Esileht Koroonaviirus COVID-19 Tervetel inimestel trenniskäimise keelamine on lubamatu ja pahatahtlik

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 217 )

Teema: Tervetel inimestel trenniskäimise keelamine on lubamatu ja pahatahtlik

Postitas:
Kägu

Lihtsalt ei taha… Arvad, et kõik 700000+ inimest ootasid ootuspisarad silmis, et kas ometi tuleb lõpuks midagi pakkumisele, mida saaks õlga torgata? Arva uuesti.

Mina olin nõus kevadel 500 eurot maksma, kui oleks saanud tasuliselt vaktsiini kiiremini.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lihtsalt ei taha… Arvad, et kõik 700000+ inimest ootasid ootuspisarad silmis, et kas ometi tuleb lõpuks midagi pakkumisele, mida saaks õlga torgata? Arva uuesti.

Mina olin nõus kevadel 500 eurot maksma, kui oleks saanud tasuliselt vaktsiini kiiremini.

Kas oled nii väeti tervisega või oli vaja kiirelt palmi alla lennata?

+4
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga püüa mõista, et on ka inimesi, kes ei ole füüsiliselt mandunud ning kelle jaoks tõsine trenn on elustiil ning oluline asi nii vaimse kui füüsilise tervise hoidmiseks.

Tõsist trenni eksisteerib ka väljaspool jõusaali. Ja kui ei eksisteeri, siis tuleb vaktsineerida, eks?

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga püüa mõista, et on ka inimesi, kes ei ole füüsiliselt mandunud ning kelle jaoks tõsine trenn on elustiil ning oluline asi nii vaimse kui füüsilise tervise hoidmiseks.

Tõsist trenni eksisteerib ka väljaspool jõusaali. Ja kui ei eksisteeri, siis tuleb vaktsineerida, eks?

Ja miks lihtsalt terve olemine ei ole enam piisav trenni tegemiseks? Mida see vaktsiin mulle või sulle seal jõusaalis juurde annab?

+4
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas oled nii väeti tervisega või oli vaja kiirelt palmi alla lennata?

Jäin nüüd mõtlema, et kuidas see palm asjasse puutus, kui vaktsiinipasse polnud?

Haige olen ka 21 aasta jooksul vaid korra olnud. Varem pole end iial vaktsineerinud.

Mõistus on lihtsalt peas, erinevalt paljudest.

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja miks lihtsalt terve olemine ei ole enam piisav trenni tegemiseks? Mida see vaktsiin mulle või sulle seal jõusaalis juurde annab?

Ära mängi idiooti.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaktsineerimisest keeldumine ei ole must-valge otsus.

Täpselt sama must-valge, kui on seda vaktsineerimine. Tuleb teha, siis tuleb.

Idioot.

+3
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Paistab, et “antivaxxeri” kuvand on hetkel projetseeritud absoluutselt kõigile, kes omalt poolt püha protsenti pole panustanud, hoolimata nende isiklikest põhjustest. Neid ei huvita, et sa oled läbi põdenud, neid ei huvita, et sa ei lihtsalt ei taha.

Mis ajast “ma lihtsalt ei taha” on mingi põhjus millegi tegemata jätmiseks, mida oleks vaja teha?

Miks on vaja teha inimesel, kel on parem immuunsus vaktsineeritust?

+5
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks on vaja teha inimesel, kel on parem immuunsus vaktsineeritust?

Vasta küsimusele. Küsimus oli põhjuse “ei taha”, mitte põhjuse “mul on immuunsus olemas” kohta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kommentaar eemaldatud.

4.6 seadusrikkumisele üleskutsuvad ning kehtivate õigusaktidega vastuollu minevad sõnumid (rikuvad head tava, sisaldavad riigisaladusi, õhutavad rahvuste ja sugudevahelist või rassilist vihavaenu, vägivalda, propageerivad narkootikume, alkoholi ja /või tubakatooteid, piraatlust, jagatakse/müüakse ravimeid vms)

Perekooli Moderaator

+9
-6
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Miks on vaja teha inimesel, kel on parem immuunsus vaktsineeritust?

Vasta küsimusele. Küsimus oli põhjuse “ei taha”, mitte põhjuse “mul on immuunsus olemas” kohta.

Kui pole vaja, siis ongi täiesti loogiline mitte tahta. Päris napakas peaks olema, kui ilma mingisuguse põhjuseta lasta endale eksperimentaalvaktsiini sisse süstida.

+4
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui pole vaja, siis ongi täiesti loogiline mitte tahta. Päris napakas peaks olema, kui ilma mingisuguse põhjuseta lasta endale eksperimentaalvaktsiini sisse süstida.

