Esileht Hobinurk Terve päev möödub perekoolis?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 51 )

Teema: Terve päev möödub perekoolis?

Postitas:
Kägu

Kas siin on palju selliseid kastajaid, kes ei saa arugi kuidas päev läbi perekoolis tiksudes, lugedes ja kommenteerides on päev ühtäkki läbi saanud?

+4
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas siin on palju selliseid kastajaid, kes ei saa arugi kuidas päev läbi perekoolis tiksudes, lugedes ja kommenteerides on päev ühtäkki läbi saanud?

Aga siin ei ole ju nii palju lugeda ????

+29
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul tervet päeva küll ei möödu. Käin ja vaatan, kas huvitavas teemas midagi kommenteeritud on, kui pole, toimetan muid asju edasi.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teen arvutis tööd ja mõne korra kiikan siia. Eriti lugeda siit ju ei ole. Enam aastaid ei ole olnud.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas siin on palju selliseid kastajaid, kes ei saa arugi kuidas päev läbi perekoolis tiksudes, lugedes ja kommenteerides on päev ühtäkki läbi saanud?

Siin ju pole midagi lugeda üle poole tunni.

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

KOhe on valimised läbi, siis ei jää siia enam üldse millest lugeda. Kui mõnest saatest või filmist teema teengi, siis ega üle 1-2 vastuse saa. Ma ei hakka ometi mingeid blogijaid, mudijaid, mögijaid lugema.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas siin on palju selliseid kastajaid, kes ei saa arugi kuidas päev läbi perekoolis tiksudes, lugedes ja kommenteerides on päev ühtäkki läbi saanud?

Aga siin ei ole ju nii palju lugeda ????

Siin ei ole viimasel ajal üldse midagi asjalikku lugeda. Loodetavasti tekitatakse mingi uus foorum, sest PK on maha käinud ja anonüümsusega on siin ka lood kehvasti.

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siin ei ole viimasel ajal üldse midagi asjalikku lugeda. Loodetavasti tekitatakse mingi uus foorum, sest PK on maha käinud ja anonüümsusega on siin ka lood kehvasti.

Küll on naljakas samasugust hala juba oma 10 aastat lugeda – kuidas Perekool on täiesti alla käinud, vanasti oli kõik parem ja kohe on perekoolil ots peal. Tegelikult elab rahulikult omas tempos ja ei tõmble, et kõigile meeldida. Tahad, käid siin, ei taha, ära käi.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siin ei ole viimasel ajal üldse midagi asjalikku lugeda. Loodetavasti tekitatakse mingi uus foorum, sest PK on maha käinud ja anonüümsusega on siin ka lood kehvasti.

Küll on naljakas samasugust hala juba oma 10 aastat lugeda – kuidas Perekool on täiesti alla käinud, vanasti oli kõik parem ja kohe on perekoolil ots peal. Tegelikult elab rahulikult omas tempos ja ei tõmble, et kõigile meeldida. Tahad, käid siin, ei taha, ära käi.

Võimalik, aga mina seda ei tea. Tegin siia kasutaja umbes viis aastat tagasi ja siis tundus see koht täitsa okei.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võimalik, aga mina seda ei tea. Tegin siia kasutaja umbes viis aastat tagasi ja siis tundus see koht täitsa okei.

Su alguse tuhin on lihtsalt vaibunud. Pole siin viimase viie aastaga eriti midagi muutunud.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Küll on naljakas samasugust hala juba oma 10 aastat lugeda – kuidas Perekool on täiesti alla käinud, vanasti oli kõik parem ja kohe on perekoolil ots peal.

10 ei ole, päris prsse läks viimase muutmisega, seda vast on 2-3 aastat.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hehh, ma pean ütlema, et mul oli perekooli-sõltuvus viimati vist aastatel 2003-2006, siis kees siin ikka selline elu ja sellised intriigid, et parimad Mehhiko seriaalid said pika puuda. Tegelane nagu Muumimamma näiteks, yksikmees muidugi, emand kaseladvas meenub.

Ehh, olid ajad! Siis möödus tõesti tihtipeale 6 tundi perekoolis passides. Kõva seletamine koolikatsete, Reima kombede, Stoki allahindluste ja Emmaljunga vankrite teemal, lisaks suhtedraamad. Praegu käin päevas korra ca 20 minutit, vaatan üle, kas on midagi huvitavat, aga suht null.

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hehh, ma pean ütlema, et mul oli perekooli-sõltuvus viimati vist aastatel 2003-2006, siis kees siin ikka selline elu ja sellised intriigid, et parimad Mehhiko seriaalid said pika puuda. Tegelane nagu Muumimamma näiteks, yksikmees muidugi, emand kaseladvas meenub.

