Esileht Ilu ja tervis Tervisliku elulaadiga naine saab esimese lapse hiljemalt 25 sünnipäevaks!

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 90 )

Teema: Tervisliku elulaadiga naine saab esimese lapse hiljemalt 25 sünnipäevaks!

Postitas:

Mida ma just lugesin?!

25a pole enamusel kodugi. Heal juhul oled lapse isaga selleks ajaks koos olnud paar aastat. Et siis pärast on hea alimente nõuda?

Laps tuleb teha siis, kui oled oma partneris kindel, kui sul on koht, kuhu laps sünnitada, kui sul on võimalus ta üles kasvatada ja harida. Vähestel on see enne 25a saamist olemas. Ära üldista. Mõni 40 aastane jõuab ka rohkem, kui mina ja mul on selle vanuseni veel rohkem, kui 10a minna!

Ütlen samuti,et ei usu igavesse armastusse ja kindel ei saa olla ei 25-selt ega 40-selt. Kui saad lapse, pead olema valmis teda ka üksi kasvatama.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paljudel purjus peaga tehtud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga kitsa maailmavaatega tundud olema. Mina läksin ka 18a juba tööle. Mehega tutvusin samal töökohal ja oleme tänaseks 10a koos – abielus, kuid lapsi pole. Mulle annab pikaajaline suhe rohkem kindlust, et olen valinud endale õige partneri, kes on minu kõrval ka siis, kui arst ütles, et meie teekond lapseni lihtne olema ei saa. Tänaseks on mul kindel teadmine, et ta on mu kõrval ka siis, kui ma hormoonravi tõttu 13kg juurde olen võtnud ja ta ikka ütleb mulle, et armastab mind. Ma olen 29 – 3a proovinud rasestuda, kuid siiani tulutult. Ma ei tea, kaua veel läheb. Kas ma peaks nüüd alla andma, kui 30 ette lööb? Et vanus on liiga suur? Et pole “õigel ajal last teinud”? Mis üldistus see on, et inimesed muutuvad keskeas kiuslikuks? Sina muutusid, et sa oma lapse isaga enam koos ei ole? Valisid vale partneri, et lahku läksite? Kiirustasid nooruse tormakuses liialt?

oota oma laps ära ja kui siis 2 aastat peale seda veel selle mehega koos oled, siis hõiska alles õigest valikust. vadates tuttavate hulgas neid paare, kes enne lapse saamist 5+ aastat koos on olnud, siis suurem osa neist on peale lapse saamist lahku läinud, sest ei osata (eriti mees) uutmoodi suhtes olla, kus keegi kolmas nõuab tähelepanu. paljudel juhtudel on suur lapsesoov tulnud pigem mehelt, kes hirmsasti last on tahtnud, kuid peale selle sündi avastanud, et naisel ei jagu enam temale aega jne, ning on otsitud uus naine. pikk suhe enne lapse saamist ei garanteeri, et enne seda asjalik mees ka asjalikuks isaks osutub, sest enne, kui mehel endal last ei ole, ei tea, kuidas ta käitub. võõraste laste hoidmine jms ei taga, et oma lapsega samamoodi läheb

paljud suhte üsna alguses lapse saanud samas on jälle koos, sest kokku on kasvatud lapsevanemana ja see “segav tegelane” on saadud suurte tunnete ajal, mis on aidanud rasked beebiajad üle elada

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ütlen samuti,et ei usu igavesse armastusse ja kindel ei saa olla ei 25-selt ega 40-selt. Kui saad lapse, pead olema valmis teda ka üksi kasvatama.

Ja selliste sõnadega kasvatatakse meil üles pojad ja tütred, ning siis imestatakse, miks meil mehed oma perede juurest lahkuvad. Neile on see justkui lubatud, sest iga naine on väiksest peale õppinud lihtsat tõe – pead olema valmis teda üksi kasvatama.

+5
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 10.01 09:21; 10.01 19:18; 10.01 19:39; 10.01 20:03; 10.01 22:10; 10.01 22:42; 10.01 22:52; 11.01 00:55; 11.01 19:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga kitsa maailmavaatega tundud olema. Mina läksin ka 18a juba tööle. Mehega tutvusin samal töökohal ja oleme tänaseks 10a koos – abielus, kuid lapsi pole. Mulle annab pikaajaline suhe rohkem kindlust, et olen valinud endale õige partneri, kes on minu kõrval ka siis, kui arst ütles, et meie teekond lapseni lihtne olema ei saa. Tänaseks on mul kindel teadmine, et ta on mu kõrval ka siis, kui ma hormoonravi tõttu 13kg juurde olen võtnud ja ta ikka ütleb mulle, et armastab mind. Ma olen 29 – 3a proovinud rasestuda, kuid siiani tulutult. Ma ei tea, kaua veel läheb. Kas ma peaks nüüd alla andma, kui 30 ette lööb? Et vanus on liiga suur? Et pole “õigel ajal last teinud”? Mis üldistus see on, et inimesed muutuvad keskeas kiuslikuks? Sina muutusid, et sa oma lapse isaga enam koos ei ole? Valisid vale partneri, et lahku läksite? Kiirustasid nooruse tormakuses liialt?

