Esileht Koroonaviirus COVID-19 Terviseamet enam ei hoiata, nüüd tulevad karistused! (Maskid, Delfi)

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 78 )

Teema: Terviseamet enam ei hoiata, nüüd tulevad karistused! (Maskid, Delfi)

Postitas:
Kägu

https://www.delfi.ee/artikkel/94978577/video-terviseamet-enam-ei-hoiata-nuud-tulevad-karistused-loe-kuidas-alates-reedest-kaituma-peab

Vaat siis, kui võimuorgan teid kaubanduskeskuses maskitult tabab – vaatamata vaktsineerimisstaatusele – viivad minema ja saad trahvi!

+6
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ammu oli aeg…

+20
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://www.delfi.ee/artikkel/94978577/video-terviseamet-enam-ei-hoiata-nuud-tulevad-karistused-loe-kuidas-alates-reedest-kaituma-peab

Vaat siis, kui võimuorgan teid kaubanduskeskuses maskitult tabab – vaatamata vaktsineerimisstaatusele – viivad minema ja saad trahvi!

Ammu juba oli ju see maskinõue, nüüd siis hakatakse seda kehtestama ka, pole just eriline põhjus revolutsiooniks.

+15
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Paistab, et revolutsioon on juba toimunud, ainult et valitsusepoolne, sest varem oli selline asi põhiseaduse vastane.

+4
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ammu oli aeg…

Siis oleks võinud juba varem Saudi-Araabiasse kolida, kui maskid nii hingelähedased on ????

Kui suu ja nina katmisest abi oleks, siis islamimaades peaks nakatumine nullilähedane olema. Targad käod võivad välja guugeldada, palju seal tegelt on. Ma ise ei viitsi ja tark ma ka ei ole.

+9
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui suu ja nina katmisest abi oleks, siis islamimaades peaks nakatumine nullilähedane olema. Targad käod võivad välja guugeldada, palju seal tegelt on. Ma ise ei viitsi ja tark ma ka ei ole.

Meestel on tänapäeval ka burkad? Vai-vai-vai.

Suvalise siidisalli näo ette tõmbamise kasulikkust pole vist ka keegi propageerinud? Või sa arvad, et neil on burkad meditsiinilise maski materjalist?

+12
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui suu ja nina katmisest abi oleks, siis islamimaades peaks nakatumine nullilähedane olema. Targad käod võivad välja guugeldada, palju seal tegelt on. Ma ise ei viitsi ja tark ma ka ei ole.

Meestel on tänapäeval ka burkad? Vai-vai-vai.

Suvalise siidisalli näo ette tõmbamise kasulikkust pole vist ka keegi propageerinud? Või sa arvad, et neil on burkad meditsiinilise maski materjalist?

Lingi mulle, mida pead meditsiiniliseks maskiks ja kannad ka.

+5
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lingi mulle, mida pead meditsiiniliseks maskiks ja kannad ka.

Ei lingi. Need maskid, mida apteegis meditsiinilise maski nime all müüakse.

+7
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Filtriga või need sinised?

Sest need sinised ei bloki küll tegelt midagi.

Filtriga on väga kallid, et iga päev uut kasutada.

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja enne kui hakkate rääkima kirurgidest operatsioonisaalis – jah, nad kaitsevad end nendega pritsmete, mitte õhus levivate haiguste eest.

+7
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja enne kui hakkate rääkima kirurgidest operatsioonisaalis – jah, nad kaitsevad end nendega pritsmete, mitte õhus levivate haiguste eest.

Oeh. Nad kaitsevad maskiga patsienti oma bakterite eest, mitte ennast mingite pritsmete eest.

+9
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja enne kui hakkate rääkima kirurgidest operatsioonisaalis – jah, nad kaitsevad end nendega pritsmete, mitte õhus levivate haiguste eest.

Oeh. Nad kaitsevad maskiga patsienti oma bakterite eest, mitte ennast mingite pritsmete eest.

Kahtlemata. Töötab kahtepidi. Tänud täiendamast.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Paistab, et revolutsioon on juba toimunud, ainult et valitsusepoolne, sest varem oli selline asi põhiseaduse vastane.

Millal varem?

https://valitsus.ee/uudised/vabariigi-valitsuse-pressikonverentsi-stenogramm-26-marts-2020

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

tldr?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaat siis, kui võimuorgan teid kaubanduskeskuses maskitult tabab – vaatamata vaktsineerimisstaatusele – viivad minema ja saad trahvi!

Vaktsineeritud inimestel reeglina ei ole mingit probleemi pandeemia ohjamise reegleid täita. Need on ikka “vabadusvõitlejad” keda piirangud ahistavad.

