Esileht Koroonaviirus COVID-19 Terviseamet

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 53 )

Teema: Terviseamet

Postitas:
Kägu

Vau lihtsalt. Nad on blokeerinud valimatult inimesi ära, kes ei kirjuta seda mida nad soovivad Facebookis. Kaasa arvatud minu, kui ma julgesin küsida arvutuskäigu kohta ja paar inimest hakkasid kaasa rääkima. Täiesti jube, riigiastus teeb nii, et ei lase inimesel arvutuskäigu kohta küsida, ise nad ei avalda ju infot. Ma saan aru, kui blokitakse inimesed, kes lisavad mingeid kahtlaseid uuringuid või lihtsalt sõimavad. Kuid nüüd täiesti teine tase.

+14
-14
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Max kuu aega kestab see trall veel, võta puhkust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Max kuu aega kestab see trall veel, võta puhkust.

Ma ei saa lihtsalt kõrvalt vaadata, kus üks asutus maksumaksja raha pealt selekteerib inimesi, vastas varem ka foorumis ainult valitud küsimustele.

+9
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tüüpiline valitsusasutuste ja suurte meediakorporatsioonide käitumine praegu, mis üha süveneb ja on muutumas uueks normaalsuseks – kõik, mis ametlikku narratiivi ei toeta, tuleb ära blokeerida, tsenseerida ja deplatvormida.

+12
-5
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Max kuu aega kestab see trall veel, võta puhkust.

Ma ei saa lihtsalt kõrvalt vaadata, kus üks asutus maksumaksja raha pealt selekteerib inimesi, vastas varem ka foorumis ainult valitud küsimustele.

Vastavalt seadusele peab riigiasutus vastama ametlikele teabenõutele. Miizukiizu facebookis seda eriti ei ole

+10
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vau lihtsalt. Nad on blokeerinud valimatult inimesi ära, kes ei kirjuta seda mida nad soovivad Facebookis. Kaasa arvatud minu, kui ma julgesin küsida arvutuskäigu kohta ja paar inimest hakkasid kaasa rääkima. Täiesti jube, riigiastus teeb nii, et ei lase inimesel arvutuskäigu kohta küsida, ise nad ei avalda ju infot. Ma saan aru, kui blokitakse inimesed, kes lisavad mingeid kahtlaseid uuringuid või lihtsalt sõimavad. Kuid nüüd täiesti teine tase.

Millegipärast kahtlen, et sa lihtsalt arvutuskäigu kohta küsisid.

+11
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ole, jah, kena ja kirjuta palun oma küsimus siia ka, täpselt sellisena nagu Terviseametilt küsisid. Mina ka ei usu, et sa lihtsalt arvutuskäigu kohta küsisid ja seepärast bloki said.

+11
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Max kuu aega kestab see trall veel, võta puhkust.

Ma ei saa lihtsalt kõrvalt vaadata, kus üks asutus maksumaksja raha pealt selekteerib inimesi, vastas varem ka foorumis ainult valitud küsimustele.

Vastavalt seadusele peab riigiasutus vastama ametlikele teabenõutele. Miizukiizu facebookis seda eriti ei ole

Vaimukas, tead ma küsisin seda vaktsineerimata/vaktsineeritud inimeste nakatumist, nad ütlesid, et see selgub kolmapäeval. Mis ma näen, pole seal nädalapäevaliselt arvuliselt välja toodud, ainult graafik, kus võrdne jagunemine.No täna põhimõtteliselt küsisin uuesti, lihtsalt huvi pärast, nad ei taha üldse seda jagada. Niiet, isegi teabenõudele nad ei soovi vastata. Enne, kui sain teada kui palju inimesi oli veel täpselt vaktsineerimata, et saaksin arvutada ise, selle vastuse saamiseks pidin 3 kirja vahetama.

Ole, jah, kena ja kirjuta palun oma küsimus siia ka, täpselt sellisena nagu Terviseametilt küsisid. Mina ka ei usu, et sa lihtsalt arvutuskäigu kohta küsisid ja seepärast bloki said.

No kirjutaks heameelega, aga algul nad blokkisid kommenteerimise ära, kuid nüüd ma isegi ei pääse terviseameti facebooki lehele. See polnud mitte kuidagi solvav või kallutletud, sest paljud teisedgi küsisid arvutuskäigu kohta, sest mingi anomaalia tuli sisse, arvatavasti sellega, keda loeb asutus vaktsineerimata inimeseks vms.

