Esileht Tööelu, raha ja seadused. Tervisepäevade väljavõtmine

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Tervisepäevade väljavõtmine

Postitas:

Olen kuulnud, et igal aastal on võimalik kasutada 3 tervisepäeva. Kas see on nii igas firmas? Meil vähemalt on. Ma küsiks – kas see on 100% põhipalga ulatuses tasustatud? Või mille järgi seda arvestatakse?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.02 10:54; 20.02 22:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seaduse kohaselt pole mingeid tervisepäevi, kui asutuse sisekorraeeskirjades on, siis saate.
Ja kuidas tasustatakse, kui üldse, otsustab ka teie asutus ise.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Olen kuulnud, et igal aastal on võimalik kasutada 3 tervisepäeva. Kas see on nii igas firmas? Meil vähemalt on. Ma küsiks – kas see on 100% põhipalga ulatuses tasustatud? Või mille järgi seda arvestatakse? [/tsitaat]
Seaduse järgi pole olemas mingeid tervisepäevi. Sa sa ajad äkki 3. esimese haiguspäevaga sassi, nende eest ei maksa ei haigekassa ega tööandja.
Kui teil aga firmasiseselt on selline asi, siis pead tööandjalt uurima, mis ja kuidas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen töötanud firmas, kus selliseid päevi võis võtta aastas 5. Põhimõtteliselt tööandaja ootas, et kui haigestud, siis 1p võibolla ei tee eriti midagi ja siis ülejäänud aja töötad kodust. Siis see 1p läks tervisepäevana ja ülejäänud päevad loeti tööajaks. No ja see, mis tööajast puudu jäi, tegid hiljem järele.

Palgas ei kaotanud, kui tervisepäeva kasutada.

Muidugi võis ka nii, et jäid haiguslehele ja tervenesid nii. Oma valik, kas jaksad paari päeva järel kiirelt kodust töötama hakata või ei.

Aga kuidas teil, ei tea.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänan, tahtsingi teada, kes tervisepäevad on igal pool või mitte. Olen nüüd targem – see meie firmasisene hüve ja uurin sealt edasi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.02 10:54; 20.02 22:20;
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Tervisepäevade väljavõtmine

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.