Esileht Koroonaviirus COVID-19 Terviseameti uudised hüplikud

Näitan 28 postitust - vahemik 31 kuni 58 (kokku 58 )

Teema: Terviseameti uudised hüplikud

Postitas:
Kägu

Mõni ullikene ikka veel usub, et meil satuvad koroonaga haiglasse terved kui purikad… Ja keegi ei ilgu lahkunute üle – proovi oma ajupoolik sisse lülitada ja protsessida veidi, enne kui mingit iba välja ajama hakkad.

Mis purikad? Ei pea purikas olemas, et elada. Kaasuvate haigustega nagu ülekaal, diabeet, vererõhk võib elada ilma koroonata päris pikalt ilma suremata. Sa ära ürita jätta muljet, et kõik need oleks kohe homme nagunii ära surnud.

Täpselt samuti need kaasuvate ja seni rahus olnud tervisehädadega inimesed, kes pärast vaktsiini infarkte ja trombe saavad. Ka nemad võinuks ilma selle tarbetu sekkumiseta pikalt elada. Hädasi on vaja, et need infarktid ja trombid ikka kohe täna tekiks?
Mis ülakaalulistesse ja nende diabeetidesse ja kõrgvererõhku puutub, siis sel seltskonnal oleks juba ammu aeg probleemide põhjusega tegelema hakata. Ning valitsusel oleks aeg neile seda meenutama hakata selle “kõigile ühe mõõdupuuga” arutu ja lahmiva vaktsiinimüügikampaania asemel.

Ja kui sinu jaoks on naljanumber, et tuuakse välja 104-aastase vaktsineerimata inimese surm kui kaotus, siis sa ju ilgud surma üle.

Kui siin keegi ilgub, siis terviseamet selle üle, et see väga vana inimene oli vaktsineerimata (ilmselt tänu oma sugulaste ettevaatlikkusele). Lisaks me ei tea, miks ta haiglasse sattus ja kust ka kelle käest ta selle viiruse sai. Võimalik, et mõnelt vaktsineeritud töötajalt haiglas või hooldekodus! Lihtsalt vastik on lugeda juba seda lihtsustatud ja kallutatud möla.

+7
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täpselt samuti need kaasuvate ja seni rahus olnud tervisehädadega inimesed, kes pärast vaktsiini infarkte ja trombe saavad. Ka nemad võinuks ilma selle tarbetu sekkumiseta pikalt elada. Hädasi on vaja, et need infarktid ja trombid ikka kohe täna tekiks?

Kas neid on Eestis tuhandeid? Vaata ikka suhtarve ka, vaktsineeritud on üle 700 tuhande, neist sinu mainitud trombe ja tervisehädasid on saanud ehk mõnikümmend inimest ning kinnitatud surmasid on alla 10, aga koroonat põdenutest, keda on kordades vähem kui vaktsineerituid, on surnud 1800.

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täpselt samuti need kaasuvate ja seni rahus olnud tervisehädadega inimesed, kes pärast vaktsiini infarkte ja trombe saavad. Ka nemad võinuks ilma selle tarbetu sekkumiseta pikalt elada. Hädasi on vaja, et need infarktid ja trombid ikka kohe täna tekiks?

Kas neid on Eestis tuhandeid? Vaata ikka suhtarve ka, vaktsineeritud on üle 700 tuhande, neist sinu mainitud trombe ja tervisehädasid on saanud ehk mõnikümmend inimest ning kinnitatud surmasid on alla 10, aga koroonat põdenutest, keda on kordades vähem kui vaktsineerituid, on surnud 1800.

Mõnikümmend inimest? Ma arvan, et juba iga eestlane teab vähemalt üht inimest, kes on pärast vaktsiini mingi tõsisema tervisehädaga haiglasse sattunud. Mina isiklikult tean kahte. See, et neid hädasid ametlikult “vaktsiiniga ei seostata” on teine teema, aga terve mõistuse jaoks nagu liiga palju kokkusattumusi, kas pole?
Pea liiva all hoidmine ja endale korrutamine, et kõik on hästi, on muidugi ka taktika. Massipsühhoosi ja hirmu olukorras on see isegi seletatav teatava meetmena enda paanika peletamiseks. Reaalsust see aga ei muuda.

+4
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täpselt samuti need kaasuvate ja seni rahus olnud tervisehädadega inimesed, kes pärast vaktsiini infarkte ja trombe saavad. Ka nemad võinuks ilma selle tarbetu sekkumiseta pikalt elada. Hädasi on vaja, et need infarktid ja trombid ikka kohe täna tekiks?

