Esileht Koroonaviirus COVID-19 Tervete inimeste diskirimineerimine!

Näitan 30 postitust - vahemik 151 kuni 180 (kokku 210 )

Teema: Tervete inimeste diskirimineerimine!

Postitas:
Kägu

Siin ei lähtuta sinu ja minu tervisest, ja siin ei lähtuta ka rahvatervisest – adresseerige ja peedistage neid, kes ilma selleta halvemini hakkama saaks.

Mida see protsent meile annab?

Protsent annab meile selle, et valitsus täidab neid lepingutingimusi, mida ta avalikustamast keeldub, ehkki seda on nõutud. Arvad, et ravimifirmad niisama telefonis leppisid Kajaga hinnas kokku ja panid kastid teele või? Küllap ikka kirjutati ka pooli kohustavad paberid alla. Meil on nüüd oma osa õlg alla panna ja aidata täita seda, mida valitus lubanud on, muidu järgneb finantskahju.

+3
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Panite äkki tähele, kuidas pärast seda äpardunud septembrilõpu 70% tähtaega valitsuse laul muutus? Kuivõrd agressiivsemaks ja varjamatult jultunumaks see mäng läks? isegi ei püüta enam eriti teha nägu, et teemaks on mingi tervis – vaja on saada vaktsineeritute protsent üles, saagu mis saab. Miks? Las Kaja vastab sellele.

+6
-9
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Mina vaktsineeritud inimesena pooldan kõikide võrdset testimist. Vastupidiselt vaktsineerimata hullukestele, ei lähe ma kuhugi protestima, et oi miks ma pean testima, ma olen ju vaktsineeritud.

Mandaadivastased ei protesteeri testi vastu. Pigem pooldavad testimist passide üle.

Aga teil on komme paari tondi peale keskenduda, kes puhast kelbast ajavad ja siis need omadused kõikidele endast erinevatele inimestele külge pookida – siis ei pea ju mõtlema ja süvenema, kui eos ära otsustad, et kõik on tondid.

Protesteerima minnakse ühiskonnale kahjulike ja teaduspõhjata mandaatide vastu.

Mingi protest jälle tulemas? Miks te kogunete praegusel ajal? Kas kõik kannavad maske ja testivad enne üritust?

Laupäeval Vabaduse väljakul planeeritakse kogunemist. Ootan jälgin huviga palju sinna koguneb neid ullikesi.

Mul on üks sõber koroonas praegu peaks, teda ka provotseerima sellele kogunemisel minema.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina vaktsineeritud inimesena pooldan kõikide võrdset testimist. Vastupidiselt vaktsineerimata hullukestele, ei lähe ma kuhugi protestima, et oi miks ma pean testima, ma olen ju vaktsineeritud.

Mandaadivastased ei protesteeri testi vastu. Pigem pooldavad testimist passide üle.

Aga teil on komme paari tondi peale keskenduda, kes puhast kelbast ajavad ja siis need omadused kõikidele endast erinevatele inimestele külge pookida – siis ei pea ju mõtlema ja süvenema, kui eos ära otsustad, et kõik on tondid.

Protesteerima minnakse ühiskonnale kahjulike ja teaduspõhjata mandaatide vastu.

Mingi protest jälle tulemas? Miks te kogunete praegusel ajal? Kas kõik kannavad maske ja testivad enne üritust?

Laupäeval Vabaduse väljakul planeeritakse kogunemist. Ootan jälgin huviga palju sinna koguneb neid ullikesi.

Mul on üks sõber koroonas praegu peaks, teda ka provotseerima sellele kogunemisel minema.

Tüüpilise mõtlemisvõimetu fanaatikuna ei saa sa aru, mis on selle protesti mõte. Ei, see ei ole koroonaeitajate ja maskivastaste demonstratsioon nagu sinusugustele jobudele mõelda meeldib. See on demonstratsioon konkreetselt vaktsiinimandaadi ning koroonapassidega ühiskonna lõhestamise vastu. Ma ei tea, kuidas sinu sõbra koroona siia puutub.

+6
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on lihtsalt NII HEA meel, et need ajupestud idioodid ja EKRE varvaste lakkujad ei pääse enam mitte kuskile. ma kujutan ette, et teatris ja kinos ja spa-s on õhk kohe puhtam, kui neid olema IQ-ga lolle enam juures pole. Tubli töö valitsus, jutu järgi karmistatakse piiranguid veelgi ????

Ainult et sinu kinod ja spad lähevad varsti kinni klientide puudusel. Juba praegu kisati, et piirangud on külastatavust vähendanud, nüüd, kui testiga ka enam sisse ei saa, on nad päris upakil. Seega, kullake, istud sa varsti samuti kodus koos “nende ajupestud idiootidega”.

Miks peaks kinni minema, normaalseid vaktsineeritud inimesi on tunduvalt rohkem ja tuleb veel pealegi, kes kõik saavad vabadust nautida. Aga sina lollike kirjutad kodus Telegrami uut postitust.