+6
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei saa aru. Sind ei rahulda nädal kokku jaotus, nõuad päeva kaupa? Või milles täpselt probleem on. Mis number millega ei klapi?

+7
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei saa aru. Sind ei rahulda nädal kokku jaotus, nõuad päeva kaupa? Või milles täpselt probleem on. Mis number millega ei klapi?

Oh ei, rahuldab küll see nädala vaade. Selle küsimuse esitasin eelmine nädal ja lubati, et kokkuvõtes on see sees. Nüüd ma lihtsalt kiusu pärast küsin, sest nad peavad 100% küsjaid lolliks, kes ei oska midagi nende arvudega teha. Mul ei oleks üldse vaja pingutada, sest mul ei ole mingeid piiranguid, aga närvi ajab kus üks asutus otsustab, mida nad avaldavad.

+8
-8
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Nüüd ma lihtsalt kiusu pärast küsin, sest nad peavad 100% küsjaid lolliks, kes ei oska midagi nende arvudega teha. Mul ei oleks üldse vaja pingutada, sest mul ei ole mingeid piiranguid, aga närvi ajab kus üks asutus otsustab, mida nad avaldavad.

Kui kiusu pärast, siis miks sa üritad meile jätta muljet, et heauskselt infot küsisid?

Sind ajab närvi, et asutus otsustab, mida avaldab? 😀 Uskumatu kuju, ausalt. Hoopis sina peaks otsustama, mida asutus avaldab? Iga vastusega üha selgem, et asja eest said bloki.

+11
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nüüd ma lihtsalt kiusu pärast küsin, sest nad peavad 100% küsjaid lolliks, kes ei oska midagi nende arvudega teha. Mul ei oleks üldse vaja pingutada, sest mul ei ole mingeid piiranguid, aga närvi ajab kus üks asutus otsustab, mida nad avaldavad.

Kui kiusu pärast, siis miks sa üritad meile jätta muljet, et heauskselt infot küsisid?

Sind ajab närvi, et asutus otsustab, mida avaldab? ???? Uskumatu kuju, ausalt. Hoopis sina peaks otsustama, mida asutus avaldab? Iga vastusega üha selgem, et asja eest said bloki.

No aga miks nad ei või avaldada, mida nad kardavad, kui inimesed saavad teada, kes rohkem nakatuvad päevas. No enam ei oleks see suur draama, kõik juba teavad, et vaktsineeritud nakatuvad rohkem, sest nad ei hoia ennast. See valikuline vastamine tekitab pingeid ühiskonnas, ametiasutusi ei usuta enam. Mine vaata mõnda gruppi, kus s.ametile inimesed kirjutavad nähvavalt tagasi rahvaloenduse kohta, nad elavad oma viha teistele ametiasutustele välja. Kardan, et kuu lõpuks tuleb rahvaloendajatele pipragaas igaks juhuks kaasa anda. See enam pole normaalne ja terviseamet kütab aga juurde. Haigekassa hakkab ka varsti või juba saavad sõimu, et nad julgevad sms saata. Grupides juba mõned soovivad vaktsineerimisaegu broneerida ja siis mitte kohale ilmuda. Ei saa enam silmi kinni pigistada, mis toimub meie ühiskonnas.

+6
-8
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

No aga miks nad ei või avaldada, mida nad kardavad, kui inimesed saavad teada, kes rohkem nakatuvad päevas.

Mis mõttes kardavad??? Kas kogu info, mida asutused ei avalda, jääb avaldamata seepärast, et nad KARDAVAD seda avaldada? Ausalt, mis sul viga on? Sa oled arvatavasti seesama, kes siin perekoolis varemgi on kurtnud, et ei avaldata nakatunute detailseid profiile. Sulle võikski jääda infot avaldama, sa tahaks aina juurde (“kiusu pärast”) ja tegelikult pole sul seda infot mitte millekski vaja. Terviseamet peaks terve osakonna tööle palkama, et sinu infonälga kustutada ja detaile avaldada?

Ja su ülejäänud tekst oli ka täiesti arusaamatu. Mis ühiskonnas toimub, pole üldse mitte mingite ametite süü.

