Esileht Tööelu, raha ja seadused. tervisekindlustus

Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )

Teema: tervisekindlustus

Postitas:
Kägu

Kui inimesel ei ole riiklikku tervisekindlustust, siis mismoodi ja kus saab teha ise endale kindlustuse, mis kataks elementaarsed arstilkäigud? Vabandust segase sõnastuse pärast, ei oska täpsemini.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ergo ja Haigekassa pakuvad tasulist tervisekindlustust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Elementaarsete arstivisiitide jaoks ei pea küll tasulist kindlustust tegema, esmatasandi arstiabi on tagatud ka HK kindlustuseta inimestele.

0
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lisan lingi tln kohta https://www.keskhaigla.ee/kliinikud/ambulatoorne-eriarstiabi/ravikindlustamata-patsientide-vastuvott/ , kui ei ole tallinlane, vt oma kov lehelt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Elementaarsete arstivisiitide jaoks ei pea küll tasulist kindlustust tegema, esmatasandi arstiabi on tagatud ka HK kindlustuseta inimestele.

Ei võta ükski perearst kindlustamata inimesi ilma tasuta vastu! Ainult erakorralist abi saab tasuta,

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Elementaarsete arstivisiitide jaoks ei pea küll tasulist kindlustust tegema, esmatasandi arstiabi on tagatud ka HK kindlustuseta inimestele.

Ei võta ükski perearst kindlustamata inimesi ilma tasuta vastu! Ainult erakorralist abi saab tasuta,

Isegi link on pandud, miks sa vaidled? Ja kus/kes on üldse väitnud, et perearsti vastuvõtule saab tasuta?

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Elementaarsete arstivisiitide jaoks ei pea küll tasulist kindlustust tegema, esmatasandi arstiabi on tagatud ka HK kindlustuseta inimestele.

Ei võta ükski perearst kindlustamata inimesi ilma tasuta vastu! Ainult erakorralist abi saab tasuta,

Kuidas teemaalgatusest on võimalik välja lugeda, et inimene tahaks midagi tasuta?

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

<p style=”text-align: left;”>https://www.haigekassa.ee/inimesele/ravikindlustus/vabatahtlik-kindlustus</p&gt;

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaatan, et uskumatult palju on inimesi, kes ei tea, et ravikindlustamata inimesed saavad lisaks erakorralisele abile tasuta ka esmatasandi arstiabi.

Tallinlastele: Tallinna elanike registrisse kuuluvad ravikindlustamata isikud saavad üldarsti ja kirurgilist ambulatoorset abi Lääne-Tallinna Keskhaiglale kuuluva Nõmme tervisekeskuse (Jaama 11) ruumides.

Üldarsti ja kirurgiline ambulatoorne vastuvõtt on kõikidele Tallinna elanike registrisse kantud inimestele tasuta. Vastuvõtule tuleb kaasa võtta isikut tõendav dokument. Enne üldarsti ja kirurgi vastuvõtule minekut tuleb end registreerida tervisekeskuse registratuuris.

Kuna abiandmine toimub elavas järjekorras (puudub eelregistreerimine), palume patsientidel arvestada mõningase ooteajaga.

Vältimatu arstiabi saamiseks palume patsientidel pöörduda Tallinna haiglate erakorralise meditsiini osakonda.

Statsionaarset järelravi osutatakse Kallavere Haiglas aadressil Haigla 2, Maardu linn.

Tallinna elanike registrisse mittekuuluvatel ravikindlustamata elanikel tuleb vastuvõtu, analüüside, uuringute ja protseduuride eest ise tasuda.

See on siis sealt lingilt, mille ma eile postitasin ja mida miinustajad ilmselt avama ei vaevunud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://www.iizi.ee/eraklient/ravikindlustus

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://www.iizi.ee/eraklient/ravikindlustus

Aitäh!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on siis sealt lingilt, mille ma eile postitasin ja mida miinustajad ilmselt avama ei vaevunud.

Jälle üks kes arvab, et kõik elavad Tallinnas.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on siis sealt lingilt, mille ma eile postitasin ja mida miinustajad ilmselt avama ei vaevunud.