oota oma laps ära ja kui siis 2 aastat peale seda veel selle mehega koos oled, siis hõiska alles õigest valikust. vadates tuttavate hulgas neid paare, kes enne lapse saamist 5+ aastat koos on olnud, siis suurem osa neist on peale lapse saamist lahku läinud, sest ei osata (eriti mees) uutmoodi suhtes olla, kus keegi kolmas nõuab tähelepanu. paljudel juhtudel on suur lapsesoov tulnud pigem mehelt, kes hirmsasti last on tahtnud, kuid peale selle sündi avastanud, et naisel ei jagu enam temale aega jne, ning on otsitud uus naine. pikk suhe enne lapse saamist ei garanteeri, et enne seda asjalik mees ka asjalikuks isaks osutub, sest enne, kui mehel endal last ei ole, ei tea, kuidas ta käitub. võõraste laste hoidmine jms ei taga, et oma lapsega samamoodi läheb

paljud suhte üsna alguses lapse saanud samas on jälle koos, sest kokku on kasvatud lapsevanemana ja see “segav tegelane” on saadud suurte tunnete ajal, mis on aidanud rasked beebiajad üle elada

Ma ei tea milliste inimestega sina suhtled, aga tutvusringkonnas selliseid mehi ei ole. Kõik on oma abikaasadega koos.
Ka minu mees on siiani minuga ja ilma ma temast jään ainult siis, kui ta peaks surema.

+2
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.01 19:43; 10.01 21:27; 10.01 21:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ee, kuidas sa minust reisida varem said? Ma isegi rasedaks jäädes ei elanud selleks ajaks juba 4 kuud Eestis.

No kui me just peame võrdlema, siis minu esimene välisreis oli 1990, kui olin 20-aastane. Aga see pole muidugi oluline.

Erinevalt sinu olematutest teadmistest ettevõtluse kohta, oli selle alustamiseks 80-ndatel vaja ajusid, raha ja tutvuseid.

Ei olnud ajusid vaja. Nagu kirjutasin, pealehakkamist ja nahaalsust. Nojah, tutvusi muidugi ka. Ja rahaga pühiti tollal peput. Plaanikomitee, täitevkomitee või partei tutvusi oli vaja. Või isiklikku kolhoosiesimeest. Aga noh, taksojuht või šveitser sobis muidugi ka. Ühesõnaga – 80-ndatel ettevõtluse alustamine pole minu arust küll midagi, millega uhkustada. Päriselt.
Aga meie vaidlus on mõttetu. Point on ammu selge – sa tegid lapse lihtsalt seepärast, et see oli sotsiaalne norm, sel juhul muidugi oli hea, et sai kiiresti ühele poole. Ja vedas sul ka roppu moodi, et sa mõne aastaga vaeseks hariduseta üksikemaks ei saanud. Sellegipoolest võiksid soovituste andmisega tagasi hoida, nagu öeldud, kõigil ei lähe nii hästi kui sul. Sellega nüüd sinuga kemplemise lõpetan, et mitte teemat tappa.

Sa ei oska lugeda või loetust aru saada? Pool aega. See ei ole pool aastat.

Minu viga, lugesin pool aastat. Mitte, et see midagi suurt muudaks.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 10.01 12:29; 10.01 17:12; 10.01 17:41; 10.01 17:48; 10.01 18:03; 10.01 19:58; 10.01 22:33; 10.01 22:47; 11.01 18:20; 12.01 19:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Okei, me saime juba aru, et sa pole emalik naine. NEEXT!

Jap. Ka seda saime aru, et oled naiivitar vaatamata selele, et oled 30. Kui sa just ei võtnud meest, keda mitte keegi teine ei taha, siis saaksid jah 99% kindel olla, et ta sind ei jäta.

+1
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 10.01 00:38; 10.01 15:31; 10.01 17:23; 10.01 17:45; 10.01 17:50; 10.01 19:15; 10.01 19:20; 10.01 19:58; 10.01 20:00; 10.01 21:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja vedas sul ka roppu moodi, et sa mõne aastaga vaeseks hariduseta üksikemaks ei saanud. Sellegipoolest võiksid soovituste andmisega tagasi hoida, nagu öeldud, kõigil ei lähe nii hästi kui sul. Sellega nüüd sinuga kemplemise lõpetan, et mitte teemat tappa.

Kuidas see oleks võimalik olnud, kui mul lapsesaamise ajaks oli juba kõik olemas, k.a. kinnisvara? Rahast rääkimata 🙂 Selleks ajaks oli peale keskkooli ka tol ajal väga tulus kutseharidus omandatud ning kuldmedaliga lõpetatud:)

Ei, mul ei vedanud. Need olid minu teadlikud valikud.

PS: Minu esimene reis oli 91. Olin Saksamaal siinse riigipöörde ajal.

+2
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 10.01 00:38; 10.01 15:31; 10.01 17:23; 10.01 17:45; 10.01 17:50; 10.01 19:15; 10.01 19:20; 10.01 19:58; 10.01 20:00; 10.01 21:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Okei, me saime juba aru, et sa pole emalik naine. NEEXT!

Jap. Ka seda saime aru, et oled naiivitar vaatamata selele, et oled 30. Kui sa just ei võtnud meest, keda mitte keegi teine ei taha, siis saaksid jah 99% kindel olla, et ta sind ei jäta.

Ei, ma ei ole naiivitar ja mu mees ei ole ka inetu. Kas sa tõesti arvad, et kõik mehed võivad jätta oma pere maha? Et neil ei ole pereväärtusi? Siis mul on sinust pisut kahju, et sa elad sellises maailmas.
Jah, tõesti, ma saan käsi südamel öelda, et kui mu abikaasa on oma sõna mulle andnud, siis ta seda ei murra. Uskumatu milline usaldamine eks? Jah, meil on selliseid kvaliteet mehi veel alles.