+8
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No ma võin sulle ise eelmise nädala kohta avaldada, ehk on proportsioonis abiks: 4-liikmelisest vaktsineeritud perest, kes käis reisil, nakatus ainult üks  pereliige – see, kellel on immuunpuudulikkus. Haigussümptomeid tal ei tulnudki ja kellelegi haigust edasi ka ei andnud.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vau lihtsalt. Nad on blokeerinud valimatult inimesi ära, kes ei kirjuta seda mida nad soovivad Facebookis. Kaasa arvatud minu, kui ma julgesin küsida arvutuskäigu kohta ja paar inimest hakkasid kaasa rääkima. Täiesti jube, riigiastus teeb nii, et ei lase inimesel arvutuskäigu kohta küsida, ise nad ei avalda ju infot. Ma saan aru, kui blokitakse inimesed, kes lisavad mingeid kahtlaseid uuringuid või lihtsalt sõimavad. Kuid nüüd täiesti teine tase.

Üks de***l on kuude kaupa selle arvutuskäigu kohta küsinud, et saaks hakata jälle oma narratiivi leelotama. Võiks eelmistest postitustes siis vaadata.

+6
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vau lihtsalt. Nad on blokeerinud valimatult inimesi ära, kes ei kirjuta seda mida nad soovivad Facebookis. Kaasa arvatud minu, kui ma julgesin küsida arvutuskäigu kohta ja paar inimest hakkasid kaasa rääkima. Täiesti jube, riigiastus teeb nii, et ei lase inimesel arvutuskäigu kohta küsida, ise nad ei avalda ju infot. Ma saan aru, kui blokitakse inimesed, kes lisavad mingeid kahtlaseid uuringuid või lihtsalt sõimavad. Kuid nüüd täiesti teine tase.

Mis arvutuskäigust sa räägid????

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Esiteks info on kahel ametil nii erinevad, ravimiamet ütleb, et suri 12 vaktsineeritud ja Terviseamet, et 14 vaktsineerimata. Ajavahemik siis 01-10.01.21 mõlemal. Kumba tuleks nüüd uskuda, kuidas paljud ei näe, kuidas asutused eksitavad inimesi või ajavad infoga segadusse, sellepärast tulebki andmeid üle kontrollida ja arvutuskäigud. Kui ei tule korralikult copy paste üle, siis igaüks saab vaadata ravimiameti kõrvaltoimete teatist ning terviseameti nädala kokkuvõtet võrrelda esimese nädala surmi.

Ravimiamet
50 teatises esines 2 annusega vaktsineeritud patsientidel (vanuses 3399 aastat, keskmine vanus 76,3 aastat) raske kuluga COVID-19 haigus ja nad vajasid haiglaravi, neist 12 patsienti (vanuses 67–99 aastat, keskmine vanus 82,5) surid. Kõigil patsientidel esinesid kaasuvad haigused (südame-, neeru- jt haigused).

https://www.ravimiamet.ee/covid-19-vaktsiinide-k%C3%B5rvaltoimed-ajavahemikus-1%E2%80%939-jaanuar-2022-esitatud-teated-eestis-ja-%C3%BCldine

1. nädalal suri 16 inimest vanuses 63–92 a, keskmine vanus 80,7 a (langusetrend võrreldes
52. nädalaga 30,4%), neist vaktsineerimata 14 inimest (87,5%) sh pooleli vaktsineeritud
üks inimene. Vaktsineerimiskuur lõpetatud 2 inimesel vanuses 77 ja 86 a (12,5%). 99%
inimestel olid kaasuvad haigused/seisundid.

https://www.terviseamet.ee/et

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nüüd ma lihtsalt kiusu pärast küsin, sest nad peavad 100% küsjaid lolliks, kes ei oska midagi nende arvudega teha. Mul ei oleks üldse vaja pingutada, sest mul ei ole mingeid piiranguid, aga närvi ajab kus üks asutus otsustab, mida nad avaldavad.

Kui kiusu pärast, siis miks sa üritad meile jätta muljet, et heauskselt infot küsisid?

Sind ajab närvi, et asutus otsustab, mida avaldab? ???? Uskumatu kuju, ausalt. Hoopis sina peaks otsustama, mida asutus avaldab? Iga vastusega üha selgem, et asja eest said bloki.