Kas neid on Eestis tuhandeid? Vaata ikka suhtarve ka, vaktsineeritud on üle 700 tuhande, neist sinu mainitud trombe ja tervisehädasid on saanud ehk mõnikümmend inimest ning kinnitatud surmasid on alla 10, aga koroonat põdenutest, keda on kordades vähem kui vaktsineerituid, on surnud 1800.

Mõnikümmend inimest? Ma arvan, et juba iga eestlane teab vähemalt üht inimest, kes on pärast vaktsiini mingi tõsisema tervisehädaga haiglasse sattunud. Mina isiklikult tean kahte. See, et neid hädasid ametlikult “vaktsiiniga ei seostata” on teine teema, aga terve mõistuse jaoks nagu liiga palju kokkusattumusi, kas pole?

Pea liiva all hoidmine ja endale korrutamine, et kõik on hästi, on muidugi ka taktika. Massipsühhoosi ja hirmu olukorras on see isegi seletatav teatava meetmena enda paanika peletamiseks. Reaalsust see aga ei muuda.

https://www.err.ee/1608424289/11-kuuga-on-koroonavaktsiinidel-ilmnenud-238-korral-tosiseid-korvaltoimeid

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mõnikümmend inimest? Ma arvan, et juba iga eestlane teab vähemalt üht inimest, kes on pärast vaktsiini mingi tõsisema tervisehädaga haiglasse sattunud.

Hea katse. Kuid vigane. Ei tea mina kedagi, kellel isegi mingeid tõsiseid kõrvalnähte oleks olnud peale vaktsineerimist, ammugi haiglasse sattunuid. Nii palju kui sõprade-töökaaslastega juttu on olnud, ei tea neist ka keegi. Ja isegi mitte perekoolis ei tule teemadele “Millised kõrvalnähud teil olnud on” muid vastuseid kui need, et õlg valus ja õhtul oli halb olla. Kus need tuhanded end siis peidavad? Aaa, kõik on surnud??? Siis on küll vingelt mätsitud ja peaks piisama, kui Riigikontrollile vihje annad, et nad Ravimiametile peale lendaks.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pea liiva all hoidmine ja endale korrutamine, et kõik on hästi, on muidugi ka taktika. Massipsühhoosi ja hirmu olukorras on see isegi seletatav teatava meetmena enda paanika peletamiseks. Reaalsust see aga ei muuda.

Vastupidi – teie taktika on see, et vaatamata sellele, et kõik on tegelikult korras, ennustate ikka maailmalõppu ja mingit megasuremust. Sorri, aga seda ei ole. Sorri, aga sa oled eksinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See 104-aastane oleks 124-ni välja pannud kui koroona ei oleks tapnud. Kui jaburaks annab veel minna see propaganda?

Ma ei teadnudki, et Eestis on/oli niiii vanu inimesi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No näiteks minu vanaema, kes suri 98 aastaselt koroonasse oleks raudselt üle 100 aasta elanud, sest enne koroonat oli tal väga vähe tervisemuresid. Ainult kuulmine oli veidi halvenenud ja aiatöid tegi veidi aeglasema tempoga kui varem aga muidu suuri tervisehädasid ei olnud.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No näiteks minu vanaema, kes suri 98 aastaselt koroonasse oleks raudselt üle 100 aasta elanud, sest enne koroonat oli tal väga vähe tervisemuresid. Ainult kuulmine oli veidi halvenenud ja aiatöid tegi veidi aeglasema tempoga kui varem aga muidu suuri tervisehädasid ei olnud.

Aiatöid hooldekodudes vist ei teha, seega miks sa ei rääkinud talle, et inimestest tuleb kaugele hoiduda? Või viisid lausa ise talle nakkuse?

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mõnikümmend inimest? Ma arvan, et juba iga eestlane teab vähemalt üht inimest, kes on pärast vaktsiini mingi tõsisema tervisehädaga haiglasse sattunud.

Misasja?? Nalja teed või mõtledki nii? Ei tea mina ühtegi ega tea ka mitte kedagi, kes teaks mõnda. Päriselt, sõna otseses mõttes. Isegi vaktsineerimata inimesi tean isiklikult ainult ühte ja seegi raseduse pärast pole vaktsineerinud (kuigi ega seda niisama eriti ei küsi ju, võib-olla mõni on veel kuskil). Kõik see mittevaktsineeritute maailm, kus inimesed surevad ja invaliidistuvad vaktsiinidest, on täielikult mingi paralleelmaailm, millega mul ei ole veel kontakti olnud, kuigi liigun ringi ja suhtlen inimestega, isegi töötan kontoris. Ainult meediast on paar juhtumit läbi käinud ja no kuskilt paranoikute ja ekretiinide foorumis on neid ilmselt miljoneid.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See 104-aastane oleks 124-ni välja pannud kui koroona ei oleks tapnud. Kui jaburaks annab veel minna see propaganda?

