Esileht Koroonaviirus COVID-19 Tervete inimeste diskirimineerimine!

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 210 )

Teema: Tervete inimeste diskirimineerimine!

Postitas:
Kägu

Tänased uudised, et enam ka testiga TERVED inimesed ei saa teatrisse, spordisaali jms….

Olen 30 aastane, abikaasa kevadel põdes, ametlikult testiga kinnitatud (päev enne testi olime intiimvahekorras). Ei tulnud sümptomeid. Hilisem antigeenitest kah ei näidanud midagi. Siiani pole haige olnud. Tegelikult pole peale algkooli kodus pikali maas olnud haigusega ja 10-15 aastat pole arste külastanud. Ilmselgelt ma pole riskigrupp. Kuna organism igasugu viirustega hästi toime tulnud, MA EI TAHA midagi süstida ega paremaks muuta seda mis ilmselgelt niigi toimib. Ja nüüd olen isoleeritud mu enese kaitseks?!

Olen ka tervislike eluviisidega jms – ühesõnaga mina pole kindlasti see kes haiglaid võiks ummistada.

Ühesõnaga- hetke on nii, et täisti terveid inimesi peedistatakse nii, et “ajudele hakkab”. Reaalselt – vaimne tervis juba kannatab kogu selle jamaga.

Nendele, kes ütlevad nüüd, et “kui tervis nii hea, kannatab selle süsti ära samuti” etteruttavalt ütlen, et ma tõesti ei taha seda ja ka EI VAJA seda ning ei kavatse kindlasti end iga aasta süstima hakata – nagu suund tudnub olevat.

Kommentaariumi sirvides tundub siin olevat tuliseid massvaktsineerimise pooldajaid. Hea oleks kuulda, mis on siis need argumendid, miks ma peaks seda tegema? Mina pole seni põhjuseid leidnud. (tuletagem meelde, et vaktsineerimine ei peata viiruse levikut)

 

 

+23
-29
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kommentaariumi sirvides tundub siin olevat tuliseid massvaktsineerimise pooldajaid. Hea oleks kuulda, mis on siis need argumendid, miks ma peaks seda tegema?

Näiteks et spordisaali saada? Lõpeta lihtsalt jonnimine ära.

+15
-17
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

tuletagem meelde, et vaktsineerimine ei peata viiruse levikut

Ei peata, kuid vähendab. Eks selles võti ongi.

+28
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ma 24 ja pole aastaid haige olnud, üldse väga terve inimene, midagi külge ei hakka, lisaks tervislike eluviisidega jälgin toitumist, treen trenni jne.

ma olen teist korda kooli pärast isolatsioonis, sest puutusin kokku vaxitud positiivsega ja mina haigeks ei jäänud. praegu on mul negatiivne PCR test ja ma ei tohi kooli minna, sest pole vaxitud, ikka pean olema “isolatsioonis” 10 päeva. samal ajal kui vaxiud jooksevad ringi ja levitavad.

sa ei tohigi olla terve inimene selles haiges ühiskonnas ja mina vaxima ennast ei hakka. ma usaldan oma keha ja tervist. see vaktsiin on kahtlasem kui see haigus ise.

hakkabki tunduma, et asi pole viiruses vaid vaktsiinis.

+21
-31
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Samas olukorras, nagu teemaalgatajagi, lihtsalt… ega mind enam ei üllata meie tore valitsus. Varun lihtsalt kannatust, kuniks see lollus lõpeb. Miski pole igavene.

Head vastused on küll- vaktsineeri, et saaksid spordisaali ja et vähendab. Tõesti või? Aga kui minu nakkumine/nakkamine on null? Kuidas seda nulli siis vähendada? Miks eiratakse inimeste erinevust? Kõigile ei hakkagi kõik haigused külge, miks lüüakse ühe puuga siis kõiki? Tited oleme või, et ise otsustada ei tohi?

