Esileht Pereelu ja suhted Tervise tõttu lahkuminek

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 101 )

Teema: Tervise tõttu lahkuminek

Postitas:

Mulle tundub pehmelt öeldes, et su mees on lihtsalt tropp.
Vabandust aga nii on.
Minu oma oli ka esialgu. Aga kui reaalselt nägi, et ma öösiti valudest nutan ja püsti ajan ennast 5 minutit, et õigel ajal wc-sse jõuda ning ravimihunnik kapis, jõudis talle reaalsus kohale.

Kas tegi võib olla mingit sorti autoimmuunhaigusega?
Need tihtipeale vallanduvad ka suure stressi pärast. Samuti vägivaldes suhtes olles(sinu puhul vaimne- ja kui sa kirjutad, et enne lapse süni olid juba rasked ajad mehega).

+10
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 29.11 14:43; 29.11 19:21; 29.11 19:59; 09.12 13:48; 09.12 14:18; 09.12 20:13; 09.12 21:42; 09.12 22:09; 10.12 11:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle tundub pehmelt öeldes, et su mees on lihtsalt tropp.

Vabandust aga nii on.

Minu oma oli ka esialgu. Aga kui reaalselt nägi, et ma öösiti valudest nutan ja püsti ajan ennast 5 minutit, et õigel ajal wc-sse jõuda ning ravimihunnik kapis, jõudis talle reaalsus kohale.

Kas tegi võib olla mingit sorti autoimmuunhaigusega?

Need tihtipeale vallanduvad ka suure stressi pärast. Samuti vägivaldes suhtes olles(sinu puhul vaimne- ja kui sa kirjutad, et enne lapse süni olid juba rasked ajad mehega).

Põhiliselt, mis on igapäevane ja eriti õhtuti, on liiges ja lihasvalud ja lihasnõrkus. Keeruline on juba ka autoroolis olla lihasnõrkuse pärast. Käed, jalad väsivad, hakkavad valutama ja lõpuks hakkavad surema. Ei saa pikalt istuda, ei saa püsti seista ka pikalt liigeste pärast. Ka õlad tulitavad õhtuti ja on valusad ja muud hädad veel lisaks. Mind alles uuritakse, kõik polegi veel selge, aga tuleb põlvede opp, sest need nii öelda kiiluvad kinni ja valutavad iga päev. Praeguseks on vaid märgitud liigeshaigus, aga milline, pole täpselt veel teada ja ei välistata ka algavat autoimmuunhaigust. Kuna mul ei ole pidevaid turseid, vähemalt mitte väljast näha, siis ei tehta ka suurt midagi ja konkreetset ravi ka ei saa. Emotsioone ja mõistust mõjutab ka miski.

+8
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 31 korda. Täpsemalt 29.11 12:06; 29.11 12:29; 29.11 12:55; 29.11 13:15; 29.11 13:18; 29.11 13:46; 29.11 14:33; 29.11 15:30; 29.11 16:14; 29.11 16:33; 29.11 17:04; 29.11 17:08; 29.11 17:28; 29.11 19:41; 30.11 15:39; 04.12 11:36; 04.12 12:24; 04.12 14:43; 04.12 15:56; 04.12 16:09; 09.12 13:55; 09.12 16:42; 09.12 20:21; 09.12 21:47; 10.12 11:48; 10.12 12:00; 10.12 18:54; 10.12 19:45; 10.12 23:21; 11.12 12:03; 11.12 18:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle tundub pehmelt öeldes, et su mees on lihtsalt tropp.

Vabandust aga nii on.

Minu oma oli ka esialgu. Aga kui reaalselt nägi, et ma öösiti valudest nutan ja püsti ajan ennast 5 minutit, et õigel ajal wc-sse jõuda ning ravimihunnik kapis, jõudis talle reaalsus kohale.

Kas tegi võib olla mingit sorti autoimmuunhaigusega?

Need tihtipeale vallanduvad ka suure stressi pärast. Samuti vägivaldes suhtes olles(sinu puhul vaimne- ja kui sa kirjutad, et enne lapse süni olid juba rasked ajad mehega).

Põhiliselt, mis on igapäevane ja eriti õhtuti, on liiges ja lihasvalud ja lihasnõrkus. Keeruline on juba ka autoroolis olla lihasnõrkuse pärast. Käed, jalad väsivad, hakkavad valutama ja lõpuks hakkavad surema. Ei saa pikalt istuda, ei saa püsti seista ka pikalt liigeste pärast. Ka õlad tulitavad õhtuti ja on valusad ja muud hädad veel lisaks. Mind alles uuritakse, kõik polegi veel selge, aga tuleb põlvede opp, sest need nii öelda kiiluvad kinni ja valutavad iga päev. Praeguseks on vaid märgitud liigeshaigus, aga milline, pole täpselt veel teada ja ei välistata ka algavat autoimmuunhaigust. Kuna mul ei ole pidevaid turseid, vähemalt mitte väljast näha, siis ei tehta ka suurt midagi ja konkreetset ravi ka ei saa. Emotsioone ja mõistust mõjutab ka miski.

Oh tunnen sulle lausa kaasa. Tean mida tunned. Kui mina äkki haigestusin, oli mu laps 2-aastane. Ainuke pluss selle õuduse juures oli see, et mul poiss õppis varakult ise riidesse panema, kuna mina lihtsalt ei olnud võimeline. Ma ei saanud talle sokkegi jalga aidata ilma põrguvaluta. Mehe tööpäev aga algas nii vara, et lasteaed oli alles kinni ja see oli koht, kus ta tõesti ei saanud mind aidata. Täitsa õudne on seda meenutada.
Ma ei oskagi midagi soovitada.
Aga ehk teeksidki mehele ettepaneku nö paus teha, sest sina ei jaksa kahe “lapsega” maid jagada.
Sest see, kuidas ta käitub, on lapsik. Ja las ta siis tegelebki 90% ise lapsega, kui võimalik.
Sul on ennekõike vaja puhkust.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 29.11 14:43; 29.11 19:21; 29.11 19:59; 09.12 13:48; 09.12 14:18; 09.12 20:13; 09.12 21:42; 09.12 22:09; 10.12 11:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis on haiguse prognoos? Kui nt ratastooli jäämine, siis kuidas sa kujutad ette üksi elamist?

