Esileht Ajaviite- ja muud jutud testi oma peresuhteid!

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 31 )

Teema: testi oma peresuhteid!

Postitas:
Kägu

Kas sinu peres on mehe-naise, vanemate-laste vahel õiged normaalsed suhted? Saad seda teada väga lihtsalt, vastates vaid ühele kergele küsimusele!
Kuidas toimiks teie pere järgnevas olukorras: olete tuttavatel või sugulastel külas ja jääte ööbima. Teie peres olete sina, abikaasa ja 5-aastane laps. Pererahvas annab teile ööbimiseks toa, kus on 120 cm lai voodi ja põrandal madrats.
A. Ema ja laps magavad koos voodis ning isa põrandal madratsil.
B. Ema ja isa magavad voodis ning laps põrandal.

Palju õnne, kui valisid variandi B! Teie peres on terved suhted.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Palju õnne! Inimesed, kes nii lollilt üldistavad, on natuke rumalad. (Mina küll ei sooviks 120 cm voodis kellegagi koos magada, kitsas ju. Kui üldse, siis lapsega, kes võtab vähe ruumi. Kõige tõenäolisemalt aga läheks hoopis mina põrandale)

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Korduvalt juba äratoimunud. Laps voodis ja vanemad mõlemad põrandal. Tahaks näha vanemat, kes 1-2 aastase põrandale magama paneb.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Meie puhul oleks ka ilmselt voodis mina ja laps ning põrandal mees, seda seetõttu, et mees on meie pere kuldne magaja, kes suudab ka kivipõrandal uinuda. Laps on aga väga halb uinuja ja rahutu magaja – niigi oleks ta magamine raskendatud ainuüksi seetõttu, et oleme võõras kohas ja võõras voodis. Kui laps ei maga, tähendab see ühtlasi seda, et mina olen ärkvel, sest erinevalt mu mehest, kes ei kuule kunagi lapse nuttu, vähkremisest-virisemisest rääkimata, olen mina kohe kõpsti üleval, kui lapse poolt mingi heli tuleb.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Korduvalt juba äratoimunud. Laps voodis ja vanemad mõlemad põrandal. Tahaks näha vanemat, kes 1-2 aastase põrandale magama paneb.

Just 1-2-aastase paneks põrandale, sest pole ohtu, et ta võõras kohas voodist välja kukub. Küsimuses oli 5-aastane.
Igal juhul paneks vanematest paksema voodisse ja teise koos lapsega põrandale. Laste jaoks on põrandal magamine tavapäratu ja üliäge.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ja kanaemmed kukkusidki kohe oma haigeid peresuhteid õigustama! 😛
Aga ütleme siis, et voodi on laiem, 140 või lausa 160 cm. Olgu ka täpsustatud, et madrats on 80 cm lai, kus kahekesi ei maga.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ise lapsega põrandale ja mehe kupataks voodisse. 😄

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aga ütleme siis, et voodi on laiem, 140 või lausa 160 cm. Olgu ka täpsustatud, et madrats on 80 cm lai, kus kahekesi ei maga.

Kui suhe on nii õrnake, et isegi külas olles peab mehest koguaeg näpuga kinni hoidma, siis peab end tõesti selliste imelike testidega õigustama.

Kulla ebakindel Kägu, järeldada saaksid siit midagigi, kui küsiksid sama küsimuse olukorra kohta, kui inimestel KODUS on sellised olud magamiseks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mulle põrandal meeldib, lastele meeldib ka. Seega võitlus käiks madratsi pärast. Mina võidaksin, kindel.
Koduski magan vahel maas madratsil hea meelega.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vaata, terveid peresuhteid iseloomustabki just see, et ei vaadata hirmunult ringi, mida teised arvavad või mõelda sellist arulagedate testide peale, vaid tehakse nii, nagu antud olukorras kõigile parem on. Ühes peres laps sipleb, siis pannakse laps üksi põrandale ja vanemad voodisse. Teises peres mees sipleb, siis pannakse mees põrandale ja teised voodisse. Kolmandas peres lohistatakse madrats üldse koridori ning naine magab seal, sest mees norskab ja segab naist (aga mitte last, kes on kõva unega). Nagu öeldud – sa oled rumal, kui sa usud, et mingi ühe küsimusega suudad panna diagnoosi kellegi suhtele.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kuidas toimiks teie pere järgnevas olukorras: olete tuttavatel või sugulastel külas ja jääte ööbima. Teie peres olete sina, abikaasa ja 5-aastane laps.

