Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Tiibupüüdjate jutunurk 11/2012

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 100 )

Teema: Tiibupüüdjate jutunurk 11/2012

Postitas:

taaskord üle 100 postituse täis ja võtsin selle au ja teen ise uuenurga:))

tegelt mul küsimus neile kes lapil käind.mina siis eile tulin ja eile hakkas määrima ja ka täna.et kaua see kesta võib ja kas oletatavd päevad hakkavad ikka õigel ajal.eks see nii erinev aga jagage omasi kogemusi.enne ei hakka testima ega basaali mõõtmagi kui punased seeekuu ära käind.mees ka märsti algusest kodus:)))peab tulema meie aasta..

nagu ka kõigile teile soovin siin kallid kaaskäiad kiireid triipe:)))

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kata03, ma nägin täna unes, et peale LAP-i öeldi, et teil kõik ok ja ma olin nii õnnetu, et mis ma siis selle teadmisega nüüd peale hakkan. Jäängi ootama edasi või jne.

Jään nüüd huviga jälgima sinuga toimuvaid protsesse 😉

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 09.02 16:30; 09.02 18:21; 10.02 13:22; 10.02 22:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kata03. Nii tore et su LAP hästi läks. Loodan, et nüüd leiab õnn tee teie õuele 🙂

Käin teid siin ikka vaikselt lugemas ja elan kaasa. Loodan, et näen varsti riburadapidi tuttavaid nimesid korrus allpool.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Beginner 26 kuidas sinul läheb:))muide ma ikka käin korrus allpool vaatamas kas olet ka midagi postitanud kuna ei tea sinust ammu enam midagi.minul lap läks jah hästi,parem oli kohe ilus kena puhas aga vasakus midagi oli aga nüüd see ka korras.nüüd märtsist hakkan ov teste tegema ja õiget aega püüdma;)))

Lilleke eks see on see alateadvus mis neid unenägusi esile kutsub.oli just teema kus ka räägiti õudus unenägudest.imelik seda õelda et ehk midagi on ja läbipuhudes on ka sinu mure pühitud ja asi selles ongi,et jh kui kõik korras oleks siis nagu teeks kurvaks küll,et miks siis kuidagi ei jää.millal sul taas arsti visiit on et aeg paika pannakse.mina täna hirmsasti mulisen aga midagi hullu ei ole,isegi koistasin juba natuke,aga palju ei jaksa:))

seoses unenäoga siis mul käis enne sõbranna siin ja eile meil oli ka pikk jutt lapist,siis tema nägi täna öösel unes et mina olen rase,aga paanika oli selles et peale lapi ei tohi ju kohe sexida ja meest ka mul kodus pole et kuidas ma ometi rasedaks kohe jäin.siis tuli välja et mu abikaasa oli ämbriga soomest saatnud spermapoisse.nuh fantaasia missugune:)))

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kata03 – unenäod on lahedad asjad. Ma kohe kujutasin elavalt ette kuidas need ämbriga tulid, sellise suure pangega ja nii et loksus veel ülegi… :)) Peaksime siia kohe unenägude nurga ka tegema, siis vähemalt mille üle naerda 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käekott – pöidlad sulle ikka pihus ja loodan, et test juba õige-õige varsti positiivne. Minul oli näiteks 11 DPO test negatiivne ja 12 DPO positiivne.
Nt Minul ei ole 14 päeva se luteaalfaas – minul hakkavad päeva tavaliselt 12 päeva peale OV-d.

B_U – tere tulemas! Kiireid ja püsivaid triipe sulle!

Kata03 loodan, et taastud ruttu ja et järgmine kuu, siis eriti viljakas 😉

Vajalik – kas ma olen kahesilma vahele jätnud, aga kas sa testisid juba täna ja kuidas seis oli?

Endal siis teeb tsükkel nalja – muidu mul tsükkel alati 25-28 päeva. Ja iga aasta jaanuari kuu tsükkel 30 päeva 🙂 Ja ka seekord – teisipäeval korra määris ja arvasingi, et hakkasid päevad, aga ei hakanudki. Hoopis täna hakkasid. Jõudsin juba ka paar korda veel testida lootuses, et ehk ikka olen rase, aga no kus sa sellega. Lihtsalt minu iga-aasta-alguse 30 päevane tsükkel 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mussa2000 mul tekkis sinu kirjelduse peale liiga elav pilt silme ette 😀 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kata03- käisin lap.-l mõni aasta tagasi, minul määris paar päeva. Oletatavad päevad algasid täiesti õigel ajal. Loodan, et sul nüüd lähiajal õnnestub triibud saada, oma kogemus näitas, et mõni kuu hiljem olingi rase, mida olin enne lap.-i oodanud 3 aastat! Minul leiti, et üks munajuha korras, teine täiesti läbimatu, aga arst lohutas, et ühe toimiva munajuhaga on ka 5 last saadud. Endal uus lap. aprillis, teist last samuti 3 a. juba oodatud. Lootust ei tohi kaotada, ole positiivne:) Tean, see ei ole alati kerge, olen isegi nii palju pisaraid valanud, kuid nüüd võtan asju palju rahulikumalt, liigne närveerimine ei aita:) Olge kõik tublid!;)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