Ma ei teadnudki, et Eestis on/oli niiii vanu inimesi.

üle 100 aastaseid oli eestis 01.01.2021 seisuga 154, neist 141 naist ja 13 meest.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

üle 100 aastaseid oli eestis 01.01.2021 seisuga 154, neist 141 naist ja 13 meest.

Palju üle 100-aastaseid oli?

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

üle 100 aastaseid oli eestis 01.01.2021 seisuga 154, neist 141 naist ja 13 meest.

Palju üle 100-aastaseid oli?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mõnikümmend inimest? Ma arvan, et juba iga eestlane teab vähemalt üht inimest, kes on pärast vaktsiini mingi tõsisema tervisehädaga haiglasse sattunud.

Hea katse. Kuid vigane. Ei tea mina kedagi, kellel isegi mingeid tõsiseid kõrvalnähte oleks olnud peale vaktsineerimist, ammugi haiglasse sattunuid. Nii palju kui sõprade-töökaaslastega juttu on olnud, ei tea neist ka keegi. Ja isegi mitte perekoolis ei tule teemadele “Millised kõrvalnähud teil olnud on” muid vastuseid kui need, et õlg valus ja õhtul oli halb olla. Kus need tuhanded end siis peidavad? Aaa, kõik on surnud??? Siis on küll vingelt mätsitud ja peaks piisama, kui Riigikontrollile vihje annad, et nad Ravimiametile peale lendaks.

See, et sina ei tea, tõestab mida? Ma ei tea jälle mitte ühtki hingelist, kes oleks koroonaga haiglasse sattunud, ammugi surnud. Kas sellest järeldame, et selliseid inimesi ka tegelikult ei ole?

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See, et sina ei tea, tõestab mida?

See tõestab seda, et väide millele vastasin (“iga eestlane teab vähemalt üht inimest, kes on pärast vaktsiini mingi tõsisema tervisehädaga haiglasse sattunud”), ei vasta absoluutselt tõele. Mis sa plähmerdad? Süvenemine on valus?

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täpselt samuti need kaasuvate ja seni rahus olnud tervisehädadega inimesed, kes pärast vaktsiini infarkte ja trombe saavad. Ka nemad võinuks ilma selle tarbetu sekkumiseta pikalt elada. Hädasi on vaja, et need infarktid ja trombid ikka kohe täna tekiks?

Kas neid on Eestis tuhandeid? Vaata ikka suhtarve ka, vaktsineeritud on üle 700 tuhande, neist sinu mainitud trombe ja tervisehädasid on saanud ehk mõnikümmend inimest ning kinnitatud surmasid on alla 10, aga koroonat põdenutest, keda on kordades vähem kui vaktsineerituid, on surnud 1800.

Mõnikümmend inimest? Ma arvan, et juba iga eestlane teab vähemalt üht inimest, kes on pärast vaktsiini mingi tõsisema tervisehädaga haiglasse sattunud. Mina isiklikult tean kahte. See, et neid hädasid ametlikult “vaktsiiniga ei seostata” on teine teema, aga terve mõistuse jaoks nagu liiga palju kokkusattumusi, kas pole?

Pea liiva all hoidmine ja endale korrutamine, et kõik on hästi, on muidugi ka taktika. Massipsühhoosi ja hirmu olukorras on see isegi seletatav teatava meetmena enda paanika peletamiseks. Reaalsust see aga ei muuda.

Mina tõesti ei tea ühtegi. Minu töökollektiivis on 150 inimest (pea kõik vaktsineeritud), kuigi mõnel oli pärast vaktsineerimist paar päeva kõrge palavik, möödus see jälgi jätmata. Hobi kaudu olen seotud umbes 50 inimesega, sama. Pere ja tuttavate hulgas pole samuti raskeid kõrvaltoimeid ja ka ka tuttavate tuttavate kohta pole seda kuulnud!