C. Ema ja laps mingu magama, ja tehku seda, kuidas tahavad, isa istub koos pereisaga hommikuni kas saunas või allkorrusel elutoas.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Laps magab madratsil, sest sealt ei saa kuhugi kukkuda (5a ja vähkreb koledalt, võõras koht ja voodi), mina temaga ja mees voodis. Diagnoosi pere kohta?
120cm voodis ei maga me küll kellegiga kahekesi, eriti mitte läbi une rableva väikelapsega. Noorena võis ju sellest piisata, aga 120cm voodis ei magaks kumbki täiskasvanu normaalselt välja.
Ja kui on 120cm voodi ja 80cm madrats, siis tuleb maja pealt veel üks magamiskoht otsida, nt isale (kes vast nagunii kauem üleval on kui 5a ja ema, kes last magama paneb, eks oleneb ka veidi, kellele külla on tuldud, kui nt mina oma õe poole, siis läheb lapsega magama mees ja mina saan pläkutada. Kõik oleneb!

Ja mis järeldusi saab teha ühe külas magamise kohta, jabur ju! Ma saaks aru, kui küsitakse, kas ema magab kodus koos lastega ja mitte koos mehega jne. Vilets diagnostiline vahend sul, täiesti mittereliaabel näide.
Sa ise mõtlesid selle kenjaalse testi välja või Cosmost lugesid (kas cosmo üldse ilmub veel eesti keeles…)?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Meie kodus magame lastest eraldi aga külas pigem lastega koos, sest külas on laste jaoks olukord võõras ja veidi hirmutav. Just jaanipäeval magasime nii, et toas, kus oli kaks laia voodit ja üks üksik voodi magasin mina ühe lapse kõrval, mees teise lapse kõrval, kolmas laps eraldi. Sest kogemused olid näidanud, et lapsi ühte voodisse pannes nihelevad ja saputavad nad end pidevalt üksteisele otsa, taovad teineteist läbi une jalgadega ja lõpptulemusena ei saa keegi magada. Aga noh, kui inimene on nii lihtsameelne, et oma suhte tervist mingi suvalise pliiatsist välja imetud küsitluse järgi määrab, siis ta ehk vääribki väikest raputust. Normaalne mees saab erandkorras ilma naiseta magamisega hakkama ja ei taha pidevat tähelepanu nagu väikelaps.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina. Kui me pole kodus, siis nii väike laps on sageli põrandal maganud, pole ohtu, et end voodist välja veeretab. Soojendused-pehmendused on kaasas ja nii on kõige turvalisem.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Milline viieaastane loobuks vabatahtlikult võimalusest põrandal magada?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Üsna tavaline olukord meil kuskil külas ööbides. Meie magame sellisel juhul abikaasaga põrandal, laps voodis. Sellist vastusevarianti valikus aga polnud – kuidas meie perega siis lood on? 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Meie magaksime kõik koos voodis, sageli 120 cm voodis kolmekesi maganud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu mees vist tahaks ise põrandal olla, sest 120 cm lai voodi on meile kahele kitsas. Mina saaksin magada ka 80cm laiusel voodil koos väikese lapsega, aga kitsas muidugi on.
Kuidas me teemaalgataja variandi korral teeksime, sõltuks vist meie puhul väga mitmest asjast ja vaevalt et see meie peresuhete normaalsust näitaks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas sinu peres on mehe-naise, vanemate-laste vahel õiged normaalsed suhted? Saad seda teada väga lihtsalt, vastates vaid ühele kergele küsimusele!

Kuidas toimiks teie pere järgnevas olukorras: olete tuttavatel või sugulastel külas ja jääte ööbima. Teie peres olete sina, abikaasa ja 5-aastane laps. Pererahvas annab teile ööbimiseks toa, kus on 120 cm lai voodi ja põrandal madrats.

A. Ema ja laps magavad koos voodis ning isa põrandal madratsil.

B. Ema ja isa magavad voodis ning laps põrandal.

Täiesti nõus!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma ei saa aru sellest jutust, et ära ei mahu. Meil on praegu 160cm lai voodi ja ruumi jääb väga palju üle, vahel tuleb laps öösel kaissugi ning ka siis pole ruumipuudust. Enne last oli meil 120cm voodi ja mahtusime ka väga hästi ära. Risti magate seal voodis w?

Vastates teemale, tõenäoliselt laps magaks ikka maas ja me mehega voodis. Teistmoodi ei oskaks mõeldagi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aga me paneks voodis oleva madratsi ka maha ja magaksime kõik kolmekesi põrandal 😎

Please wait...
Postitas:
Kägu

See oli saledate test, 120 voodi puhul on loogika selline, et kõige turskem pereliige läheb üksi kitsamasse kohta ja ülejäänud kaks (kelle hulka kindlasti kuulub laps) kahekesi sinna, kus rohkem ruumi on.