Hiiu pubist oli artikkel täna, paljud söögikohad on ilmselt varsti uksi sulgemas – enne koroonapassi aega oli neil lõunat söömas käinud 60-70 inimest päevas, siis passiküsimise ajal paarkümmend, kuigi nad olid lausa tasuta teste jaganud. Ja nüüd kuivab ilmselt klientuur täiesti kokku. Vaktsineeritud eliit, ae, näidake nüüd oma massi, on aeg majandust lahti hoida! Vähemalt ei saa pahasid vaktsiinivastaseid siis meelelahutusasutuste pankrotistumises süüdistada, sest meid nii kaduvväike hulk on, eks.

Olen vaktsineeritud, aga see “eliidiks” tituleerimine on eriti tobe. Ei käinud enne vaktsineerimist väljas söömas, ei tiku ka nüüd. Nii et sama hästi võiksid siin “ae” hõigata vaktsineerimata inimestele, et vaktsineerige ja minge välja sööma. Ei tunne küll, et mina peaks üleval hoidma majandust, mille pekki minemises on osaliselt süüdi inimeste tahtmatus viirust ohjata ja selleks omalt poolt midagi teha.

Ega keegi ei mõtlegi, et te oma olemuselt eliitlikud olete. Ainult puhta jutult veebis ja meedias.

Vaktsineerimisega üksi seda viirust ei ohja. Mis kiusad neist vaktsineerimata inimestest? Niikuinii peab sellele kuidagi muudmoodi lähenema. Vaatad ringi, näed, ei ole midagi paremaks läinud – hullemaks on läinud – mitte ainult viirus, vaid inimesed mentaalselt ka. Kõik on reaalselt tüdinenud sellest.

Lahendusi pakutakse välja, aga need lükatakse juba eos mingi võlts-eelarvamuse tõttu tagasi. Ainult vaktsiin! Ainult vaktsiin! Me peame sellest vaktsiinist lahti saama, sest meil ei ole mitte midagi teha, kui paar miljonit doosi vaktsiini hapuks lähevad. Kulud. Kulud. Kulud. Siin ei lähtuta sinu ja minu tervisest, ja siin ei lähtuta ka rahvatervisest – adresseerige ja peedistage neid, kes ilma selleta halvemini hakkama saaks.

Mida see protsent meile annab?

Selline suunatus on natuke ebaintelligentne. Ma ei tea, ma ei ründa teid, aga ma ei saa aru, miks te seda valitsust nii kiivalt kaitsete…

Mille põhjal sa neid üldistusi teed? Või kust tuleb see arvamus, et vaktsineeritud inimesed kaitsevad valitsust.  Ega vaktsiin sedasi ei mõju, et kriitikameel ära kaob. Ka vatsineeritute arvates on valitsus kriisiga ülimalt kehvasti hakkama saanud.

Ja mis värdsõna see “eliitikud” veel on. Milleks seda jampsi ajada, panna vaktsineeritud inimestele selliseid halvustavaid silte, mõelda välja, mis nemad arvaks ja siis selle ümber vahutada. Kõik on sellest olukorrast ühtemoodi väsinud.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siin ei lähtuta sinu ja minu tervisest, ja siin ei lähtuta ka rahvatervisest – adresseerige ja peedistage neid, kes ilma selleta halvemini hakkama saaks.

Mida see protsent meile annab?

Protsent annab meile selle, et valitsus täidab neid lepingutingimusi, mida ta avalikustamast keeldub, ehkki seda on nõutud. Arvad, et ravimifirmad niisama telefonis leppisid Kajaga hinnas kokku ja panid kastid teele või? Küllap ikka kirjutati ka pooli kohustavad paberid alla. Meil on nüüd oma osa õlg alla panna ja aidata täita seda, mida valitus lubanud on, muidu järgneb finantskahju.

Vaktsiine ostab ühiselt Euroopa Liit. Mitte eesti valitsus.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on üks sõber koroonas praegu peaks, teda ka provotseerima sellele kogunemisel minema.

Sihilik viiruse levitamine… Kõlab nagu midagi, millega sa võiks legaalses mõttes suurde s*tta sattuda.

Teie genotsiidile viitavad mõtted on murettekitavad.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on lihtsalt NII HEA meel, et need ajupestud idioodid ja EKRE varvaste lakkujad ei pääse enam mitte kuskile. ma kujutan ette, et teatris ja kinos ja spa-s on õhk kohe puhtam, kui neid olema IQ-ga lolle enam juures pole. Tubli töö valitsus, jutu järgi karmistatakse piiranguid veelgi ????

Ainult et sinu kinod ja spad lähevad varsti kinni klientide puudusel. Juba praegu kisati, et piirangud on külastatavust vähendanud, nüüd, kui testiga ka enam sisse ei saa, on nad päris upakil. Seega, kullake, istud sa varsti samuti kodus koos “nende ajupestud idiootidega”.