+15
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vähe olen vingu kuulnud a la, “vaktsineerisin ju? miks nüüd maski pean kandma? miks ma testima pean?”

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Koronni osake on ekspertide sõnul 0,125 mikronit. Näokaltsude filter on 3 mikronit . Vahe on 25 korda. Covidioodid üritavad kalavõrguga herneterasid püüda. Edu selles. Ja palun ärge hakake ajama muinasjutte, kuidas koronn ratsutab niiskusepiisas ainult ja mujal teda raudpolt ei ole. Esiteks, igasugune niiskus aurustub kiiresti sealt maskist, vastasel korral mask tilguks veest. Teiseks, mitte kuskil ei ole öeldus, et koronn peab ainult niiskusepiisas ratsutama. See on lihtsalt üks muinasjutt, mille covidioodid on välja mõelnud on maskihulluse õigustamiseks.

Mõtlen alati, milline näeb päriselus välja see oss, kes kirjutab “näokalts”.

+5
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tuligi jälle vana hea maskihala ka! Mask pidi olema üks neist abinõudest mis aitab, erinevalt vaktsiinist? Sain valesti aru? Ega võib olla küll, teid jälgida on väga keeruline, tujud muutuvad nagu vaja. Teismeliste värk.

+4
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis mõte sellel lahmimisel ja tõestamisel siin on, kas maksist on kasu või mitte?
See ei muuda ju maski kandmise kohustust ega mittekandmise eest karistust.
Tegelege selle lõputu vaidlemise asemel parem millegi asjalikumaga millest reaalne kasu ka on.

+5
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Et kui tuleb anaaltapi nõue, siis kõik pistavad omale pulga p….se või.

???? tabav võrdlus!

+4
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Grupis “Passivaba Tallinn” on vist enamikel junn jahe, postitused kustutatud 😀

Kõvad tegijad ju olid, kes töötajaid mõnitasid ning täis kärusid poodidesse jätsid. Kes maskita ringi käisid ning väitsid, kuidas teine maskita inimene vandeseltslaslikult naeratas 😀

Teie ajad on möödas!

+4
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://www.delfi.ee/artikkel/94978577/video-terviseamet-enam-ei-hoiata-nuud-tulevad-karistused-loe-kuidas-alates-reedest-kaituma-peab

Vaat siis, kui võimuorgan teid kaubanduskeskuses maskitult tabab – vaatamata vaktsineerimisstaatusele – viivad minema ja saad trahvi!

Maksab trahvi ära ja kõnnib tsiviilkohtu uksest sisse näpus Põhiseadus. Ja hakkab neid otsuseid tulema. Sest põhiseadus on ikka kordades kangem seadus kui mingi määrus või korraldus.

+7
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Maksab trahvi ära ja kõnnib tsiviilkohtu uksest sisse näpus Põhiseadus. Ja hakkab neid otsuseid tulema. Sest põhiseadus on ikka kordades kangem seadus kui mingi määrus või korraldus

Põhiseaduses on mingi rida, et riik ei tohi maske nõuda? Vaevalt küll. Aga eks käige muidugi kohtu vahet, saab riik pappi riigilõivudest juurde.

+6
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Koronni osake on ekspertide sõnul 0,125 mikronit. Näokaltsude filter on 3 mikronit . Vahe on 25 korda. Covidioodid üritavad kalavõrguga herneterasid püüda. Edu selles. Ja palun ärge hakake ajama muinasjutte, kuidas koronn ratsutab niiskusepiisas ainult ja mujal teda raudpolt ei ole. Esiteks, igasugune niiskus aurustub kiiresti sealt maskist, vastasel korral mask tilguks veest. Teiseks, mitte kuskil ei ole öeldus, et koronn peab ainult niiskusepiisas ratsutama. See on lihtsalt üks muinasjutt, mille covidioodid on välja mõelnud on maskihulluse õigustamiseks.

Mõtlen alati, milline näeb päriselus välja see oss, kes kirjutab “näokalts”.

Või kes kirjutab ‘koronn’.

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on ikkagi segadus, et kui nüüd maskinõue ka ei sobi, mis siis sobiks? Testimine pidi ka ju limaskesti rikkuma. Mis on näiteks seal vabaduse eest võtlemas käinute plaan, kuidas me siis haiglaravil olevate inimeste arvu alla saame viidud?

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ostsin omale eelmisel sügisel, kui see maskinõue algas, ühe õhukese riidest maski. Vedeleb mul kotipõhjas tollest ajast saadik. Poodi minnes kougin välja, panen ette ja pärast läheb kotipõhja tagasi. Pole seda kordagi pesnud, sest kannan teda max 10 minutit päevas ja pole mustaks läinud. Usun, et minusuguseid on palju, kes näiliselt on tublid maskikandjad, aga tegelikult teevad seda selleks, et turva mölisema ei tuleks (või hüsteerias kägu).

