Esileht Koolilaps THE NORTH FACE hullus

Näitan 26 postitust - vahemik 31 kuni 56 (kokku 56 )

Teema: THE NORTH FACE hullus

Postitas:
Kägu

See on keskklassi jope siis https://www.zalando.ee/the-north-face-himalayan-sulejope-black-th322t019-q11.html

Leidsid nüüd küll kõige kallima mudeli, mida näiteks tuua.

Tavaliselt kantakse seda kõige tavalisemat puffer jope mudelit: https://www.asos.com/the-north-face/the-north-face-synthetic-puffer-jacket-in-grey-and-black-exclusive-at-asos/prd/203193028?colourWayId=203193033&SearchQuery=north+face

Võtad hinnast mingi sooduskoodiga 20% maha või ostad black friday -50% ajal ja saadki umbes 100 euroga kätte.

Sellise odava nädalaga pole kedagi näinud

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas need on need joped, mida vanasti Hinnapommis müüdi? Mingid northid seal olid.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mul on vist mingi imelik teismeline (16a poiss) … tema sellist jupatsit küll selga ei taha panna, kintsud pidavat hakkama külmetama. liidame sinna juurde veel seljakoti, mis seljaosa ka üles tõmbab ja on osa selga ka veel lisaks paljas. jumal tänatud, et lapsel mõistus peas 🙂

+5
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ikka sellepärast, et inimestel napib fantaasiat ja julgust

Kas elus tõesti midagi muud teha ei ole, et riietumisel peab julgust ja fantaasiat olema? Täiesti savi ei ole, mida kannad, kui suurus sobib ja ilmastikule vastab?

Minul näiteks ei ole. Riietus on edimene väline tunnus, mida märgatakse ja mina pööran sellele nii enda kui laste puhul suurt tähelepanu. Õmblen ja koon palju, meie pere on vägagi omamäolise stiiliga. Teismeliste (11 ja 14) klassikaaslased ja vanemadki on minult teenust palunud. Praegugi käsil ühe villase tuunika kudumine 15-aastasele. Mitte kõik noored ei soovi massimoodi.

+1
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu
  • Ikka sellepärast, et inimestel napib fantaasiat ja julgust

    Kas elus tõesti midagi muud teha ei ole, et riietumisel peab julgust ja fantaasiat olema? Täiesti savi ei ole, mida kannad, kui suurus sobib ja ilmastikule vastab?

    Minul näiteks ei ole. Riietus on edimene väline tunnus, mida märgatakse ja mina pööran sellele nii enda kui laste puhul suurt tähelepanu. Õmblen ja koon palju, meie pere on vägagi omamäolise stiiliga. Teismeliste (11 ja 14) klassikaaslased ja vanemadki on minult teenust palunud. Praegugi käsil ühe villase tuunika kudumine 15-aastasele. Mitte kõik noored ei soovi massimoodi.

    Käivad praeguse ilmaga kootud tuunikaga? Ilma jopeta?

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul näiteks ei ole. Riietus on edimene väline tunnus, mida märgatakse ja mina pööran sellele nii enda kui laste puhul suurt tähelepanu. Õmblen ja koon palju, meie pere on vägagi omamäolise stiiliga. Teismeliste (11 ja 14) klassikaaslased ja vanemadki on minult teenust palunud. Praegugi käsil ühe villase tuunika kudumine 15-aastasele. Mitte kõik noored ei soovi massimoodi.

Jaa, aga nende tuunikatega on nii, et neid peab mitu olema ja kui tihti neid pesta võib? Üks ju on liiga vähe, kui nädalapäevi on seitse.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas need on need joped, mida vanasti Hinnapommis müüdi? Mingid northid seal olid.

Old küll, aga vist polnud samad.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei tea kuidas teie oma ostud teete, aga kui mul ütlevad teismelised, et neil on vaja talvejopesid, siis mina viin nad kaubanduskeskusesse, nad käivad ringi, saadavad mõned fotod ja ma vaatan poes üle, et oleks vettpidav, hingav ja soojapidav, lisaks kvaliteetne materjal. Kõik muu pole eriti oluline ja mina olen aru saanud, et teismelisetele samuti mitte.