Pole teada veel prognoos. Jah, kuid samas ma ei kujuta ka ette edaspidi elu inimesega, kes ei taha toeks olla, vaid on väsinud, närviline, vaidlushimuline ärapanija. Kohati tundub, et lausa naudib lähedase õnnetust ja heidab ette. Kui on tuju kehv, on üks põhjus, millega haiget teha saaks. Ehk ei oska käituda sellises olukorras, aga abiks pole see ju kuidagi, vastupidi hoopis, kõik on hullem veel. Ta ei mõista seda, et kui on kehvem päev, valud suuremad ja liikumine keerulisem, et miks ma pole õhtuks õhtusööki teinud. Ei mõtle, et läheks ise poodi ja tooks süüa. Eeldab, et mina kõike teen ka edaspidi, mida siiani olen teinud ja ei oska arvestada ja ei kuulagi põhjust ja ometi seda juhtub harva, et ma poodi pole saanud minna ja süüa pole teinud. Olen kuulnud etteheiteid, et ma ei tee midagi, mis ei vasta kindlasti tõele. Põhiline mure ongi mõistmatus ja hoolimatus.

Siin pole ju üldse asi selles, et sa haige oled vaid hoopis isekas ning hoolimatus partneris. Ma ei saa aru inimestest, kes soovitavad sellisel juhul paariteraapiasse minna?! Kas terapeut kasvatab mehele südame, kui seda pole antudki?
Sa ei pea end tapma sellises suhtes! Loe sõna “hooliMATUS” uuesti ja sea oma elu temast eraldi nagu kirjutasid, tunnedki end üksi paremini. Täiesti võimalik, et saad ka terveks sellisest suhtest pääsedes. Masohism oleks jätkata haige orjana.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Räägin ka sellest, et kuhu arstile lähen ja milline tulemus oli. Vist oleks targem, kui ma enam sellest ka üldse temaga ei räägiks? Vahel ta ei usu ja hakkab vaidlema. Tegelikult polegi varsti enam millestki rääkida omavahel. Ainult lapse teemadel veel on.

Kui sa ise juba leiad, et kui sa mehega oma tervisest ei räägiks, siis peale lapse teil jututeemasid ei ole, siis pean su emaga nõustuma – mees on sinu terviseheietustest lihtsalt väsinud.
Kardetavasti halad (või siis kannatad demonstratiivselt) liialt nii mehe kui ka ema ees.

+0.5
-8.5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis häda see siis on, mida ravida ei saa?

Ühed neist ja põhilisemad on liikumisraskused ja valud.

Mina jäin liikumispuudeliseks 9 aastat abielus olnuna. Vaja on seni olnud 2 operatsiooni, aga eks neid tuleb 3-4 veel. Ma ei kõnni hästi, väljaspool kodu sageli olen ratastoolis, aga mitte alati. Kolm trepiastet on mulle ületamatu, kui käpuli ei saa lasta või tugevat käsipuud pole.
Ei läinud mees kuskile. Ehitas mulle invakempsu, st lasi ehitada. Tassib mööda maja mu asju, st ma ei too ise endale kohvitassigi, sest käed on käsikarkude all enamasti kinni. Parematel päevadel kõnnin valudega, aga 100 m ilma igasuguse karguta 🙂
Armastuse küsimus mehe poolt. Ei, ma eksin. Lugupidamise küsimus. Ta on pärast mu haigestumist minuga 14 aastat ning kuigi garantiid pole, praeu ei paista, et ta hakkaks lahkuma.

+14
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, et mehe ärritus on tingitud sellest, et ta ei tea ega oska, kuidas olla. Ning kuna ta on sisimas ebakindel, siis ärritabki iga asi, eriti veel see asi, mille suhtes ta tunneb, et ta on süüdi.
Üks võimlus on hoida suu kinni, mitte mängida kangelast ja jättagi asjad tegemata kui ei jõua. Enda eest hoolitsed – see on kõige tähtsam, ja teiste heaks teed täpselt nii palju kui jõuad.
Kui mees töölt tulles pahanda, siis mitte ei ärritu, vaid ütled, et jah, ma täna ei jõudnud, mul oli halb olla. Hoolitse palun enda eest ise. Rohkem ei räägi, pane või kõrvatropid.

+9
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.11 17:18; 30.11 14:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mine tee borrelioosi test. Kõlad nagu mina, varjatud borrelioosiga. Taastumine võttis aastaid, mehega enam koos pole. Väldi piimatooteid, igasuguseid ja lisaks nisu ja suhkrut. See lõpuks aitas.

+12
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 30.11 14:27; 04.12 12:37; 11.12 11:36; 11.12 11:45; 11.12 17:47; 20.12 10:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mine tee borrelioosi test. Kõlad nagu mina, varjatud borrelioosiga. Taastumine võttis aastaid, mehega enam koos pole. Väldi piimatooteid, igasuguseid ja lisaks nisu ja suhkrut. See lõpuks aitas.

Tahtsin sama soovitada. Mul väga palju tuttavaid TÄPSELT samade ja veelgi hullemate sümptomitega olnud ja neil KÕIKIDEL on avastatud borrelioos. Ravimata jätmisel tekivadki sellised hullud asjad, arstid uurivad ja ei leia põhjust. AGA nad ei tee borrelioosi testi. Soovitan minna Sylabi. Kui on borrelioos, siis on ka ravi.

+9
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 18 korda. Täpsemalt 29.11 12:23; 30.11 15:15; 30.11 16:29; 04.12 14:18; 04.12 15:44; 04.12 16:07; 09.12 18:50; 09.12 21:44; 10.12 09:17; 10.12 09:19; 10.12 14:36; 10.12 18:41; 10.12 18:43; 10.12 19:41; 10.12 20:17; 11.12 09:25; 11.12 12:39; 20.12 17:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mine tee borrelioosi test. Kõlad nagu mina, varjatud borrelioosiga. Taastumine võttis aastaid, mehega enam koos pole. Väldi piimatooteid, igasuguseid ja lisaks nisu ja suhkrut. See lõpuks aitas.