No aga miks nad ei või avaldada, mida nad kardavad, kui inimesed saavad teada, kes rohkem nakatuvad päevas. No enam ei oleks see suur draama, kõik juba teavad, et vaktsineeritud nakatuvad rohkem, sest nad ei hoia ennast. See valikuline vastamine tekitab pingeid ühiskonnas, ametiasutusi ei usuta enam. Mine vaata mõnda gruppi, kus s.ametile inimesed kirjutavad nähvavalt tagasi rahvaloenduse kohta, nad elavad oma viha teistele ametiasutustele välja. Kardan, et kuu lõpuks tuleb rahvaloendajatele pipragaas igaks juhuks kaasa anda. See enam pole normaalne ja terviseamet kütab aga juurde. Haigekassa hakkab ka varsti või juba saavad sõimu, et nad julgevad sms saata. Grupides juba mõned soovivad vaktsineerimisaegu broneerida ja siis mitte kohale ilmuda. Ei saa enam silmi kinni pigistada, mis toimub meie ühiskonnas.

Et siis päevas nakatuvad vaktsineeritud rohkem, aga nädalas mitte?

Mina tahaksin hoopis teada tõhustusdoosiga nakatunute ja haiglasolijate hulka.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vau lihtsalt. Nad on blokeerinud valimatult inimesi ära, kes ei kirjuta seda mida nad soovivad Facebookis. Kaasa arvatud minu, kui ma julgesin küsida arvutuskäigu kohta ja paar inimest hakkasid kaasa rääkima. Täiesti jube, riigiastus teeb nii, et ei lase inimesel arvutuskäigu kohta küsida, ise nad ei avalda ju infot. Ma saan aru, kui blokitakse inimesed, kes lisavad mingeid kahtlaseid uuringuid või lihtsalt sõimavad. Kuid nüüd täiesti teine tase.

Üks de***l on kuude kaupa selle arvutuskäigu kohta küsinud, et saaks hakata jälle oma narratiivi leelotama. Võiks eelmistest postitustes siis vaadata.

Esiteks, küsjaid on palju, ma ei ole kursis kõikide perekooli teemadega. Sõimu pole vaja, võiks jääda viisakaks.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina tahaksin hoopis teada tõhustusdoosiga nakatunute ja haiglasolijate hulka.

kuula tänast terviseameti pressikonverentsi. krista fischer räägib

https://www.err.ee/1608463247/otse-kell-13-terviseameti-pressikonverents-omikroni-levikust-ja-vaktsineerimisest

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina tahaksin hoopis teada tõhustusdoosiga nakatunute ja haiglasolijate hulka.

kuula tänast terviseameti pressikonverentsi. krista fischer räägib

https://www.err.ee/1608463247/otse-kell-13-terviseameti-pressikonverents-omikroni-levikust-ja-vaktsineerimisest

graafikud siin

http://www-1.ms.ut.ee/krista/covid/vakts_nakat.html

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Numbrip3de? Mis sa siin perekoolis möllad, mine ise Tervise- või Statistikaametisse tööle ja saad kõik oma komakohad.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Numbrip3de? Mis sa siin perekoolis möllad, mine ise Tervise- või Statistikaametisse tööle ja saad kõik oma komakohad.

See siis teemaalgataja kohta.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vau lihtsalt. Nad on blokeerinud valimatult inimesi ära, kes ei kirjuta seda mida nad soovivad Facebookis. Kaasa arvatud minu, kui ma julgesin küsida arvutuskäigu kohta ja paar inimest hakkasid kaasa rääkima. Täiesti jube, riigiastus teeb nii, et ei lase inimesel arvutuskäigu kohta küsida, ise nad ei avalda ju infot. Ma saan aru, kui blokitakse inimesed, kes lisavad mingeid kahtlaseid uuringuid või lihtsalt sõimavad. Kuid nüüd täiesti teine tase.

Oled sa facebookis oma õige nimega? Kui oled mingi Marge Olen või Eluülikooli Kati, siis pole sa mingi isik, et riigiasutuse poole pöörduda.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Esiteks info on kahel ametil nii erinevad, ravimiamet ütleb, et suri 12 vaktsineeritud ja Terviseamet, et 14 vaktsineerimata. Ajavahemik siis 01-10.01.21 mõlemal.

Kas sa oled loll või mängid seda? Hästi mängid. Mõtle nüüd natuke, et mis numbreid kumbki neist ametitest esitab? Ravimiamet esitab TEATISTE arvu, mis selle perioodi jooksul esitati (aga ei pea olema toimunud sellel perioodil), neist 12 on vaktsineeritult surmaga lõppenud juhud. Terviseamet esitab SURMADE arvu, mis selle perioodi jooksul toimusid (aga mille kohta pole ju teada, kas keegi teatise esitas või mitte), neist 14 vaktsineerimata. Mida sa siin võrdled või mis ei klapi? Mis asi sulle küll segaseks jääda võiks? Vaesed riigiametid, kui sellistele küsimustele pidevalt viisakalt vastama peavad.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oled sa facebookis oma õige nimega? Kui oled mingi Marge Olen või Eluülikooli Kati, siis pole sa mingi isik, et riigiasutuse poole pöörduda.