+22
-21
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ma 24 ja pole aastaid haige olnud, üldse väga terve inimene, midagi külge ei hakka, lisaks tervislike eluviisidega jälgin toitumist, treen trenni jne.

ma olen teist korda kooli pärast isolatsioonis, sest puutusin kokku vaxitud positiivsega ja mina haigeks ei jäänud. praegu on mul negatiivne PCR test ja ma ei tohi kooli minna, sest pole vaxitud, ikka pean olema “isolatsioonis” 10 päeva. samal ajal kui vaxiud jooksevad ringi ja levitavad.

sa ei tohigi olla terve inimene selles haiges ühiskonnas ja mina vaxima ennast ei hakka. ma usaldan oma keha ja tervist. see vaktsiin on kahtlasem kui see haigus ise.

hakkabki tunduma, et asi pole viiruses vaid vaktsiinis.

Ja mis saab, kui sinusugune terve inimene, kes arvab, et see kõik teda ei puuduta, saab korraga sapikivid või pimesoolepõletiku ja vajab erakorralist arstiabi, aga selgub, et haiglad on koroonapatsiente täis? Need “ma pole kunagi haige olnud” tegelased võivad ka mingi hetk arstiabi vajada. Igasugu õnnetusi juhtub, teil on samamoodi vaja, et meditsiinisüsteem toimiks. Ja vaktsineerimine aitab seda toimimas hoida.

+26
-21
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Terved inimesed levitavad oma tervise aurat ka oma vanematele, eakatele sugulastele, lastele jne, nemad ega keegi nende perest ei vaja arstiabi ega seda, et Eesti meditsiinisüsteem koroonahaigete hulga all toimimas püsiks. Ulme.

+17
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa ei pea vaktsineerima.

Ja sa ei pea ka teatris käima. Pole esmavajadus.

+23
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen 30 aastane, abikaasa kevadel põdes, ametlikult testiga kinnitatud (päev enne testi olime intiimvahekorras). Ei tulnud sümptomeid. Hilisem antigeenitest kah ei näidanud midagi. Siiani pole haige olnud. Tegelikult pole peale algkooli kodus pikali maas olnud haigusega ja 10-15 aastat pole arste külastanud. Ilmselgelt ma pole riskigrupp. Kuna organism igasugu viirustega hästi toime tulnud, MA EI TAHA midagi süstida ega paremaks muuta seda mis ilmselgelt niigi toimib. Ja nüüd olen isoleeritud mu enese kaitseks?!

Minu tuttav 30-ne vaktsineerimata(kevadel veel nii noored ei saanud)täiesti terve naisterahvas sai nakkuse oma lastehoiu 3-aastaselt. Oli haiglas hingamisaparaadi all. Nüüd on enam-vähem taastunud. Täiesti idiootne jutt see-oi ma olen nii terve inimene ja minuga küll ei juhtu. Juhtub ikka küll.

+29
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga kui minu nakkumine/nakkamine on null? Kuidas seda nulli siis vähendada? Miks eiratakse inimeste erinevust? Kõigile ei hakkagi kõik haigused külge, miks lüüakse ühe puuga siis kõiki? Tited oleme või, et ise otsustada ei tohi?

Palun selgita, kust sa ette tead, et sinu nakatumine null on, sest sul on nii kohutavalt hea tervis. Tegelikult ära muidugi vaevu – sest sa ei teagi.

+22
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ma 24 ja pole aastaid haige olnud, üldse väga terve inimene, midagi külge ei hakka, lisaks tervislike eluviisidega jälgin toitumist, treen trenni jne.

ma olen teist korda kooli pärast isolatsioonis, sest puutusin kokku vaxitud positiivsega ja mina haigeks ei jäänud. praegu on mul negatiivne PCR test ja ma ei tohi kooli minna, sest pole vaxitud, ikka pean olema “isolatsioonis” 10 päeva. samal ajal kui vaxiud jooksevad ringi ja levitavad.

sa ei tohigi olla terve inimene selles haiges ühiskonnas ja mina vaxima ennast ei hakka. ma usaldan oma keha ja tervist. see vaktsiin on kahtlasem kui see haigus ise.

hakkabki tunduma, et asi pole viiruses vaid vaktsiinis.

????????????

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga kui minu nakkumine/nakkamine on null? Kuidas seda nulli siis vähendada? Miks eiratakse inimeste erinevust? Kõigile ei hakkagi kõik haigused külge, miks lüüakse ühe puuga siis kõiki? Tited oleme või, et ise otsustada ei tohi?