Tahtsin sama soovitada. Mul väga palju tuttavaid TÄPSELT samade ja veelgi hullemate sümptomitega olnud ja neil KÕIKIDEL on avastatud borrelioos. Ravimata jätmisel tekivadki sellised hullud asjad, arstid uurivad ja ei leia põhjust. AGA nad ei tee borrelioosi testi. Soovitan minna Sylabi. Kui on borrelioos, siis on ka ravi.

Ei tehta vana läbipõetud borrelioosiga ravi. Veri näitab, aga midagi ei tehta.

+4
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 31 korda. Täpsemalt 29.11 12:06; 29.11 12:29; 29.11 12:55; 29.11 13:15; 29.11 13:18; 29.11 13:46; 29.11 14:33; 29.11 15:30; 29.11 16:14; 29.11 16:33; 29.11 17:04; 29.11 17:08; 29.11 17:28; 29.11 19:41; 30.11 15:39; 04.12 11:36; 04.12 12:24; 04.12 14:43; 04.12 15:56; 04.12 16:09; 09.12 13:55; 09.12 16:42; 09.12 20:21; 09.12 21:47; 10.12 11:48; 10.12 12:00; 10.12 18:54; 10.12 19:45; 10.12 23:21; 11.12 12:03; 11.12 18:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mine tee borrelioosi test. Kõlad nagu mina, varjatud borrelioosiga. Taastumine võttis aastaid, mehega enam koos pole. Väldi piimatooteid, igasuguseid ja lisaks nisu ja suhkrut. See lõpuks aitas.

Tahtsin sama soovitada. Mul väga palju tuttavaid TÄPSELT samade ja veelgi hullemate sümptomitega olnud ja neil KÕIKIDEL on avastatud borrelioos. Ravimata jätmisel tekivadki sellised hullud asjad, arstid uurivad ja ei leia põhjust. AGA nad ei tee borrelioosi testi. Soovitan minna Sylabi. Kui on borrelioos, siis on ka ravi.

Ei tehta vana läbipõetud borrelioosiga ravi. Veri näitab, aga midagi ei tehta.

Jah, kahjuks enamus arste ei tee midagi, aga saan soovitada infektsionisti Tallinnas, kes ka vana borrelioosiga kohe tilgaravi peale paneb.

PS! Läbipõetud borrelioosi pole olemas. Seda haigust ei anna lihtsalt niisama läbi põdeda. Kui ta on ja teda ei ravi, siis ta jääbki organismi pahandust tegema.

+6
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 18 korda. Täpsemalt 29.11 12:23; 30.11 15:15; 30.11 16:29; 04.12 14:18; 04.12 15:44; 04.12 16:07; 09.12 18:50; 09.12 21:44; 10.12 09:17; 10.12 09:19; 10.12 14:36; 10.12 18:41; 10.12 18:43; 10.12 19:41; 10.12 20:17; 11.12 09:25; 11.12 12:39; 20.12 17:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tean inimest, kes reaalselt suremas oli. Enne seda 2-3 aasta jooksul läks tervis järjest halvemaks ja halvemaks, ei saanud käia, unustas sõnu jne. Arstid muudkui uurisid ja midagi avastada ei suutnud. Lõpuks oli Tartus intensiivis ja leiti borrelioos. See oli 10-15 aastat tagasi, siis borrelioosist veel nii palju ei räägitud. Sai muidugi kohe ravi peale, paremaks läks ruttu, paari aastaga taastus peaaegu täielikult.
Tänapäeval peaksid arstid ju targemad olema selles suhtes, aga mine tea…

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lugesin seda teemat ja midagi ilusat kahjuks vastu ei vaata… Kui paljudel juhtudel saab õigustada kuidagi nii, et: “Oh, mees on lihtsalt tahumatu ega oska lohutada/abi pakkuda, aga usu, sisemas ta ikkagi armastab – omamoodi!”, siis käesoleval juhul… Kahjuks vaatab vastu julm tõede, et mees mitte ainult ei armasta, vaid tal pole südant sees. Teemaalgataja haigus on selle inetu tõe lihtsalt veelgi enam alasti kiskunud.

Iga haigus ägeneb, kui inimene peab kasvõi neutraalse suhtumise asemel taluma negatiivsust – kartma süüdistusi simuleerimises, laiskuses jne. Autoimmuunhaigused veel eriti – krooniline stress mõjutab imuunsüsteemi, vastupanuvõimet.

Mõtlen, et äkki oleks üksi siiski kergem ja äkki isegi läheb tervis paremaks. Kindel ma selles ka ei ole, et üksi lõpuks lihtsam oleks. Üksi olen kunagi varem küll elanud ja oli tegelikult üsna pikalt hinges rahu ja probleeme vähem.

Mulle tundub, et see mees oma nõudmiste ja suhtumisega võib olla kohe lausa otseselt põhjus, miks sa üldse haigeks jäid. Vabalt võib olla, et kui saad temast ajutiseltki lahti, nii et ei pea enam tema heaolu riivamise pärast muretsema ja ennast süüdi tundma, et ei jõua meest piisavalt hästi teenindada, siis hakkad tasapisi paranema. Sa oled vist ennast ära ohverdanud ja tühjaks tõmmata lasknud.

Mõtlen ka, et äkki ongi tema see algpõhjus või siis süvendaja. Haigeks jäin aasta peale sünnitust, aga mehega oli pikalt rasked ajad. Korduvalt proovis mulle nii öelda nuga selga lüüa, kord mingite naistega suhtlemisega ja teinekord kahtles lapses ja peres, kui laps juba üsna kohe sündimas oli. Kindlasti on see kõik mind mõjutanud.

Arvan, et see aimdus on sul õige! Sulle oleks selline olukord, kus elad üksikemana lapsega ja kasvõi KOV sotstöötaja käib abiks (kui asi peaks niikaugele minema, et sa ei saa haigete liigeste tõttu hästi kodu koristada vms.), kindlasti lihtsam kui praegune. Väiksed lapsed on küll mõistmatud vahel selles mõttes, et kui tuleb jonnihoog peale – siis ta jonnib ja nõuab, ei arvesta ema enesetunnet. Aga samas, mõnel hetkel tuleb ja küsib täiesti siiralt: “Emme, kuidas sul praegu on, kas valutab vähem?” jne. Kui lapsele on asju vähegi selgitatud, siis üldiseselt südametud ja kalgid lapsed puudega/haigusega ema suhtes ei ole. Ja mida vanemaks, seda rohkem arusaamist lapsel tekib. Muidugi peaksid siis lapse pärast aeg-ajalt mehega suhtlema – aga siiski kohtuksid negatiivsuse allikaga palju harvem.