Miks peaks kinni minema, normaalseid vaktsineeritud inimesi on tunduvalt rohkem ja tuleb veel pealegi, kes kõik saavad vabadust nautida. Aga sina lollike kirjutad kodus Telegrami uut postitust.

Hiiu pubist oli artikkel täna, paljud söögikohad on ilmselt varsti uksi sulgemas – enne koroonapassi aega oli neil lõunat söömas käinud 60-70 inimest päevas, siis passiküsimise ajal paarkümmend, kuigi nad olid lausa tasuta teste jaganud. Ja nüüd kuivab ilmselt klientuur täiesti kokku. Vaktsineeritud eliit, ae, näidake nüüd oma massi, on aeg majandust lahti hoida! Vähemalt ei saa pahasid vaktsiinivastaseid siis meelelahutusasutuste pankrotistumises süüdistada, sest meid nii kaduvväike hulk on, eks.

Olen vaktsineeritud, aga see “eliidiks” tituleerimine on eriti tobe. Ei käinud enne vaktsineerimist väljas söömas, ei tiku ka nüüd. Nii et sama hästi võiksid siin “ae” hõigata vaktsineerimata inimestele, et vaktsineerige ja minge välja sööma. Ei tunne küll, et mina peaks üleval hoidma majandust, mille pekki minemises on osaliselt süüdi inimeste tahtmatus viirust ohjata ja selleks omalt poolt midagi teha.

Ega keegi ei mõtlegi, et te oma olemuselt eliitlikud olete. Ainult puhta jutult veebis ja meedias.

Vaktsineerimisega üksi seda viirust ei ohja. Mis kiusad neist vaktsineerimata inimestest? Niikuinii peab sellele kuidagi muudmoodi lähenema. Vaatad ringi, näed, ei ole midagi paremaks läinud – hullemaks on läinud – mitte ainult viirus, vaid inimesed mentaalselt ka. Kõik on reaalselt tüdinenud sellest.

Lahendusi pakutakse välja, aga need lükatakse juba eos mingi võlts-eelarvamuse tõttu tagasi. Ainult vaktsiin! Ainult vaktsiin! Me peame sellest vaktsiinist lahti saama, sest meil ei ole mitte midagi teha, kui paar miljonit doosi vaktsiini hapuks lähevad. Kulud. Kulud. Kulud. Siin ei lähtuta sinu ja minu tervisest, ja siin ei lähtuta ka rahvatervisest – adresseerige ja peedistage neid, kes ilma selleta halvemini hakkama saaks.

Mida see protsent meile annab?

Selline suunatus on natuke ebaintelligentne. Ma ei tea, ma ei ründa teid, aga ma ei saa aru, miks te seda valitsust nii kiivalt kaitsete…

Mille põhjal sa neid üldistusi teed? Või kust tuleb see arvamus, et vaktsineeritud inimesed kaitsevad valitsust. Ega vaktsiin sedasi ei mõju, et kriitikameel ära kaob. Ka vatsineeritute arvates on valitsus kriisiga ülimalt kehvasti hakkama saanud.

Ja mis värdsõna see “eliitikud” veel on. Milleks seda jampsi ajada, panna vaktsineeritud inimestele selliseid halvustavaid silte, mõelda välja, mis nemad arvaks ja siis selle ümber vahutada. Kõik on sellest olukorrast ühtemoodi väsinud.

Miks kõiki vaktsineerimata inimesi antivaxxikuteks kutsute?

+6
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaktsiine ostab ühiselt Euroopa Liit. Mitte eesti valitsus.

Ahsoo… Niisiis?

https://forte.delfi.ee/artikkel/94782861/eestis-on-tekkinud-tohutu-vaktsiiniulejaak

– Eesti on vaktsiinide eest tasunud pea 20 miljonit eurot

– Kokku on tellitud 6,21 miljonit doosi koroonavaktsiini

– Enamik vaktsiinitootjatega sõlmitavaid lepinguid sisaldavad väljaostmise kohustust

 

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks kõiki vaktsineerimata inimesi antivaxxikuteks kutsute?

Ilmselt seetõttu, et tõsine põhjus vaktsiinist keeldumiseks on 0,00X protsendil keeldujatest, järelikult ülejäänute puhul on tegemist “põhimõtetega”.

+6
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ilmselt seetõttu, et tõsine põhjus vaktsiinist keeldumiseks on 0,00X protsendil keeldujatest, järelikult ülejäänute puhul on tegemist “põhimõtetega”.

Sa pole siis nende põhjustest üldse aru saanud.

+6
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sind lihtsalt ei huvita.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siin ei lähtuta sinu ja minu tervisest, ja siin ei lähtuta ka rahvatervisest – adresseerige ja peedistage neid, kes ilma selleta halvemini hakkama saaks.