+8
-5
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Ma ostsin omale eelmisel sügisel, kui see maskinõue algas, ühe õhukese riidest maski. Vedeleb mul kotipõhjas tollest ajast saadik. Poodi minnes kougin välja, panen ette ja pärast läheb kotipõhja tagasi. Pole seda kordagi pesnud, sest kannan teda max 10 minutit päevas ja pole mustaks läinud. Usun, et minusuguseid on palju, kes näiliselt on tublid maskikandjad, aga tegelikult teevad seda selleks, et turva mölisema ei tuleks (või hüsteerias kägu).

Isegi kui sa paned sõela näo ette, püüab võre mingi protsendi pritsmeid kinni. Seega iga mask, kuitahes vilets, püüab mingi protsendi pritsmetest kinni ja jällegi vähendab nakatamisriski. Jah loomulikult vähendab korralik mask palju tõhusamalt viiruse levitamise tõenäosudt, aga ka seesama ühekordne liru mask ei ole täiesti kasutu.

+3
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis puudutab viiruseid, siis on mask enesepettus ja tekitab võltsturvatunde.

Sama kehtib ka praeguste koroonavaktsiinide kohta.

Kõige kindlam viis viirust vähemaks saada oleks jälle kogu riigi lukku panemine, aga see ei ole jätkusuutlik, sest lõppude lõpuks ei ole see koroona ka mingi väga tappev surmahaigus, pigem laastab koroona just sellega, mis tantsu ja tralli selle ümber korraldatakse.

Seda viirust ei saa kontrollida ja seda ei anna praeguses ühiskonnakorralduses ka eriti vältida. Sa võid endale sisendada ükskõik mida väga toredate ja tõhusate vaktsiinide kohta, aga viirus naerab selle peale. Samamoodi võid sa endale ette kujutada, et sa ei vaja vaktsiini ja põed asja läbi kergesti, aga viirus jällegi naerab selle peale, ole sa siis vaktsineeritud või mitte. Iga inimene, ka vaktsineeritud, võib seda põdeda nii et ei märkagi ja ka nii et on hinge vaakumas. Selline see elu praegu on ja igasugused käsud ja keelud selle viirusega seoses on mõttetu rapsimine nagunii.

Ma võin seda maski kuskil poes kanda, teiste inimeste rahustuseks, aga kui keegi hakkab minult nõudma, et ma seda näiteks kontoris istudes hommikust õhtuni kannaksin, siis sellest kohast jookseb minu taluvuse piir. Sest seda viirust mask ei peata ja samahästi võiks viiruse vastu tõesti anaaltappi kanda, kasutegur oleks täpselt samasugune – null. Ainuke asi, mille vastu mask ehk hea on, et äkki siis mõni teine tõbi ringleb vähem, mingid piisknakkushaigused. See on ainuke lohutus selles hirmust hullunud maailmas.

+6
-6
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

See on ainuke lohutus selles hirmust hullunud maailmas.

Mis hirmust hullunud maailmas? Kas sul ei ole üldse oskust kaks sammu ette mõelda ja sa ei adu, mida tähendab, kui harjumuspärane meditsiiniteenus ei ole kättesaadav. Või loodad lihtsalt heale õnnele, et lähiajal ühelgi sinu lähedasel kiirabiteenust vaja ei ole? Minul pole mingit hirmu, olen lihtsalt pragmaatik, lähtun reaalsest olukorrast ja päriselt tõendatud numbritest. Ka maski kasu on protsendina välja arvutatud, see ei ole null ja see ei ole sama suur igas olukorras, tunde samas kontoris istudes polegi maskist kasu, siis on kasu ventilatsioonist ja maski on vaja siis kui lühiajaliselt külastav klienti sinu lähedale tuleb. Ja maski kandmine ei tähenda, et muud meetmed tuleks kõrvale visata. Iga meede annab väikese kasuprotsendi, kokku kõiki meetmeid kasutades on tõhusus juba üsna suur.

+7
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

harjumuspärane meditsiiniteenus ei ole kättesaadav.

see ei olnud kättesaadav juba enne koroonaviirust. kui oli reaalselt vaja arstile minna, siis tuli nagunii minna tasulisse.

Praegu on väga mugav kõik maailma hädad ajada koroonaviiruse ja vaktsineerimata inimeste kraesse. No varsti on suurem osa vaktsineeritud või läbi põdenud, keda siis süüdistama hakatakse?

+4
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 78 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 Terviseamet enam ei hoiata, nüüd tulevad karistused! (Maskid, Delfi)