Esileht Koroonaviirus COVID-19 Terviseamet enam ei hoiata, nüüd tulevad karistused! (Maskid, Delfi)

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 78 )

Teema: Terviseamet enam ei hoiata, nüüd tulevad karistused! (Maskid, Delfi)

Postitas:
Kägu

ga meede annab väikese kasuprotsendi

*Iga meede va varajane ravi :))))) Nagu kombeks, eksole.

Kui iga meede oluline oleks, arvestatakse ka “väikese” kasuga, mis tuleb siiani leitud varajastest ravivahenditest, aga eeei. Kriiska nüüd “ussirohi” ja pane kohvivesi keema.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

see ei olnud kättesaadav juba enne koroonaviirust. kui oli reaalselt vaja arstile minna, siis tuli nagunii minna tasulisse.

Millest me siis räägime, nüüd on veel vähem võimalust arstile saada. Tasulist kiirabiteenust meil minu teada ei ole.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Iga meede va varajane ravi :))))) Nagu kombeks, eksole.

Kui iga meede oluline oleks, arvestatakse ka “väikese” kasuga, mis tuleb siiani leitud varajastest ravivahenditest, aga eeei. Kriiska nüüd “ussirohi” ja pane kohvivesi keema.

Nendes maades, kus sinu ussirohtu kasutatakse pole paraku koroonasurmade arvule see kuidagi mõjunud.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Millest me siis räägime, nüüd on veel vähem võimalust arstile saada. Tasulist kiirabiteenust meil minu teada ei ole.

Siis tuleb nii paar nädalat natuke alahoidlikumalt käituda.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Iga meede va varajane ravi :))))) Nagu kombeks, eksole.

Kui iga meede oluline oleks, arvestatakse ka “väikese” kasuga, mis tuleb siiani leitud varajastest ravivahenditest, aga eeei. Kriiska nüüd “ussirohi” ja pane kohvivesi keema.

Nendes maades, kus sinu ussirohtu kasutatakse pole paraku koroonasurmade arvule see kuidagi mõjunud.

Ma ei tea, kumb see nüüd halvem on – kas see, et sa ei tea (ja ikka räägid), või see, et sa valetad 🙂

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nendes maades, kus sinu ussirohtu kasutatakse pole paraku koroonasurmade arvule see kuidagi mõjunud.

Stromectol pole muuseas ainuke vahend, mida saab kasutada varajaseks raviks. Meil ei kasutata mitte midagi.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Stromectol pole muuseas ainuke vahend, mida saab kasutada varajaseks raviks. Meil ei kasutata mitte midagi.

Mind alati hämmastab, kui inimesed meeleheitlikult hoiduvad vaktsiini kõrvalmõjudest, aga teiste ravimite kõrvaltoimed ei huvita neid absoluutselt. Millest see tuleb?

+6
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on nii hea meel, et maskiasi muutub rangemaks. Kui saaks ka bussidest välja kõik maskita tüübid!

Nädalavahetusel väljas söömas käies oli restoran täis – ja kuna seal kontrolliti hoolikalt passe, siis oli nii mõnus istuda teades, et kõik on normaalsed inimesed ümberringi.

Ja loodetavasti tuleb varsti ka otsus, et ravi vajav antivakser peab oma ravi ise kinni maksma.

+5
-6
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Ma ostsin omale eelmisel sügisel, kui see maskinõue algas, ühe õhukese riidest maski. Vedeleb mul kotipõhjas tollest ajast saadik. Poodi minnes kougin välja, panen ette ja pärast läheb kotipõhja tagasi. Pole seda kordagi pesnud, sest kannan teda max 10 minutit päevas ja pole mustaks läinud. Usun, et minusuguseid on palju, kes näiliselt on tublid maskikandjad, aga tegelikult teevad seda selleks, et turva mölisema ei tuleks (või hüsteerias kägu).

Öäkk, kui sul juba näomaski hügieeniga nii kehvad lood, siis ei taha su aluspesust mõteldagi…  Kuidas sul vistrikega on?