See kaubamärgi näitamise teema on kusagil mujal  oluline, aga minu laste koolides ei viitsi keegi mõelda, mis on ta klassikaaslasel seljas.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas need on need joped, mida vanasti Hinnapommis müüdi? Mingid northid seal olid.

Old küll, aga vist polnud samad.

North bend. See on odavam firma hinna poolest. See siinne teemaks olev firma on kallim

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa siis ostsid oma lapsele odavat kaup kunagi, miks siis?

Kas su lap oli kiusatud ka sellepärast, et kandis odavaid riideid?

Tänan muretsemast, minu lapsed on täiesti normaalselt riides.
Aga mis seda North Face’i puudutab, siis ajasin kaks brändi sassi – see on hoopis North Bend, mille koha mu algne kommentaar käis.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei tea kuidas teie oma ostud teete, aga kui mul ütlevad teismelised, et neil on vaja talvejopesid, siis mina viin nad kaubanduskeskusesse, nad käivad ringi, saadavad mõned fotod ja ma vaatan poes üle, et oleks vettpidav, hingav ja soojapidav, lisaks kvaliteetne materjal. Kõik muu pole eriti oluline ja mina olen aru saanud, et teismelisetele samuti mitte.

Aga kuidas sa siis tead nii kindlalt öelda, et nad ei vali brändi järgi, kui nad saavad ise vabalt valida? Laps käib poes ringi ja võibolla vaatabki brändide järgi asju. Miks ta seda teatama peaks, kui ta näiteks (no suva näide) ei astugi kunagi adidase riiuli juurde, vaid läheb ainult nike kauba seast valima.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

North bend. See on odavam firma hinna poolest. See siinne teemaks olev firma on kallim

Praegu müüakse North bendi Sportlandis nagu guugeldades nähtub.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väike parandus The North Face 1996 Retro õige on nimetus

umbe igavad vorstid

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tuleb harjutada maast-madalast olema manipuleerimise objektid

Järelikult on lastel julgust seda jopet välja kanda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul näiteks ei ole. Riietus on edimene väline tunnus, mida märgatakse ja mina pööran sellele nii enda kui laste puhul suurt tähelepanu

Okei, kui sinu ja laste eesmärk on miskipärast silma torgata. Minu jaoks on see äärmiselt ebameeldiv.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Rahu, ainult rahu. Ju on inimestel raha seda märki koolilastele osta.

Ma pole viimased aasta-paar spordiriiete kauplusesse eriti sattunud, aga varasemalt on mulle jäänud mulje, et seal müüdavatega (Nike, HH, Adidas jne) on North Face olnud pigem odavam kaubamärk, või ei?

Oli mulgi sama mälupilt, et odavam suvaline bränd. Pole elus ükski asi silma jäänud nende toodangust.

Kuniks nyyd minugi teismeline soovib nui neljaks North Face mingit jopet (kusjuures tal on endal imeilus Colmari sulekas olemas) ja pidin pikali kukkuma – 339.- eurot suvaline jope…

Massipsühhoos vist.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Rahu, ainult rahu. Ju on inimestel raha seda märki koolilastele osta.

Ma pole viimased aasta-paar spordiriiete kauplusesse eriti sattunud, aga varasemalt on mulle jäänud mulje, et seal müüdavatega (Nike, HH, Adidas jne) on North Face olnud pigem odavam kaubamärk, või ei?

Oli mulgi sama mälupilt, et odavam suvaline bränd. Pole elus ükski asi silma jäänud nende toodangust.

Kuniks nyyd minugi teismeline soovib nui neljaks North Face mingit jopet (kusjuures tal on endal imeilus Colmari sulekas olemas) ja pidin pikali kukkuma – 339.- eurot suvaline jope…

Massipsühhoos vist.

Mis mudel sellise hinnaga? Meil maksis 389.95EUR.

 

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma selle teema peale näitasin oma teismelisele ka. Ütles, et tea, kas koolis keegi kannab sellist, või mitte. Nii et kui ma muidu kirun, et ta ümbritsevat ei märka, siis tundub, et mõnikord võib selle üle isegi siis rõõmu tunda. Ise käib umbes 110 eurot maksnud Skogstadiga. Poodi minna viitsib üliharva.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõik on nagu kolooniast lahti lastud ühesuguste jopedega. Öelge veel, et masse pole võimalik mõjutada

Ma ei kujuta ette, missugust originaalsust peaks üks talvejope omama. Kui et käiks talvel bikiinides?

