Esileht Koroonaviirus COVID-19 Tervete inimeste diskirimineerimine!

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 210 )

Teema: Tervete inimeste diskirimineerimine!

Postitas:
Kägu

Aga mis mõte on siis survestada KÕIKI inimesi vaktsineerima, kui on täiesti selge, et nooremad terved inimesed põevad seda juba ilma vaktsiinitagi kergelt?

Sest seda joont pole olemas, millest nooremad põevad kergelt ja vanemad raskelt.

+13
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teemaalgatuse tähtsaim point oli muidugi mainida, et teemaalgataja oli testist eelmisel päeval oma abikaasaga intiimvahekorras. See oli kogu hala kõrghetk????

+11
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No aga ei ole selge, et noored põevad kergemini, selle haigusega ei tea keegi kuidas see su organismile mõjub.

https://www.ajtmh.org/view/journals/tpmd/104/6/article-p2176.xml

On küll selge.

+7
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No aga ei ole selge, et noored põevad kergemini, selle haigusega ei tea keegi kuidas see su organismile mõjub.

Kallis uinuv kaunitar, tänaseks päevaks ikka teatakse juba muu maailma näitel päris hästi, kes 99% juhtudel haiglasse satuvad.

+7
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu vastus: üksikindiviidi puhul ei teatagi. Seevastu teatakse, et vaktsineeritute hulgas on vähem nakkust kui vaktsineerimata inimeste hulgas

Nii arvati ehk pool aastat tagasi. Tänasel päeval oln teadlased veidi teist meelt.

+4
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No aga ei ole selge, et noored põevad kergemini, selle haigusega ei tea keegi kuidas see su organismile mõjub.

https://www.ajtmh.org/view/journals/tpmd/104/6/article-p2176.xml

On küll selge.

Sinu lingitud uurimus räägib suremusest. Me ei rääkinud suremusest, selles osas ilmselt ei vaidle keegi, et noori vähem sureb. Jutt oli põdemise raskusest ning sellest ei räägi su uuring sõnagi.

+7
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei ole vaja mind mingite hellitusnimedega kutsuda, jaga siis palun teaduslikku statistikat. On kahjuks haiglasse sattunud noori ja terveid inimesi ka, seega ei päde see väide, et ma olen ilus terve ja tugev, ma ei pea vaktsineerima. Ära siis pärast haiglasse ka roni.

+9
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kallis uinuv kaunitar, tänaseks päevaks ikka teatakse juba muu maailma näitel päris hästi, kes 99% juhtudel haiglasse satuvad.

Tõesti teatakse. Vaktsineerimata inimesed.

+8
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii arvati ehk pool aastat tagasi. Tänasel päeval oln teadlased veidi teist meelt.

Ära aja jama. Tänaselgi päeval on teadlased täpselt sama meelt ning seda toetab ka ametlik statistika.

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii arvati ehk pool aastat tagasi. Tänasel päeval oln teadlased veidi teist meelt.

Ära aja jama. Tänaselgi päeval on teadlased täpselt sama meelt ning seda toetab ka ametlik statistika.

Milline ametlik statisitka kinnitab seda, et vaktsineeritud levitavad viirust vähem? Parimal juhul kinnitab seda mõni uurimus, aga need kinnitavad viimasel ajal vastupidist.

+5
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sest seda joont pole olemas, millest nooremad põevad kergelt ja vanemad raskelt.

Kust sa seda veel võtad?

https://www.statista.com/statistics/1191568/reported-deaths-from-covid-by-age-us/

https://gis.cdc.gov/grasp/covidnet/COVID19_5.html

Väga lihtsalt ja arusaadavalt tehtud tabelid. Ülemises suremus, alumises haiglaravi.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei ole vaja mind mingite hellitusnimedega kutsuda, jaga siis palun teaduslikku statistikat. On kahjuks haiglasse sattunud noori ja terveid inimesi ka, seega ei päde see väide, et ma olen ilus terve ja tugev, ma ei pea vaktsineerima. Ära siis pärast haiglasse ka roni.