Mida see protsent meile annab?

Protsent annab meile selle, et valitsus täidab neid lepingutingimusi, mida ta avalikustamast keeldub, ehkki seda on nõutud. Arvad, et ravimifirmad niisama telefonis leppisid Kajaga hinnas kokku ja panid kastid teele või? Küllap ikka kirjutati ka pooli kohustavad paberid alla. Meil on nüüd oma osa õlg alla panna ja aidata täita seda, mida valitus lubanud on, muidu järgneb finantskahju.

Vaktsiine ostab ühiselt Euroopa Liit. Mitte eesti valitsus.

Sa tõesti arvad, et iga üksik riik ei võta mingeid kohustusi? 😀

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on lihtsalt NII HEA meel, et need ajupestud idioodid ja EKRE varvaste lakkujad ei pääse enam mitte kuskile. ma kujutan ette, et teatris ja kinos ja spa-s on õhk kohe puhtam, kui neid olema IQ-ga lolle enam juures pole. Tubli töö valitsus, jutu järgi karmistatakse piiranguid veelgi ????

Ainult et sinu kinod ja spad lähevad varsti kinni klientide puudusel. Juba praegu kisati, et piirangud on külastatavust vähendanud, nüüd, kui testiga ka enam sisse ei saa, on nad päris upakil. Seega, kullake, istud sa varsti samuti kodus koos “nende ajupestud idiootidega”.

Miks peaks kinni minema, normaalseid vaktsineeritud inimesi on tunduvalt rohkem ja tuleb veel pealegi, kes kõik saavad vabadust nautida. Aga sina lollike kirjutad kodus Telegrami uut postitust.

Hiiu pubist oli artikkel täna, paljud söögikohad on ilmselt varsti uksi sulgemas – enne koroonapassi aega oli neil lõunat söömas käinud 60-70 inimest päevas, siis passiküsimise ajal paarkümmend, kuigi nad olid lausa tasuta teste jaganud. Ja nüüd kuivab ilmselt klientuur täiesti kokku. Vaktsineeritud eliit, ae, näidake nüüd oma massi, on aeg majandust lahti hoida! Vähemalt ei saa pahasid vaktsiinivastaseid siis meelelahutusasutuste pankrotistumises süüdistada, sest meid nii kaduvväike hulk on, eks.

Olen vaktsineeritud, aga see “eliidiks” tituleerimine on eriti tobe. Ei käinud enne vaktsineerimist väljas söömas, ei tiku ka nüüd. Nii et sama hästi võiksid siin “ae” hõigata vaktsineerimata inimestele, et vaktsineerige ja minge välja sööma. Ei tunne küll, et mina peaks üleval hoidma majandust, mille pekki minemises on osaliselt süüdi inimeste tahtmatus viirust ohjata ja selleks omalt poolt midagi teha.

Ega keegi ei mõtlegi, et te oma olemuselt eliitlikud olete. Ainult puhta jutult veebis ja meedias.

Vaktsineerimisega üksi seda viirust ei ohja. Mis kiusad neist vaktsineerimata inimestest? Niikuinii peab sellele kuidagi muudmoodi lähenema. Vaatad ringi, näed, ei ole midagi paremaks läinud – hullemaks on läinud – mitte ainult viirus, vaid inimesed mentaalselt ka. Kõik on reaalselt tüdinenud sellest.

Lahendusi pakutakse välja, aga need lükatakse juba eos mingi võlts-eelarvamuse tõttu tagasi. Ainult vaktsiin! Ainult vaktsiin! Me peame sellest vaktsiinist lahti saama, sest meil ei ole mitte midagi teha, kui paar miljonit doosi vaktsiini hapuks lähevad. Kulud. Kulud. Kulud. Siin ei lähtuta sinu ja minu tervisest, ja siin ei lähtuta ka rahvatervisest – adresseerige ja peedistage neid, kes ilma selleta halvemini hakkama saaks.

Mida see protsent meile annab?

Selline suunatus on natuke ebaintelligentne. Ma ei tea, ma ei ründa teid, aga ma ei saa aru, miks te seda valitsust nii kiivalt kaitsete…

Mille põhjal sa neid üldistusi teed? Või kust tuleb see arvamus, et vaktsineeritud inimesed kaitsevad valitsust. Ega vaktsiin sedasi ei mõju, et kriitikameel ära kaob. Ka vatsineeritute arvates on valitsus kriisiga ülimalt kehvasti hakkama saanud.

Ja mis värdsõna see “eliitikud” veel on. Milleks seda jampsi ajada, panna vaktsineeritud inimestele selliseid halvustavaid silte, mõelda välja, mis nemad arvaks ja siis selle ümber vahutada. Kõik on sellest olukorrast ühtemoodi väsinud.

Miks kõiki vaktsineerimata inimesi antivaxxikuteks kutsute?