Tavaline keskklassi jope, ei kõige kallim, ei kõige odavam. Lapsevanemal pigem hea meel, et mingigi jope selga pannakse.

See on keskklassi jope siis

https://www.zalando.ee/the-north-face-himalayan-sulejope-black-th322t019-q11.html

Mis see on siis? Karusnaha-teemas ostetakse tittedele 800 euroseid Moncleri kombesid ja endale 10 000 eurot maksvaid karusnahaga mantleid. See jope on pigem odav.

Vean kihla, et käid kaltsupoe 20 eurose jopega ise ringi.

Muideks karusnahk on ammu moest väljas

a i n u l t  ajusurnud klounid riietuvad moe järgi 😉

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selgub, et mina ka ei teadnud, et North face ja North bend on erinevad asjad. Mitte, et ma selle teadmisega midagi peale oskaksin hakata. Omanäoline rõivastus on muidugi äge asi, kui sellele keskendumine ei võta kogu vaimujõudu ära. Mõni kvaliteetne inimene jõuab kõike, nii välimuse detailidega tegeleda kui ka tugevat ajutööd teha. Mina näiteks pean tõdema, et tunnen sügavat tülpimust, kui pean enda ja kolme lapse rõivastele väga palju aega kulutama.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõik on nagu kolooniast lahti lastud ühesuguste jopedega. Öelge veel, et masse pole võimalik mõjutada

Ma poleks teadnudki sellest hullusest, sest mu lapsed ise ei osale selles aga üks sõbranna rääkis, et tema lapsed tahavad kõiki riideid THE NORTH FACE oma. Siis ta rääkis midagi roadman teemast, et neil tegelastel pidavat ka TNF nii teemas olema ????????‍♀️ muud ma sellest hullusest ei tea.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõik on nagu kolooniast lahti lastud ühesuguste jopedega. Öelge veel, et masse pole võimalik mõjutada

Ma poleks teadnudki sellest hullusest, sest mu lapsed ise ei osale selles aga üks sõbranna rääkis, et tema lapsed tahavad kõiki riideid THE NORTH FACE oma. Siis ta rääkis midagi roadman teemast, et neil tegelastel pidavat ka TNF nii teemas olema ????????‍♀️ muud ma sellest hullusest ei tea.

Ma ei tea ka sellest hullusest midagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on keskklassi jope siis https://www.zalando.ee/the-north-face-himalayan-sulejope-black-th322t019-q11.html

On jah, mis see sinu arust on siis?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väike parandus The North Face 1996 Retro õige on nimetus

See pole firma nimetus, vaid The North Face’i üks kollektsioon lihtsalt.

Teismelisel on küll neid riideid, aga mitte spetsiaalselt ostetud, lihtsalt üks mark teiste kõrval. Jope on HH, mudel lihtsalt meeldis rohkem. Laps mingi märgipede ei ole, vaatab ikka riiete välimuse järgi, kas meeldivad.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas tõesti täiskasvanud inimesed vahivad pidevalt, mis teistel seljas on ja kõvatavad muudkui?

Õudne eeskuju

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Rahu, ainult rahu. Ju on inimestel raha seda märki koolilastele osta.

Ma pole viimased aasta-paar spordiriiete kauplusesse eriti sattunud, aga varasemalt on mulle jäänud mulje, et seal müüdavatega (Nike, HH, Adidas jne) on North Face olnud pigem odavam kaubamärk, või ei?

Oli mulgi sama mälupilt, et odavam suvaline bränd. Pole elus ükski asi silma jäänud nende toodangust.

Kuniks nyyd minugi teismeline soovib nui neljaks North Face mingit jopet (kusjuures tal on endal imeilus Colmari sulekas olemas) ja pidin pikali kukkuma – 339.- eurot suvaline jope…

Massipsühhoos vist.

No vot, Colmari jmt brändidest teatakse meil ikka väga vähe, kuigi need võivad olla mujal Euroopas palju kõvemad nimed kui TNF.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 26 postitust - vahemik 31 kuni 56 (kokku 56 )


Esileht Koolilaps THE NORTH FACE hullus