöös arstiga. Kindlasti mitte tarvitada illegaalseid ha ohtlikke ravimeid. Kui tõesti on tarvis ravimit, mis aitab söögiisu reguleerida, pea nõu oma endokrinoloogiga. Mysimba on selleks tarvitusel, mõni arst kasutab off-label ravimina ka semaglutiidi (Ameerikas on ülekaalu näidustusel lubatud). Võimalik, et vaja oleks hoopis hästi valitud amtidepressanti. Aga ennekõike tuleb L-Thyroxini doosid korda saada niimoodi, et kilpnäärme puudumine elukvaliteeti ei mõjuta. Eestis on sadu inimesi, kellel on kilpnääre eemaldatud ning kes elavad täiesti tavalist elu, on normaalkaalulised ega pea end milleski võrreldes tavainimesega piirama (v.a vajadus regulaarselt asendusravi võtta ja aeg-ajalt selle adekvaatsust vereanalüüsiga kontrollida).

 

Arst

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aitäh teavitamast, ise ei teadnudki /sarkasm/

No sa eriti nupukas ravimite alal ei tundu olevat, nõuad ju illegaalset ravimit, mis pole niisama ära keelatud. Kust mina tean, mida sina veel ei tea.

Ja sulle ei tule pähe, et sinnamaani jõudmiseks on inimene ära kasutanud kõik teised võimalused ja ressursid? Et lihtsalt enam ei jaksa?

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kilpnäärme asendusravi on suhteliselt lihtne arstlik tegevus. Kui doos on paigas ja hormoonide tase normaliseerunud, tuleb nii depressiooni, suurenenud söögiisu kui ka ülekaalu põhjusi otsida mujalt. Kui oled endiselt hüpotüreoosis, tuleks eeskätt keskenduda asendusravi doosi korrigeerimisele koostöös arstiga. Kindlasti mitte tarvitada illegaalseid ha ohtlikke ravimeid. Kui tõesti on tarvis ravimit, mis aitab söögiisu reguleerida, pea nõu oma endokrinoloogiga. Mysimba on selleks tarvitusel, mõni arst kasutab off-label ravimina ka semaglutiidi (Ameerikas on ülekaalu näidustusel lubatud). Võimalik, et vaja oleks hoopis hästi valitud amtidepressanti. Aga ennekõike tuleb L-Thyroxini doosid korda saada niimoodi, et kilpnäärme puudumine elukvaliteeti ei mõjuta. Eestis on sadu inimesi, kellel on kilpnääre eemaldatud ning kes elavad täiesti tavalist elu, on normaalkaalulised ega pea end milleski võrreldes tavainimesega piirama (v.a vajadus regulaarselt asendusravi võtta ja aeg-ajalt selle adekvaatsust vereanalüüsiga kontrollida).

Arst

Idioot. Ausalt. Vot sellise suhtumisega arst ajabki hulluks ja hsuda. Lihtne ju. Korrigeeri doosi ( kui ma ütlen, et tsh järgi peaks mu doos olema 50% väiksem, ft4 järgi 25% väiksem ja ft3 järgi on ehk paras, siis küsimus on-mis on õige doos).

Tead, mu perearst kirjutab juba aastaid välja doosiks 25…tõeline proff.

0
-11
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 60 )


Esileht Ilu ja tervis Tere. Soovin arstilt rohtu.