Neid noori, kes haiglasse satub on marginaalne kaduvväike osa. Samamoodi on neid ju ka gripiga, aga keegi ometi gripivaktsiini ei survesta ju tegema.

Olen ise med.töötaja ha vaktsineeritud, aga näen, kui palju inimesi on hakanud pöörduma vaktsiinikahjustustele viitavate sümptomitega, ei pea ma kahju-kasu tasakaalu arvestades absoluutselt õigeks noorte tervete ja veel vähem laste vaktsineerimist.

Samuti ei pea õiglaseks seda, et läbipõdenute pass kehtib ainult 6 kuud, kuigi nende antikehade hulk on suurem, kui vaktsineeritutel.

+10
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei ole vaja mind mingite hellitusnimedega kutsuda, jaga siis palun teaduslikku statistikat. On kahjuks haiglasse sattunud noori ja terveid inimesi ka, seega ei päde see väide, et ma olen ilus terve ja tugev, ma ei pea vaktsineerima. Ära siis pärast haiglasse ka roni.

Neid noori, kes haiglasse satub on marginaalne kaduvväike osa. Samamoodi on neid ju ka gripiga, aga keegi ometi gripivaktsiini ei survesta ju tegema.

Olen ise med.töötaja ha vaktsineeritud, aga näen, kui palju inimesi on hakanud pöörduma vaktsiinikahjustustele viitavate sümptomitega, ei pea ma kahju-kasu tasakaalu arvestades absoluutselt õigeks noorte tervete ja veel vähem laste vaktsineerimist.

Samuti ei pea õiglaseks seda, et läbipõdenute pass kehtib ainult 6 kuud, kuigi nende antikehade hulk on suurem, kui vaktsineeritutel.

No ma ei tea. Vaktsineerimata Ragnar Klavan põdes 10 kuu jooksul 2 korda koroonat – algul kergelt, pärast raskemalt – ja pole augustis põetud viirusest tänaseni lõplikult taastunud. Ometigi terve, sportlik ja eeldatavalt tervislik toituja. Kuhu tema tugev immuunsus ja antikehad siis jäid?

+9
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Milline ametlik statisitka kinnitab seda, et vaktsineeritud levitavad viirust vähem? Parimal juhul kinnitab seda mõni uurimus, aga need kinnitavad viimasel ajal vastupidist.

Oled sa demagoog või lihtsalt lohakas? Ma ei öelnud, et vaktsineeritud levitavad viirust vähem. Ma ütlesin, et vaktsineeritute hulgas on vähem nakkust kui vaktsineerimata inimeste hulgas.

+7
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kust sa seda veel võtad? https://www.statista.com/statistics/1191568/reported-deaths-from-covid-by-age-us/ https://gis.cdc.gov/grasp/covidnet/COVID19_5.html Väga lihtsalt ja arusaadavalt tehtud tabelid. Ülemises suremus, alumises haiglaravi.

Nii, ja see on joon on … kus? Millise vanuse juures? Ära vaevu. Ükskõik, mida sa vastad, küsin ma, et aga kui ma eile alles nii vanaks sain, kas ma siis põen nüüd kohe raskelt? Nagu teie seda pidevalt teete (“ma olen ju nii noor ja terve ja ei nakatu”).

+4
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

#3878827: #3878811: Aga kui minu nakkumine/nakkamine on null? Kuidas seda nulli siis vähendada? Miks eiratakse inimeste erinevust? Kõigile ei hakkagi kõik haigused külge, miks lüüakse ühe puuga siis kõiki? Tited oleme või, et ise otsustada ei tohi? Palun selgita, kust sa ette tead, et sinu nakatumine null on, sest sul on nii kohutavalt hea tervis. Tegelikult ära muidugi vaevu – sest sa ei teagi. Siiani sai seda teada negatiivse testi abil, mis uuest nädalast enam ei kehti. Sa palun selgita hoopis seda, kuidas vaktsineeritute puhul seda teatakse, et nad nakkusohutud on?

