Esileht Rasestumine ja lapse ootamine TFK Joggster Twist v6i Mountain Buggy Urban Jungle?

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: TFK Joggster Twist v6i Mountain Buggy Urban Jungle?

Postitas:

Kas on kellelgi selliste vamritega kogemusi? Hetkel kasil vanri valimine ja ei tea, kumma kasuks otsust langetada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.01 10:13; 19.01 22:44;
To report this post you need to login first.

pane pildid ka kõrvale, saad kiiremini kommentaarid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kaalusin ka nende kahe vahel ning lõpuks läks kaalukauss twisti kasuks. Põhiline eelistus twistil oli käsipidur ja multi-x vankrikorv, mida saab lihtsasti muuta isteosaks ning on palju parem väikesele lapsele kui käru enda isteosa. Olen juba üle aasta twisti kasutanud ja väga rahul. Twisti käruosa on ka pikem ja laiem kui Urbanil. Samas aga Urban Jungle on palju ilusam 🙂

Olen käinud käruga paksus lumes ning rullitanud ning jooksmas käinud ja kuumaastikul käinud ja igati rahul. Samuti ostsin käru juurde rulalaua (mammaboard) ja see on ka väärt ost. Teinekord laps ärkas jalutades üles ning pistis kisama, siis oli hea rulalauad alla tõsta ja kiirelt koju rulatada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suur aitahh asjaliku vastuse eest, valik langebki vist TFK kasuks, vaatasin kyll ise pigem seda Quick Fix vankrikorvi, disaini poolest meeldib see rohkem, ma ei saanudki aru, et sellest Multi-x vankrikorvist saab jalutuskaru teha. TFK on hinna poolest ka veidike soodsam. Urban Jungle on stiilsem kyll jah, aga poes katsudes tundus ysna raske.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.01 10:13; 19.01 22:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Suur aitahh asjaliku vastuse eest, valik langebki vist TFK kasuks, vaatasin kyll ise pigem seda Quick Fix vankrikorvi, disaini poolest meeldib see rohkem, ma ei saanudki aru, et sellest Multi-x vankrikorvist saab jalutuskaru teha. TFK on hinna poolest ka veidike soodsam. Urban Jungle on stiilsem kyll jah, aga poes katsudes tundus ysna raske.[/tsitaat]

Kas kuskil veel peale http://www.babyland.ee müüakse TFK asju? 🙂 Ma ise olen ainult selle lehe leidnud ja seal on küll valikus ainult üks korv.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tellisin netipoest. Ostsisin mitmed erinevad poed ja valisin soodsaima variandi. http://www.kiddies24.de on näiteks suur valik tfk asju.

Näiteks http://www.kiddies24.de/shop/en/Strollers-Carriers/Accesoires-Stroller/Carry-Cots/Multi-X-Carry-Cot-for-TFK-Joggster-CARBO-BLACK::2284.html

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine TFK Joggster Twist v6i Mountain Buggy Urban Jungle?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.