Saage ometi aru, ka ilma igasuguse vaktsineerimiseta haigestub ja sureb kogu aeg inimesi, ka neid, kes olid seni täiesti terved. Kui toimub pidevalt paljude inimeste vaktsineerimine, ei saa ju eeldada, et mitme aasta jooksul mitte keegi ei haigestu ega sure. Kui inimene haigestub või sureb pärast teejoomist (seda juhtub pidevalt miljonitega), siis ei ole põhjuseks teejoomine! Kuigi mõnel väga üksikul juhul on see võimalik.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täpselt samuti need kaasuvate ja seni rahus olnud tervisehädadega inimesed, kes pärast vaktsiini infarkte ja trombe saavad. Ka nemad võinuks ilma selle tarbetu sekkumiseta pikalt elada. Hädasi on vaja, et need infarktid ja trombid ikka kohe täna tekiks?

Kas neid on Eestis tuhandeid? Vaata ikka suhtarve ka, vaktsineeritud on üle 700 tuhande, neist sinu mainitud trombe ja tervisehädasid on saanud ehk mõnikümmend inimest ning kinnitatud surmasid on alla 10, aga koroonat põdenutest, keda on kordades vähem kui vaktsineerituid, on surnud 1800.

Mõnikümmend inimest? Ma arvan, et juba iga eestlane teab vähemalt üht inimest, kes on pärast vaktsiini mingi tõsisema tervisehädaga haiglasse sattunud. Mina isiklikult tean kahte. See, et neid hädasid ametlikult “vaktsiiniga ei seostata” on teine teema, aga terve mõistuse jaoks nagu liiga palju kokkusattumusi, kas pole?

Pea liiva all hoidmine ja endale korrutamine, et kõik on hästi, on muidugi ka taktika. Massipsühhoosi ja hirmu olukorras on see isegi seletatav teatava meetmena enda paanika peletamiseks. Reaalsust see aga ei muuda.

Mina tõesti ei tea ühtegi. Minu töökollektiivis on 150 inimest (pea kõik vaktsineeritud), kuigi mõnel oli pärast vaktsineerimist paar päeva kõrge palavik, möödus see jälgi jätmata. Hobi kaudu olen seotud umbes 50 inimesega, sama. Pere ja tuttavate hulgas pole samuti raskeid kõrvaltoimeid ja ka ka tuttavate tuttavate kohta pole seda kuulnud!

Saage ometi aru, ka ilma igasuguse vaktsineerimiseta haigestub ja sureb kogu aeg inimesi, ka neid, kes olid seni täiesti terved. Kui toimub pidevalt paljude inimeste vaktsineerimine, ei saa ju eeldada, et mitme aasta jooksul mitte keegi ei haigestu ega sure. Kui inimene haigestub või sureb pärast teejoomist (seda juhtub pidevalt miljonitega), siis ei ole põhjuseks teejoomine! Kuigi mõnel väga üksikul juhul on see võimalik.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui inimene haigestub või sureb pärast teejoomist (seda juhtub pidevalt miljonitega), siis ei ole põhjuseks teejoomine! Kuigi mõnel väga üksikul juhul on see võimalik.

Wow, nii uudne ja vaimukas võrdlus sel teemal. Ei olegi midagi sellist varem lugenud 😀
Kas 80+ inimeste surmad pärast teejoomist (ja covid-positiivse testi andmist) lähevad ka siia gruppi?

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas 80+ inimeste surmad pärast teejoomist (ja covid-positiivse testi andmist) lähevad ka siia gruppi?

Kui koroonasse haigestumine viib 80+ inimese surmani, siis miks peaks see olema samas grupis kui teejoomine ning sellele järgnev surm? See 80-aastane ei oleks ju kopsupõletikku või neerupuudulikkust või trombi või südamepuudulikkust saanud, kui poleks nakatunud? Kus su loogika on. Sama oleks siis, kui koroonasurmaks loetaks ka koroonast põhjustamata surmad, näiteks tüüpiline näide autoavariis surnutest või uppunutest. Teie kurvastuseks aga need ei lähe koroonasurmade statistikasse.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui inimene haigestub või sureb pärast teejoomist (seda juhtub pidevalt miljonitega), siis ei ole põhjuseks teejoomine! Kuigi mõnel väga üksikul juhul on see võimalik.

Wow, nii uudne ja vaimukas võrdlus sel teemal. Ei olegi midagi sellist varem lugenud ????

Kas 80+ inimeste surmad pärast teejoomist (ja covid-positiivse testi andmist) lähevad ka siia gruppi?