proviisor25 – sa ehk käid kuuga täpset sammu. Oled sa seda jälginud? Päevad iga täiskuu?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mussa2000 tead ma ise nägin viimasel ajal palju unes kuidas mul hambad suust kukuvad,ja seda nägin ka enne oma esimest rasedust,olen nüüd uurind ja kuuland et see tähendab tite uudiseid,nüüd viimane kuu ple üldse enam und näind vahest isegi loodan veel näha et kikud suust kukuvad:)))kuigi jh jube reaalne ja rõve unenägu omakorda,kui tõusen äkki keset ööd siis käsi kohe suhu ,et kas ikka alles:))).eks igaühel oma tähendus unenägudest ja eks olen korra ka kuulnud et ei tähenda hamba välja kukkumine mitte tite uudiseid vaid midagi halba pigem,aga nuh eks see uskumine ikka ka kõik oma peas kinni.samas olen ka ise näind palju kuidas olen rase,ja kuidas jalutan lapsega ja kuidas sünnitan jne.usun et see kõik ongi see alateadvus kuna nii oodatud on beebi.

see muidugi lahe, et ka teised võiks oma unenägudest rääkida,kel isegi lapsi rohkem et mida enne näind kui rasestusite jne:))

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

proviisor25 tänud slle,hoian sulle ka ikka põidlad peaos.peab lihtsalt õnnestuma ja me oma peebid saama.ka kõik teised kullakesed kes siin olete.
Elysa tänud sulle info eest,kiireid triipe ka sulle.
arara,pole eelmist volli jõudnud kõike lugeda kaugel sina omadega oled.ja kes kohe kohe testimas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kata03, mul 22sel minek siis.
Ootame siis huviga, kas unenägu läheb täide või mitte. Peaasi, et midagi hullu ei leita, sest mul on kunagi tugev bakteriaalne vaginoos küll olnud, sain 2 x dalacin antibiotsi ravi :S Ehk viskaski midagi umbe, no aga ma võin siin oletada mida iganes, loodame siis parimat.

Seni siis teistelt triibu-uudiseid ootama jäädes..

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 09.02 16:30; 09.02 18:21; 10.02 13:22; 10.02 22:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina mäletan väga värvikaid unenägusid raseduse ajast- palju loomi, eriti kitsi millegipärast:) Enne oma kaua oodatud rasedust nägin küll igasuguseid segaseid unenägusid. Näiteks olin unes justkui kassiema, poegisin u. 10 kassipoega maja trepile…:) jne. Sünnitus oli unes imelihtne tegevus, justkui möödaminnes sai pidevalt sünnitatud:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mussa2000, väga tore pilt. tänu sulle näen seda ka mina :))))))))

kata03, mul on täna 3. dpo. luteaalfaas kestab mul 14-16 päeva. teisipäeval lähen arstile, siis selguvad järgmised sammud.
hoian sulle pöidlaid! nüüd peab sul õnneks minema. juha on puhas ja mõlemad on nüüd laiemad pärast seda kontrolli. las mees paneb saadetise teele 😉

Elysa, edukat kevade lõppu!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu kadunud vanema nägi alati unes, kui keegi lastest/lastelastest lapseootele jäi. Tema nägi unes punaseid lilli ja see tähendaski seda. Ka mina olen näinud enne rasedusi punaseid lilli ja punaseid õunu, need tähendavat mõlemad lapseootust. Veel peaksid lapseootust tähendama kui näed kana munemas, kanamune pesas, lapse imetamist. Aga kõige eredamalt on mulle meelde jäänud unenägu mida nägin kui olin tütre ootel. Mul oli 2 poissi olemas ja lootsin väga tütart saada. Nägin ühel öösel unes täiskuud ja kuna enne polnud sellist asja unes näinud, otsisin raamatust mis see tähendab- ja tähendas \”naisele ilusa tütre sündi\”. No ja tütar mul ka sündis:)
Kata03- päris naljakas oli igatahes:D

