Esileht Beebi ja mitmikud Terve pere gripis ja nüüd siis 5 kuune ka köhib. Kuidas nii väikest ravida?

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Terve pere gripis ja nüüd siis 5 kuune ka köhib. Kuidas nii väikest ravida?

Postitas:

Kas inhalaator on ainuke, mida võib nii väikese puhul kasutada?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 26.02 19:27; 26.02 20:44; 26.02 21:05; 27.02 17:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üldiselt küll. Kui saab rp, on ka väga hea.

Ega viirushaigusi pole nii ehk naa võimalik ravida, saab ainult sümptome leevendada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mina kasutasin köha vastu hanerasvasalvi , laps oli siis 3 kuune .[/tsitaat]

kus seda müüakse ja kuhu seda täpselt pannakse?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 26.02 19:27; 26.02 20:44; 26.02 21:05; 27.02 17:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Apteegist müüakse hanerasva. Seda määrid rinnale ja taldade alla, villane sokk ei teeks ka halba. Küüslauk purusta, pane vana suka sisse ja riputa kuskile voodi juurde (vaata, et laps kätte ei saaks). Kui magab võrekas siis pane midagi madratsi alla, et pea kõrgemal oleks. Puhasta nina (tatt valgub kurku ning ajab köhima).
Õhuta tube! Ning köhaga olen mina lapsega väljas käinud. Värske õhk on igati hea. Vaata muidugi, et ei külmetaks (higistamine!).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tal on nina väga kuiv, nohu pole kohe üldse. Teised ka köhivad koledat paukuvat köha ja ka beebil on ainult köha ( mitte paukuv ) see gripp pidigi köhaga algama…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 26.02 19:27; 26.02 20:44; 26.02 21:05; 27.02 17:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Tal on nina väga kuiv, nohu pole kohe üldse. Teised ka köhivad koledat paukuvat köha ja ka beebil on ainult köha ( mitte paukuv ) see gripp pidigi köhaga algama…[/tsitaat]Iga viirushaigus, mis algab või kulgeb köhaga, ei pruugi õmneks gripp olla. Kas gripianalüüs tehtud? Üldiselt on mõistlik enne hooaega beebi lähedased gripi vastu vaktsineerida…
Hanerasva saab igast apteegist. Määrida jalataldade alla ja ette rinnale. Palavikuga mitte kasutada-on niigi soojendava mõjuga ega lase ka kehal hingata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina andsin oma 5 kuusele lapsele pool tl hanerasva ja pool tl mett sisse ja ülejärgmiseks päevaks oli köha täielikult kadunud.

Inhalaator on ka väga hea asi kuid kui lapsel köha juba väga väga hull, siis soovitan ikka hanerasva meega just sisse sööta

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hanerasva ei tohi määrida südame kohale

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mitu korda ööpäevas seda hanerasva peab panema ja kui paksult?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 26.02 19:27; 26.02 20:44; 26.02 21:05; 27.02 17:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tean, et mett ei tohi alla aastasele anda – botulismi oht. Googelda, enne kui mett andma hakkad!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mett ei tohi alla aastasele jah anda, peale hanerasva on veel ka muid salve saada, mida võib katsetada aga mitte sisse sööta vaid ikka peale määrida. Näiteks Hustagel ja

Ligi aastasele panin ma juba sinepiplaastrit ka, aitas väga hästi (laste plaastrid) aga nii väikesele vist ei julgeks panna.

Kui kurk on valus ja punane beebil siis võib anda ka Tonsilgoni tilkasid. Prospani köharohtu võib ka anda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Beebi ja mitmikud Terve pere gripis ja nüüd siis 5 kuune ka köhib. Kuidas nii väikest ravida?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.