Kui sul vaja ei ole, siis polegi ju probleemi. Istu kodus, kuller toob pähkleid ja kõik on hästi.

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

<p style=”text-align: left;”>

</p>

Kui pole vaja, siis ongi täiesti loogiline mitte tahta. Päris napakas peaks olema, kui ilma mingisuguse põhjuseta lasta endale eksperimentaalvaktsiini sisse süstida.

Kui sul vaja ei ole, siis polegi ju probleemi. Istu kodus, kuller toob pähkleid ja kõik on hästi.

Miks kodus peab istuma? Naudin elu täiega.

0
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui sa oled terve ja tugev, ei tee sinu tervisele midagi ka see vaktsiin. On kuritegelik, et terve inimene, kellele vaktsiin kuidagi halvasti ei mõju, ei ole valmis ühiskonna nõrgemate eest välja astuma ja enese vaktsineerimisega neid kaitsma. Jah, hoolimatus teiste elu ja tervise vastu ongi lubamatu.

+10
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui sa oled terve ja tugev, ei tee sinu tervisele midagi ka see vaktsiin. On kuritegelik, et terve inimene, kellele vaktsiin kuidagi halvasti ei mõju, ei ole valmis ühiskonna nõrgemate eest välja astuma ja enese vaktsineerimisega neid kaitsma. Jah, hoolimatus teiste elu ja tervise vastu ongi lubamatu.

Kui vaktsiin kaitseb peamiselt vaid raske haigestumise eest, on kuritegelik nõuda tervetelt ja riskigruppi mittekuuluvatelt inimestelt vaktsineerimist teiste kaitseks. See on täiesti mõttetu ja ebaloogiline. Hoolimatus on hoopis kõiki valimarult vaktsineerima sundida.

+5
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui sa oled terve ja tugev, ei tee sinu tervisele midagi ka see vaktsiin. On kuritegelik, et terve inimene, kellele vaktsiin kuidagi halvasti ei mõju, ei ole valmis ühiskonna nõrgemate eest välja astuma ja enese vaktsineerimisega neid kaitsma. Jah, hoolimatus teiste elu ja tervise vastu ongi lubamatu.

Kui vaktsiin kaitseb peamiselt vaid raske haigestumise eest, on kuritegelik nõuda tervetelt ja riskigruppi mittekuuluvatelt inimestelt vaktsineerimist teiste kaitseks. See on täiesti mõttetu ja ebaloogiline. Hoolimatus on hoopis kõiki valimarult vaktsineerima sundida.

Kus sportlased olid kui jumal mõistust jagas? Trennis loomulikult.

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks kodus peab istuma? Naudin elu täiega.

Lase käia jah. Seisa kõigepealt natuke mõne restorani ees, siis mine kino ette seisma ja siis ööklubi ette. Nauding is all yours!

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui sa oled terve ja tugev, ei tee sinu tervisele midagi ka see vaktsiin. On kuritegelik, et terve inimene, kellele vaktsiin kuidagi halvasti ei mõju, ei ole valmis ühiskonna nõrgemate eest välja astuma ja enese vaktsineerimisega neid kaitsma. Jah, hoolimatus teiste elu ja tervise vastu ongi lubamatu.

Kui vaktsiin kaitseb peamiselt vaid raske haigestumise eest, on kuritegelik nõuda tervetelt ja riskigruppi mittekuuluvatelt inimestelt vaktsineerimist teiste kaitseks. See on täiesti mõttetu ja ebaloogiline. Hoolimatus on hoopis kõiki valimarult vaktsineerima sundida.

Kus sportlased olid kui jumal mõistust jagas? Trennis loomulikult.

sa oled sportlane?

A mõni argument oli ka peale selle äraleierdatud nalja?

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

<p style=”text-align: left;”>

</p>

Miks kodus peab istuma? Naudin elu täiega.

Lase käia jah. Seisa kõigepealt natuke mõne restorani ees, siis mine kino ette seisma ja siis ööklubi ette. Nauding is all yours!

Sa käid niimoodi restos v? Ma istun ikka laua taga. Kino eelistan ka saalis vaadata.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui vaktsiin kaitseb peamiselt vaid raske haigestumise eest, on kuritegelik nõuda tervetelt ja riskigruppi mittekuuluvatelt inimestelt vaktsineerimist teiste kaitseks. See on täiesti mõttetu ja ebaloogiline. Hoolimatus on hoopis kõiki valimarult vaktsineerima sundida.