Jälle üks kes arvab, et kõik elavad Tallinnas.

Kas Tallinn on midagi erakordset, unikaalset? Minu meelest oli juurde kirjutatud, et link on Tallinna kohta ja teised vaadaku oma kodukoha saidilt.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei tea, kuidas ma saaks ravikindlustusest loobuda? Tahan seda raha endale taskusse. Iga kuu maksab tööandja minu eest 800 eurot ravikindlustusmaksu, vastu ei saa midagi. Maksa ainult mingite vaktsiinivastaste kodusistumisi ja haiglaravi kinni.

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma arvan, et teemaalgataja võiks kalkuleerida, kas erakindlustus üldse ära tasub. Visiiditasud on nii 40-60 eurot visiit. Ise maksta võib olla odavam. Vähemalt mina jääks küll suurde kahjumisse, kui vaid visiitide tarbeks kindlustuse teeksin. Kui arstiabi vajadus on regulaarne/sage, siis ilmselt ei ole tervisega kõik päris korras. Sellisel juhul tuleb arvestada, et see info tuleb  kindlustusnadjale avaldada. Kindlustussandjal ei pruugi olla huvi konkreetsele isikule tema terviseseisundist tulenevalt kindlustust pakkuda, ning kui pakutakse, võib see päris kallis olla.

Kui 800 eurot ainult ravikindlutsuse eest maksta, siis vau, ma olen küll kade, sellise summa juures peab palk ikka üüratu olema.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma arvan, et teemaalgataja võiks kalkuleerida, kas erakindlustus üldse ära tasub. Visiiditasud on nii 40-60 eurot visiit. Ise maksta võib olla odavam. Vähemalt mina jääks küll suurde kahjumisse, kui vaid visiitide tarbeks kindlustuse teeksin. Kui arstiabi vajadus on regulaarne/sage, siis ilmselt ei ole tervisega kõik päris korras. Sellisel juhul tuleb arvestada, et see info tuleb kindlustusnadjale avaldada. Kindlustussandjal ei pruugi olla huvi konkreetsele isikule tema terviseseisundist tulenevalt kindlustust pakkuda, ning kui pakutakse, võib see päris kallis olla.

Kui 800 eurot ainult ravikindlutsuse eest maksta, siis vau, ma olen küll kade, sellise summa juures peab palk ikka üüratu olema.

2400 bruto on üüratu palk?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui 800 eurot ainult ravikindlutsuse eest maksta, siis vau, ma olen küll kade, sellise summa juures peab palk ikka üüratu olema.

1850 neto.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui 800 eurot ainult ravikindlutsuse eest maksta, siis vau, ma olen küll kade, sellise summa juures peab palk ikka üüratu olema.

1850 neto.

Arvutage ümber. Ravikindlustuseks kulub sotsmaksust ju ainult 13%.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma arvan, et teemaalgataja võiks kalkuleerida, kas erakindlustus üldse ära tasub. Visiiditasud on nii 40-60 eurot visiit. Ise maksta võib olla odavam. Vähemalt mina jääks küll suurde kahjumisse, kui vaid visiitide tarbeks kindlustuse teeksin. Kui arstiabi vajadus on regulaarne/sage, siis ilmselt ei ole tervisega kõik päris korras. Sellisel juhul tuleb arvestada, et see info tuleb kindlustusnadjale avaldada. Kindlustussandjal ei pruugi olla huvi konkreetsele isikule tema terviseseisundist tulenevalt kindlustust pakkuda, ning kui pakutakse, võib see päris kallis olla.

Kui 800 eurot ainult ravikindlutsuse eest maksta, siis vau, ma olen küll kade, sellise summa juures peab palk ikka üüratu olema.

2400 bruto on üüratu palk?

Hiljuti arutati ühes teemas, mida siis teeks, kui järsku 2000 eurot saaks ja paljude jutust jäi mulje, et mõnedele oleks see justkui unistuse täitumine, sest nad pole selliseid summasid seni näinudki.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. tervisekindlustus