Palun selgita, kust sa ette tead, et sinu nakatumine null on, sest sul on nii kohutavalt hea tervis. Tegelikult ära muidugi vaevu – sest sa ei teagi.

Siiani sai seda teada negatiivse testi abil, mis uuest nädalast enam ei kehti.
Sa palun selgita hoopis seda, kuidas vaktsineeritute puhul seda teatakse, et nad nakkusohutud on?

+14
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga kui minu nakkumine/nakkamine on null? Kuidas seda nulli siis vähendada? Miks eiratakse inimeste erinevust? Kõigile ei hakkagi kõik haigused külge, miks lüüakse ühe puuga siis kõiki? Tited oleme või, et ise otsustada ei tohi?

Palun selgita, kust sa ette tead, et sinu nakatumine null on, sest sul on nii kohutavalt hea tervis. Tegelikult ära muidugi vaevu – sest sa ei teagi.

Siiani sai seda teada negatiivse testi abil, mis uuest nädalast enam ei kehti.

Sa palun selgita hoopis seda, kuidas vaktsineeritute puhul seda teatakse, et nad nakkusohutud on?

????

+1
-14
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

<p style=”text-align: left;”>

 Tited oleme või, et ise otsustada ei tohi?

Ma ei ole küll märganud, et keegi sunniks inimesi pandeemia olukorras vaktsineerima või spaad ja kohvikut külastama. Iga üks teeb oma otsused ikka ise.</p>

+14
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tänased uudised, et enam ka testiga TERVED inimesed ei saa teatrisse, spordisaali jms….

Olen 30 aastane, abikaasa kevadel põdes, ametlikult testiga kinnitatud (päev enne testi olime intiimvahekorras). Ei tulnud sümptomeid. Hilisem antigeenitest kah ei näidanud midagi. Siiani pole haige olnud. Tegelikult pole peale algkooli kodus pikali maas olnud haigusega ja 10-15 aastat pole arste külastanud. Ilmselgelt ma pole riskigrupp. Kuna organism igasugu viirustega hästi toime tulnud, MA EI TAHA midagi süstida ega paremaks muuta seda mis ilmselgelt niigi toimib. Ja nüüd olen isoleeritud mu enese kaitseks?!

Olen ka tervislike eluviisidega jms – ühesõnaga mina pole kindlasti see kes haiglaid võiks ummistada.

Ühesõnaga- hetke on nii, et täisti terveid inimesi peedistatakse nii, et “ajudele hakkab”. Reaalselt – vaimne tervis juba kannatab kogu selle jamaga.

Nendele, kes ütlevad nüüd, et “kui tervis nii hea, kannatab selle süsti ära samuti” etteruttavalt ütlen, et ma tõesti ei taha seda ja ka EI VAJA seda ning ei kavatse kindlasti end iga aasta süstima hakata – nagu suund tudnub olevat.

Kommentaariumi sirvides tundub siin olevat tuliseid massvaktsineerimise pooldajaid. Hea oleks kuulda, mis on siis need argumendid, miks ma peaks seda tegema? Mina pole seni põhjuseid leidnud. (tuletagem meelde, et vaktsineerimine ei peata viiruse levikut)

Nuta mulle jõgi. Vanasti öeldi enesekeskse inimese mõttetu jauramise kohta – kelle asi!?

+13
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga kui minu nakkumine/nakkamine on null? Kuidas seda nulli siis vähendada? Miks eiratakse inimeste erinevust? Kõigile ei hakkagi kõik haigused külge, miks lüüakse ühe puuga siis kõiki? Tited oleme või, et ise otsustada ei tohi?

Palun selgita, kust sa ette tead, et sinu nakatumine null on, sest sul on nii kohutavalt hea tervis. Tegelikult ära muidugi vaevu – sest sa ei teagi.

Siiani sai seda teada negatiivse testi abil, mis uuest nädalast enam ei kehti.

Sa palun selgita hoopis seda, kuidas vaktsineeritute puhul seda teatakse, et nad nakkusohutud on?

????