Vaktsiin teeb mitut asja. Kaitseb raske haigestumise eest ning vähendab nakatumist. Mõlemad neist puudutavad konkreetselt igat ühiskonnaliiget, ka mitteriskigrupi omi, sest haiglatesse ei satu mitte ainult riskigrupist pärit inimesed. Kas sa lehti ei loe, täna oli just intervjuu mitme igati elujõus mehega, kes haiglas surmasuust päästetutena kosusid? Enda vaktsineerimisega kindlustad sa haiglakoha neile, kellel selle vajaduse teket ära hoida võimalik ei ole. Veel kindlustad sa enda vaktsineerimisega, et oled lühemat aega teistele ohtlik, kui peaksid viiruse külge saama ning sinus tekib vähem viirust, mida levitada.

+8
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa käid niimoodi restos v? Ma istun ikka laua taga. Kino eelistan ka saalis vaadata.

Sorri, et sa eelistad. Paraku praegu sinult ei küsita, mida sa eelistad. Aijaa, kui sa muidugi just kurjategijat tõugu ei ole, kes võltsdokumentidega end sisse smugeldab. Hale, anyway.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui vaktsiin kaitseb peamiselt vaid raske haigestumise eest, on kuritegelik nõuda tervetelt ja riskigruppi mittekuuluvatelt inimestelt vaktsineerimist teiste kaitseks. See on täiesti mõttetu ja ebaloogiline. Hoolimatus on hoopis kõiki valimarult vaktsineerima sundida.

Vaktsiin teeb mitut asja. Kaitseb raske haigestumise eest ning vähendab nakatumist. Mõlemad neist puudutavad konkreetselt igat ühiskonnaliiget, ka mitteriskigrupi omi, sest haiglatesse ei satu mitte ainult riskigrupist pärit inimesed. Kas sa lehti ei loe, täna oli just intervjuu mitme igati elujõus mehega, kes haiglas surmasuust päästetutena kosusid? Enda vaktsineerimisega kindlustad sa haiglakoha neile, kellel selle vajaduse teket ära hoida võimalik ei ole. Veel kindlustad sa enda vaktsineerimisega, et oled lühemat aega teistele ohtlik, kui peaksid viiruse külge saama ning sinus tekib vähem viirust, mida levitada.

Esiteks, kui ma poleks juba rohkete antikehadega ja ma oleksin teoreetiliselt võimeline nakatuma sama kergelt kui vaktsineeritud, tekiksid mul sümptomid ning ma ei levitaks viirust nii kaua nagu vaktsineeritud seda teevad, vaid istukain kodus. Vaktsiinipass on legaalne viis viiruse laiemaks levitamiseks.

Teiseks, haiglaid koormavad riskigrupid, mitte üksikud erandid noorte ja elujõuliste seas. Läbi aegade on igas vanuses haigeid olnud haiglates erinevatel põhjustel, kuid covidi probleemiks on vanad ja kaasuvate haigustega inimesed. Seega mõni erand ei tekita koormust haiglale.

 

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa käid niimoodi restos v? Ma istun ikka laua taga. Kino eelistan ka saalis vaadata.

Sorri, et sa eelistad. Paraku praegu sinult ei küsita, mida sa eelistad. Aijaa, kui sa muidugi just kurjategijat tõugu ei ole, kes võltsdokumentidega end sisse smugeldab. Hale, anyway.

Sa oled ajupuudega vist, et aru ei saa, millest räägin. Mul on kõik ok ja käin restos ning igal pool mujal täiesti legaalselt.

+1
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Teiseks, haiglaid koormavad riskigrupid, mitte üksikud erandid noorte ja elujõuliste seas. Läbi aegade on igas vanuses haigeid olnud haiglates erinevatel põhjustel, kuid covidi probleemiks on vanad ja kaasuvate haigustega inimesed. Seega mõni erand ei tekita koormust haiglale.

Eile keegi vaktsiinivastane pani lingi graafikule. Tore graafik on, vaata nüüd sina ka tõsiselt järele, kas on ikka nii, et alla 50 pole haiglas kedagi. 18-49 vanusegrupp on üsnagi kopsakas, mitte “mõni erand”. Vat alla 17 pole haiglas eriti kedagi, see pole riskigrupp. Aga see, et alla 50 või 60 haiglasse ei satuta on loll jutt ning sellise jama levitamine võib võrduda kellegi heauskse mõrvaga.

https://gis.cdc.gov/grasp/covidnet/COVID19_5.html

 

