Esileht Kodunurk Terrassilaudade lõikamisteenus

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: Terrassilaudade lõikamisteenus

Postitas:

Kas oskate viidata, milline ettevõte pakuks terrassilaudade müüki ja sealjuures ka parajaks lõikamise teenust? Puumarketist uurisin, nad lõikamisteenust ei paku. Googeldades ka hästi ei leidnud. On kellelgi kogemusi?

Tahaks rõdule lauside maha panna ja jube mugav oleks, kui kuskil lõigataks parajaks ja saan ise restid valmis teha.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.05 14:55; 19.05 20:30; 22.05 06:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

espak nii müüb kõike kui lõikab õigesse pikkusesse. mitte ainult laudu, kui ka muud, nt köögitasapindu, liiste jne

aga… meil küll puumarket mingid jupid lõikas kunagi ise, aga see oli mingi 10a tagasi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oled kindel, et Puumarket ei paku? Mõni aasta tagasi nad hööveldatud puitu küll lõikasid. 30 senti lõige vist oli.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

v-o oleneb puumarketi asukohast? minu meelest on männikul eraldi hoones lõikamine küll olemas.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.05 18:32; 20.05 15:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kirjutasin neile e-mailile päringu. Sain lühida vastuse, et nad ei paku lõikamisteenust terrassilaudadele. Aga tänud, ma uurin Espakist.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.05 14:55; 19.05 20:30; 22.05 06:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mustamäe puumarketis olen isegi prusse lühemaks lõiganud. Oli vaja voodi tegemiseks prusse ja kuna oli ainult sõiduauto, siis lõikasin need kõik eelnevalt väljamõõdetud pikkusse. Muidugi lõikasin ise, nemad vaevalt oleks seda teinud

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mustamäe puumarketis pead jah ilmselt ise saagima, viimati kui seal käisin, siis üks vennike lõikas oma 2m pikkust lauajuppi ise. Espakis on mul mees ka ise saaginud, kui vajalik pruss liiga pikk oli, aga võibolla oleks seal ka saagimisteenust pakutud.
Kusagil lõigati 50×150 prussid pikkupidi pooleks, kui 50×50 vaja oli, pakun et see oli Harku Raitwoodis aga võibolla ka mujal. Ristipidi on ka lõigatud kusagil, aga need olid nii suvalised ja viltused lõiked, et tuli kõik ise üle lõigata.
30 senti lõige vist väga ära ei tasu, palju sul neid lõikeid ikka rõdu peale tuleb.
Väike googeldamine https://puumarket.ee/jarkamisteenus/
https://www.bauhaus.ee/teenused/puitmaterjali-saagimine
https://www.bauhof.ee/mootu-loikamine
https://www.ehituseabc.ee/ee/mootu-loikamine
Raitwoodil teenuseid kirjas pole, estpakil samuti mitte

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Osta siis õiges mõõdus lauad kohe. Ega nad ainult 6m või 3m pole. Vahepealseid on kaa.

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.05 01:29; 25.05 23:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kirjutasin neile e-mailile päringu. Sain lühida vastuse, et nad ei paku lõikamisteenust terrassilaudadele. Aga tänud, ma uurin Espakist.

Võibolla oli kirja tekst valesti koostatud. Lõikamisteenus laudadele!? Õige on ikka terrassilaudade lõikamisteenus.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kirjutasin neile e-mailile päringu. Sain lühida vastuse, et nad ei paku lõikamisteenust terrassilaudadele.

kellele sa päringu saatsid?

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.05 18:32; 20.05 15:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Raitwoodil teenuseid kirjas pole, estpakil samuti mitte

Estpak ei paku loomulikult mingit puutööteenuseid, kuna nad tegelevad hoopis riigiasutuste andmesidega.
Ehituspood on hoopis Espak.
kui panna google otsingusse “espak lõikamine” siis tuleb vastuseks hulgaliselt selleteemalisi kogemusi.

ausõna, selles espakis, mis minu kodu lähedal on, oleme lõikamisteenust aastakümneid kasutanud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kirjutasin neile e-mailile päringu. Sain lühida vastuse, et nad ei paku lõikamisteenust terrassilaudadele. Aga tänud, ma uurin Espakist.

Võibolla oli kirja tekst valesti koostatud. Lõikamisteenus laudadele!? Õige on ikka terrassilaudade lõikamisteenus.

No ma kirjutasin neile, mis mu soov on, mis pikkuses terrassilaudu jne. Usun, et said ikka aru, mis ma mõtlesin, pole vaja tähte närida.

Kirja saatsin neile kodulehel oleva kontaktivälja kaudu. Poleks probleemi ka kui kohapeal saaks ise lõigata, sest tõesti prussid tahaks ka ju mõõtu lõigata.

Meil rõdu on 1,4 x 6,8 m, tahaks reste teha 1,4 m laudisejuppidest, seega seal seda mõõtu lõikamist on ikka rohkem kui paarile lauale.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.05 14:55; 19.05 20:30; 22.05 06:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Bauhausis on küll lõikamisteenus kodulehel olemas, aga see ün üsna kallis. Samas on kohapeal ka võimalus endal lõigata (pukid ja saag või laenuta akusaag või võta enda oma kaasa), meie just nii tegimegi. Samuti saagisime kohapeal ära ka prussid. Iga lõigatud laud kohe autosse ja nii jäigi kodus ainult kruvide sisselaskmise vaev. Muidugi ära tuleb osta terve laud, seega pead vaatama ise, mis pikkusega laud tasub osta, et kadu võimalikult väike oleks.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kirjutasin neile e-mailile päringu. Sain lühida vastuse, et nad ei paku lõikamisteenust terrassilaudadele. Aga tänud, ma uurin Espakist.

Võibolla oli kirja tekst valesti koostatud. Lõikamisteenus laudadele!? Õige on ikka terrassilaudade lõikamisteenus.

No ma kirjutasin neile, mis mu soov on, mis pikkuses terrassilaudu jne. Usun, et said ikka aru, mis ma mõtlesin, pole vaja tähte närida.

Kirja saatsin neile kodulehel oleva kontaktivälja kaudu. Poleks probleemi ka kui kohapeal saaks ise lõigata, sest tõesti prussid tahaks ka ju mõõtu lõigata.

Meil rõdu on 1,4 x 6,8 m, tahaks reste teha 1,4 m laudisejuppidest, seega seal seda mõõtu lõikamist on ikka rohkem kui paarile lauale.

Kui raha loed ostad kas käsisae ja saed lauad mõõtu või rendid järkamissae ja teed sellega. Igal juhul tuleb lõikamisehind siis mõistlikum, kui mongist Espakis või Bauhausis lõigates. Viimases lõigatakse vaid nende poedt ostwtud kaupa.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.05 01:29; 25.05 23:00;
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Kodunurk Terrassilaudade lõikamisteenus