Esileht Pereelu ja suhted tere .

Näitan 23 postitust - vahemik 1 kuni 23 (kokku 23 )

Teema: tere .

Postitas:

Olen mehega suhtes olnud 2 aastat, meil on ühine 1.a laps. Mees käib tööl, mina olen kodune lapsega, vahel käin sõbrannadega väljas. Aga meie suhe on kahjuks muutunud nii rutiinseks, ei ole enam lähedust ega seksi.
Me magame loomulikult eraldi voodites ka, kuna laps magab minu kõrval ja absoluutselt enda voodit ei tunnista.

Küsimus on selles, kuidas sellest rutiinist välja saada, et suhtes oleks jälle lähedust, seksi ja kirge? :’/

(palun mitte ilkujatel tülitada) .

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.02 21:52; 22.02 21:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lasteaed. Kasvage suureks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Lasteaed. Kasvage suureks.[/tsitaat]

Mõni inimene ei saa üldse jutust aru.
PS : ILKUJATEL MITTE TÜLITADA !!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.02 21:52; 22.02 21:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jätsid kahele nulli taha kirjutamata, siis on ehk rutiin, mõnel pole siis ka. Praegu peaks teil alles teineteise korralik tundmaõppimine käima, kui te pole just hamstrid, kel käib inimeluga võrreldes kõik palju kiiremini.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

laps kellegi juurde hoidu ja teete omale ühe vahva öö.ning leiate teine teisele rohkem aega. laps muidugi tuleks ka oma voodisse magama harjutada, oleks viimane aeg selleks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Saada mehele nt. ilus sõnum, kui seda tavaliselt ei tee. Kallista teda siis, kui ta seda ei osaka oodata. Üllata teda millegi erilisega (kuna puudub lähedus ja seks siis nt. seksikalt riietudes, mini mini seelikuga toimeta kodus). Küll ta ellu ärkab!![/tsitaat]

Ja-jah! Ja osta uus seksikas pitspesu, tee mehe lemmiktoitu ning organiseeri romantiline küünlavalgusõhtu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.02 22:34; 23.02 05:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah ja peale seda läheb mees rõõmsalt oma voodisse ja naine titega oma omasse. Su esimene probleem peaks olema titt tema enda voodisse magama saada, siis võid edasi vaadata sekspesu ja küünlavalgusõhtuid ja seksikaid sõnumeid, midaiganes.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina emana ei saa aru, keda segab magav väikelaps voodis. Me küll tihti ootasime, kui põnn magama jäi ja ikka saime oma asjad ka aetud, suur voodi oli, üks magas õndsat und, kaks seksisid, mis teha. Elu, miks peaks keegi kannatama 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.02 23:38; 24.02 00:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen ma ainuke imelik, kes ei kannata sellist asja, et laps magab vanematega ühes voodis ja vanemad mõnuga seksivad? Õudne!

Olgu siis laps omas voodis vanematega ühes toas, kuid samas voodis.

No las jääb siis minu kiiksuks!

Kuid teemasse…

Kui laps on magama jäänud, siis tõsta ta tema enda voodisse. Esimese korraga ei pruugi õnnestuda, kuid ära anna alla!
Päeva-, ja ööuned kõik pärast magama jäämist oma voodisse!

Hästi kahju on lugeda, kui vanematel sellepärast suhe jaheneb ja erinevates voodites magatakse.

Ja organiseerige endale vaba päev, et saakiste koos midagi põnevat teha! Nüüd juba ilmad soojad, pole seda jubedat pakast, et välja ei taha minna.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.02 23:46; 23.02 09:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Olen ma ainuke imelik, kes ei kannata sellist asja, et laps magab vanematega ühes voodis ja vanemad mõnuga seksivad? Õudne!
t suhe jaheneb ja erinevates voodites magatakse.

[/tsitaat]

Ei olnud ju juttu mõnuga seksimisest! Asi lihtsalt aeti ära!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.02 22:34; 23.02 05:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rutiin tekib 2 inimese osalusel. Rutiin on looming. Ta ei tule lumega ega lähe suvega. Ta on olemas, kui 2 inimest on loonud rutiini. Nii et ega siin muud soovitust pole, lõpeta oma rutiini tootmine ära. Ja enamasti kui 1 inimene selle äralõpetab, ei saa ju teine ka seda jätkata. See, kus laps magab, ei oma seksi mõttes mingit tähtsust. See on pigem ettekääne, et voodis ei saa, et siis ei saagi.
(muideks lähedus ja seks võivad olemas olla ka elus, milles on rutiin. Rutiini ei tingi läheduse puudumist, selles osas ei maksa end petta)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]eelmisele kägule

Mis seal hirmsat siis on kui laps magab samas voodis, kus vanemad sexivad? Tehakse seda ju pimedas ja delikaatselt[/tsitaat]

ei ole igavamat seksi, kui pimedas ja delikaatselt!
lapsega ka ühes voodis ei suudaks seksida. Kas ongi 1-toaline korter? Mina tegin mehele üllatuse vannitoas – küünalad, vahuvann, vein…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Ei olnud ju juttu mõnuga seksimisest! Asi lihtsalt aeti ära!
[/tsitaat]

Seksida tuleb mõnuga, mitte sellepärast, et siis on tehtud ja tükkaega enam ei pea! See \”aeti ära\” jääb mulje, et vastu tahtmist.