Noh? Kõik mis sul öelda oli või? Või sa elad ikka veel oma helesinises illusioonis, kus karmenjolleri hääl ütleb, et “vaktsineeritud ei levita või teevad seda kordades vähem” ja näed seda mõeldes roosasid jänkusid ja vikerkaart sillerdamas?

+15
-10
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Aga kui minu nakkumine/nakkamine on null? Kuidas seda nulli siis vähendada? Miks eiratakse inimeste erinevust? Kõigile ei hakkagi kõik haigused külge, miks lüüakse ühe puuga siis kõiki? Tited oleme või, et ise otsustada ei tohi?

Palun selgita, kust sa ette tead, et sinu nakatumine null on, sest sul on nii kohutavalt hea tervis. Tegelikult ära muidugi vaevu – sest sa ei teagi.

Siiani sai seda teada negatiivse testi abil, mis uuest nädalast enam ei kehti.

Sa palun selgita hoopis seda, kuidas vaktsineeritute puhul seda teatakse, et nad nakkusohutud on?

????

Noh? Kõik mis sul öelda oli või? Või sa elad ikka veel oma helesinises illusioonis, kus karmenjolleri hääl ütleb, et “vaktsineeritud ei levita või teevad seda kordades vähem” ja näed seda mõeldes roosasid jänkusid ja vikerkaart sillerdamas?

Purjus oled või?

+5
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

<p style=”text-align: left;”>

Tited oleme või, et ise otsustada ei tohi?

Ma ei ole küll märganud, et keegi sunniks inimesi pandeemia olukorras vaktsineerima või spaad ja kohvikut külastama. Iga üks teeb oma otsused ikka ise.</p>

Perekool on nii ilmne tõestus sellele, et suurimad vaktsiinifanatid on mingid pooletoobised kirjaoskamatud, kes ennast nüüd üleöö eliidina tunnevad 😀 😀 😀

+13
-12
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Aga kui minu nakkumine/nakkamine on null? Kuidas seda nulli siis vähendada? Miks eiratakse inimeste erinevust? Kõigile ei hakkagi kõik haigused külge, miks lüüakse ühe puuga siis kõiki? Tited oleme või, et ise otsustada ei tohi?

Palun selgita, kust sa ette tead, et sinu nakatumine null on, sest sul on nii kohutavalt hea tervis. Tegelikult ära muidugi vaevu – sest sa ei teagi.

Siiani sai seda teada negatiivse testi abil, mis uuest nädalast enam ei kehti.

Sa palun selgita hoopis seda, kuidas vaktsineeritute puhul seda teatakse, et nad nakkusohutud on?

????

Noh? Kõik mis sul öelda oli või? Või sa elad ikka veel oma helesinises illusioonis, kus karmenjolleri hääl ütleb, et “vaktsineeritud ei levita või teevad seda kordades vähem” ja näed seda mõeldes roosasid jänkusid ja vikerkaart sillerdamas?

Purjus oled või?

Aga palun vasta küsimusele. Mismoodi teatakse, et vaktsineeritud inimene on nakkusohutu? Kas see pass tagab kellegi nakkusohutuse? Kas keegi testib neid täiendavalt? Ei ja ei.
Kas teadlased on kinnitanud, et nad levitavad viirust samavõrd kui mittevaktsineeritud? Jah.
Palun valgusta meid siis, mismoodi nende nakkusohutus garanteeritud on? Sest see peab olema ju isegi kindlamini teada kui äsjatehtud negastiivne test, mis esmaspäevast enam mingit väärtust ei oma.

+14
-10
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

<p style=”text-align: left;”>

Tited oleme või, et ise otsustada ei tohi?

Ma ei ole küll märganud, et keegi sunniks inimesi pandeemia olukorras vaktsineerima või spaad ja kohvikut külastama. Iga üks teeb oma otsused ikka ise.</p>

Perekool on nii ilmne tõestus sellele, et suurimad vaktsiinifanatid on mingid pooletoobised kirjaoskamatud, kes ennast nüüd üleöö eliidina tunnevad ???? ???? ????

Eks sina kui vaktsineerimata eliit oskad seda teemat täpsemalt kommenteerida.

