Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Tiibupüüdjate jutunurk 11/2012

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 100 )

Teema: Tiibupüüdjate jutunurk 11/2012

Postitas:

Riinu3 🙂 p6nev uni sul siis ja lahe oleks veel, kui sa meid k6iki siis veel unes t6esti näeksid ja siis tuleks päris elus välja, et me näemegi välja just sellised nagu unenäos!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänud põhjaliku vastuse eest, myone 🙂 Proviisor, loodan et näkkab siis 🙂 Mul oli muidugi tänane ov test ka üli tumeda triibuga ja basaal ikka all. Loodan et homme hommikul näen lõpuks selle tõusu.

Ja käekotilt võiks homme hommikul triibulisi uudiseid kuulda! Hoian pöialt 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jee, mul ka basaal tõusis. No nii põnev on, ma olen täiega hasardis 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paraku minul triibulisi uudiseid pole. Hommikul tegin testi – negatiivne. Täna peaks päevad algama, aga siiani pole neid ka. Minu loogika järgi võiks täna küll rasedustest juba midagi näidata, kui midagi oleks. Seega ilmselt on lihtsalt tsükkel veidi pikem kui muidu ja saan paari nädala pärast uuesti proovima hakata.

Aga väga tobedat vingerpussi mängib mu keha minuga küll. Mul on täna juba kaheksandat päeva järjest palavik ilma ühegi teise külmetustunnuseta. Kuna eelmine kord oli püsiv väike palavik mul üheks raseduse tunnuseks, siis südamest lootsin, et äkki on seekord ka nii. Vast paari päeva pärast on asi selge.

Igatahes teen endale juba varuplaani, et kui päevad algavad ja tuleb uuele ringile minna, siis võtan väikse välimuseturgutamise kuuri ette. Jume on nii hall, et tahan mõned korrad solaariumis käia. Praegu igaks juhuks veel seda teha ei julge.. Lisaks sellele tuleb mul varsti sünnipäev. Kui test jääbki ühe triibuga, siis kavatsen ikka mõnuga head valget veini ja Martini Astit nautida. 😛

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

riinu3, äkki on pesastumine? 🙂

käekott, mul tõuseb vist alati palavik enne päevi. arvan, et oleks enne rasedust ka.
aga loodame, et sinu test veel ei näita. loota ju võib.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palju õnne, proviisor25, tagantjärgi. Toimetasin su õigel päeval vilksalt ringi ja ei jõudnudki siia foorumisse.

Nii imelik, et mul pole juba mitu aastat normaalset voolust olnud. Võtsin 2 aastat beebipille, siis polnud iial midagi. Kui pillid lõpetasin, oli seen ja voolas nagunii kogu aeg. Nüüd aga juba 5 kuud ei võta pille ega pole ka seent ja esimest korda ma tunnen, et mul on ilus valge voolus. Rasedust ei usuks, sest mökutasime õige aja mööda, kuid siiski lodoan, et spermapoisid olid tublid ja elasid 4 päeva mu sees, oodates OV-d. Sai tehtud liiga vara ja uuesti liiga hilja.

Hoian kõigile väga pöialt:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minul on juba närv meeletu sees homse pärast. Kardan jubedalt kas ikka tegin eile õhtul süsti õigesti jne. Täna on voolus küll juba päris suur, aga muid tunnuseid polegi.Kui siin vahepeal selg valutas ja juhad tuikasid nagu tavaliselt ennem ov, siis nüüd on justkui kõik kadunud. Naeran, et hea sõbrapäev küll, pean minema haiglasse ja tegema punktsiooni. See pidi kõikse hullem olemagi ivf juures. Lohutan ennast sellega, et naistepäevaks saan teada kas õnnestus või ei. Nii et kaks püha täidetud ilusti. Loodan et naistepäev tuleb elu parim.
Teile aga triipe triipe

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kerdaliina – edu sulle homseks! kõik on ju ainult ühe ülla eesmärgi nimel:) järgmisel sõbrapäeval siis on mida meenutada ja on keda süles hoida;)

aga endal siis veel nädalake jäänud. uhh, ei taha neid punavägesid, aga suure tõenäosusega tuleb nad siis seekord vastu võtta…

Triibud triibud, kus te kõik olete?????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kerdaliina, edu!

riinu3, aga äkki toimuski päriselt 😉 järgmisel nädalal saame teada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Riinu3 – loodame, et see piimajoomine on siis hea enne 🙂 Sinu küsimusele vastuseks: ma ei mõõda basaali. Olen veel nii värske triibupüüdja, et katsun ilma hakkama saada. Ilmselt on see lihtsalt teadmatusest tingitud eelarvamus, aga mulle tundub see igahommikune basaalimõõtmine kuidagi tülikas. Kuigi ei saa salata, et teiste mõõtmised ja mõõtmistulemused ajavad vahepeal endale ka isu peale 🙂