+4
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 10.01 09:21; 10.01 19:18; 10.01 19:39; 10.01 20:03; 10.01 22:10; 10.01 22:42; 10.01 22:52; 11.01 00:55; 11.01 19:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Okei, me saime juba aru, et sa pole emalik naine. NEEXT!

Jap. Ka seda saime aru, et oled naiivitar vaatamata selele, et oled 30. Kui sa just ei võtnud meest, keda mitte keegi teine ei taha, siis saaksid jah 99% kindel olla, et ta sind ei jäta.

Ei, ma ei ole naiivitar ja mu mees ei ole ka inetu. Kas sa tõesti arvad, et kõik mehed võivad jätta oma pere maha? Et neil ei ole pereväärtusi? Siis mul on sinust pisut kahju, et sa elad sellises maailmas.

Jah, tõesti, ma saan käsi südamel öelda, et kui mu abikaasa on oma sõna mulle andnud, siis ta seda ei murra. Uskumatu milline usaldamine eks? Jah, meil on selliseid kvaliteet mehi veel alles.

Talle ei ole mõtet seda kvaliteedi juttu rääkida, sest tema ei ole selliseid mehi kunagi kohanud. Ilmselt on ta enda tuttavad sellised, kes iga seeliku järgi jooksevad ja ma ei imestaks, kui ta sellise on ka ise üles kasvatanud. Eks ta ise kodus hirmust närib küüsi, et äkki ta mees läheb nooremaga minema. Aga selleks, et väärtuslik mees leida, tuleb ise ka väärt naine olla.

+3
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.01 19:43; 10.01 21:27; 10.01 21:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Talle ei ole mõtet seda kvaliteedi juttu rääkida, sest tema ei ole selliseid mehi kunagi kohanud. Ilmselt on ta enda tuttavad sellised, kes iga seeliku järgi jooksevad ja ma ei imestaks, kui ta sellise on ka ise üles kasvatanud. Eks ta ise kodus hirmust närib küüsi, et äkki ta mees läheb nooremaga minema. Aga selleks, et väärtuslik mees leida, tuleb ise ka väärt naine olla.

Teine loll kargas välja. Sama naiivne jutt. Täiskasvanud naisel võiks väheke seda reaalsustaju rohkem olla. Minu mees või tuttavad ei puutu asja.

+2
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 10.01 00:38; 10.01 15:31; 10.01 17:23; 10.01 17:45; 10.01 17:50; 10.01 19:15; 10.01 19:20; 10.01 19:58; 10.01 20:00; 10.01 21:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Talle ei ole mõtet seda kvaliteedi juttu rääkida, sest tema ei ole selliseid mehi kunagi kohanud. Ilmselt on ta enda tuttavad sellised, kes iga seeliku järgi jooksevad ja ma ei imestaks, kui ta sellise on ka ise üles kasvatanud. Eks ta ise kodus hirmust närib küüsi, et äkki ta mees läheb nooremaga minema. Aga selleks, et väärtuslik mees leida, tuleb ise ka väärt naine olla.

Teine loll kargas välja. Sama naiivne jutt. Täiskasvanud naisel võiks väheke seda reaalsustaju rohkem olla. Minu mees või tuttavad ei puutu asja.

Jaa, kõik kes oma mehi usaldavad on naiivsed, ainult sina oled tark ja elukogenenud. Sina tead TÄPSELT, et kõikide meeste puhul tuleb karta ära  minemist. Tead millest see tuleneb? Sinu tuttavatest. Kui teie seas on selline asi normaalne käitumine, siis muidugi. Mul on näiteks suur suguvõsa, mitte keegi ei ole lahutatud. Ainult ühel mehel on uus naine, sest eelmine suri. Kaasaarvatud minu vanemad ja mu mehe vanemad, mõlemad perekonnad on koos. Meil on suurepärased eeskujud.

+5
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.01 19:43; 10.01 21:27; 10.01 21:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Talle ei ole mõtet seda kvaliteedi juttu rääkida, sest tema ei ole selliseid mehi kunagi kohanud. Ilmselt on ta enda tuttavad sellised, kes iga seeliku järgi jooksevad ja ma ei imestaks, kui ta sellise on ka ise üles kasvatanud. Eks ta ise kodus hirmust närib küüsi, et äkki ta mees läheb nooremaga minema. Aga selleks, et väärtuslik mees leida, tuleb ise ka väärt naine olla.

Teine loll kargas välja. Sama naiivne jutt. Täiskasvanud naisel võiks väheke seda reaalsustaju rohkem olla. Minu mees või tuttavad ei puutu asja.

Jaa, kõik kes oma mehi usaldavad on naiivsed, ainult sina oled tark ja elukogenenud. Sina tead TÄPSELT, et kõikide meeste puhul tuleb karta ära minemist. Tead millest see tuleneb? Sinu tuttavatest. Kui teie seas on selline asi normaalne käitumine, siis muidugi. Mul on näiteks suur suguvõsa, mitte keegi ei ole lahutatud. Ainult ühel mehel on uus naine, sest eelmine suri. Kaasaarvatud minu vanemad ja mu mehe vanemad, mõlemad perekonnad on koos. Meil on suurepärased eeskujud.