Kas sa mõtled seda süljetesti, mille tegemist meelelahutusasutused (ja spordiklubid)  pakuvad ja mis vaid nii pooltel juhtudel õiget tulemust näitavad? Kui nii, siis oled sa ilmselt õigel teel. Sama hästi võiks ju söögikoha ukse taga lihtsalt kulli ja kirja visata, et kas ollakse nakatunud või mitte.

+5
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii, ja see on joon on … kus? Millise vanuse juures? Ära vaevu. Ükskõik, mida sa vastad, küsin ma, et aga kui ma eile alles nii vanaks sain, kas ma siis põen nüüd kohe raskelt? Nagu teie seda pidevalt teete (“ma olen ju nii noor ja terve ja ei nakatu”).

Kasuta selleks kasvõi seda sama kujutlusvõimet, kus kujutasid ette, et covid vanust ei diskrimineeri.

Nagu ka ei muutu sa üleöö ühelt täiskilolt raskemale läinuna paugust haigeks inimeseks, ei juhtu seda enamike inimestega, kes ühest statistilisest vanuseklassist järgmisse kanduvad.

Vanuse kõrgenemisega populatsioonis aga tõuseb ka tõenäosus, et oled jõudnud koguda mõne kaasuva haiguse. Noortel juhtub seda siiski suht harva, ja et erandeid näiteks tuuakse, ei muuda seda, uh, statistilist tõde.

Sa tõmba neid jooni enda jaoks nii palju kui kannatad ja fantaasia lubab, aga palun, jäta teised rahule.

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kasuta selleks kasvõi seda sama kujutlusvõimet, kus kujutasid ette, et covid vanust ei diskrimineeri. Nagu ka ei muutu sa üleöö ühelt täiskilolt raskemale läinuna paugust haigeks inimeseks, ei juhtu seda enamike inimestega, kes ühest statistilisest vanuseklassist järgmisse kanduvad. Vanuse kõrgenemisega populatsioonis aga tõuseb ka tõenäosus, et oled jõudnud koguda mõne kaasuva haiguse. Noortel juhtub seda siiski suht harva, ja et erandeid näiteks tuuakse, ei muuda seda, uh, statistilist tõde. Sa tõmba neid jooni enda jaoks nii palju kui kannatad ja fantaasia lubab, aga palun, jäta teised rahule.

No mis sa siis pahandad valitsusega, et nad joone tõmbamata jätsid ning kõigile vaktsineerimata inimestele piirangud seadsid, mitte ei hakanud tegema mingit haledat katset riskirühmi veel eraldi välja tuua? Selles ju iva ongi, et seda joont pole võimalik tõmmata, tore et aru said ja tõestada aitasid!

+4
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sama hästi võiks ju söögikoha ukse taga lihtsalt kulli ja kirja visata…

Kusjuures see oleks vähem diskrimineeriv meede ja ei pruugi sugugi ebaefektiivsem olla. Kui pooled t’iesti suvalised jätad uksetaha, tõenäoliselt on sul võimalik levikut takistada.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No mis sa siis pahandad valitsusega, et nad joone tõmbamata jätsid ning kõigile vaktsineerimata inimestele piirangud seadsid, mitte ei hakanud tegema mingit haledat katset riskirühmi veel eraldi välja tuua? Selles ju iva ongi, et seda joont pole võimalik tõmmata, tore et aru said ja tõestada aitasid!

Mulle tundub, et me ei räägi kaugeltki ühest ja samast asjast.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle tundub, et me ei räägi kaugeltki ühest ja samast asjast.

Ikka räägime. Sa oled ju ka keegi neist, kes on noor, terve ja tugev ning ei vaja kohe kindlasti vaktsiini? Aga palun ütle, kuidas praktikas peaks olema võimalik eristada, kes vajab ja kes mitte? Ei olegi, eks. Järelikult pole võimalik eristada, et vat teie puhul on ok, et olete vaktsineerimata, teie puhul ei ole ok. Tuleb kõik luku taha panna, eranditeta, et vähendada raskete juhtumite arvu. Las vaktsineeritud inimesed levitavad omavahel nii palju kui levitavad, põevad natuke, aga haiglatele koormust ei teki.