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

arara- tänud! Soovin sulle ja kõigile teistele ka edukat kevadet! Olen siin lugemas käinud üsna pikka aega, nii et olete enamus mulle justkui \” tuttavad\”. Ühised mured liidavad, kas pole? Kui ma loen siit, kui paljudel on katkemisi- peetumisi, siis mina olen selline \”kummaline\”, kellel on 7 a. jooksul olnud vaid üks rasedus, õnneks läks kõik väga hästi ja sündis imetore laps! Aga mäletan siiani arstide-õdede imestust, kes minuga lap.-i eel ja ajal tegelesid, et kuidas on võimalik- 32 aastane ja pole kordagi rase olnud??? Ei ole jah, samas pole ka ühtegi aborti teinud, enda teada ka ühtegi tõsist põletikku põdenud… muidu ka igati terve, aga ju siis peab see lapsesaamine olema keerulisem kui mõnel teisel.:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lapist- minul määris samuti paar päeva ainult kergelt ja päevad hakkasid õigel ajal. Lapi käigus selgus, et kõik oli korras. 4 kuud peale lapi jäingi rasedaks, kahjuks see rasedus katkes. Ei tea kas jäin siiski tänu lapile või siis lihtsalt joppas.
Ise ootangi nyyd huviga, et kas peale katkemist kohe ov on ja kas päevad hakkavad samal kuupäeval kui määrima hakkas (tsykkel 30 päeva).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul ka määris peale lapi ainult päevakese ning päevad hakkasid kohe nii nagu pidid. Isegi tsükkel jäi paika peale lapi , aga siiani ei ole õnnestunud rasedaks jääda. Eks nüüd näha ole kas tänu ivf saan emaks või ka see ei aita ning jäängi teadmatusse, et miks siis ei õnnestu. Homme siis uuesti uh ja siis saan täpselt teada kas esmaspäeval punktsioon või ei

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kerdaliina kuidas su juhad muidu olid

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minul oli kõik korras. Juhad olid ilusti puhtad ning keegi ei teagi miks ma ei jää rasedaks. Nagu arst ütles, et nii heade mehe tulemustega, peaks neid rasedusi ikka hulgim olema, mitte nagu minul 6a jooksul ainult korra olnud ja need ka kaotasin sama ruttu kui sain.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mussa2000 – pole seda kuuseisu kunagi jälginud 🙂 aga vist peaks hakkama 😉
Ma olen korduvalt unes näinud ja väga reaalset , et sünnitan jnejne

K6igile kiireid ja püsivaid triipe ja punaseid lilli ja 6unu unenägudesse 🙂

Kerdaliina pöidlad peos, et homme k6ik hästi läheks

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

11DPO on ka test negatiivne. Mul on juba mingi sportlik hasart näha, et kas siis tekib sinna teine triip ka ja kui tekib, siis millal. 🙂 Kui jääbki triip tulemata, siis neist One-Step testidest ei ole mul kahju ka. Järgmise testimisperioodi jaoks ostan midagi usaldusväärsemat. Mehele ma ei ütle, et niimoodi testitan. Ta juba eelmise raseduse ajal hakkas veidi pahandama, et miks ma õiget aega (st päevade ärajäämist) ära ei oota ja siis testima ei hakka. Tekitan niimoodi ainult endale närvipinget. Aga mis teha, kui ma olen selline maailma kärsituim inimene. 🙂 Seda mu mees leiab muidugi ka, et rasedust ootavad ja rasedad naised on üks tõeliselt hea sihtgrupp, kellelt saab kergelt raha välja meelitada igasuguste testide, vitamiinide, kreemide jms.

Aga tunnustest siis nii palju, et mul on viiendat päeva järjest palavik, aga ei mingit nohu, köha ega kurguvalu. Eile kuni hilise pärastlõunani olin veendunud, et ju see on ikka mingist viirusest, sest muid raseduse sümptomeid eriti pole. Aga siis kuni õhtuni olid õrnad kõhuvalud – just sellised, mida eelmisest korrastki mäletan. Samas voolus pole suurenenud ja rinnad pole valusad. Nibud nagu natuke oleks, aga seda ma ilmselt kujutan ette. Oh, järgmise nädala alguses peaks siis selguma, mis värk on 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