Ei ole mõtet tema peale pahandada, mina mõistan teda. Mina ilmselt oleks ka selline, kui ma isegi oma meest ei saaks usaldada. Eks see on olnud tema enda valik, minu valik oli selline. Kui ta poleks olnud selline mees, siis ma tõenäoliselt teda endale valinud ei oleks.

+2
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 10.01 09:21; 10.01 19:18; 10.01 19:39; 10.01 20:03; 10.01 22:10; 10.01 22:42; 10.01 22:52; 11.01 00:55; 11.01 19:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõige lihtsam on üldse mitte kunagi last saada, elate mehega koos vaid teineteisele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei taha koos lapsega vanadekodus istuda ega lastega koos pensionär olla. 20-aastaselt lapse saaja võib väga tõenäoliselt elada kauem kui tema poeg või saada ise tema hooldajaks.

Uurige oma sugupuid. Naised on läbi põlvede saanud viimaseid lapsi 40ndates eluaastates ja need naised on üldiselt elanud kaua.

Loodus on naisele ette näinud rasestumist kuni menopausini. Tervislike eluviisidega naisel üldiselt pole ka probleemi kuni selleni rasestuda.

Sa möllad siin perekoolis juba pikemat aega, hüsteeriliselt vihates naisi, kes 25+ lapsi saavad. Tegele oma vaimsete probleemidega ja lõpeta trollimine.

25-aataselt alustagu need, kellel plaanis 10 last saada.

Õige jutt. Minu vanaema sündis pere kümnenda lapsena siis kui tema ema oli 46.

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.01 12:31; 10.01 22:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jaa, kõik kes oma mehi usaldavad on naiivsed, ainult sina oled tark ja elukogenenud. Sina tead TÄPSELT, et kõikide meeste puhul tuleb karta ära minemist. Tead millest see tuleneb? Sinu tuttavatest.

Ei, karta ei tule, aga käsi südamel vanduda, et sina tead, et sinu mees küll iial ei peta, pole ka mõtet. Samas oleme me kõik ilmselt oma suhte alguses selles faasis olnud, kus oleme kindlad oma kaaslase igitruuduses.

+5
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 10.01 12:29; 10.01 17:12; 10.01 17:41; 10.01 17:48; 10.01 18:03; 10.01 19:58; 10.01 22:33; 10.01 22:47; 11.01 18:20; 12.01 19:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jaa, kõik kes oma mehi usaldavad on naiivsed, ainult sina oled tark ja elukogenenud. Sina tead TÄPSELT, et kõikide meeste puhul tuleb karta ära minemist. Tead millest see tuleneb? Sinu tuttavatest.

Ei, karta ei tule, aga käsi südamel vanduda, et sina tead, et sinu mees küll iial ei peta, pole ka mõtet. Samas oleme me kõik ilmselt oma suhte alguses selles faasis olnud, kus oleme kindlad oma kaaslase igitruuduses.

Ma tean, et ta seda ei tee. Esiteks tal peaaegu, et pole võimalustki selleks(tal ei ole kuskil internetis ühtegi kontot ja tööl ta ka kedagi leida ei saa) ja ta lihtsalt ei ole seda tüüpi mees. Võibolla kui mul oleks mees, kes elab teistsugust elu, siis ma ehk muretseks, aga ma valisin endale teistsuguse mehe – mehe keda saab usaldada.

Ja ta amet on selline mis teeb ta väga perekeskseks. Ta vajab perekonna tuge, mis tähendab, et ringijooksmine tema jaoks on välistatud.

+1
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 10.01 09:21; 10.01 19:18; 10.01 19:39; 10.01 20:03; 10.01 22:10; 10.01 22:42; 10.01 22:52; 11.01 00:55; 11.01 19:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ma tean, et ta seda ei tee. Esiteks tal peaaegu, et pole võimalustki selleks(tal ei ole kuskil internetis ühtegi kontot ja tööl ta ka kedagi leida ei saa) ja ta lihtsalt ei ole seda tüüpi mees.

Sorri, aga pole olemas mingeid mehetüüpe. Kõik võivad elu käigus muutuda. Keegi ei arvagi, et ta sul kohe petma hakkab, aga et seda tulevikus ei tee, seda sa küll teada ei või. Eks omajagu see sõltub muidugi ka sinust. Väga paljuski. Aga mu eesmärk pole sind hirmutada, lihtsalt ära ole liiga kindel asjades, mida sa teada ei või. Rohkem olevikku! 🙂 Ja ära praegu sellega rohkem pead vaeva, naudi seda, mis sul on.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 10.01 12:29; 10.01 17:12; 10.01 17:41; 10.01 17:48; 10.01 18:03; 10.01 19:58; 10.01 22:33; 10.01 22:47; 11.01 18:20; 12.01 19:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

<p style=”text-align: left;”>

</p>

No ma tean, et ta seda ei tee. Esiteks tal peaaegu, et pole võimalustki selleks(tal ei ole kuskil internetis ühtegi kontot ja tööl ta ka kedagi leida ei saa) ja ta lihtsalt ei ole seda tüüpi mees.

Sorri, aga pole olemas mingeid mehetüüpe. Kõik võivad elu käigus muutuda. Keegi ei arvagi, et ta sul kohe petma hakkab, aga et seda tulevikus ei tee, seda sa küll teada ei või. Eks omajagu see sõltub muidugi ka sinust. Väga paljuski. Aga mu eesmärk pole sind hirmutada, lihtsalt ära ole liiga kindel asjades, mida sa teada ei või. Rohkem olevikku! ????