Jälle üldistus: kutsute. Mulle need värdsõnad ei istu ega tunne ka mingit vajadust inimesi vaktsineerituse järgi sildistada. Nii et mina neid sõnu ei kasuta, aga mis mind häirib, ongi see lõputu üldistamine, et üks kildkond oma arust teab täpselt, mida absoluutselt kõik inimesed teisest kildkonnast arvavad või räägivad. Jah, olen koroona vastu vaktsineeritud, aga ei, ma ei kutsu kedagi selle sõnaga.

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaktsiine ostab ühiselt Euroopa Liit. Mitte eesti valitsus.

Ahsoo… Niisiis?

https://forte.delfi.ee/artikkel/94782861/eestis-on-tekkinud-tohutu-vaktsiiniulejaak

– Eesti on vaktsiinide eest tasunud pea 20 miljonit eurot

– Kokku on tellitud 6,21 miljonit doosi koroonavaktsiini

– Enamik vaktsiinitootjatega sõlmitavaid lepinguid sisaldavad väljaostmise kohustust

Niisiis ütleb artikkel “euroopa liidu ühishanked”. Ei saa aru?

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on lihtsalt NII HEA meel, et need ajupestud idioodid ja EKRE varvaste lakkujad ei pääse enam mitte kuskile. ma kujutan ette, et teatris ja kinos ja spa-s on õhk kohe puhtam, kui neid olema IQ-ga lolle enam juures pole. Tubli töö valitsus, jutu järgi karmistatakse piiranguid veelgi ????

Ainult et sinu kinod ja spad lähevad varsti kinni klientide puudusel. Juba praegu kisati, et piirangud on külastatavust vähendanud, nüüd, kui testiga ka enam sisse ei saa, on nad päris upakil. Seega, kullake, istud sa varsti samuti kodus koos “nende ajupestud idiootidega”.

Miks peaks kinni minema, normaalseid vaktsineeritud inimesi on tunduvalt rohkem ja tuleb veel pealegi, kes kõik saavad vabadust nautida. Aga sina lollike kirjutad kodus Telegrami uut postitust.

Hiiu pubist oli artikkel täna, paljud söögikohad on ilmselt varsti uksi sulgemas – enne koroonapassi aega oli neil lõunat söömas käinud 60-70 inimest päevas, siis passiküsimise ajal paarkümmend, kuigi nad olid lausa tasuta teste jaganud. Ja nüüd kuivab ilmselt klientuur täiesti kokku. Vaktsineeritud eliit, ae, näidake nüüd oma massi, on aeg majandust lahti hoida! Vähemalt ei saa pahasid vaktsiinivastaseid siis meelelahutusasutuste pankrotistumises süüdistada, sest meid nii kaduvväike hulk on, eks.

Olen vaktsineeritud, aga see “eliidiks” tituleerimine on eriti tobe. Ei käinud enne vaktsineerimist väljas söömas, ei tiku ka nüüd. Nii et sama hästi võiksid siin “ae” hõigata vaktsineerimata inimestele, et vaktsineerige ja minge välja sööma. Ei tunne küll, et mina peaks üleval hoidma majandust, mille pekki minemises on osaliselt süüdi inimeste tahtmatus viirust ohjata ja selleks omalt poolt midagi teha.

Ega keegi ei mõtlegi, et te oma olemuselt eliitlikud olete. Ainult puhta jutult veebis ja meedias.

Vaktsineerimisega üksi seda viirust ei ohja. Mis kiusad neist vaktsineerimata inimestest? Niikuinii peab sellele kuidagi muudmoodi lähenema. Vaatad ringi, näed, ei ole midagi paremaks läinud – hullemaks on läinud – mitte ainult viirus, vaid inimesed mentaalselt ka. Kõik on reaalselt tüdinenud sellest.

Lahendusi pakutakse välja, aga need lükatakse juba eos mingi võlts-eelarvamuse tõttu tagasi. Ainult vaktsiin! Ainult vaktsiin! Me peame sellest vaktsiinist lahti saama, sest meil ei ole mitte midagi teha, kui paar miljonit doosi vaktsiini hapuks lähevad. Kulud. Kulud. Kulud. Siin ei lähtuta sinu ja minu tervisest, ja siin ei lähtuta ka rahvatervisest – adresseerige ja peedistage neid, kes ilma selleta halvemini hakkama saaks.

Mida see protsent meile annab?

Selline suunatus on natuke ebaintelligentne. Ma ei tea, ma ei ründa teid, aga ma ei saa aru, miks te seda valitsust nii kiivalt kaitsete…

Mille põhjal sa neid üldistusi teed? Või kust tuleb see arvamus, et vaktsineeritud inimesed kaitsevad valitsust. Ega vaktsiin sedasi ei mõju, et kriitikameel ära kaob. Ka vatsineeritute arvates on valitsus kriisiga ülimalt kehvasti hakkama saanud.