Aga teemaalgatajal tundub, et on asi teistmoodi.

Et neil suhe taas toimima panna, on neil romantikat, mitte kähkukat vaja!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.02 23:46; 23.02 09:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vea tegid siis, kui esimene kord lubasid või võtsid lapse oma voodisse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alustame sellest: \”Me magame loomulikult eraldi voodites ka\”. See ei ole mitte üks teps loomulik. Kui sa tahad, et te perekond säilib, siis laps koheselt oma voodisse. Nutab 2-3 ööd, käid ja lohutad, aga jätad lapse tema oma voodisse. Mehe koht on abieluvoodis. Vahel vôib ka kolmekesi magada, aga vaid juhtudel kui laps on haige, halb unenägu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suhe alles 2 aastat ja juba eraldi voodites. Mis saaks siis 20 aasta pärast? Ka siis magatakse normaalsetes peredes ühes voodis. Kõigepealt laps oma voodisse ja mees enda juurde tagasi. Lapsevoodi võid panna ju oma voodi lähedusse, et ei peaks teises toas pidevalt käima.

Nii noor suhe ei saa veel rutiinseks muutuda. Sa pead endaga rohkem vaeva nägema. Löö end üles ja korralda kasvõi mingi eriline olemine. Näita kordki et oled ka naine, mitte ainult lapse ema.

Julgust ja pealehakkamist, küll siis asjad ka laabuma hakkavad(kui on võimalust, siis sokuta laps vahest vanavanemate poole, et saate olla ainult teie kaks)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees üldse tahab seda seksi ja kirge enam või? Karta on, et kui ta on sedasi eraldi ära harjutatud, on ta oma elu muudmoodi sättinud….Ega inimene pole koer, et näitad talle – koht.
Sõbrannad kindlasti andsid head nõu lapse kõrval tudima hakata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on võrevoodil üks võre eest ära võetud ja vastu meie suurt voodit. Laps jääb küll meie voodis magama, aga siis tõstan ta oma voodisse ja seal magab ta hommikuni.

Vahepeal oli meil ka periood, kus mees kolis teise tuppa magama. See oli siis kui laps öösiti palju kisa tegi ja mees lihtsalt tahtis end välja puhata.

Ma arvan ka, et esimene asi, mida teemaalgataja peaks tegema, on laps oma voodisse ja mees kaissu tagasi. 1-aastane pole enam mingi beebi, et tissi otsas peab magama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie laps magas 3 aastat valdavalt meie voodis, ainult vahest harva leppis oma voodiga. Aga meil lai voodi, mahtusime kõik kolmekesi sinna magama. Seksielu see kuidagi ei mõjutanud, sest me pole kunagi olnud \”pimedas ja tekiall\” tüüpi. Seksiks on isegi ühetoalises korteris rohkem kohti kui voodi, rääkimata siis suuremast elamisest. Loomulikult tekib nii rutiin, kui seks toimub kohustuslikus korras laupäeva õhtul kell 22 magamistoa voodis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Te olite 3 kuud tuttavad kui lapse saada otsustasite?

Teil pole ju omavahel olemiseks aega olnudki. Viimane aeg sellega alustada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu jaoks on täiesti vastik magava lapse kõrval seksida. Meil magab ka laps meie voodis, aga ei ole seal voodis lapse sünnist saadik seksinud. Seksime saunas, vannitoas, kõrvaltoas, elutoas, selleks on ju kohti piisavalt ka väikeses korteris, miks peab lapse kõrval seksima.

Aga teemasse: tere ise ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Minu jaoks on täiesti vastik magava lapse kõrval seksida. Meil magab ka laps meie voodis, aga ei ole seal voodis lapse sünnist saadik seksinud. Seksime saunas, vannitoas, kõrvaltoas, elutoas, selleks on ju kohti piisavalt ka väikeses korteris, miks peab lapse kõrval seksima.

Aga teemasse: tere ise ka.[/tsitaat]

Uskumatult vastik jah, kuidas teie lapse saite, meie oma tõi kurg?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.02 23:38; 24.02 00:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks ei või siis selles voodis seksida, kus mees magab? Paned lapse magama ja ise poed mõneks ajaks mehele kaisu?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 23 postitust - vahemik 1 kuni 23 (kokku 23 )


Esileht Pereelu ja suhted tere .

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.