Üldse on siin praegu nii mitmetel põnevad ajad ja varsti tõehetked saabumas. 🙂 Mind ennast ajab see ootamine ikka täitsa hulluks. Olen täna üldse kuidagi tujust ära. Kui muidu olen alati optimistlik ja rõõmsameelne, siis praegu olen pahur, et miks mu keha minuga niimoodi lollitab. Tahaks siis vähemalt sedagi, et päevad ilusti ja õigel ajal hakkaks. Mingit tsüklihäiret küll vaja pole.. Püüan mõelda positiivselt, et saan siis veel mõnda aega selliseid asju teha, mis rasedana kõne alla ei tuleks. Aga hetkel see kuidagi ei lohuta..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ohh 10.02 oli roosakas voolus ja nüüd on vasakul pool torked..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas kellegil on raseduse alguses esinenud kohutavat ninakinnisust? Mul pole elus midagi sellist olnud. Kui on nohu, siis nina tilgub ja ajab aevastama. Praegu ei saa juba nädal aega vähemalt üldse ilma ninatilkadeta käekotis kusagile minna. Samuti panen õhtul nohurohtu ja keset ööd ei ole sellest enam haisugi järgi. Ärkan alati selle peale, et ei saa hingata. Kohutav ninakinnisus. :S

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oeh, riinu3, siis ma siiski veel loodan selle kuu peale, kuigi muidugi võin olla ka ise külmetunud. Täisjama küll. 🙂 Kui k aoleksin rase, oleks hetkel 4+ nädalaid. Kui kiiresti sul see muidu üle läks?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käekott, kahju, et test positiivseks ei läinud. Aga nagu varem keegi ütles, et see on lootuse foorum, siis ma ikka hoian sulle pöialt. Kui pole päevi, on lootus! 🙂 Aga kui varuplaanidest rääkida, siis need on head asjad, mis paariks nädalaks aitavad mõtteid ära viia. Mul eelmine kuu oli pudel head kuiva punast veini kapis ootamas, oi kuis käisid neelud ja mõtlesin, et kui päevad hakkavad on vähemalt üks mõnus õhtu sõbrantsiga garanteeritud 🙂

Kerdaliina – minugi poolt head soovid teele, et homne vähese valuga ja edukalt mööduks. Olen alati imetlenud IVFikaid, vaprad naised! Ja sa oled homme kindlasti heades kätes. Edu Sulle!

GuilefulAngel – ninakinnisus võib olla küll rasedussümptom, aga kas nii vara, ei tahaks uskuda (sa ütled, et nädal aega juba nina kinni olnud). Ma sinu asemel aga igaksjuhuks ei kasutaks efedriiniga ninatilku. Püüa loodusliku kraamiga hakkama saada. Efedriiniga ninatilku ei tohiks nii või naa üle nädala kasutada.

riinu3 – sa tundud ikka eriti kahtlane 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas Xymelin mentholi võib rase naine tarvitada, teab keegi? Kusagilt netist lugesin, kuidas apteeker oli lubanud, aga naistearst keelas ära. Uskuda siis arsti? Mul hetkel kaasas teda polegi kotis, et vaadata, mida sisaldab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aa ja ma sain tänase ov testi ka padupositiivse. No ma ei tea, mis värk on. Lausa mõtlesin, et peaks äkki igaksjuhuks rasedustesti ostma, pssst. Aga samas kui oleksingi nö päevadega rase, siis ju mu basaal ei kõiguks nii. Kas need 1st signali ov-testid võivad liiga tundlikud olla minu jaoks lihtsalt?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

GuilefulAngel, ütled, et nina on juba pikalt kinni olnud. See ei saa rasedust tähendada. Kohe peale OV-d ei saa rase olla (ja ehk ka enne OV-d, sest nina on ju pikalt kinni olnud).
Kui oleksid rase, siis sul oleks praegu 2+6 nädalat. Hea, kui täna pesastumine toimub. 5-6DPO võib see juba juhtuda, kuid see on ikkagi natuke vara selle jaoks. Kui pole pesastunud, siis pole ka tunnuseid. See on fakt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Asi selles, et ma ei tea ise ka, millal mul OV oli. Ise arvan, et olen hetkel 6DPO, kuid see ei ole 100% kindel. Ov võis toimuda ka varem ja need torked, mida tundsin, võisid tähendada, et ov on toimunud, mitte, et hakkab alles paari päeva pärast toimuma. Oeh, olen samasugune nagu mõned teised, kes siit läbi käinud, ikka peast rase. 🙂 Aitäh, et mind maa peale tagasi kutsud. 😀