Ja mis värdsõna see “eliitikud” veel on. Milleks seda jampsi ajada, panna vaktsineeritud inimestele selliseid halvustavaid silte, mõelda välja, mis nemad arvaks ja siis selle ümber vahutada. Kõik on sellest olukorrast ühtemoodi väsinud.

Miks kõiki vaktsineerimata inimesi antivaxxikuteks kutsute?

Sellepärast, et see on kõige lühem ja konkreetsem sõna situatsiooni kirjeldamiseks. Vaktsiinivastane on pikk ja lohisev. Mis sisusse puutub, siis kõik täisealised, kes hetkel vaktsineerimata on, on üheselt vaktsineerimisvastased. Erinevad on ainult lollid vabandused, mida nad esitavad.

+5
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sellepärast, et see on kõige lühem ja konkreetsem sõna situatsiooni kirjeldamiseks. Vaktsiinivastane on pikk ja lohisev. Mis sisusse puutub, siis kõik täisealised, kes hetkel vaktsineerimata on, on üheselt vaktsineerimisvastased. Erinevad on ainult lollid vabandused, mida nad esitavad.

Ma olen algusest peale olnud sõna antivaxxer jms derivaatide vastane, aga nüüd hakkan küll ka seda sõna kasutama. Kopp on ette saanud. Tõesti, no üks hall ila tuleb kogu aeg, kuidas keegi ei tea, mis saab ja õigused on ja haigus on nohu ja muidu olen terve ning teen peedist pesumasinale ka trumli. No aitab.

+6
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sellepärast, et see on kõige lühem ja konkreetsem sõna situatsiooni kirjeldamiseks. Vaktsiinivastane on pikk ja lohisev. Mis sisusse puutub, siis kõik täisealised, kes hetkel vaktsineerimata on, on üheselt vaktsineerimisvastased. Erinevad on ainult lollid vabandused, mida nad esitavad.

Ma olen algusest peale olnud sõna antivaxxer jms derivaatide vastane, aga nüüd hakkan küll ka seda sõna kasutama. Kopp on ette saanud. Tõesti, no üks hall ila tuleb kogu aeg, kuidas keegi ei tea, mis saab ja õigused on ja haigus on nohu ja muidu olen terve ning teen peedist pesumasinale ka trumli. No aitab.

Siis ära üllatu, kui sulle üks hetk nats ja fašist vastu karjutakse.

+6
-6
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Siis ära üllatu, kui sulle üks hetk nats ja fašist vastu karjutakse.

Ei, tõesti ei imesta antivakserite puhul eriti millegi üle. Ei tule pähegi.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siis ära üllatu, kui sulle üks hetk nats ja fašist vastu karjutakse.

Ei, tõesti ei imesta antivakserite puhul eriti millegi üle. Ei tule pähegi.

Kas sa oled kogu elu olnud selline halvustav, põlglik ja verejanuline, või on see tekkinud alles nüüd vaktsineerimisega seoses?

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu
Kas sa oled kogu elu olnud selline halvustav, põlglik ja verejanuline, või on see tekkinud alles nüüd vaktsineerimisega seoses?

Ving ja selgrootus eelnes arvatavasti vaktsineerimisele. Ta ise seda muidugi nii ei näe. Vaktsineeritu on rahvasangar, kõik vaktsineerimata on talle tänu võlgu jne.

+4
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kas sa oled kogu elu olnud selline halvustav, põlglik ja verejanuline, või on see tekkinud alles nüüd vaktsineerimisega seoses?

Ma ei ole ka praegu halvustav ega verejanuline. Põlglik olen aga põlastusväärse jutu suhtes küll ja mida muud see “mul on põhjused, kuidas te ei mõista” on.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei ole ka praegu halvustav ega verejanuline. Põlglik olen aga põlastusväärse jutu suhtes küll ja mida muud see “mul on põhjused, kuidas te ei mõista” on.

Sind lihtsalt ei huvita. Sinasinasina. Ja siis kirutakse teisi isekaks.

 

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sind lihtsalt ei huvita. Sinasinasina. Ja siis kirutakse teisi isekaks.

Huvitab küll, aga sul ju ei ole tegelikult põhjust. Kui on, siis olen üks suur kõrv. Kas sa oled üks neist Eesti 175-st inimesest, kellel on reaalne tervislik vastunäidustus?

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sind lihtsalt ei huvita. Sinasinasina. Ja siis kirutakse teisi isekaks.

Huvitab küll, aga sul ju ei ole tegelikult põhjust. Kui on, siis olen üks suur kõrv. Kas sa oled üks neist Eesti 175-st inimesest, kellel on reaalne tervislik vastunäidustus?

Ei, ma olen läbi põdenud ja ei näe, mida vaktsiin annaks mulle, mida läbipõdemisega saavutatud naturaalne immuunsus ei anna. Eelistan kontaktide vähendamist, reisidest jms asjadest loobumist, et omalt poolt panustada.