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Stromectol pole muuseas ainuke vahend, mida saab kasutada varajaseks raviks. Meil ei kasutata mitte midagi.

Mind alati hämmastab, kui inimesed meeleheitlikult hoiduvad vaktsiini kõrvalmõjudest, aga teiste ravimite kõrvaltoimed ei huvita neid absoluutselt. Millest see tuleb?

Oled ise halvasti informeeritud. Huvitav ikka ja sellepärast teame ka seda, et Stromectolil on imeväärselt vähe ja harva kõrvalmõjusid.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ostsin omale eelmisel sügisel, kui see maskinõue algas, ühe õhukese riidest maski. Vedeleb mul kotipõhjas tollest ajast saadik. Poodi minnes kougin välja, panen ette ja pärast läheb kotipõhja tagasi. Pole seda kordagi pesnud, sest kannan teda max 10 minutit päevas ja pole mustaks läinud. Usun, et minusuguseid on palju, kes näiliselt on tublid maskikandjad, aga tegelikult teevad seda selleks, et turva mölisema ei tuleks (või hüsteerias kägu).

Mask peab vähemalt kolmekordsest riidest olema.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Stromectolil on imeväärselt vähe ja harva kõrvalmõjusid.

Palun viidet korraliku valimiga kirjandusele, kus seda ravimit on manustatud sellises koguses, nagu koroonapatsientidele oleks vaja anda.

Ja palun ka viidet tõestatult efektiivsele ravile.

Isegi kui mõni neist ravimitest sobivaks osutub, on enne kliiniliste testide tegemist nende kasutuselevõtt palju suurem risk, kui vaktsineerimisel (hetkel on vaktsineeritud juba üle poole Maa elanikkonnast).

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Stromectolil on imeväärselt vähe ja harva kõrvalmõjusid.

Palun viidet korraliku valimiga kirjandusele, kus seda ravimit on manustatud sellises koguses, nagu koroonapatsientidele oleks vaja anda.

Ja palun ka viidet tõestatult efektiivsele ravile.

Isegi kui mõni neist ravimitest sobivaks osutub, on enne kliiniliste testide tegemist nende kasutuselevõtt palju suurem risk, kui vaktsineerimisel (hetkel on vaktsineeritud juba üle poole Maa elanikkonnast).

Loe terviseks

https://ivmmeta.com/

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mind alati hämmastab, kui inimesed meeleheitlikult hoiduvad vaktsiini kõrvalmõjudest, aga teiste ravimite kõrvaltoimed ei huvita neid absoluutselt. Millest see tuleb?

Minuteada inimesed niisama igaksjuhuks mingeid ravimeid ei võta. Kui juba tõbi kallal, siis tõesti enam ei kaalu neid kõrvalnähtusid niiväga.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui suu ja nina katmisest abi oleks, siis islamimaades peaks nakatumine nullilähedane olema. Targad käod võivad välja guugeldada, palju seal tegelt on. Ma ise ei viitsi ja tark ma ka ei ole.

Kas sa tähendab, et sa sulle oleks ok kui kirurg teostaks su operatsiooni ilma maskita? Sest maskid ju ei tööta, miks nad neid operatsioonidel siis kandma peavad. Neil on ka nii raske nende all hingata ju!

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ostsin omale eelmisel sügisel, kui see maskinõue algas, ühe õhukese riidest maski. Vedeleb mul kotipõhjas tollest ajast saadik. Poodi minnes kougin välja, panen ette ja pärast läheb kotipõhja tagasi. Pole seda kordagi pesnud, sest kannan teda max 10 minutit päevas ja pole mustaks läinud. Usun, et minusuguseid on palju, kes näiliselt on tublid maskikandjad, aga tegelikult teevad seda selleks, et turva mölisema ei tuleks (või hüsteerias kägu).

Öäkk, kui sul juba näomaski hügieeniga nii kehvad lood, siis ei taha su aluspesust mõteldagi… Kuidas sul vistrikega on?