Haigeks jäid aasta pärast sünnitust? See kipubki olem autoimuunhaiguse kalduvusega naistel õrn aeg – rasedus, sünnitus ja sünnitusjärgne aeg on keha tasakaalu kõigutanud. Kui lisada veel pidev kodune stress – seda enam. Lootusekübe on siin see, et mõnedel naistel pärast lapsesaamist kannatada saanud tasakaalu keha taastab pikkamööda ise – mingil ajal on madalseis ja kõik sümptomid on eriti võimendunud, siis aga olukord leeveneb või koguni kaob. Kui vana on laps praegu? Tegelikult, lapse kasvades võib su tervis paraneda. Aga et see saaks juhtuda, peab kindlasti stressi keskelt ära saama.

Mis veel… Jah, borrelioos (mida selle kroonilises variandis kutsutakse Lyme’i tõveks) tuleks üle kontrollida. Kas oled käinud nõelravija juures, kes oskab randmelt pulssi kombates dignoosida, millises organis on kõrvalekalle? Nõelravi (akupunktuur) on muidu igasugu kilpnäärme, hormoonide, imuunsüsteemi jms. väiksemate kõrvalekallete tasakaalustajana hea, valude ja pingete leevendajana samuti. Antud juhul poel ka suurt midagi kaotada – kui arstid niikuini täpselt ei teagi, millega tegu ja mis ravi see vajaks, siis mina pöörduks küll nõelravisse – on arstiharidusega inimesi, kes nõelravi lisaks on õppinud ja seda pakuvad.
Toidulisanditest võta D-vitamiini vähemalt 100 mikrogr päevas (liigeseprobleemidega peab Ca-ainevahetus olema nii korras kui võimalik), räni tilku (Biosil) või muud räni – liigesed vajavad räni, lapsesaamine viis seda aga kõvasti välja.

+9
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen tegelikult sarnases olukorras olnud. Olen ka ühe haigusega, mille tõsidusest ma ise eriti ei rääkinudki. Siis aga sain infarkti, millest tulin õnneks ilusti välja. See raputas aga mehe tõsiselt üles (meil ka kolm väikest last). Praegu käib pigem mulle oma pideva kontrollimisega pinda (st muudkui helistab ja kontrollib kas kõik hästi. Ükskord oli aku tühi, tormas keset tööpäeva koju kontrollima kas kõik ikka hästi).

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.11 12:46; 04.12 11:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lugesin seda teemat ja midagi ilusat kahjuks vastu ei vaata… Kui paljudel juhtudel saab õigustada kuidagi nii, et: “Oh, mees on lihtsalt tahumatu ega oska lohutada/abi pakkuda, aga usu, sisemas ta ikkagi armastab – omamoodi!”, siis käesoleval juhul… Kahjuks vaatab vastu julm tõede, et mees mitte ainult ei armasta, vaid tal pole südant sees. Teemaalgataja haigus on selle inetu tõe lihtsalt veelgi enam alasti kiskunud.

Iga haigus ägeneb, kui inimene peab kasvõi neutraalse suhtumise asemel taluma negatiivsust – kartma süüdistusi simuleerimises, laiskuses jne. Autoimmuunhaigused veel eriti – krooniline stress mõjutab imuunsüsteemi, vastupanuvõimet.

Mõtlen, et äkki oleks üksi siiski kergem ja äkki isegi läheb tervis paremaks. Kindel ma selles ka ei ole, et üksi lõpuks lihtsam oleks. Üksi olen kunagi varem küll elanud ja oli tegelikult üsna pikalt hinges rahu ja probleeme vähem.

Mulle tundub, et see mees oma nõudmiste ja suhtumisega võib olla kohe lausa otseselt põhjus, miks sa üldse haigeks jäid. Vabalt võib olla, et kui saad temast ajutiseltki lahti, nii et ei pea enam tema heaolu riivamise pärast muretsema ja ennast süüdi tundma, et ei jõua meest piisavalt hästi teenindada, siis hakkad tasapisi paranema. Sa oled vist ennast ära ohverdanud ja tühjaks tõmmata lasknud.

Mõtlen ka, et äkki ongi tema see algpõhjus või siis süvendaja. Haigeks jäin aasta peale sünnitust, aga mehega oli pikalt rasked ajad. Korduvalt proovis mulle nii öelda nuga selga lüüa, kord mingite naistega suhtlemisega ja teinekord kahtles lapses ja peres, kui laps juba üsna kohe sündimas oli. Kindlasti on see kõik mind mõjutanud.

Arvan, et see aimdus on sul õige! Sulle oleks selline olukord, kus elad üksikemana lapsega ja kasvõi KOV sotstöötaja käib abiks (kui asi peaks niikaugele minema, et sa ei saa haigete liigeste tõttu hästi kodu koristada vms.), kindlasti lihtsam kui praegune. Väiksed lapsed on küll mõistmatud vahel selles mõttes, et kui tuleb jonnihoog peale – siis ta jonnib ja nõuab, ei arvesta ema enesetunnet. Aga samas, mõnel hetkel tuleb ja küsib täiesti siiralt: “Emme, kuidas sul praegu on, kas valutab vähem?” jne. Kui lapsele on asju vähegi selgitatud, siis üldiseselt südametud ja kalgid lapsed puudega/haigusega ema suhtes ei ole. Ja mida vanemaks, seda rohkem arusaamist lapsel tekib. Muidugi peaksid siis lapse pärast aeg-ajalt mehega suhtlema – aga siiski kohtuksid negatiivsuse allikaga palju harvem.

