Esileht Kodunurk Termokast

Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )

Teema: Termokast

Postitas:
Kägu

Millist termokasti soovitate? Funktsiooniks oleks suvel toiduainete transport suvilasse ja ära, ka kaugemale Eesti piires sõites toidu kaasa võtmine. Pigem võiks olla tugevast materjalist, mitte tekstiilist, maht sihuke 20-30 l. Päris autokülmikut ei vaja – aga mis oleks olulised asjad, mida vaadata ostes? Meil seni on olnud üks igivana, vist üle 15 aasta tagasi ostetud, aga praegu googeldades ei leidnud, et väga midagi kastide juures muutunud oleks, isegi täpselt sama mudelit kohtasime müügil, mis meil seni oli. Kas nii ongi või mis on teie kogemused?

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://matkasport.ee/termokastid/11105-37895-icetime-plus-26.html?vpq=termokast#/85-varv_filtreerimiseks-sinine – meil on selline, väga asjalik

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://matkasport.ee/termokastid/11105-37895-icetime-plus-26.html?vpq=termokast#/85-varv_filtreerimiseks-sinine – meil on selline, väga asjalik

Kuidas selle puhastamine on, kas tohib pesta otse kraani all? Meie eelmisel kastil oli mingi karm reegel, et ainult niiske lapiga tohtis ja sellega oli päris keeruline.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, võib pesta kraani all, Sel pole ju juhtmeid taga, vaid lihtsalt plastmass-kast, külma hoiavad kas jäätunud veega pudelid või külmapatareid (saab osta koos kastiga).

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://matkasport.ee/termokastid/11105-37895-icetime-plus-26.html?vpq=termokast#/85-varv_filtreerimiseks-sinine – meil on selline, väga asjalik

Kuidas selle puhastamine on, kas tohib pesta otse kraani all? Meie eelmisel kastil oli mingi karm reegel, et ainult niiske lapiga tohtis ja sellega oli päris keeruline.

No ega sa sinna lahtiselt toiduaineid ju pane?

Kogemused kastidega… Nojah, kui iga võimaliku kodumasina ja pisividina ostuks peab PK-st “kogemusi” küsima (ning nende järgi joonduma), siis jääksid vist enamus adjad ostmata. Mina isiklikult lähtun oma maitsest, vajadustest, rahakotist. Ei tule nagu selle pealegi, et ei saaks ostetud kelleltki “kogemusi” uurimata.
Aa, mul on penoplastist kast ja loomulikult autokpülik. Said targemaks?

+6
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selles kastis on meil isegi jääkuubikud üle ööpäeva korralikult püsinud

 

https://www.pakendikeskus.ee/termokast-ehk-matkatermos-sangaga-25l

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kavatsesin ka just pakendikeskust soovitada, ma ei tea, et mujal sellise hinnaga saaks.

me käime jaanipäeva pidamas sellises kohas, kus suurt osa toitu ja jooke tuleb külmakastis hoida ja samamoodi on jää pea kolm päeva tahkes olekus. eks see vaikselt läheb jookide sisse, aga samas hoiab ka toite ülihästi jahutatuna.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina isiklikult lähtun oma maitsest, vajadustest, rahakotist. Ei tule nagu selle pealegi, et ei saaks ostetud kelleltki “kogemusi” uurimata.
Aa, mul on penoplastist kast ja loomulikult autokpülik. Said targemaks?

Sa ei edastanud mitte mingisugust kasulikku infot, et keegi sellest targemaks saaks. Kui sa räägiksid oma autokpüliku mudelist lähemalt, mis on sinu jaoks selle head ja vead, kas soovitaksid ka teistele või mitte, mis võiks olla teisiti, mida peaks silmas pidama, et kindlasti oleks jne, vaata siis alles oleks sinu räägitust midagi kasu.

Ainult värvi järgi vist neid ju ei osteta. Võib-olla on minu vajadused täpselt samasugused nagu sul, seega sinu positiivne kogemus paneks ka mind just neid tooteid lähemalt vaatama, et kas see vastab ka minu maitsele, vajadusele ja rahakotile. Ega see mind seda toodet muidugi kohe ostma ei pane, aga mingi ettekujutuse annab küll. Said targemaks?

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mul on aastaid olnud autokülmik asnedamatu suvel reisides, ka selline kast, saad autosse pistikusse panna ja tuppa, mul tavaliselt mitu päeva vaja,pilti pole

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kavatsesin ka just pakendikeskust soovitada, ma ei tea, et mujal sellise hinnaga saaks.

Paide Grossis sama kast 9.90

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina isiklikult lähtun oma maitsest, vajadustest, rahakotist. Ei tule nagu selle pealegi, et ei saaks ostetud kelleltki “kogemusi” uurimata.

Aa, mul on penoplastist kast ja loomulikult autokpülik. Said targemaks?

Sa ei edastanud mitte mingisugust kasulikku infot, et keegi sellest targemaks saaks. Kui sa räägiksid oma autokpüliku mudelist lähemalt, mis on sinu jaoks selle head ja vead, kas soovitaksid ka teistele või mitte, mis võiks olla teisiti, mida peaks silmas pidama, et kindlasti oleks jne, vaata siis alles oleks sinu räägitust midagi kasu.

Ainult värvi järgi vist neid ju ei osteta. Võib-olla on minu vajadused täpselt samasugused nagu sul, seega sinu positiivne kogemus paneks ka mind just neid tooteid lähemalt vaatama, et kas see vastab ka minu maitsele, vajadusele ja rahakotile. Ega see mind seda toodet muidugi kohe ostma ei pane, aga mingi ettekujutuse annab küll. Said targemaks?