Aluspesu vahetab korra kuus ja teeb seda selleks, et teised (nt hüsteerias kägu) haisu peale mölisema ei tuleks, muud vajadust pole.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ikka veel covidioodid ei usu, et 25 korda väiksem koronni osake läheb filtriavast läbi nagu sääsk kalavõrgust. Kust sellised tulevad, mida nad koolis õpivad, aru ma ei saa ja teada ma ei või. Kas saate üldse aru, mida tähendab 25 korda suurem/väiksem? Kas tõesti arvate, et kui panete kalavõrgu akna ette, et siis sääsed ei tule sisse või? Et sääsed järjepidevalt jooksevad peaga vastu posti ja pöörduvad tagasi või?

Maskid on kahjulikud, kuna võivad sisaldada jumal teab mis aineid. Kuskil Hiinas pannakse räpastes tingimustes need maskid kokku ja lisatakse ka “antibakteriaalseid” aineid sinna, nagu grafeenoksiid jms. Miks Kanada terviseamet keelas ära grafeenoksiidi sisaldavad maskid? Kas nad on lollid, aga siinne kanakari on tark või?

Uuringud samuti on näidanud, et ilma maskideta operatsioonid ei ole infektsioone suurendanud , vaid täheldati isegi väikest infektsioonide alanemist.

Aga ei, ikka kuuleme loosungeid, kuidas ” sinu mask kaitseb mind ja minu mask kaitseb sind”. Huvitav , kuidas sellised lambad vanainimese asja kahepeale ühe kondoomiga teevad.

Covidiootsus, ei muud.

FFP2  maski kandnud 20-st hooldekodu koldes töötanud hooldajast ei haigestunud keegi.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas sa tähendab, et sa sulle oleks ok kui kirurg teostaks su operatsiooni ilma maskita?

See on ikka ja alati hea paralleel, tuua kirurgiaolukorda letiteenindaja kõrvale.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Et kui tuleb anaaltapi nõue, siis kõik pistavad omale pulga p….se või. Hiinas võetakse muidkse proove urruaugust , kuna täpsus pidavat parem olema. Kui kaugele need covidioodid oma hullusega minema on valmis, aru ma ei saa ja teada ma ei või. Aga tundub, et kultus on kõva ja armastus türann KaKa vastu aina kasvab ja kasvab.

Ja kui test positiivne, siis punn ette ja lool lõpp? 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on ainuke lohutus selles hirmust hullunud maailmas.

Mis hirmust hullunud maailmas? Kas sul ei ole üldse oskust kaks sammu ette mõelda ja sa ei adu, mida tähendab, kui harjumuspärane meditsiiniteenus ei ole kättesaadav. Või loodad lihtsalt heale õnnele, et lähiajal ühelgi sinu lähedasel kiirabiteenust vaja ei ole? Minul pole mingit hirmu, olen lihtsalt pragmaatik, lähtun reaalsest olukorrast ja päriselt tõendatud numbritest. Ka maski kasu on protsendina välja arvutatud, see ei ole null ja see ei ole sama suur igas olukorras, tunde samas kontoris istudes polegi maskist kasu, siis on kasu ventilatsioonist ja maski on vaja siis kui lühiajaliselt külastav klienti sinu lähedale tuleb. Ja maski kandmine ei tähenda, et muud meetmed tuleks kõrvale visata. Iga meede annab väikese kasuprotsendi, kokku kõiki meetmeid kasutades on tõhusus juba üsna suur.

Ja tuligi ära mõtlemisvõimetu standardvastus. Sulle just öeldi, et ei mask ega vaktsiin seda viirust kinni hoia, aga sina raiud ikka oma mantrat “iga meede annab väikese kasuprotsendi”. Kas seesamune tapp annaks ka ikkagi mingi pisikesegi kasuprotsendi, mis sest, et 100% viiruse eest ei kaitse?

+3
-8
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

harjumuspärane meditsiiniteenus ei ole kättesaadav.

see ei olnud kättesaadav juba enne koroonaviirust. kui oli reaalselt vaja arstile minna, siis tuli nagunii minna tasulisse.

Praegu on väga mugav kõik maailma hädad ajada koroonaviiruse ja vaktsineerimata inimeste kraesse. No varsti on suurem osa vaktsineeritud või läbi põdenud, keda siis süüdistama hakatakse?