Haigeks jäid aasta pärast sünnitust? See kipubki olem autoimuunhaiguse kalduvusega naistel õrn aeg – rasedus, sünnitus ja sünnitusjärgne aeg on keha tasakaalu kõigutanud. Kui lisada veel pidev kodune stress – seda enam. Lootusekübe on siin see, et mõnedel naistel pärast lapsesaamist kannatada saanud tasakaalu keha taastab pikkamööda ise – mingil ajal on madalseis ja kõik sümptomid on eriti võimendunud, siis aga olukord leeveneb või koguni kaob. Kui vana on laps praegu? Tegelikult, lapse kasvades võib su tervis paraneda. Aga et see saaks juhtuda, peab kindlasti stressi keskelt ära saama.

Mis veel… Jah, borrelioos (mida selle kroonilises variandis kutsutakse Lyme’i tõveks) tuleks üle kontrollida. Kas oled käinud nõelravija juures, kes oskab randmelt pulssi kombates dignoosida, millises organis on kõrvalekalle? Nõelravi (akupunktuur) on muidu igasugu kilpnäärme, hormoonide, imuunsüsteemi jms. väiksemate kõrvalekallete tasakaalustajana hea, valude ja pingete leevendajana samuti. Antud juhul poel ka suurt midagi kaotada – kui arstid niikuini täpselt ei teagi, millega tegu ja mis ravi see vajaks, siis mina pöörduks küll nõelravisse – on arstiharidusega inimesi, kes nõelravi lisaks on õppinud ja seda pakuvad.

Toidulisanditest võta D-vitamiini vähemalt 100 mikrogr päevas (liigeseprobleemidega peab Ca-ainevahetus olema nii korras kui võimalik), räni tilku (Biosil) või muud räni – liigesed vajavad räni, lapsesaamine viis seda aga kõvasti välja.

Laps saab 4 kuu pärast 4 aastaseks. Kõige rohkem teeb tervise seisukohalt tuska ka see, et ei ole siiani avastatud seda põhilist algallikat ehk kindlat diagnoosi, millest kõik ülejäänud tingitud on. See tähendab suurt küsimärki ja segadust mu peas ja pole ka tõestust mehele ette näidata. Ma ei taha uskuda, et kõik hädad ja seni erinevad diagnoosid järsku ühel päeval korraga välja lõid ja neil pole ühte seost ja kindlat peasüüdlast, mis kõik ära seletab. Mind aitaks juba kindel teadmine, siis saaksin hakata leppima ja rahus eluga edasi minna. Ei taha ka uskuda, et stress nii hulle asju tekitab. Olen pea terve oma elu selline stressialdis inimene olnud, aga selliseid hädasid, valusid ja täieliku energia puudusega pole küll kunagi varem olnud, ka kõige raskematel aegadel, mis on seljataha jäänud. Mul oleks vaja arsti, kes oskaks suure pildi kokku panna. Siiani on tegeletud üksikasjadega ja iga üks vastavalt enda seisukohale ja teadmistele. Nii koguneb diagnoose juurde ja erinevaid arvamusi, ka lahkhelisid ja mõistmatust, mis mind sugugi ei aita. On saadetud teise arsti juurde jutuga, et vaataks värske pilguga üle, kahjuks ei ole abi olnud. Üks arst ütles ausalt, et ta ei oska midagi lisada, aga siis otsustas teema lukku panna ja üritas selgeks teha, et kõik stressist.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 31 korda. Täpsemalt 29.11 12:06; 29.11 12:29; 29.11 12:55; 29.11 13:15; 29.11 13:18; 29.11 13:46; 29.11 14:33; 29.11 15:30; 29.11 16:14; 29.11 16:33; 29.11 17:04; 29.11 17:08; 29.11 17:28; 29.11 19:41; 30.11 15:39; 04.12 11:36; 04.12 12:24; 04.12 14:43; 04.12 15:56; 04.12 16:09; 09.12 13:55; 09.12 16:42; 09.12 20:21; 09.12 21:47; 10.12 11:48; 10.12 12:00; 10.12 18:54; 10.12 19:45; 10.12 23:21; 11.12 12:03; 11.12 18:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei tea täpselt kuidas see haigus on arenenud? Kas see on tekkinud peale kooselu algust? Või oli juba siis kui tutvusite? Tundub, et mehele tekitab trotsi, et naine nii haige ja saamatu on, sest alguses see vist nii polnud? Raske on leppida aga seda peaks see mees just tegema. Aru saama, mis toimub, mis see tähendab sulle, mis talle, mis lastele. Praegu tundub, et see jonn ja trots aina võimendub kui naine jälle teise tuppa kaob, tuleb töölt ja süüa jälle pole ja naine lebab voodis, kui naine vaikselt istub ja ei suhtle. Lahendus oleks mu meelest ikkagi see, kui mees ükskord tunnistab endale, mis olukord on ja sellele vastavalt end kohandate.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei tea täpselt kuidas see haigus on arenenud? Kas see on tekkinud peale kooselu algust? Või oli juba siis kui tutvusite? Tundub, et mehele tekitab trotsi, et naine nii haige ja saamatu on, sest alguses see vist nii polnud? Raske on leppida aga seda peaks see mees just tegema. Aru saama, mis toimub, mis see tähendab sulle, mis talle, mis lastele. Praegu tundub, et see jonn ja trots aina võimendub kui naine jälle teise tuppa kaob, tuleb töölt ja süüa jälle pole ja naine lebab voodis, kui naine vaikselt istub ja ei suhtle. Lahendus oleks mu meelest ikkagi see, kui mees ükskord tunnistab endale, mis olukord on ja sellele vastavalt end kohandate.

Kooselu alguses olin terve, toimekas ja energiline. Selles ilmselt asi ongi. Hea kui ise nüüd uue minaga leppida suudaks ja oskaks veel elus head leida. Kodune elu võiks olla rahulikum, toetavam ja mõistvam. Kuulen ka vahest etteheiteid lähisugulastelt, et oled koguaeg väsinud ja midagi viga. Ma tõesti vaid magaks ja ei puhkagi end välja. Pomm võiks ka plahvatada, ei kuule magades midagi. Varem olin kerge unega. Mees siiski lapsega aitab, käib minuga kaasas ja osaleb ka ise ühes terviseprotseduuris, mis pole ainult mulle kasulik, vaid ka talle ja kõigile. Ma ei palunud tal kaasa tulla, tahab ise tulla. Õhtul kella 16 ajal olen juba surmväsinud, et tahaks juba magama minna.Muidugi õhtuti on ka liigesvalud suuremad. Olen juba sättinud nii, et teen õhtuse söögi päeval valmis, mil veel mingit energiat on ja enesetunne parem.