Ma tean, et sõltub minust. Ja ma annan endast parima, et olla talle ka vääriline naine. Sa ei hirmutagi mind, aga ma tõesti ei karda, et ta meid lihtsalt maha peaks jätma. Osade meeste puhul sa tead, et neid saab usaldada. Ega ta mu esimene suhe ei ole, mul on varem ka kaks suhet olnud ja need kestsid mitu aastat, aga nendega ma peret ei loonud sellepärast, et nad ei olnud minu jaoks piisavalt usaldusväärsed. Loomulikult nad ei petnud mind, aga ma polnud kindel, et tulevikus nad seda ei tee.

+2
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 10.01 09:21; 10.01 19:18; 10.01 19:39; 10.01 20:03; 10.01 22:10; 10.01 22:42; 10.01 22:52; 11.01 00:55; 11.01 19:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

<p style=”text-align: left;”>

Ja ta amet on selline mis teeb ta väga perekeskseks. Ta vajab perekonna tuge, mis tähendab, et ringijooksmine tema jaoks on välistatud.

</p>
Lihtsalt huvi pärast tahaks teada, et mis tööd su mees siis nii väga teeb, et ringijooksmine on välistatud?  Ja, et perekonna tuge on vaja.

Koguduses keegi? Siis pole ime, et sa sellise endale said.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.01 00:31; 11.01 07:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

<p style=”text-align: left;”>

Ja ta amet on selline mis teeb ta väga perekeskseks. Ta vajab perekonna tuge, mis tähendab, et ringijooksmine tema jaoks on välistatud.

</p>

Lihtsalt huvi pärast tahaks teada, et mis tööd su mees siis nii väga teeb, et ringijooksmine on välistatud? Ja, et perekonna tuge on vaja.

Koguduses keegi? Siis pole ime, et sa sellise endale said.

Minu mees töötab eriüksuses. Sinna saavad mehed, kes ei ole ainult väga heas füüsilises vormis, vaid nad peavad olema ka psühhiliselt väga stabiilsed(mis on minu jaoks ka väga oluline). Et sinna saada, peab mees läbima kahe nädalase valiku, kus pannakse nad igas mõttes proovile ja läbivad selle ainult mõned üksikud. Valikule ei võeta igaühte, selle jaoks sul peab olems eeldus, et sa võid selle läbida. Ja valikule saab mees ainult ühe korra elus, kui sa ühe korra juba oled alla andnud, siis rohkem sulle võimalust ei anta(et hoida meeste kvaliteet kõrgel). Siit tuleneb ka minu uskumine tema sõnasse, tegudesse ja sellesse, et ta pole allaandja.

Petmine tekib tavaliselt rutiinist, aga neil tööl rutiini pole ja nemad vajavad kodu, et kuskilgi oleks rutiin(põhjendus miks peretugi on oluline). Ja kuna neil on selline töö, kus nad on koguaeg meestega, siis iga selle üksuse mees tahab kogu oma vaba aja veeta enda perega. Kasvatada lapsi ja olla oma naisele toeks. Kuna ma neid tean, siis ma ka tean, kui väga nad oma peret hoiavad. Nende jaoks on ka häbiväärne, kui mees läheb ära oma pere juurest.

Nagu mu mees mulle ütleb – mina olen tema tagala.

Tema tööst ja tema väärtushinnangutest tuleneb ka minu täielik usaldus.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 10.01 09:21; 10.01 19:18; 10.01 19:39; 10.01 20:03; 10.01 22:10; 10.01 22:42; 10.01 22:52; 11.01 00:55; 11.01 19:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

<p style=”text-align: left;”>

Ja ta amet on selline mis teeb ta väga perekeskseks. Ta vajab perekonna tuge, mis tähendab, et ringijooksmine tema jaoks on välistatud.

</p>

Lihtsalt huvi pärast tahaks teada, et mis tööd su mees siis nii väga teeb, et ringijooksmine on välistatud? Ja, et perekonna tuge on vaja.

Koguduses keegi? Siis pole ime, et sa sellise endale said.

Minu mees töötab eriüksuses. Sinna saavad mehed, kes ei ole ainult väga heas füüsilises vormis, vaid nad peavad olema ka psühhiliselt väga stabiilsed(mis on minu jaoks ka väga oluline). Et sinna saada, peab mees läbima kahe nädalase valiku, kus pannakse nad igas mõttes proovile ja läbivad selle ainult mõned üksikud. Valikule ei võeta igaühte, selle jaoks sul peab olems eeldus, et sa võid selle läbida. Ja valikule saab mees ainult ühe korra elus, kui sa ühe korra juba oled alla andnud, siis rohkem sulle võimalust ei anta(et hoida meeste kvaliteet kõrgel). Siit tuleneb ka minu uskumine tema sõnasse, tegudesse ja sellesse, et ta pole allaandja.

Petmine tekib tavaliselt rutiinist, aga neil tööl rutiini pole ja nemad vajavad kodu, et kuskilgi oleks rutiin(põhjendus miks peretugi on oluline). Ja kuna neil on selline töö, kus nad on koguaeg meestega, siis iga selle üksuse mees tahab kogu oma vabaaja veeta enda perega. Kasvatada lapsi ja olla oma naisele toeks. Kuna ma neid tean, siis ma ka tean, kui väga nad oma peret hoiavad. Nende jaoks on ka häbiväärne, kui mees läheb ära oma pere juurest.

Nagu mu mees mulle ütleb – mina olen tema tagala.