+4
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

<p style=”text-align: left;”>

Tited oleme või, et ise otsustada ei tohi?

Ma ei ole küll märganud, et keegi sunniks inimesi pandeemia olukorras vaktsineerima või spaad ja kohvikut külastama. Iga üks teeb oma otsused ikka ise.</p>

Perekool on nii ilmne tõestus sellele, et suurimad vaktsiinifanatid on mingid pooletoobised kirjaoskamatud, kes ennast nüüd üleöö eliidina tunnevad ???? ???? ????

Oma infomulli vältimine on olnud igati veider kogemus jah. Mandaadivastaste ringkondades on inimesed nagu kenamad ja mõtlevad kaasa, selgitavad või uurivad täpsustusi.

See võibolla selgitab ka seda, miks infomullid tekivad. Teistes mullides on rahvas nii… Nagu ta on.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

<p style=”text-align: left;”>

Tited oleme või, et ise otsustada ei tohi?

Ma ei ole küll märganud, et keegi sunniks inimesi pandeemia olukorras vaktsineerima või spaad ja kohvikut külastama. Iga üks teeb oma otsused ikka ise.</p>

Perekool on nii ilmne tõestus sellele, et suurimad vaktsiinifanatid on mingid pooletoobised kirjaoskamatud, kes ennast nüüd üleöö eliidina tunnevad ???? ???? ????

Oma infomulli vältimine on olnud igati veider kogemus jah. Mandaadivastaste ringkondades on inimesed nagu kenamad ja mõtlevad kaasa, selgitavad või uurivad täpsustusi.

See võibolla selgitab ka seda, miks infomullid tekivad. Teistes mullides on rahvas nii… Nagu ta on.

Antivaxxerid mõtlevad kaasa, selgitavad ja uurivad täpsustusi? ????????????????

+5
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Palun valgusta meid siis, mismoodi nende nakkusohutus garanteeritud on? Sest see peab olema ju isegi kindlamini teada kui äsjatehtud negatiivne test, mis esmaspäevast enam mingit väärtust ei oma.

Negatiivsel testil pole edaspidi väärtust sellepärast, et see uus kord aitab inimestel “vabatahtlikult” vaktsineerimise kasuks “otsustada”. Nakkusohutus ei puutu üldse asjasse.

+13
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mandaadivastaste ringkondades on inimesed nagu kenamad ja mõtlevad kaasa, selgitavad või uurivad täpsustusi.

See võibolla selgitab ka seda, miks infomullid tekivad. Teistes mullides on rahvas nii… Nagu ta on.

Mandaadivastaste ringkondades inimesed mõtlevad full stop 😀
Aga eks fanatism saagi paremini hoogu seal, kus mõtlemine väga ei sega…

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Palun valgusta meid siis, mismoodi nende nakkusohutus garanteeritud on? Sest see peab olema ju isegi kindlamini teada kui äsjatehtud negatiivne test, mis esmaspäevast enam mingit väärtust ei oma.

Negatiivsel testil pole edaspidi väärtust sellepärast, et see uus kord aitab inimestel “vabatahtlikult” vaktsineerimise kasuks “otsustada”. Nakkusohutus ei puutu üldse asjasse.

Jaa, et jõulupeole saada ju 🙂

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

<p style=”text-align: left;”>

Tited oleme või, et ise otsustada ei tohi?

Ma ei ole küll märganud, et keegi sunniks inimesi pandeemia olukorras vaktsineerima või spaad ja kohvikut külastama. Iga üks teeb oma otsused ikka ise.</p>

Perekool on nii ilmne tõestus sellele, et suurimad vaktsiinifanatid on mingid pooletoobised kirjaoskamatud, kes ennast nüüd üleöö eliidina tunnevad ???? ???? ????

Oma infomulli vältimine on olnud igati veider kogemus jah. Mandaadivastaste ringkondades on inimesed nagu kenamad ja mõtlevad kaasa, selgitavad või uurivad täpsustusi.

See võibolla selgitab ka seda, miks infomullid tekivad. Teistes mullides on rahvas nii… Nagu ta on.

Antivaxxerid mõtlevad kaasa, selgitavad ja uurivad täpsustusi? ????????????????