+2
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 31 korda. Täpsemalt 29.11 12:06; 29.11 12:29; 29.11 12:55; 29.11 13:15; 29.11 13:18; 29.11 13:46; 29.11 14:33; 29.11 15:30; 29.11 16:14; 29.11 16:33; 29.11 17:04; 29.11 17:08; 29.11 17:28; 29.11 19:41; 30.11 15:39; 04.12 11:36; 04.12 12:24; 04.12 14:43; 04.12 15:56; 04.12 16:09; 09.12 13:55; 09.12 16:42; 09.12 20:21; 09.12 21:47; 10.12 11:48; 10.12 12:00; 10.12 18:54; 10.12 19:45; 10.12 23:21; 11.12 12:03; 11.12 18:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Liitu FB grupiga Borrelioos Eestis, seal on sinisugised ja minusugused koos. Loe nende lugusid…

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 30.11 14:27; 04.12 12:37; 11.12 11:36; 11.12 11:45; 11.12 17:47; 20.12 10:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja, kas sa oled teinud borrelioosi testi?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 18 korda. Täpsemalt 29.11 12:23; 30.11 15:15; 30.11 16:29; 04.12 14:18; 04.12 15:44; 04.12 16:07; 09.12 18:50; 09.12 21:44; 10.12 09:17; 10.12 09:19; 10.12 14:36; 10.12 18:41; 10.12 18:43; 10.12 19:41; 10.12 20:17; 11.12 09:25; 11.12 12:39; 20.12 17:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja, kas sa oled teinud borrelioosi testi?

Olen. Sellest testist ei ole mul mingit kasu, sest arstid ei arvesta seda ja puuk oli päris ammu. On kahtlustatud palju asju lisaks, näiteks sclerosis multiplexi, vähki. Uuringud on need õnneks välistanud.

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 31 korda. Täpsemalt 29.11 12:06; 29.11 12:29; 29.11 12:55; 29.11 13:15; 29.11 13:18; 29.11 13:46; 29.11 14:33; 29.11 15:30; 29.11 16:14; 29.11 16:33; 29.11 17:04; 29.11 17:08; 29.11 17:28; 29.11 19:41; 30.11 15:39; 04.12 11:36; 04.12 12:24; 04.12 14:43; 04.12 15:56; 04.12 16:09; 09.12 13:55; 09.12 16:42; 09.12 20:21; 09.12 21:47; 10.12 11:48; 10.12 12:00; 10.12 18:54; 10.12 19:45; 10.12 23:21; 11.12 12:03; 11.12 18:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja, kas sa oled teinud borrelioosi testi?

Olen. Sellest testist ei ole mul mingit kasu, sest arstid ei arvesta seda ja puuk oli päris ammu. On kahtlustatud palju asju lisaks, näiteks sclerosis multiplexi, vähki. Uuringud on need õnneks välistanud.

Kas test näitas borrelioosi siis?
Kui jah, siis ongi see sinu hädade põhjus. Otsi omale arst, kes on nõus sind ravima, ma ütlesin, et saan soovitada Tallinnas infektsionisti, kes kohe tilgaravi peale paneb. Tavaline perearst tõesti midagi ei tee.
Seega, kas otsid borrelioosile ravi ja elad rõõmsalt edasi või haletsed end edasi ja jääd oma perest ilma?

+6
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 18 korda. Täpsemalt 29.11 12:23; 30.11 15:15; 30.11 16:29; 04.12 14:18; 04.12 15:44; 04.12 16:07; 09.12 18:50; 09.12 21:44; 10.12 09:17; 10.12 09:19; 10.12 14:36; 10.12 18:41; 10.12 18:43; 10.12 19:41; 10.12 20:17; 11.12 09:25; 11.12 12:39; 20.12 17:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja, kas sa oled teinud borrelioosi testi?

Olen. Sellest testist ei ole mul mingit kasu, sest arstid ei arvesta seda ja puuk oli päris ammu. On kahtlustatud palju asju lisaks, näiteks sclerosis multiplexi, vähki. Uuringud on need õnneks välistanud.

Kas test näitas borrelioosi siis?

Kui jah, siis ongi see sinu hädade põhjus. Otsi omale arst, kes on nõus sind ravima, ma ütlesin, et saan soovitada Tallinnas infektsionisti, kes kohe tilgaravi peale paneb. Tavaline perearst tõesti midagi ei tee.

Seega, kas otsid borrelioosile ravi ja elad rõõmsalt edasi või haletsed end edasi ja jääd oma perest ilma?

Kust ma sellise arsti leian juhul kui tõesti on iidses borrelioosis asi? Muidugi tahaksin terveks saada, mitte haletseda. Sellise arsti soovitus on teretulnud, kes kohe tilgaravi määrab.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 31 korda. Täpsemalt 29.11 12:06; 29.11 12:29; 29.11 12:55; 29.11 13:15; 29.11 13:18; 29.11 13:46; 29.11 14:33; 29.11 15:30; 29.11 16:14; 29.11 16:33; 29.11 17:04; 29.11 17:08; 29.11 17:28; 29.11 19:41; 30.11 15:39; 04.12 11:36; 04.12 12:24; 04.12 14:43; 04.12 15:56; 04.12 16:09; 09.12 13:55; 09.12 16:42; 09.12 20:21; 09.12 21:47; 10.12 11:48; 10.12 12:00; 10.12 18:54; 10.12 19:45; 10.12 23:21; 11.12 12:03; 11.12 18:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja, kas sa oled teinud borrelioosi testi?

Olen. Sellest testist ei ole mul mingit kasu, sest arstid ei arvesta seda ja puuk oli päris ammu. On kahtlustatud palju asju lisaks, näiteks sclerosis multiplexi, vähki. Uuringud on need õnneks välistanud.