Minu näitest ei saa teha üldistusi.

Kindlasti tuleb teil nüüd endal tahtmine mind veenda, et peale läbipõdemist on vaktsineerimine vajalik, sest see ja too sportlane või onu tütre kaaslane põdes 2 korda ja teist korda oli hullem. Paraku, nagu minu näitest ei saa üldistusi teha, ei saa ka nendest üksikutest juhtumitest, mida meedias või sotsiaalmeedias esile tõstetakse kui Jeesus ristil.

“Lihtsalt tee ära” oleks see, kui pigistan silma kinni, et valitsus ajab seda asja ikka väga targurpidi, ja siis lasen veel mingil jural endapeal mingeid vägistusakte kasutada lihtsalt sellepärast, et mingi 70% jura käib.

Minu vaktsineerimine ei panustaks ühiskonda ega aitaks neid haiglaid, kes jutu poolest siis hetkel rahvast täis on.

Kui on vaja kusagile saada, olen nõus testima. Kuigi need 40-tsüklilisted PCR testid on omaette huumor… Ja hirm on, et kui valepositiivsega pärispositiivsetega ühte putkasse istuma pannakse, võib sealt juba päris ebaloomulikult suure viraalse kogemuse saada, et ei aitaks ming ei mu saavutatud immuunsus ega ka 3 süsti mitte.

Aga ma ei taha eriti uskuda, et sind *huvitab* miks mõned inimesed isegi neid teste pelgavad. Täiesti loogiline hirm.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sellepärast, et see on kõige lühem ja konkreetsem sõna situatsiooni kirjeldamiseks. Vaktsiinivastane on pikk ja lohisev. Mis sisusse puutub, siis kõik täisealised, kes hetkel vaktsineerimata on, on üheselt vaktsineerimisvastased. Erinevad on ainult lollid vabandused, mida nad esitavad.

Ma olen algusest peale olnud sõna antivaxxer jms derivaatide vastane, aga nüüd hakkan küll ka seda sõna kasutama. Kopp on ette saanud. Tõesti, no üks hall ila tuleb kogu aeg, kuidas keegi ei tea, mis saab ja õigused on ja haigus on nohu ja muidu olen terve ning teen peedist pesumasinale ka trumli. No aitab.

Siis ära üllatu, kui sulle üks hetk nats ja fašist vastu karjutakse.

Nats ja fašist on vast ikka see inimene, kes arvab, et genotsiid eakate, nõrgemate, arstide ja õpetajate vastu on täiesti ok. Nii natsi Saksamaal, kui nõuka venemaal arvasid ” tugevad terved ” inimesed, et on täiesti vahva hukata intelligentsi, haigeid ja eakaid.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nats ja fašist on vast ikka see inimene, kes arvab, et genotsiid eakate, nõrgemate, arstide ja õpetajate vastu on täiesti ok. Nii natsi Saksamaal, kui nõuka venemaal arvasid ” tugevad terved ” inimesed, et on täiesti vahva hukata intelligentsi, haigeid ja eakaid.

Hüüdnimed ei diskrimineeri. 4 aastat kutsuti igat ühte, kes Trumpi ei vihkanud, natsideks ja fašistideks… Sama vist kõigile, kes EKRE kohta ühtegi paha sõna ei viitsi öelda.

Natsid ja kommunistid ei teeninud endale seda halba mainet oma uskumuste, vaid tegudega. Nad koondasid kokku kõik inimesed, kes takistasid neil ehitamast seda ühiskonda, mis neil visioonis oli (juudid, isemõtlejad, ettevõtlikud inimesed, kõik, kes kuidagi suutsid naabrist paremad olla jne jne) – saadeti koondus/töölaagritesse, kust siis ka need teadaolevad juhud, kus lausa massilised ahju pisteti.

Viktor E Frankl, Alexander Solzhenitsyn – minimaalselt võiks nende autorite asjakohased raamatud läbi lugeda enne, kui tõsiseltvõetavat arvamust avaldada nendel teemadel – nemad mõlemad olid vastavates laagrites kohapeal ja elasid selle siis nö üle, et teistele rääkida. St sa võid arvamust avaldada, aga ega need, kes on asja rohkem uurinud, ei saa seda väga tõsiselt võtta, sest sa pole kodutööd siis sellisel juhul ära teinud.

Miks vaktsineerimata inimesed ennast piirangute tõttu ebamugavalt tunnevad? Sest kõigest sellest, mis toimub ja teha tahetakse – valitsus soovib riigis vaktsineerituse hõlmatust tõsta vähemalt 70% – ja iga vaktsineerimata inimene on justkui takistus valitsuse ja selle eesmärgi vahel. Et neid inimesi juba väga kergelt antivaxxeriks kutsutakse, on järgmine liist. Dehumaniseerimine – sa ei näe enam inimest, kellega võiksid parematel aegadel kohvikus kohvi ja kooki nautida, vaid näed antivaxxerit, rahvavaenlast, looma, idiooti, madala IQga inimest, uhhuud, vaimuhaiget, matsi jne. Libe tee.