+5
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Diskrimineerimine oli juba tervetelt inimestelt testi nõudmine. Selles osas ei muutu midagi. Testi tegema nõus ei ole ning kui ei lasta kuskile sisse, siis ei lasta. Nende kaotus, viin oma raha kuskile mujale.

+3
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Diskrimineerimine oli juba tervetelt inimestelt testi nõudmine. Selles osas ei muutu midagi. Testi tegema nõus ei ole ning kui ei lasta kuskile sisse, siis ei lasta. Nende kaotus, viin oma raha kuskile mujale.

Näiteks koju tagasi? 🙂 Või kuhu sa selle täpsemalt viid, kui sind kuhugi sisse ei lasta?

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Diskrimineerimine oli juba tervetelt inimestelt testi nõudmine. Selles osas ei muutu midagi. Testi tegema nõus ei ole ning kui ei lasta kuskile sisse, siis ei lasta. Nende kaotus, viin oma raha kuskile mujale.

Kulla vaktsiinivastased, öelge nüüd ausalt, kas teie arust on selline mõttekäik normaalne või arvate ka, et opakas? Maskid on diskrimineerimine, test on diskrimineerimine. See vanainimene, kes sureb, tunneb ka ehk end tiba diskrimineeritult, kui tema peab surema, aga teised ei pea?

+9
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://gis.cdc.gov/grasp/covidnet/COVID19_5.html Väga lihtsalt ja arusaadavalt tehtud tabelid. Ülemises suremus, alumises haiglaravi.

Uurisin neid graafikuid nüüd veidi ja väga huvitava asja leidsin – perekoolis keegi vaktsiinivastane kägu pidevalt rõhutab, et rasvumine on metsik riskitegur raskelt põdemisel – need graafikud näitavad, et rasvumist esineb 50% juhtudel, pole ju midagi nii metsikult palju, ameerikas ongi rasvunuid ühiskonnas 50%, ma arvaks. Vaat kõrgvererõhutõvel on palju selgem seos, eriti 65+ vanuses.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Diskrimineerimine oli juba tervetelt inimestelt testi nõudmine. Selles osas ei muutu midagi. Testi tegema nõus ei ole ning kui ei lasta kuskile sisse, siis ei lasta. Nende kaotus, viin oma raha kuskile mujale.

Näiteks koju tagasi? ???? Või kuhu sa selle täpsemalt viid, kui sind kuhugi sisse ei lasta?

Siiamaani pole probleemi olnud.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siiamaani pole probleemi olnud.

Saad ikka aru, et võeti täna üks uus eeskiri vastu, sellest teema ongi?

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siiamaani pole probleemi olnud.

Saad ikka aru, et võeti täna üks uus eeskiri vastu, sellest teema ongi?

jah, aga ega ettevõtja loll pole, et minu rahast loobuks. Need, kes avalikult vaktsineerimist peale sunnivad- neid väldin niikuinii.

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

jah, aga ega ettevõtja loll pole, et minu rahast loobuks.

No siis pead ettevõtjale küll üle 9 tuhande pakkuma, sest just nii suur võib olla tema trahv sinu sisselubamise eest.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kust sa seda veel võtad? https://www.statista.com/statistics/1191568/reported-deaths-from-covid-by-age-us/ https://gis.cdc.gov/grasp/covidnet/COVID19_5.html Väga lihtsalt ja arusaadavalt tehtud tabelid. Ülemises suremus, alumises haiglaravi.

Nii, ja see on joon on … kus? Millise vanuse juures? Ära vaevu. Ükskõik, mida sa vastad, küsin ma, et aga kui ma eile alles nii vanaks sain, kas ma siis põen nüüd kohe raskelt? Nagu teie seda pidevalt teete (“ma olen ju nii noor ja terve ja ei nakatu”).

Aga Sa ei ole ju ühel päeval 35 ja järgmisel kohe 78!

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 210 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 Tervete inimeste diskirimineerimine!