Tema tööst ja tema väärtushinnangutest tuleneb ka minu täielik usaldus.

Tead, kui ma seda kõike lugesin, siis ka mina naersin su üle ja mõtlesin, et on ikka loll ja naiivne naine. Tahtsin sind isegi pisut pilgata. Nüüd ma pean pean tunnistama, et ma eksisin. Ma isegi googeldasin eriüksist, sest ma mõtleisn, et sa ajad jama. Nägin, et isegi Pealtnägija on loo teinud. Isegi mitu ja andis mulle ülevaate.
Kallis kägu, ma soovin sulle õnne, oled endale hea partii teinud(usalduse kohapealt, muud ma ei tea).

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.01 00:31; 11.01 07:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oma kodu võib tähendada päranduseks saadud maja Kapakohilas, oma kodu võib soetada 1 euro eest, ostes Ida-Virumaale terve kortermaja. Siiski ma ei usu, et 20nate algus noorpaar ostab korteri Tallinna kesklinna või maja Kadriorgu.

Lapsi võib saada ainult Tallinna kesklinnas või Kadriorus? Kuidas Mustamäega on?

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida ma just lugesin?!

25a pole enamusel kodugi. Heal juhul oled lapse isaga selleks ajaks koos olnud paar aastat. Et siis pärast on hea alimente nõuda?

Laps tuleb teha siis, kui oled oma partneris kindel, kui sul on koht, kuhu laps sünnitada, kui sul on võimalus ta üles kasvatada ja harida. Vähestel on see enne 25a saamist olemas. Ära üldista. Mõni 40 aastane jõuab ka rohkem, kui mina ja mul on selle vanuseni veel rohkem, kui 10a minna!

Ükski partner ei ole 100% kindel ja vanusest see ka ei olene. Mõnel on ka 20 aastaselt kindel kodu olemas. Mina olin 21 aastaseks saades juba 2 aastat tööl käinud. Kui sina alles emmega elasid ja temalt taskuraha küsisid, siis tõesti. Endale peaks ka aru andma tervise suhtes ja arvestama ka seda, et jõuaks lapsed täisealiseks kasvatada ja ka lapselapsi näha saaks. Aga muidu lastesaamine pole ka kohustuslik, et kui õigel ajal ei tahtnud, siis äkki ei peagi punnima ka vanast peast. Me elasime päris pikalt koos ja neid alimente pole ma näiteks kunagi nõudnud. Kasvatame 50/50 ja oleme sellega palju targemad kui mõni 40-ne kiuslik ja kättemaksuhimuline lapsevanem. Keskeas esiteks juba inimesed muutuvad. Naised muutuvad tigedamaks, väsivad ka rutem ja meestel saabub keskeakriis. Kes ja kuidas siis kenasti koos elab ja titeaega naudib.

Huvitav, kus see king tegelikult pigistab, et sellisel moel 40-aastaste suunas sappi pritsida? Miks peaks 40-aastane just kiuslik olema? Minu tutvusringkonna 40-aastased lapsevanemad on üsna rahulikud, ise elu näinud, emotsionaalselt küpsemad jne. Mis sind tegelikult häirib, et oled enda jäigast elumustrist erinevate inimeste suhtes nii vaenulik? Midagi läks selle varakult kõige alustamisega ikka untsu, kui nii noorelt juba nii õel ollakse ja laste saamisest või kasvatamisest selline ristiretk kõigi teiste vastu tehakse. Enne tuleb ise elada ja kogemusi ja laiemat silmaringi ning arusaama asjadest saada, siis võib hakata õpetama, kuidas peaks elama. Praegu on näha, et oled ikka väga kitsas ja väikses kastis oma mõtetega kinni, ei paindlikkust ega laiemat analüüsivõimet.

Ise pooldan selle inimese arvamust, kellele sa nii õelalt vastasid. Et vähesed 25-aastased on valmis lapsevanemaks saama ja seda nii majanduslikult kui ka vaimselt. Isegi kui naine on, siis ei pruugi tema kaasa (kui ta just 10 a vanem ei ole) seda olla, tulemuseks võib aga olla lõhkine pere, katkised suhted. Ja 25 ei ole ju mingi raudpolt tähis. Selle ajani, kui tervis hakkab üles ütlema, pole lapse üleskasvatamise seisukohast enam mänguruumi jne, on veel tükk maad.

Pigem ütleks, et see parim aega lapsesaamiseks algab kuskil 25 a juures. Kui on haridus ja amet omandatud, end sel alal ka sisse töötatud, st ei ole ohtu, et pärast lapsehoolduspuhkust ei ole enam hea sissetulekuga töökohta või kindlust ja siis hädaldatakse mehe rahakoti peal, kuidas kõik ikka valesti on, et tahaks lahku minna, aga rahaliselt ei saa hakkama. Endale tuleb kõigepealt seljatagune luua, et oleks ka kindlus laste kasvatamise osas. Tuleb ka mehega paarisuhtes jätta seda aega, kui ei ole veel lapsi, kui õpitakse üksteist tundma, ei tasu kiirustada ja aasta-paarise kooselu järel lapsi saada veel. Inimloomus on täis üllatusi ja parem ikkagi teist inimest tundma õppida.  Ise sain lapsed 30ndate eluaastate keskel, kerged rasedused, ise olin valmis lapsevanemaks saama, ei olnud enam seda 20ndate eluaastate arusaama, et kõike veel vaja kiiresti ja kohe teha ja kogeda jne. Praegu on lapsed algklassides, mõnus ja rahulik pereelu.