Ja see on see, miks 23. oktoobril inimesed kogunema lähevad. Mitte sellepärast, et nad ei taha vaktsiini või seda “kardavad” – kuigi nende seas on päris kindlasti, päris palju ka neid.

Aga kas seda on teiselt rindelt võimalik mõista, kas tuntakse päriselt huvi, mis inimeste peas toimub… Ma leian, et kes tunnevad, on ise kõik need samad asjad juba välja uurinud, mitte ei loobi soppa internetiavarustes.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei, ma olen läbi põdenud ja ei näe, mida vaktsiin annaks mulle, mida läbipõdemisega saavutatud naturaalne immuunsus ei anna. Eelistan kontaktide vähendamist, reisidest jms asjadest loobumist, et omalt poolt panustada.

Ok, kui oled keegi, kes on läbi põdenud aasta jooksul, kuid rohkem kui 6 kuud tagasi, siis oled tõesti hallil alal, kus on segane, kas ja miks peaks vaktsineerima, olen nõus. Samas oled omakorda minuga vast nõus, et ega siin riigile ka ette heita saa, et ta samavõrd sinu immuunsust ei usalda kui sina ise. Läbipõdemist on ju nii erinevat, igast köhatusest ei saa aasta aega kestvat tugevat immuunsust, kuigi linnuke “põdenud” on olemas. Sina võiks omakorda mõista, et iga juhtumit ei saa vaadata eraldi, see pole personaalmeditsiin ega rätsepa juures käimine.

Aga ma ei taha eriti uskuda, et sind *huvitab* miks mõned inimesed isegi neid teste pelgavad. Täiesti loogiline hirm.

Kui sa ei taha, mis siis parata. Kuid sellest ma küll aru ei saanud, miks testide hirm loogiline on. Ja mis putkast sa rääkisid, kuhu sind pannakse? Kardad vangi minna või?

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks vaktsineerimata inimesed ennast piirangute tõttu ebamugavalt tunnevad? Sest kõigest sellest, mis toimub ja teha tahetakse – valitsus soovib riigis vaktsineerituse hõlmatust tõsta vähemalt 70% – ja iga vaktsineerimata inimene on justkui takistus valitsuse ja selle eesmärgi vahel. Et neid inimesi juba väga kergelt antivaxxeriks kutsutakse, on järgmine liist. Dehumaniseerimine – sa ei näe enam inimest, kellega võiksid parematel aegadel kohvikus kohvi ja kooki nautida, vaid näed antivaxxerit, rahvavaenlast, looma, idiooti, madala IQga inimest, uhhuud, vaimuhaiget, matsi jne. Libe tee. Ja see on see, miks 23. oktoobril inimesed kogunema lähevad. Mitte sellepärast, et nad ei taha vaktsiini või seda “kardavad” – kuigi nende seas on päris kindlasti, päris palju ka neid.

Oota, aga kas needsamad mitte vaktsineerituid samamoodi erinevate solvangutega ei kostita? See on kuidagi toredam? Just oli mul vahva juhus olla koos kitsas ruumis koos veipiva noorpaariga, kes mulle rahulikult auru näkki puhusid. Kui märkuse tegin, et mulle ei meeldi, siis üks neist läks väga põlema ning jõudis selleni välja, et nagunii ma kardan ka koroonat ja ilmselt olen isegi (uih) vaktsineeritud. See on normaalne?

Mida tahan öelda – ühed mustad mõlemad, mis puutub solvangutesse. Aga mis puutub sisulisse poolde, siis arvan, et sa oled sinisilmne, kui arvad, et vaktsiinivastased (sulle ei meeldi, et sind nii nimetan, aga no kuidas teisiti siis) koosnevad peamiselt sinusarnastest, kellel on mingigi loogiline seletus oma vastasusele. See ei ole nii.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Panite äkki tähele, kuidas pärast seda äpardunud septembrilõpu 70% tähtaega valitsuse laul muutus? Kuivõrd agressiivsemaks ja varjamatult jultunumaks see mäng läks? isegi ei püüta enam eriti teha nägu, et teemaks on mingi tervis – vaja on saada vaktsineeritute protsent üles, saagu mis saab. Miks? Las Kaja vastab sellele.

Kas sa oled ajukääbik? Kui 70% septembri lõpuks vabatahtlikult täis ei saadud, siis tulebki nüüd jõuga läheneda. Minu jaoks põhjendamatult vaktsineerimata inimesed rumalad ja vastutustundetud.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 151 kuni 180 (kokku 210 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 Tervete inimeste diskirimineerimine!