Esileht Ilu ja tervis Tervisliku elulaadiga naine saab esimese lapse hiljemalt 25 sünnipäevaks!

91 postitus (kokku 91)

Teema: Tervisliku elulaadiga naine saab esimese lapse hiljemalt 25 sünnipäevaks!

Postitas:
Kägu

naiste viljakus langeb OLULISELT peale 25. eluaastat, mis muidugi ei tähenda, et mõni 35-aastane võiks esimesel korral rasestuda.

Millegipärast ei leidnud ma googeldades ühtegi allikat, mis seda väidet kinnitaks. Küll leidsin viiteid, et peale 30-ndat algab langus ning eriti kiirelt peale 35, seda aga teame me nagunii kõik. Siin lingil on lausa mingi graafik, ma ei arva, et 86% pealt 78% peale langemine (20-24 vanuseklass vs 25-29) mingi oluline langus oleks. Oluline langus tekib peale 40. eluaastat, vat see on oluline.

Väga kahju, et enamuse arvamus on, et 20. eluaastate esimeses pooles imetakse näppu ja pole ei kinnisvara, kindlat partnerit jms, väga vale.

Sa tood meile paar näidet (kellest ma, paraku, kuulnudki pole, aga see selleks). Annad ju ikka aru, et nende paari näite pealt ei ole võimalik teha järeldust, nagu suurem osa 20-ndate alguses olevaid noori oleks majanduslikult, hariduslikult ning vaimselt valmis peret looma?? Sinu toodud näited on ikka pigem erand, mitte reegel. Mul on omal 20-aastane tütar, õpib, tööle minna pole veel pähegi tulnud, mingit vara ei oma, elab kodus. Tean tema sõpru, klassikaaslasi, kõik on toredad noored, edasipüüdlikud noored – aga mitte keegi ei oleks küll veel peret looma valmis, tahavad alles lõbutseda, maailma näha, vabad olla. Mina ei tea, mis eeldused peavad olema neil noortel, kes tõesti 20-selt on valmis pereeluks, küllap on nad kõigega mingil põhjusel vara peale hakanud, nii suhete, omaette elu kui rahateenimisega – ja selge on, et nad on erandid, mitte reegel.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt

91 postitus (kokku 91)

Esileht Ilu ja tervis Tervisliku elulaadiga naine saab esimese lapse hiljemalt 25 sünnipäevaks!