Muide, need inimesed, kes enne pereplaane on ka enda jaoks elanud, lasteta suhet nautinud jne, ei ole ilmselt see kontingent, keda keskeakriis sedasi tabaks, et titeaega nautida ei saaks, pigem lükkub neil keskeakriis edasi. Või ongi selle kriisi väljundiks positiivses mõttes lapsed, kes toovad ellu muutuse ja väärtushinnangute ümbermõtestamise, on keegi, kellele pühenduda peale enda ja kaaslase.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siin saab ikka pisarateni naerda. Mulle meeldib selle siin teemas hullu sipleja enda loodud soovunelm/kuvand.

Võtan lühidalt kokku

Lapse sai 22 aastaselt. Enne seda oli ta saanud kõrghariduse, üles töötanud eduka firma, ostnud kortereid ja siis jälle neid müünud ja maja ehitanud, leidnud maailma kõige positiivsemate omadustega mehe (vist oli eriüksuslane ja need teadagi kunagi peret ei lõhu :). Ja siis veel vaidlus teise käoga kumb enne välisreisil käis 🙂 Naera ribadeks – muideks teie esimese reisi aastaarve vaadates olin mina ikka juba mõned aastad enne välismaal käinud kui teie, kas see nagu muudab midagi ?:)

Minu mitte nii uhke elu :

omadatud 2 kõrgharidust (samala ajal töötades), teinud karjääri, reisinud jne. Oma mehega tutvusin kui olin 19, lapsi tegema ei kukkunud 🙂 Tegime mõlemad tööd ja karjääri ja ostsime ka maja. Ja siis 9 aasta pärast otustasime, et nüüd on õige aeg laste jaoks. Kahjuks saime küll jah ainult ühe aga seda enam ta meie tähelepanu, armastust jne. sai. Kuna selleks ajaks oli mehel oma edukas firma püsti ja ta ei pidanud igapäevaselt kontoris käima ja mina sain kodust töötada siis olime lapsega palju koos, ei olnud vaja vanaemaid, lapsehoidjaid jne. Ja kuigi mu mees ei ole eriüksuslane oleme ikka koos, peale mitut aastakümmet 🙂

 

+1
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.01 18:16; 11.01 18:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

leidnud maailma kõige positiivsemate omadustega mehe (vist oli eriüksuslane ja need teadagi kunagi peret ei lõhu :).

Ajad segamini erinevad vastajad.

Ja siis veel vaidlus teise käoga kumb enne välisreisil käis ???? Naera ribadeks – muideks teie esimese reisi aastaarve vaadates olin mina ikka juba mõned aastad enne välismaal käinud kui teie, kas see nagu muudab midagi ?:)

Väga tubli. Muidugi muudab – minu arvamus sinust langes. Mis mõte su naeruvääristaval kommentaaril muidu oli ka? Mõte jäi kaasa panemata ju.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 10.01 12:29; 10.01 17:12; 10.01 17:41; 10.01 17:48; 10.01 18:03; 10.01 19:58; 10.01 22:33; 10.01 22:47; 11.01 18:20; 12.01 19:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

<p style=”text-align: left;”>

Ja ta amet on selline mis teeb ta väga perekeskseks. Ta vajab perekonna tuge, mis tähendab, et ringijooksmine tema jaoks on välistatud.

</p>

Lihtsalt huvi pärast tahaks teada, et mis tööd su mees siis nii väga teeb, et ringijooksmine on välistatud? Ja, et perekonna tuge on vaja.

Koguduses keegi? Siis pole ime, et sa sellise endale said.

Minu mees töötab eriüksuses. Sinna saavad mehed, kes ei ole ainult väga heas füüsilises vormis, vaid nad peavad olema ka psühhiliselt väga stabiilsed(mis on minu jaoks ka väga oluline). Et sinna saada, peab mees läbima kahe nädalase valiku, kus pannakse nad igas mõttes proovile ja läbivad selle ainult mõned üksikud. Valikule ei võeta igaühte, selle jaoks sul peab olems eeldus, et sa võid selle läbida. Ja valikule saab mees ainult ühe korra elus, kui sa ühe korra juba oled alla andnud, siis rohkem sulle võimalust ei anta(et hoida meeste kvaliteet kõrgel). Siit tuleneb ka minu uskumine tema sõnasse, tegudesse ja sellesse, et ta pole allaandja.

Petmine tekib tavaliselt rutiinist, aga neil tööl rutiini pole ja nemad vajavad kodu, et kuskilgi oleks rutiin(põhjendus miks peretugi on oluline). Ja kuna neil on selline töö, kus nad on koguaeg meestega, siis iga selle üksuse mees tahab kogu oma vaba aja veeta enda perega. Kasvatada lapsi ja olla oma naisele toeks. Kuna ma neid tean, siis ma ka tean, kui väga nad oma peret hoiavad. Nende jaoks on ka häbiväärne, kui mees läheb ära oma pere juurest.

Nagu mu mees mulle ütleb – mina olen tema tagala.

Tema tööst ja tema väärtushinnangutest tuleneb ka minu täielik usaldus.

Vajuta nüüd natuke pidurit. Minu sõpruskonda kuulub 1 eriüksuslane (olnud juba väga pikalt) ja oma teenistuse jooksul on ta praegu juba jõudnud juba lahutada ja uuesti abielluda ….