Mainiti küll mandaadivastaseid mitte antivaxxereid, aga sinu ajus ei tekita see mõiste ilmselt ühtki seost

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Keegi ei väida ju, et vaktsineeritud inimesed on nakkusohutud või ei levita. Point on ju selles, et vaktsineeritud inimesel on palju väiksem tõenäosus raskelt haigeks jääda ja seega väiksem tõenäosus haiglasse sattuda. Vaktsineerimise mõte on ära hoida jälle suuri piiranguid ja kõige lukku panemist. Sellepärast ju saavadki vaktsineeritud inimesed igal pool käia, sest mõte ei ole selles, et haigus üldse ei leviks vaid mõte on selle haigusega koos elada ja seda koroonaga koos elamist aitab saavutada vaktsineerimine. Sama on ju ka gripiga, vaktsiin leevendab haiguse raskust mitte ei kaota seda üldse ära. Vaktsiin ei hoia ära haigust vaid leevendab ehk aitab ära hoida kõige hullema murekoha, mis on haiglate ülekoormus. Ma ei mõista, kust see mõte koguaeg tekib, et vaktsineeritud inimesed ei levita ja ei haigestu, ikka levitavad ja haigestuvad, aga mõte on saada see viirus kontrolli alla, et see jääks sarnaseks kõigi muude haigustega mis neid periooditi kiusavad.

+15
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Keegi ei väida ju, et vaktsineeritud inimesed on nakkusohutud või ei levita. Point on ju selles, et vaktsineeritud inimesel on palju väiksem tõenäosus raskelt haigeks jääda ja seega väiksem tõenäosus haiglasse sattuda. Vaktsineerimise mõte on ära hoida jälle suuri piiranguid ja kõige lukku panemist. Sellepärast ju saavadki vaktsineeritud inimesed igal pool käia, sest mõte ei ole selles, et haigus üldse ei leviks vaid mõte on selle haigusega koos elada ja seda koroonaga koos elamist aitab saavutada vaktsineerimine. Sama on ju ka gripiga, vaktsiin leevendab haiguse raskust mitte ei kaota seda üldse ära. Vaktsiin ei hoia ära haigust vaid leevendab ehk aitab ära hoida kõige hullema murekoha, mis on haiglate ülekoormus. Ma ei mõista, kust see mõte koguaeg tekib, et vaktsineeritud inimesed ei levita ja ei haigestu, ikka levitavad ja haigestuvad, aga mõte on saada see viirus kontrolli alla, et see jääks sarnaseks kõigi muude haigustega mis neid periooditi kiusavad.

Aga mis mõte on siis survestada KÕIKI inimesi vaktsineerima, kui on täiesti selge, et nooremad terved inimesed põevad seda juba ilma vaktsiinitagi kergelt?

+10
-15
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No aga ei ole selge, et noored põevad kergemini, selle haigusega ei tea keegi kuidas see su organismile mõjub.

+14
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga palun vasta küsimusele.

Sinuga ei jaksa lihtsalt keegi vaielda, täiesti mõttetu tegevus. Kaua sa ikka vasikaga võidu jooksed – meenutades toredat ütlust, mida mu vanaema väga armastas. Loogika on sul kõver, demagoogiat armastad väga, argumente ignoreerid – no pole ju mõtet. Aga olgu. Sinu küsimus:

Mismoodi teatakse, et vaktsineeritud inimene on nakkusohutu?

Minu vastus: üksikindiviidi puhul ei teatagi. Seevastu teatakse, et vaktsineeritute hulgas on vähem nakkust kui vaktsineerimata inimeste hulgas, samuti on nende hulgas vähem haiglas, intensiivis, surnukuuris lõppevaid juhtumeid.

Loodetavasti ei hakka sa nüüd jälle laupa peksma ja lolli mängima teemal, kuidas statistika ei näita naabrimehe nakatumist. Jah, ei näita ja ei peagi näitama. Riiki ei juhitagi naabrimehe tervise, vaid statistika järgi.  Kõik. See teema on käesolevaga ammendatud.

+10
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 210 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 Tervete inimeste diskirimineerimine!