Surma põjusena läheb kirja ikka see, mis surma põhjustas, mitte see, mida ta enne tegi. See kehtib nii tee joomise, koroonasse haigestumise kui ka vaktsineerimise kohta. Sellest on piisavalt juttu olnud, see paranoia, et koroonasurmana pannakse kirja kõik surnud, kellel oli koroona, ei vasta tõele. Ja niisamuti ei vasta tõele teooria, et vaktsiinisurmad pannakse millegi muuna kirja.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui koroonasse haigestumine viib 80+ inimese surmani, siis miks peaks see olema samas grupis kui teejoomine ning sellele järgnev surm? See 80-aastane ei oleks ju kopsupõletikku või neerupuudulikkust või trombi või südamepuudulikkust saanud, kui poleks nakatunud? Kus su loogika on. Sama oleks siis, kui koroonasurmaks loetaks ka koroonast põhjustamata surmad, näiteks tüüpiline näide autoavariis surnutest või uppunutest. Teie kurvastuseks aga need ei lähe koroonasurmade statistikasse.

Sa siis väidad täie kindlustundega, et 100% neil 80+ inimestel, kes on koroonaGA surnud, ei olnud ühtki muud põhjust suremiseks kui puhtalt koroona?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa siis väidad täie kindlustundega, et 100% neil 80+ inimestel, kes on koroonaGA surnud, ei olnud ühtki muud põhjust suremiseks kui puhtalt koroona?

Ei? Miks ma midagi sellist peaks väitma? Ma väidan, et nende surma põhjustas koroonasse haigestumine, nad võisid enne küll juba väga nõrga tervisega olla, kuid surma kutsus esile siiski koroona. Jah, võib olla võinuks see olla ka gripp, tuulerõuged või kuumalaine, kuid jääb faktiks, et seekord oli viimaseks piisaks karikas koroona. Võtame näiteks Dave Bentoni – põdes koroonat, sai terveks. Poleks ta terveks saanud, vaid oleks neerud üles öelnud, ptüi-ptüi-ptüi, siis sina arvad, et tema surma põhjuseks ei oleks olnud koroona?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa siis väidad täie kindlustundega, et 100% neil 80+ inimestel, kes on koroonaGA surnud, ei olnud ühtki muud põhjust suremiseks kui puhtalt koroona?

Ei? Miks ma midagi sellist peaks väitma? Ma väidan, et nende surma põhjustas koroonasse haigestumine, nad võisid enne küll juba väga nõrga tervisega olla, kuid surma kutsus esile siiski koroona. Jah, võib olla võinuks see olla ka gripp, tuulerõuged või kuumalaine, kuid jääb faktiks, et seekord oli viimaseks piisaks karikas koroona.

Ehk siis täpselt sama nagu vaktsiinikahjustustegi puhul – jääb faktiks, et seekord oli viimaseks piisaks karikas vaktsiin.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ehk siis täpselt sama nagu vaktsiinikahjustustegi puhul – jääb faktiks, et seekord oli viimaseks piisaks karikas vaktsiin.

Kui seos on tõestatud, siis miks mitte, loomulikult? Viga on selles, et see seos on harilikult oletuslik ja veel tihemini mittespetsialisti oletus.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sandistatutel ei ole jõudu ja oskusi spetsialistidega võitlemiseks.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sandistatutel ei ole jõudu ja oskusi spetsialistidega võitlemiseks.

Mingi kodeeritud sõnum reptiilidele? Mitte midagi ei saanud aru.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mitu protsenti Maxima kassapidajatest või BLRT töölistest saab selle teatise saatmisega hakkama? Parimal juhul pöördub perearsti poole, aga need on ju nii hullult tööga ülekoormatud, et ei nemad küll sellist seost tunnistama ja uurima hakka.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mitu protsenti Maxima kassapidajatest või BLRT töölistest saab selle teatise saatmisega hakkama? Parimal juhul pöördub perearsti poole, aga need on ju nii hullult tööga ülekoormatud, et ei nemad küll sellist seost tunnistama ja uurima hakka.

aga me räägimegi sellistest kõrvaltoimetest, millised vajavad meditsiinilist sekkumist.  seega, üldjuhul saadabki just (pere)arst ravimiametile teatise. see, et inimesed iseka saavad teatisi saata, on täiendav võimalus.

ja kui sa arvad, et inimene ise ei saa teatise saatmisega hakkama, miks arvad siis, et ta on võimeline hindama haiguste tekkemehhanisme põhjuslikke seoseid, mis nii või naasuguse terviseprobleemi esile kutsuvad.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 28 postitust - vahemik 31 kuni 58 (kokku 58 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 Terviseameti uudised hüplikud