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.01 18:16; 11.01 18:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vajuta nüüd natuke pidurit. Minu sõpruskonda kuulub 1 eriüksuslane (olnud juba väga pikalt) ja oma teenistuse jooksul on ta praegu juba jõudnud juba lahutada ja uuesti abielluda ….

Ma rääkisin enamjaolt siiski oma mehest. Ja muidugi võib ka eriüksuses olla selliseud, ma ju ei väitnud, et KÕIK sellised on nagu ma näiteks tõin. Ja mitte kuskil ei rääkinud ka, et ma olen maailma parimate omadustega mehe leidnud, ma ainult selgitasin miks ma teda usaldan. Ja tema töö oli ainult üks osa, ma rõhutasin mitmeid kordi ka maailmavaataid, mis meil ühtivad. Ausalt öeldes ma ei viitsi enam selgitada, et miks ma teda usaldan. Usaldan ja kõik, olenemata sellest mida keegi arvab.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 10.01 09:21; 10.01 19:18; 10.01 19:39; 10.01 20:03; 10.01 22:10; 10.01 22:42; 10.01 22:52; 11.01 00:55; 11.01 19:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei pea kõrri kargama – teemapüstitus ju on täiesti õige, statistiliselt ja bioloogiliselt oleks mõistlik teha lapsed enne 25. eluaastat naiste puhul, õpin ise meditsiini ja üks õppejõud korrutab pidevalt, et naised teil on terve elu karjääri teha ja siis näitab ema vanusest tingitud haiguste statistikat lastel. Jah, sünnitage kasvõi 50-aastaselt ja tehke karjääri kaua tahate, aga kõik sellega riskida ei taha. Väga tore, kellel hästi ja plaanipäraselt läinud, aga kasvõi perekooli vaadates tundub, et neid hiliseid “triibupüüdjaid” on hordides – naiste viljakus langeb OLULISELT peale 25. eluaastat, mis muidugi ei tähenda, et mõni 35-aastane võiks esimesel korral rasestuda. Väga kahju, et enamuse arvamus on, et 20. eluaastate esimeses pooles imetakse näppu ja pole ei kinnisvara, kindlat partnerit jms, väga vale. Näiteks 2 blogijat- alleebra ja miiunaator, kelles esimene on äkki 23? 24? 2 last, nüüd ootab kaksikuid, töökogemust mitmel põneval kohal, käib ülikoolis, tegi oma ettevõtte. Ja Miiu, kes 29, 3-last, oma ettevõtte jms, väga hästi saavad hakkama. Olen 21, varsti erialast tööd teinud aasta, lõpetan ülikooli. Alati tahtnud 1-2 last enne 25. eluaastat ja ei näe ühtegi põhjust, miks ei peaks. Kaaslane on vanem, kõrgharidusega, töötab IT-s, omab kinnisvara. Kuna gümnaasiumist saati tööl käinud, on korteri vms sissemaksuraha täiesti olemas ja saaks pangast laenu, pigem on praegu arutlusel, kas osta veel kinnisvara kahepeale või üldse maja vms. Mehe kulul ei ela absoluutselt, rahakott on vägagi eraldi ja kindlast ei saaks last, kui teda üksi majanduslikult üleval pidada ei suudaks.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

naiste viljakus langeb OLULISELT peale 25. eluaastat, mis muidugi ei tähenda, et mõni 35-aastane võiks esimesel korral rasestuda.

Millegipärast ei leidnud ma googeldades ühtegi allikat, mis seda väidet kinnitaks. Küll leidsin viiteid, et peale 30-ndat algab langus ning eriti kiirelt peale 35, seda aga teame me nagunii kõik. Siin lingil on lausa mingi graafik, ma ei arva, et 86% pealt 78% peale langemine (20-24 vanuseklass vs 25-29) mingi oluline langus oleks. Oluline langus tekib peale 40. eluaastat, vat see on oluline.

Väga kahju, et enamuse arvamus on, et 20. eluaastate esimeses pooles imetakse näppu ja pole ei kinnisvara, kindlat partnerit jms, väga vale.

Sa tood meile paar näidet (kellest ma, paraku, kuulnudki pole, aga see selleks). Annad ju ikka aru, et nende paari näite pealt ei ole võimalik teha järeldust, nagu suurem osa 20-ndate alguses olevaid noori oleks majanduslikult, hariduslikult ning vaimselt valmis peret looma?? Sinu toodud näited on ikka pigem erand, mitte reegel. Mul on omal 20-aastane tütar, õpib, tööle minna pole veel pähegi tulnud, mingit vara ei oma, elab kodus. Tean tema sõpru, klassikaaslasi, kõik on toredad noored, edasipüüdlikud noored – aga mitte keegi ei oleks küll veel peret looma valmis, tahavad alles lõbutseda, maailma näha, vabad olla. Mina ei tea, mis eeldused peavad olema neil noortel, kes tõesti 20-selt on valmis pereeluks, küllap on nad kõigega mingil põhjusel vara peale hakanud, nii suhete, omaette elu kui rahateenimisega – ja selge on, et nad on erandid, mitte reegel.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 10.01 12:29; 10.01 17:12; 10.01 17:41; 10.01 17:48; 10.01 18:03; 10.01 19:58; 10.01 22:33; 10.01 22:47; 11.01 18:20; 12.01 19:47;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 90 )


Esileht Ilu ja tervis Tervisliku elulaadiga naine saab esimese lapse hiljemalt 25 sünnipäevaks!