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eesti haiglagraafik on lihtsalt leitav. Suurem rühm on 0-4, siis langeb alla number. Uuesti tõuseb (sooti natuke erineb) vanuses 25-30. Nendes viimastes rühmades on meil haiglas olnud 25-29 rühmas sugude peale kokku ca 150 inimest ja 30-34 ca 260 inimest, 35-39 ca 315 inimest, 40-44 ca 355 inimest, 45-49 ca 445 inimest jne. Ei ole nagu üksikud erandid…

Kõige rohkem on olnud vanemaid naisi 800-1100.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ei ole vaktsiinide vastane, aga ma ei ole praeguseks vaktsineerinud, kuna ma olen üsns kindel, et ma põen selle koroona läbi nagu gripi. See on olnud kaalutletud otsus.
Nüüd aga kui tuli info, et kolm kuud siseruumides trenni teha ei saa, siis ma otsustasin vaktsineerida. Ma lihtsalt tean, et psühhilises mõttes mõjuks see mulle laastavalt, kuna ma põen depressiooni ja ärevust. Mind hoiab raske trenn vaimselt tervena.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui pole vaja, siis ongi täiesti loogiline mitte tahta. Päris napakas peaks olema, kui ilma mingisuguse põhjuseta lasta endale eksperimentaalvaktsiini sisse süstida.

No sõna “eksperimentaalvaktsiini” kasutamine juba ütles kõik ära, et tegemist uhhuuga. Topi oma immuunsus sinnasamusesse.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teiseks, haiglaid koormavad riskigrupid, mitte üksikud erandid noorte ja elujõuliste seas. Läbi aegade on igas vanuses haigeid olnud haiglates erinevatel põhjustel, kuid covidi probleemiks on vanad ja kaasuvate haigustega inimesed. Seega mõni erand ei tekita koormust haiglale.

Eile keegi vaktsiinivastane pani lingi graafikule. Tore graafik on, vaata nüüd sina ka tõsiselt järele, kas on ikka nii, et alla 50 pole haiglas kedagi. 18-49 vanusegrupp on üsnagi kopsakas, mitte “mõni erand”. Vat alla 17 pole haiglas eriti kedagi, see pole riskigrupp. Aga see, et alla 50 või 60 haiglasse ei satuta on loll jutt ning sellise jama levitamine võib võrduda kellegi heauskse mõrvaga.

https://gis.cdc.gov/grasp/covidnet/COVID19_5.html

18-49 sisse mahub päris kopsakas % rahvaarvust ka.

Võrdle neid klasse ka omavahel. Kui palju populatsiooni ühes või teises on.

Ausam oleks see klass ka veel pooleks teha ja siis vaadata… Aga millegipärast pole seda tehtud.

Selle postitasin mina, kust võtad, et ma antivakser olen? Sa oled vist lihtsalt mingite sügavate luuludega tõusik, käib ja arvustab siin teiste inimeste eluvalikuid nagu midagi paremat ei oleks teha, et meie kallist ühiskonda parandada. Sul on peale õla allapanemist antud ka luba lihtsalt nõme inimene olla?

Sinusugused neid vaktsineeritute imagot rikuvadki.

Kui pole vaja, siis ongi täiesti loogiline mitte tahta. Päris napakas peaks olema, kui ilma mingisuguse põhjuseta lasta endale eksperimentaalvaktsiini sisse süstida.

No sõna “eksperimentaalvaktsiini” kasutamine juba ütles kõik ära, et tegemist uhhuuga. Topi oma immuunsus sinnasamusesse.

Kui see “imevaktsiin” on kasutuses erakorralise kasutamise loaga (EUA) , siis miks ei või ta kohta eksperimentaalvaktsiin öelda? 🙂

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ei ole vaktsiinide vastane, aga ma ei ole praeguseks vaktsineerinud, kuna ma olen üsns kindel, et ma põen selle koroona läbi nagu gripi. See on olnud kaalutletud otsus.

Kuidas saab olla keegi kindel, et põeb koroonat kui grippi? Ja on sul üldse kogemust päris gripiga ning mitu aastat tagasi see oli? Inimorganismis toimub pidevalt midagi, protsessid muutuvad, probleemid võivad tekkida hiilimisi – kuidas saab keegi väita, et on oma tervise osas kindel ? Müstika.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

18-49 sisse mahub päris kopsakas % rahvaarvust ka. Võrdle neid klasse ka omavahel. Kui palju populatsiooni ühes või teises on. Ausam oleks see klass ka veel pooleks teha ja siis vaadata… Aga millegipärast pole seda tehtud.

Jah, võrdlesin küll, tegingi mõttes pooleks ja ikka on ju märgatav osa. Eranditeks ei saa küll kuidagi taandada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 217 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 Tervetel inimestel trenniskäimise keelamine on lubamatu ja pahatahtlik