Palun, loe ja tutvu! Väga hea kast, meie perele parajas suuruses ja minu kaubikusse sobiv. Olen kasutanud ka lisana haagissuvilas, sest külmkapp on meil seal pisike.

On väga imelik tahta võrrelda minu ja sinu pere vajadusi.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lugesin ja tutvusin. Päris huvitav lisafunktsioon sel külmikul: “TropiCool sobib ka sõidukite pukseerimiseks tänu oma ühendusele 12/24/230 voldise toiteallikaga.”

 

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lugesin ja tutvusin. Päris huvitav lisafunktsioon sel külmikul: “TropiCool sobib ka sõidukite pukseerimiseks tänu oma ühendusele 12/24/230 voldise toiteallikaga.”

Eks see mingi tõlge ole. Kes tahab, saab aru.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

On väga imelik tahta võrrelda minu ja sinu pere vajadusi.

Sa ei saa ikka veel aru. Kedagi ei huvita, millised on sinu pere vajadused.

Kasu oleks ainult sellest, kuidas sa räägid, kas külmik peab hästi külma ja kas reklaamtekstis lubatu vastab tõele. Kas kaane kinnitus on mugav ka väikelastele kasutada või käib raskelt? Kuidas mahutab erinevaid toiduasju. Kas näiteks 1,5 l veepudel mahub ära püstises asendis? Kui näiteks sul mingid asjad sisse ei mahtunud või mahutas rohkem kui oleksid alguses arvanud.

Ja nii edasi, sellised praktilised faktid, mida sina seda kasutades oled tähele pannud ja mida teab ainult inimene, kes on antud toodet juba kasutanud. Asjad, millest toote tutvustuses ei räägita.

Võib-olla said nüüd vähemalt natuke aru, kuidas teiste inimeste kogemused võivad ostmisel kasulikud olla. Keegi ei sunni sind oma kogemusi jagama täpselt samamoodi nagu keegi ei sunni inimesi just seda sinu autokülmikut ostma.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

On väga imelik tahta võrrelda minu ja sinu pere vajadusi.

Sa ei saa ikka veel aru. Kedagi ei huvita, millised on sinu pere vajadused.

Kasu oleks ainult sellest, kuidas sa räägid, kas külmik peab hästi külma ja kas reklaamtekstis lubatu vastab tõele. Kas kaane kinnitus on mugav ka väikelastele kasutada või käib raskelt? Kuidas mahutab erinevaid toiduasju. Kas näiteks 1,5 l veepudel mahub ära püstises asendis? Kui näiteks sul mingid asjad sisse ei mahtunud või mahutas rohkem kui oleksid alguses arvanud.

Ja nii edasi, sellised praktilised faktid, mida sina seda kasutades oled tähele pannud ja mida teab ainult inimene, kes on antud toodet juba kasutanud. Asjad, millest toote tutvustuses ei räägita.

Võib-olla said nüüd vähemalt natuke aru, kuidas teiste inimeste kogemused võivad ostmisel kasulikud olla. Keegi ei sunni sind oma kogemusi jagama täpselt samamoodi nagu keegi ei sunni inimesi just seda sinu autokülmikut ostma.

Kuule, mis sa saed? Sa mõõtude järgi ei oska rehkendada, kas pudel mahub sisse v mitte? Jutt oli üleüldse termokastist, aga sina solvusid terava kommentaari peale ja hakkasid külmiku kallal norima.

Minu jaoks on ulmeöiselt kallis, aga kui kellelegi sobib, las kasutab. Mul mingi ca 50-eurone külmik, marki ei mäleta, pole käe pärast.

(Üks kolmas kägu)

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas sa otsid elektrilist või mitte-elektrilist külmakasti?

Meil on mõlemad. Külmapatareidega kasutame rohkem, kuna see on universaalsem, töötab nii autosõidu ajal kui ka nt telkides. Kahjuks püsib liha seal külm kõige rohkem järgmise hommikuni. Eks palju oleneb sellestki, kui tihti ja kauaks kaant avatakse. Aga kui tegemist toidukastiga, siis ikka ju aeg-ajalt käiakse sealt toitu, jooke võtmas. Seega soe pääseb ruttu sisse.

Autopistikuga elektrikülmik kippus meil kahjuks streikima, mitu korda juhtus, et pärast pikka autosõitu avastasime – miskipärast ei ole külmik autolt elektrit saanud ja sees kõik soe.

Kui peaksin ostma uue külmakasti, siis otsiksin sellise, millel oleks olemas nii auto- kui tavaline pistik. Autosõidu ajal saab toidet autoakust, turismitallu kohale jõudes torkame pistiku toa seina ja külmutab edasi. Sellisel lahendusel oleks jumet.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuule, mis sa saed? Sa mõõtude järgi ei oska rehkendada, kas pudel mahub sisse v mitte? Jutt oli üleüldse termokastist, aga sina solvusid terava kommentaari peale ja hakkasid külmiku kallal norima.

Välismõõtude järgi tõesti ei saagi teada, mis sinna sisse mahub. Sisemusest pilti ei ole. Inimene, kes seda on kasutanud aga teab täpselt öelda, kas mahub või mitte. Ka termokastidel võib olla eirneva paksusega seinu, nii et ikkagi ei saa välismõõtude järgi midagi rehkendada.

See ei olnud terav kommentaar. Inimene lihtsalt ei oska oma ninaotsast kaugemale näha, kuidas kellegi kogemusest võib ka teistele kasu olla. On varemgi selliseid kommentaare siin teinud.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

On varemgi selliseid kommentaare siin teinud.

Väidad või oletad?

Kordan: jutt oli termokastist. Sa ei oleks pidanud seda teemat arendama. Tee sina oma külmikuteema eraldi.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )


Esileht Kodunurk Termokast