Normaalmõõdus kaheinimesevoodi puhul läheb laps põrandale.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma ei saa aru sellest jutust, et ära ei mahu. Meil on praegu 160cm lai voodi ja ruumi jääb väga palju üle, vahel tuleb laps öösel kaissugi ning ka siis pole ruumipuudust. Enne last oli meil 120cm voodi ja mahtusime ka väga hästi ära. Risti magate seal voodis w?

Kui voodi on 120 cm lai, siis on kummalgi magajal 60 cm, eks? Täismehe õlgade laius on 50 cm umbes, naisel veidi vähem, seega saab selliselt magada vaid käed vastu külgi surutult või külili. Mina magan kõhuli, käed padja all, küünarnukid laiali, seega vajan mina ruumi juba rohkem kui poole voodi ulatuses.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Me magaks kõik koos voodis. Kui juhtub olema suurem püherdamise päev lapsel, siis ilmselt mina lõpetaks madratsil. Meest see ei sega.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina muuseas isegi kurameerimise ajal ei maganud mehe kaisus. Magama minnes küll olin seal mõnda aega aga kui tahtsin magama jääda, pidin eemale nihkuma. Minu keha on selline, et ma pean pidevalt nihelema, asendit vahetama ja sügama, sest mul on vastasel juhul valus, lihased, selg jm. valutavad ja nahk on mul kole kuiv vaatamata kreemitamisele. Kui ma ei saa niheleda, siis ma lihtsalt piinlen. Pidev nihelemine aga segab ükskõik kui armunud inimesel uinumast. Seega alati eelistan kohta, kus mul on ruumi, olgu siis kasvõi põrandal. Selle teooria kohaselt oleks meie suhe ammu läbi pidanud olema aga reaalsuses oleme päris kaua juba koos üksmeeles vastu pidanud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Meil läheks laps põrandale sest tema meelest oleks see üliäge. Mees kuldmagajana magaks voodis ja mina oleks hommikuni üleval, sest suurt kasvu ja jõulise mehe kõrval ma nii kitsas voodis ei suudaks uinuda. Mina vajan reaalseks magamiseks häid tingimusi. Reaalelus sellist olukorda ei esinekski, sest me Eestis lähme alati igalt poolt ja sõltumata kellaajast ööseks koju või mujal on meil hotell broneeritud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Põrgut, selgub, et meil on ebaterved suhted ja juba 20-aastat. Ämma juures on variant C –
mees ja laps voodis ning mina põrandal. Peres vähkren mina ja enne magama jäämist keeran ühte ja teist pidi ning mitmeid kordi, vahepeal magan pea jalgeotsikus jne.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kiidan seda kägu, kes ütles, et nad paneks voodist madratsi põrandale ja magaksid kolmekeski koos. Ideaalne lahendus!

Keegi siin pakkus, et voodi on hoopis 160cm lai. Siis mahuksime kogu perega kenasti ära. 😉 Jääks põranda madrats üldsegi üle. Tavaolukorras magab laps meil siiski omas voodis, aga nagu vanasõnagi ütleb, siis häid lambaid mahub palju. Oleme mehega mõlemad head magadajad ja vajadusel saame igasugustes tingimustes hakkama.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma hakkasin tegelikult mõtlema, et bioloogiliselt tundub see nii vale, et naine eelistab meest lapsele. Enamasti kaitseb magamise ajal loomariigis naine lapsi. See vist on tänapäeva viletsate meeste häda, nad tahavad 24 h tähelepoanu ja plutitamist, muidu jätavad pere maha. Tõenäoliselt sellises peres rohkem kui üks laps pole, sest muidu ei jaguks naisel mehele piisavalt tähelepanu. Mis aga omakorda tähendab, et sellised geenid surevad välja.

Nali naljaks, eks loomulikult vajavad tähelepanu nii lapsed kui mees, kui ka naine ja normaalses suhtes tunnetatakse see õige vahekord ära ilma suuremate draamadeta ja eneseabiraamatuid lugemata. Normaalses suhtes saab ka mees aru laste vajadustest ning ei tekita erandite pärast draamat ja normaalses suhtes ei unusta ka naine lastega tegelemise kõrvalt meest, sest mees on lihtsalt nii meeldiv inimene, et ei teki tunnet, et ei soovi täna teda ligi lasta.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina voodis, teised põrandal. Ilmselgelt ebaterved suhted.

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 31 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud testi oma peresuhteid!