Need nimevärdid on täisrumalad tõesti. Sellistele ei müü iial midagi ega üüri oma kinnisvara.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Esiteks info on kahel ametil nii erinevad, ravimiamet ütleb, et suri 12 vaktsineeritud ja Terviseamet, et 14 vaktsineerimata. Ajavahemik siis 01-10.01.21 mõlemal.

Kas sa oled loll või mängid seda? Hästi mängid. Mõtle nüüd natuke, et mis numbreid kumbki neist ametitest esitab? Ravimiamet esitab TEATISTE arvu, mis selle perioodi jooksul esitati (aga ei pea olema toimunud sellel perioodil), neist 12 on vaktsineeritult surmaga lõppenud juhud. Terviseamet esitab SURMADE arvu, mis selle perioodi jooksul toimusid (aga mille kohta pole ju teada, kas keegi teatise esitas või mitte), neist 14 vaktsineerimata. Mida sa siin võrdled või mis ei klapi? Mis asi sulle küll segaseks jääda võiks? Vaesed riigiametid, kui sellistele küsimustele pidevalt viisakalt vastama peavad.

Sul ise pn lugemis oskus puudulik. Loe nüüd kõige alguses ravimiameti lehelt.

Järgnev on kokkuvõte 2022. aasta esimese üheksa päevaga saadetud kõrvaltoimete teatiste kohta, milles kirjeldati vaktsineerimise järgselt tekkinud kaebusi, mis ei pruugi olla vaktsiiniga seotud.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Esiteks info on kahel ametil nii erinevad, ravimiamet ütleb, et suri 12 vaktsineeritud ja Terviseamet, et 14 vaktsineerimata. Ajavahemik siis 01-10.01.21 mõlemal.

Kas sa oled loll või mängid seda? Hästi mängid. Mõtle nüüd natuke, et mis numbreid kumbki neist ametitest esitab? Ravimiamet esitab TEATISTE arvu, mis selle perioodi jooksul esitati (aga ei pea olema toimunud sellel perioodil), neist 12 on vaktsineeritult surmaga lõppenud juhud. Terviseamet esitab SURMADE arvu, mis selle perioodi jooksul toimusid (aga mille kohta pole ju teada, kas keegi teatise esitas või mitte), neist 14 vaktsineerimata. Mida sa siin võrdled või mis ei klapi? Mis asi sulle küll segaseks jääda võiks? Vaesed riigiametid, kui sellistele küsimustele pidevalt viisakalt vastama peavad.

Sul ise pn lugemis oskus puudulik. Loe nüüd kõige alguses ravimiameti lehelt.

Järgnev on kokkuvõte 2022. aasta esimese üheksa päevaga saadetud kõrvaltoimete teatiste kohta, milles kirjeldati vaktsineerimise järgselt tekkinud kaebusi, mis ei pruugi olla vaktsiiniga seotud.

Ja jällegi, kui mitte sellel perioodil siis nad tooksid ka välja nagu 16a tüdruku teatise puhul.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Järgnev on kokkuvõte 2022. aasta esimese üheksa päevaga saadetud kõrvaltoimete teatiste kohta, milles kirjeldati vaktsineerimise järgselt tekkinud kaebusi, mis ei pruugi olla vaktsiiniga seotud.

Loe uuesti. Loe veel. Saadetud. Loe veelkord.
Mida sa vaidled, kui on sõnaselgelt kirjas, et loendatakse saadetud teatisi, mitte kõiki Eestis toimunud surmasid, mida teeb Terviseamet.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Paistab, et Terviseamet & co on siin aktiivselt kaitsesse viskunud, aga see enam hapuks läinud mainet ei päästa. Pole nii manipuleerivat ja arrogantset riigiametit veel näinud, kuid eks eesmärk pühendab abinõu. Propaganda töötab täiel võimsusel, kuidagi tuleb sellest riknevast kaubast ju vabaneda ja manipuleeritud statistika on nende ainus käepärane vahend. Nagu siin eespool soovitati – kannatame ära, see hullus saab varsti läbi.

+2
-6
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 53 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 Terviseamet