Esileht Ajaviite- ja muud jutud Tervise alafoorum

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Tervise alafoorum

Postitas:
Kägu

Mis mõte on sellel alafoorumil, kui seal keegi praktiliselt ei käi ja vastuseid saada on pea võimatu? Inimesed kirjutavad sinna siiski murega, aga enamalt jaolt jääb see vaid hüüdja hääleks kõrbes ja vastust võibki ootama jääda.

Eriti totter on see, kui oled teema teinud siia, ajaviite-ja muud jutud alafoorumisse. Tekib juba mingi vastukaja ja siis hop, on teema ümber tõstetud ja küsimused jäävadki vastusteta.

Oskab keegi seletada selle Tervise alafoorumi mõtet?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

RE: Tervise alafoorum

See mõte ongi,et mine oma terviseprobleemidega asjatundja juurde,mitte ära küsi külanaistelt posija nõuannet.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]See mõte ongi,et mine oma terviseprobleemidega asjatundja juurde,mitte ära küsi külanaistelt posija nõuannet.[/tsitaat]

Miks see alafoorum siia siis üldse tehti? Võiks ju siinsamas olla suur kiri, et oma probleemidega minge spetsialisti jutule ja kõik.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Olen ka märganud, et see alafoorum pole eriti populaarne. Samas õige, et on eraldi teema tehtud, siin ajaviite plääga vahel kaoks need teemad ruttu ära. Aga ju siis ei ole sarnaste probleemidega inimesi siin, kes tuleks arutama, või ei ole harjunud kasutama seda alafoorumit. Loomulikult ei saa seal keegi teisele mingeid diagnoose panna selle järgi, et \”mul oli ka nii\”, aga nt tõhusama ravi suhtes kogemusi jagada oleks ikka hea.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Töö- ja pereelu asemel võiks ka olla paar linki vastavate ametite infoliinidele.
Kuid õnneks on seal paar aktiivset ja tõeliselt pika kannatusega vastajat, kes aastast aastasse on nõus andma asjakohaseid vastuseid taas ja taas korduvatele teemadele.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tervise alafoorumisse teemade tegijad kaovad ise ära. On tihti juhtunud, et vastan teemaalgatajale, paludes paari täpsustust, et kergem nõu anda oleks. Vastust ei tule ega tule. Selline tunne, et nt kaalus allavõtja puhul peame ise telepaatiat kasutama, et saada aimu tema elustiilist, söömisharjumustest ja sagedusest, päevasest kaloraa¸ist, füüsilisest aktiivsusest jne.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu mõte sama.
Üldse on neid alafoorumeid liiga palju, ükski inimene ei suuda neid kõiki lahti klõpsida ja mina näiteks käin praegu ainult siin.
Võiks osad teemad kokku tõsta (nagu vanas Perekoolis oli). Kõik, mis ei puuduta rasedust, sünnitust, väikelast, võiks olla ühes foorumis koos.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mulle just meeldib, et tervise teemad on eraldi. Kui need oleksid teiste teemade all, siis kaoksid küsimused kiiresti ära. Mõni küsimus võib olla nii spetsiifiline, et sellele lihtsalt ei osata vastata ka.

Please wait...
Postitas:
Quuu

Alles oli jama, et tupeseent jne. jamatakse siin. Siis tehtigi selline omaette lõiguke.
Nüüd jälle ei sobi.
Arvan ka, et paljud tervise teema alla postitused võiksid jääda arstidele, mitte suvalistele soovitajatele.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma tavaliselt heidangi pilgu ajaviitesse, tervisesse ja kodunurka. Terviserubriigis käib inimesi tegelikult piisavalt, seal jääb see üleliigne mula ära ja saadki ainult teemakohased vastused. Sama teema ajaviites saaks sama palju asjalikke vastuseid ja lisaks veel portsu vastuseid, millega inimesed end lihtsalt lõbustavad.
Mõnes mõttes häirib see ümbertõstmine, sest kui olen otsustanud ajaviitesse oma teema püstitada, siis just sellepärast, et rohkem tähelepanu saada. Teisest küljest- mida rohkem uusi teemapüstitusi terviserubriigis, seda rohkem seda rubriiki külastatakse:)

Please wait...
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Tervise alafoorum

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.