oh sa poiss kuidas mulle lõi hapukapsa lõhn praegu ninna, ma oleks nõus minema kasvõi läbi tule, et saaks praegu hapukapsast:):) täitsa kummaline.
mu alateadvus vist tahab väga uskuda, et ma olen rase. aga mõistus tuleb siinkohal ikka appi ja toob maa peale tagasi! nii naljaks ikka, kuidas pisiasjad su päris pööraseks ajavad:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kayak- aga mitmes DPO sul on? Ma pean ütlema, et need raseduse alguse isud on midagi täiesti ebamaist. Seda on võimatu kirjedada, kuidas sel ajal teatud asja isu ei ole lihtsalt isu vaid tunned kuidas magu tõmbub krampi kui kohe seda asja ei saa. Olen niimoodi poes keefiri paki lahti teinud ja keset poodi keefirit kugistanud, üldse ei huvitanud kas keegi imelikult vaatab. Samuti oli mul hapukapsasupi isu-sellega olid juba lood vähe kehvemad, sest poes ei saa ju seda süüa:D Aga ostsin poest siis iga päev ühe purgisupi, mille koju jõudes endale sisse kallasin (ma muidu ei söö üldse purgisuppe, aga ma ei suutnud nii kaua oodata, et ise hapukapsasuppi teha). Need isud tulid mul alati juba enne algama pidavaid päevi ja olid enam-vähem esimeseks märgiks rasedusest. Isud tulid kuskil 10DPO, tunudb, et just peale pesastumist. Nüüd jälgin iga kuu oma isusid- no teate ju küll seda tunnet, kui kõht on tühi ja tahaks terve poe kokku osta, aga vat need ei ole võrreldavad. Nagu ma enne ütlesin-see rasedusaegne isu on selline, et tõesti kõht kisub krampi ja ei suuda enam mitte millelegi mõelda;)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

myone – mul peaks olema alles 3-4 DPO:) ma olen lihstalt peast rase!!! Kuna väga väike tõenäosus, et see kuu oleks võinud õnnestuda, ju sisi mu alateadvus hoiab mu tuju üleval;)
Aga minu rasedusaegne lemmik oli vaieldamatult Juubelisai, oh ja kui sinna veel moosi ka sai peale panna….võisin seda kasvõi keset ööd süüa ja kummaline, ei tulnud mingeid kilosid juurde. pragu sellist õnne pole, kui ikka õhtul kell 10 pistaks pätsi saia nahka, siis järgmine päev pekas uued ja suuremad püksid endale ostma;)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere! mina ühinen ka nüüd teiga:)Olen käinud palju siin lugemas…Oleme ütitanud juba 1.5a pisikest saada aga ei midagi.mina arsti juures käinud kõik on korras täna siis läks mees nii hea tunne ,et ikka sain ta arstile vähemalt hakkavad asjad liikuma.. 2008a olin rase aga siis kahjuks rasedus kateks..kiireid triipe meile:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

njah, Kayak, siis vist tõesti esialgu peast rase;)
Tõusev progesteroon luteaalfaasis teeb ka igasugu kummalisi asju, seetõttu võibki end iga kuu rasedaks mõelda:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere, ma liituks ka teie meeldiva seltskonnaga. Püüan elu esimesi triipe, seda teist kuud. Eelmisel kuul ei tabanud ov-le pihta, oli kiire. Sel kuul oli ov ilmselt paar päeva tagasi, aga siis olime liiga väsinud. Täna veel üritame siiski. Ehk kehatunne pettis. 🙂 Loodan vähemalt.

Tahan soovida jõudu ja jaksu teile, triibupüüdjad! Midagi positiivset ka- kui nüüd rasestume, siis ei sünni meie lapsed loodetavasti keset gripi ja viirusterohket aega, vaid juba võib-olla varajase lume ajal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

riinu3- mis kuupäeval Sa päevi ei oota?

igal juhul ei oota ma ise neid 23ndal veebruaril. Päev enne suurt püha. Oh kus oleks mõnus isamaaline kingitus siis rasedusest teada saada:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Noniinoniinonii 😀 Minul õnneks nüüd päevad tõesti kohal. Jumal tänatud, kartsin juba, et tsüklihäire pärst peetumist. Jipijee, nüüd saame jälle juba varsti proovida 😉 Meil siis algavad seksipühad vabariigi sünnipäeva ajal 😀

Kõigile uutele tulijatele – TERE TULEMAST! Ja kiireid triipe!

Käekott – olen koos sinuga hasardis 🙂

Riinu3, kayak ja arara – hoian teile ikka pöialt 😉
Minu esimene raseduse tunnus kusjuures oli lõhnatundlikkus (tekkis 11 DPO), kui ma järsku avastasin, et küüslaugu lõhn, mis mulle varem meeldis, hakkas järgsku jube vastu. Tuulutasin lausa tubasid sellepärast 😀

Mul tuju täna kuidagi kohe nii hea! Olen täna veel viimast päeva 28 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 100 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Tiibupüüdjate jutunurk 11/2012

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.