Kas test näitas borrelioosi siis?

Kui jah, siis ongi see sinu hädade põhjus. Otsi omale arst, kes on nõus sind ravima, ma ütlesin, et saan soovitada Tallinnas infektsionisti, kes kohe tilgaravi peale paneb. Tavaline perearst tõesti midagi ei tee.

Seega, kas otsid borrelioosile ravi ja elad rõõmsalt edasi või haletsed end edasi ja jääd oma perest ilma?

Kust ma sellise arsti leian juhul kui tõesti on iidses borrelioosis asi? Muidugi tahaksin terveks saada, mitte haletseda. Sellise arsti soovitus on teretulnud, kes kohe tilgaravi määrab.

Dr.Toomsoo Confido eraarstikeskusest saadaks sind kohe haiglasse tilgaravile. Suukaudsed antibiootikumid enam sulle ei mõjuks, küll aga veenisisene AB.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 18 korda. Täpsemalt 29.11 12:23; 30.11 15:15; 30.11 16:29; 04.12 14:18; 04.12 15:44; 04.12 16:07; 09.12 18:50; 09.12 21:44; 10.12 09:17; 10.12 09:19; 10.12 14:36; 10.12 18:41; 10.12 18:43; 10.12 19:41; 10.12 20:17; 11.12 09:25; 11.12 12:39; 20.12 17:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja, kas sa oled teinud borrelioosi testi?

Olen. Sellest testist ei ole mul mingit kasu, sest arstid ei arvesta seda ja puuk oli päris ammu. On kahtlustatud palju asju lisaks, näiteks sclerosis multiplexi, vähki. Uuringud on need õnneks välistanud.

Kas test näitas borrelioosi siis?

Kui jah, siis ongi see sinu hädade põhjus. Otsi omale arst, kes on nõus sind ravima, ma ütlesin, et saan soovitada Tallinnas infektsionisti, kes kohe tilgaravi peale paneb. Tavaline perearst tõesti midagi ei tee.

Seega, kas otsid borrelioosile ravi ja elad rõõmsalt edasi või haletsed end edasi ja jääd oma perest ilma?

Kust ma sellise arsti leian juhul kui tõesti on iidses borrelioosis asi? Muidugi tahaksin terveks saada, mitte haletseda. Sellise arsti soovitus on teretulnud, kes kohe tilgaravi määrab.

Dr.Toomsoo Confido eraarstikeskusest saadaks sind kohe haiglasse tilgaravile. Suukaudsed antibiootikumid enam sulle ei mõjuks, küll aga veenisisene AB.

Tänan! Tema juurde soovitati mul minna nagunii lihaseid uurima. Nüüd siis on põhjust küllaga minnagi.

+4
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 31 korda. Täpsemalt 29.11 12:06; 29.11 12:29; 29.11 12:55; 29.11 13:15; 29.11 13:18; 29.11 13:46; 29.11 14:33; 29.11 15:30; 29.11 16:14; 29.11 16:33; 29.11 17:04; 29.11 17:08; 29.11 17:28; 29.11 19:41; 30.11 15:39; 04.12 11:36; 04.12 12:24; 04.12 14:43; 04.12 15:56; 04.12 16:09; 09.12 13:55; 09.12 16:42; 09.12 20:21; 09.12 21:47; 10.12 11:48; 10.12 12:00; 10.12 18:54; 10.12 19:45; 10.12 23:21; 11.12 12:03; 11.12 18:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalagatale küsimus: natuke veider see on aga millal sul viimati suguhaigusi kontrolliti?
Nimelt meenus mul, et kui minu liigeste ja lihaste jamadega proove tehti, ütles arst mulle, et ka väljaravimata klamüüdia võib liigese ja lihaste valu põhjustada+ väsimus.
Mulle tehtud proovid olid klamüüdia, reuma, podagra(kuishapete ladestumi e/uraat), borrelioos ja need kõik olid negatiivsed. Siis lõpuks reumatoloog testis autoimmuunhaigusi ja üks oli positiivne.

Mõtlesin, et ehk see võib abiks olla. Ei tee paha ka HIV lasta kontrollida, kui pole ammu teinud neid teste.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 29.11 14:43; 29.11 19:21; 29.11 19:59; 09.12 13:48; 09.12 14:18; 09.12 20:13; 09.12 21:42; 09.12 22:09; 10.12 11:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalagatale küsimus: natuke veider see on aga millal sul viimati suguhaigusi kontrolliti?

Nimelt meenus mul, et kui minu liigeste ja lihaste jamadega proove tehti, ütles arst mulle, et ka väljaravimata klamüüdia võib liigese ja lihaste valu põhjustada+ väsimus.

Mulle tehtud proovid olid reuma, podagra(kuishapete ladestumi e/uraat), borrelioos ja need kõik olid negatiivsed. Siis lõpuks reumatoloog testis autoimmuunhaigusi ja üks oli positiivne.

Mõtlesin, et ehk see võib abiks olla. Ei tee paha ka HIV lasta kontrollida, kui pole ammu teinud neid teste.

Need kõik analüüsid ja proovid on tehtud. Hiv oli ka esimeste seas, mida kahtlustati ja tehti analüüs. Muid suguhaiguseid ka kontrolliti. Midagi sellist õnneks ei ole. Ka kusihapet kontrolliti. Hematoloogi juures ka käisin. Kontrolliti, et ega pole hemofiiliat ja mõnda analüüsi tehti veel. Ma ise olen hakanud mõtlema, et tegelikult keegi võiks lumbaalpunktsiooni teha ja sellest uurida. Pole keegi sellest huvitatud siiani olnud. Kohati tundub, et midagi nagu toimuks selgroos, mis liigub alt ülesse koos veidra tuikamisegs. Huvitav, et kas seljanärvi pitsumisest ei või igasuguseid hädasid ja sümptomeid tekkida?

