Esileht Pereelu ja suhted tige ja väsinud

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: tige ja väsinud

Postitas:

Puhas halamise teema.

Ma olen väsimatusest tige, negatiivne, stressis ja närviline. Laps on 1,5 aastane, väga kehva magaja. Olen tema sünnist saati magamata ja ma tunnen, et see hakkab mulle vaikselt tervisele. ma ei jaksa, ei suuda ega tahagi enam kuskil käia ega midagi teha. Olen näost täiesti ära ja mingit elurõõmu ega sära must enam ei õhku. pilte ei taha endast üldse näha.

Magada olen saanud mõned üksikud ööd viimase pooleteise aasta jooksul – kas reisil või kui laps ära antud. Päeval lapsega koos magamisest ei tule mul midagi välja, esiteks ma ei jää magama, teiseks on koolilapsega samuti tegemist. Jalutan värskes õhus, käin trennis, püüan vaadata ja kuulata ainult positiivset, kuid kogu see stress hakkab must võitu saama. Olen muutunud närvihaigeks alkohoolikuks, mul on selline tunne. Ja ma ei suuda ega tahagi siit ringist enam välja astuda. Ma näen kuidas mu lapsed kannatavad minu närvilisuse all, pisike on ülirahutu, seda aga juba sünnist saati, teine laps enam vähem ok, kodus on selline kaos, koduabilist ei võeta, kui ma kodune olen. Muidu mehelt tugi olemas ja igasugune muu tugivõrgustik toimib samuti.

Kuidas ikkagi vastu pidada ,et mitte päris hulluks minna?!
Ehk kellelgi samad tunded ja tüdimus – mida ette võtta?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.01 12:00; 17.01 23:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

minul on ka tüdimus ..
küll see üle läheb 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minul on ka tüdimus ..
küll see üle läheb 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mine tööle. Sa oled lapse jaoks olnud esimesed 1,5 aastat täiskoormusega, sulle on vaja vaheldust ja puhkust. Isegi kui see tundub veidi irooniline, et sa asud tööle, et puhata, aga täiskasvanud inimene vajab ka môttetööd ja vahelduseks teist seltskonda. Kindlasti avastad poole aasta pärast, et suudad töötades olla parem ja rôômsam ema. Oskad hetki hinnata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mees ja tugivõrgustik olemas ja väidad, et oled mõne üksiku öö magada saanud, siis hallooo kas sina hoiad veel tugivõrgustikku ka üleval või kuidas. Tugivõrgustik tähendabki seda, et näiteks mees laseb sul 1 öö magada nädalas. Seda pole palju tahetud. Hetkel su jutust tuleb välja, et oled üksikema, kes peab kõigega ise hakkama saada. Mis tugi see mehelt siis tuleb, kui sa magamata oled ? Täiesti arusaamatu ? Ette tuleb võtta see, et olemasolevast toest ikka sulle ka kasu on. Kuidas seda teha, selle pead sa ise väljamõtlema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kullakesed, minu laps on 4-aastane ja ka väga halb magaja. Seega on minul juba 5-s aasta, kus ma ei saa ühelgi ööl, kui laps kodus on, rahulikult st ilma paari korda oma und katkestamata, korralikult magada.
Vahel mõtlen, et appikene, kui kaua see veel kestab ja millal see jant lõpeb?!
Minul laps öösel nutab, siblib, sonib, sipleb aga õnneks hommikul ise ta midagi ei mäleta ja on kenasti väljamaganud. Hea seegi.
Samas vanem laps magab nagu kott, sõna otses mõttes.
Ja seda ütlen ka, et mitte midagi pole aidanud, kuigi olen proovinud igasuguseid asju (õhtud rahulikuks, vähem magusat, päeval kõvasti väsitada jne).
Lihtsalt ootan ja loodan, et kasvab välja ja teate, inimene harjub. Mäletan ka, et kui laps oli 1,5 vms, siis olin täitsa närvis selle asja peale, aga nüüd võtan paratamatusena, muud üle ei jää.
Jõudu Teile:)!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

KAS SUL MEEST EI OLE?? MIKS SA OMA MEHEGA SEDA EI RÄÄGI?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]KAS SUL MEEST EI OLE?? MIKS SA OMA MEHEGA SEDA EI RÄÄGI?[/tsitaat]

mis sul viga on?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.01 12:00; 17.01 23:52;
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Pereelu ja suhted tige ja väsinud

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.