Ehh, olid ajad! Siis möödus tõesti tihtipeale 6 tundi perekoolis passides. Kõva seletamine koolikatsete, Reima kombede, Stoki allahindluste ja Emmaljunga vankrite teemal, lisaks suhtedraamad. Praegu käin päevas korra ca 20 minutit, vaatan üle, kas on midagi huvitavat, aga suht null.

ei taha küll kurja välja kutsuda, aga ei tea kuidas muumimammal läeb ka (vanasti oli ka nii, et muumimammast ei olnud justkui kippu ega kõppu ja nii pea, kui keegi kuskil teemas küsis, et ei tea kus muumimamma on, siis oli ta kõpsti kohal)

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Veel oli siin Fööniks keda sõimati ja haletseti vaheldumisi. Tea mis temast saanud?

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võimalik, aga mina seda ei tea. Tegin siia kasutaja umbes viis aastat tagasi ja siis tundus see koht täitsa okei.

Su alguse tuhin on lihtsalt vaibunud. Pole siin viimase viie aastaga eriti midagi muutunud.

Aga mis siin siis 10 aastat tagasi parem oli? Oskad ehk mõne hea näite tuua.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga mis siin siis 10 aastat tagasi parem oli? Oskad ehk mõne hea näite tuua.

Kui mina kella 11 paiku ärkasin, siis olid juba kõik selle päeva uudised läbi saetud. Umbes nii nagu praegu valimised või Avandi. Ajaviitej. uusi teemasid oli igal päeval leht või kaks. Praegu on seal veel 09. veebr teema!
Elu oli!

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sest siis sai kõigi ja kõige kohta täpselt nii sitasti öelda, kui sa arvasid. Nüüd on ju filter vahel ja igav.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga mis siin siis 10 aastat tagasi parem oli? Oskad ehk mõne hea näite tuua.

Kui mina kella 11 paiku ärkasin, siis olid juba kõik selle päeva uudised läbi saetud. Umbes nii nagu praegu valimised või Avandi. Ajaviitej. uusi teemasid oli igal päeval leht või kaks. Praegu on seal veel 09. veebr teema!

Elu oli!

Jah, oli aeg, kus mingeid uudisteportaale polnud vaja avadagi, etgid perekooli ajaviitejutud lahti ja said kohe teada, mis olulisemad sündmused on.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nüüd on siia jäänud peamiselt Lõvide blogi seltskond ja minu arvamused enamasti ei kattu nendega. Iga ajuinvaliidi saadetud teavitus teeb arvutis kõll ja ma ei taha neid kõlle. Seega püüan võimalikult vähe kirjutada.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Iga ajuinvaliidi saadetud teavitus teeb arvutis kõll ja ma ei taha neid kõlle. Seega püüan võimalikult vähe kirjutada.

No kuule, meilide teavitused saab ju ometi nii seadistada, et mingit “kõlli” ei tule.

Mul on veel nii hästi, et meiliaadressi parool on ununenud, seega minuni need lollakad teavitused ei jõua.

Huvitav, mis siis juhtuma hakkab, kui mu meiliboks täis saab ja teavitused tagasi põrkavad? Perekool kustutab mu kasutaja? ????

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No kuule, meilide teavitused saab ju ometi nii seadistada, et mingit “kõlli” ei tule.

Mulle tuleb ka norm, olulisi kirju. Neile pean kiiresti reageerima.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle tuleb ka norm, olulisi kirju. Neile pean kiiresti reageerima.

Pane teine meil. Ega sa ometi oma pärisnimega meili perekoolis ei kasuta? Jeesus…

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pane teine meil. Ega sa ometi oma pärisnimega meili perekoolis ei kasuta? Jeesus…

Miks mitte, ma olen võimeline enda sõnade eest alati vastutama.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks mitte, ma olen võimeline enda sõnade eest alati vastutama.

Mitte sellepärast, et ei ole valmis vastutama. Kui vaja vastutada, võetakse IP välja nagunii. Küsimus on hoopis selles, et peab olema ametlik meil ja peab olema tränimeil. Peale selle teavitatakse meelevaldselt ja see risustab postkasti. Oleks siis asja eest.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja kui juba oled valmis ALATI vastutama, siis võid ju oma kasutajanime lausa oma nime ja perekonnanimega teha ja siin julgelt postitada.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu nimi ei ütleks teile nagunii midagi. Siin ei saagi kasutajat vist muuta?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga mis siin siis 10 aastat tagasi parem oli? Oskad ehk mõne hea näite tuua.

Ei olnudki parem – see on minu arvamus. Seepärast ütlesingi, et muutus pole toimunud mitte Perekoolis, vaid lugejas, kelle jaoks Perekool pole enam lihtsalt uudne ja kõik teemad on juba läbi näritud.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu nimi ei ütleks teile nagunii midagi. Siin ei saagi kasutajat vist muuta?

Kustutada saab lasta meilile kirjutades. Uut kasutajat saab teha, aga nad peavad kinnitama selle. Vanasti sai kohe logida, tuli meilile kiri ja kõik.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

tiksudes,

Tööl ei käi?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Praegu käin päevas korra ca 20 minutit, vaatan üle, kas on midagi huvitavat, aga suht null.

Oled ehk ise muutunud? Suureks saanud vahepeal.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 51 )


Esileht Hobinurk Terve päev möödub perekoolis?