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 31 korda. Täpsemalt 29.11 12:06; 29.11 12:29; 29.11 12:55; 29.11 13:15; 29.11 13:18; 29.11 13:46; 29.11 14:33; 29.11 15:30; 29.11 16:14; 29.11 16:33; 29.11 17:04; 29.11 17:08; 29.11 17:28; 29.11 19:41; 30.11 15:39; 04.12 11:36; 04.12 12:24; 04.12 14:43; 04.12 15:56; 04.12 16:09; 09.12 13:55; 09.12 16:42; 09.12 20:21; 09.12 21:47; 10.12 11:48; 10.12 12:00; 10.12 18:54; 10.12 19:45; 10.12 23:21; 11.12 12:03; 11.12 18:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalagatale küsimus: natuke veider see on aga millal sul viimati suguhaigusi kontrolliti?

Nimelt meenus mul, et kui minu liigeste ja lihaste jamadega proove tehti, ütles arst mulle, et ka väljaravimata klamüüdia võib liigese ja lihaste valu põhjustada+ väsimus.

Mulle tehtud proovid olid reuma, podagra(kuishapete ladestumi e/uraat), borrelioos ja need kõik olid negatiivsed. Siis lõpuks reumatoloog testis autoimmuunhaigusi ja üks oli positiivne.

Mõtlesin, et ehk see võib abiks olla. Ei tee paha ka HIV lasta kontrollida, kui pole ammu teinud neid teste.

Need kõik analüüsid ja proovid on tehtud. Hiv oli ka esimeste seas, mida kahtlustati ja tehti analüüs. Muid suguhaiguseid ka kontrolliti. Midagi sellist õnneks ei ole. Ka kusihapet kontrolliti. Hematoloogi juures ka käisin. Kontrolliti, et ega pole hemofiiliat ja mõnda analüüsi tehti veel. Ma ise olen hakanud mõtlema, et tegelikult keegi võiks lumbaalpunktsiooni teha ja sellest uurida. Pole keegi sellest huvitatud siiani olnud. Kohati tundub, et midagi nagu toimuks selgroos, mis liigub alt ülesse koos veidra tuikamisega.

Ma soovitaks synlabis(kasvõi ise, see ei maksa väga palju) tuumavastastase antikehade( dsDNA IgG ja S-ANA Ig)taset mõõta. Kui miskit on positiivne võib viidata sidekoe haigustele.
Sidekude on nii lihastes, liigestes kui ka luudes.

Panen lingi ka: https://synlab.ee/arstile/laboriteatmik/tulemuste-interpretatsioonid/autoimmuunuuringud/tuumavastase-igg-tupiseerimine-hep-2-rakuliiniga-s-ana-hep-2/

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 29.11 14:43; 29.11 19:21; 29.11 19:59; 09.12 13:48; 09.12 14:18; 09.12 20:13; 09.12 21:42; 09.12 22:09; 10.12 11:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalagatale küsimus: natuke veider see on aga millal sul viimati suguhaigusi kontrolliti?

Nimelt meenus mul, et kui minu liigeste ja lihaste jamadega proove tehti, ütles arst mulle, et ka väljaravimata klamüüdia võib liigese ja lihaste valu põhjustada+ väsimus.

Mulle tehtud proovid olid reuma, podagra(kuishapete ladestumi e/uraat), borrelioos ja need kõik olid negatiivsed. Siis lõpuks reumatoloog testis autoimmuunhaigusi ja üks oli positiivne.

Mõtlesin, et ehk see võib abiks olla. Ei tee paha ka HIV lasta kontrollida, kui pole ammu teinud neid teste.

Need kõik analüüsid ja proovid on tehtud. Hiv oli ka esimeste seas, mida kahtlustati ja tehti analüüs. Muid suguhaiguseid ka kontrolliti. Midagi sellist õnneks ei ole. Ka kusihapet kontrolliti. Hematoloogi juures ka käisin. Kontrolliti, et ega pole hemofiiliat ja mõnda analüüsi tehti veel. Ma ise olen hakanud mõtlema, et tegelikult keegi võiks lumbaalpunktsiooni teha ja sellest uurida. Pole keegi sellest huvitatud siiani olnud. Kohati tundub, et midagi nagu toimuks selgroos, mis liigub alt ülesse koos veidra tuikamisega.

Ma soovitaks synlabis(kasvõi ise, see ei maksa väga palju) tuumavastastase antikehade( dsDNA IgG ja S-ANA Ig)taset mõõta. Kui miskit on positiivne võib viidata sidekoe haigustele.

Sidekude on nii lihastes, liigestes kui ka luudes.

Panen lingi ka: https://synlab.ee/arstile/laboriteatmik/tulemuste-interpretatsioonid/autoimmuunuuringud/tuumavastase-igg-tupiseerimine-hep-2-rakuliiniga-s-ana-hep-2/

Mõtled seda, mille hind on 115.83?

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 31 korda. Täpsemalt 29.11 12:06; 29.11 12:29; 29.11 12:55; 29.11 13:15; 29.11 13:18; 29.11 13:46; 29.11 14:33; 29.11 15:30; 29.11 16:14; 29.11 16:33; 29.11 17:04; 29.11 17:08; 29.11 17:28; 29.11 19:41; 30.11 15:39; 04.12 11:36; 04.12 12:24; 04.12 14:43; 04.12 15:56; 04.12 16:09; 09.12 13:55; 09.12 16:42; 09.12 20:21; 09.12 21:47; 10.12 11:48; 10.12 12:00; 10.12 18:54; 10.12 19:45; 10.12 23:21; 11.12 12:03; 11.12 18:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Milleks teha mingeid kalleid analüüse, kui teemaalgataja mure põhjus on teada? See on välja ravimata borrelioos ja kõik.

0
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 18 korda. Täpsemalt 29.11 12:23; 30.11 15:15; 30.11 16:29; 04.12 14:18; 04.12 15:44; 04.12 16:07; 09.12 18:50; 09.12 21:44; 10.12 09:17; 10.12 09:19; 10.12 14:36; 10.12 18:41; 10.12 18:43; 10.12 19:41; 10.12 20:17; 11.12 09:25; 11.12 12:39; 20.12 17:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Milleks teha mingeid kalleid analüüse, kui teemaalgataja mure põhjus on teada? See on välja ravimata borrelioos ja kõik.

Sest ilma diagnoosita ei saa ravida ja põhjus pole ju ka kindel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 101 )


Esileht Pereelu ja suhted Tervise tõttu lahkuminek