Täpsem oleks öelda, et harjumuspäraselt ei ole meditsiinisüsteem kättesaadav

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Stromectol pole muuseas ainuke vahend, mida saab kasutada varajaseks raviks. Meil ei kasutata mitte midagi.

Mind alati hämmastab, kui inimesed meeleheitlikult hoiduvad vaktsiini kõrvalmõjudest, aga teiste ravimite kõrvaltoimed ei huvita neid absoluutselt. Millest see tuleb?

Võib-olla sellest, et nad on nii ühe kui teise kohta lugenud veidi enam kui delfist?

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nädalavahetusel väljas söömas käies oli restoran täis – ja kuna seal kontrolliti hoolikalt passe, siis oli nii mõnus istuda teades, et kõik on normaalsed inimesed ümberringi.

Mis sulle selle mõnusa kindlustunde siis andis? Teadmine, et neil inimestel on covid-passid taskus, mis kehtivad hoolimata sellest, kas nad on nakatunud, haiged või terved?

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis sulle selle mõnusa kindlustunde siis andis? Teadmine, et neil inimestel on covid-passid taskus, mis kehtivad hoolimata sellest, kas nad on nakatunud, haiged või terved?

kindlustunne tuli kahest asjast.

– et olen ise üsna hästi kaitstud ja teistelt leviv nakkus on minimaalne, ja isegi kui haigestun siis kergelt,

– ja et ümberringi on inimesed, kes hoolivad ühiskonnast ja inimestest, austavad meditsiinitöötajaid, ei ole uhhuu- ega lamemaalased. Väga meeldiv vahelduseks foorumites vohavale lollusele.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja tuligi ära mõtlemisvõimetu standardvastus. Sulle just öeldi, et ei mask ega vaktsiin seda viirust kinni hoia, aga sina raiud ikka oma mantrat “iga meede annab väikese kasuprotsendi”. Kas seesamune tapp annaks ka ikkagi mingi pisikesegi kasuprotsendi, mis sest, et 100% viiruse eest ei kaitse?

 

Sa ikka tead, et turvavöö ei kaitse 100%, miks sa selle peale paned?

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sain ilusti ühes suures kaupluse ketis teist päeva järjest käidud ilmas selle nartsuta. Peale minu oli veel väga palju inimesi, kes seda nartsu ei kanna. Edu teistele kandjatele.

+2
-9
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Sain ilusti ühes suures kaupluse ketis teist päeva järjest käidud ilmas selle nartsuta. Peale minu oli veel väga palju inimesi, kes seda nartsu ei kanna. Edu teistele kandjatele.

Miks sa seda maski siis ei pese, et see nartusuks läheb?

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sain ilusti ühes suures kaupluse ketis teist päeva järjest käidud ilmas selle nartsuta. Peale minu oli veel väga palju inimesi, kes seda nartsu ei kanna. Edu teistele kandjatele.

Alates homsest kotitakse sind läbi.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sain ilusti ühes suures kaupluse ketis teist päeva järjest käidud ilmas selle nartsuta. Peale minu oli veel väga palju inimesi, kes seda nartsu ei kanna. Edu teistele kandjatele.

Alates homsest kotitakse sind läbi.

Seda juttu me oleme kuulnud juba peaaegu kaks aastat. Pole siiani kotitud. Kui selgitada rahulikult arusaadavalt, ei huvita tegelikult keegi see, miks sa ei kanna.

+1
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sain ilusti ühes suures kaupluse ketis teist päeva järjest käidud ilmas selle nartsuta. Peale minu oli veel väga palju inimesi, kes seda nartsu ei kanna. Edu teistele kandjatele.

Õnneks Tartus kannavad enamus inimesi poodides maske. Mõtlemisvõimelised inimesed. Sul seal Tallinnas on veel arenguruumi ja sa ise veel nii õnnelik ka oma lolluse üle.

+7
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 78 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 Terviseamet enam ei hoiata, nüüd tulevad karistused! (Maskid, Delfi)