ahjaa, riinu 3, minul basaal langeb alles siis, kui päevad juba platsis on. Isegi päev enne ja samal hommikul on veel kõrge.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kägu 14:06, aga rasedust võetakse ju viimaste päevade järgi, seega ei saa ma kuidagi 2+6 olla, kui ka oleksin (mida ma ei ole:D)… Või mis teised arvavad?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimasele käole vaidleks vastu. Viljastunud munarakk eritab juba enne peastumist hormoone, mis võivad naise enesetunnet mõjutada 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Riinu3 – pagan küll, ajasid mul nüüd jälle lootuse lakke! 😀 Ma siin oma pahuruses olin juba kõik lootused maha matnud. Tegin plaane, et nüüd võtan ennast käsile ja hakkan hoopis aktiivselt lõputööd kirjutama. Ma läksin üle-eelmisel aastal uuesti ülikooli ja tegelikult peaksin sel kevadel lõpetama. Kui vahepeal rase olin, siis mõtlesin, et ei hakka pingutama ja lükkan lõputöö kirjutamise kaugemasse tulevikku. Nüüd siis oleks hea aeg see asi ikkagi kaelast ära saada.

Aga Riinu, kas sul siis eelmise rasedusega esimesed testid pärast päevade ärajäämist ei näidanud mitte midagi? Isegi mitte imeõrna triibukest? Paljudel ju alguses on hästi hele see teine triip. Aga mul ei olnud ikka absoluutselt mitte midagi. Ja kui sa siis teadsid, millal OV oli, kas siis 14 päeva pärast seda ka test ei näidanud midagi? Või on võimalik, et su OV oli hiljem? Ma täna hommikul just uurisin mingit ingliskeelset artiklit, kus oli välja toodud, et päevade ärajäämise hommikul ikka u 75% juhtudel on rasedustest positiivne (kui on tegemist rasedusega). Või äkki olen mina selle 25% hulgas, kellel hcg ei tõuse nii kiiresti? Igatahes olen ma nüüd jälle enda peale täiesti pahane, et ma nii ebastabiilne olen ja kuidagi ei suuda rahulikult oodata, mis tulevikul minu jaoks varuks on. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellessuhtes, et mul on pikem tsükkel, kuskil 33 päeva.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kerdaliina-homne päev ju omamoodi väike sümbol selle asja jaoks ja jääb hästi meelde ka;)
Kui ma õigesti mäletan, sa oled ju lap-l käinud? Kui jah, siis võrreldes LAP-ga on punktsioon köki-möki:D Füüsilises mõttes ei ole hullu midagi, kõige hullem see 2 nädalat ootamist.
Mul on tõsiselt hea meel, et ka peale minu on teisi \”nakatunuid\” kes lähevad hasarti basaali mõõtmisest ja testitamisest:D Mulle on ka see nagu igahommikune rituaal, ei oskagi vist enam teistmoodi hommikul ärgata.
Riinu3-loodetavasti sul ikka oli see ov siis kui temp hüppas 36,5 peale. Veidi kummaline on see, et ta paar päeva hiljem 36,4 peale langes (oli vist nii?!?) Järgm kuu mõõdad kindlasti varem juba, siis saab selgema pildi (ptüi, no mis ma räägin nüüd, loodame et järgm kuu pole vaja mõõta). Sul tundub olevat selline madalamapoolne temp. Mul on ka muidu, aga peale ov kargab temp alati 36,7 peale (ja sealt siis veel kõrgemale).
B_U-mitmes päev sul test juba positiivne on???

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Riinu3 – peaks jah kokkutuleku korraldama! 🙂 Aga ma kardan, et veaks välja paremini märtsis! Mütleme selle asja peale 😉

Nii teen nüüd väikese kokkuvõtte meist:

Vajalik – kadunud! Usun, et räägin kõigi eest, kui ütlen, et loodame, et nn kadumise põhjuseks on ainult positiivsed uudised ja et vajalik lihtsalt kardab nii vara hõisata! AGa tule ikka hõiska, hõiska siis hästi vaikselt nagu turkane tegi 😉 Igal juhul ootame kannatlikult uudiseid!

Käekott – selle nädala triibulootus – hoian ikka endiselt pöidlaid, et päevi ei tule täna ja homme ka test juba positiivne – mis testi sa muidu kasutad?

Kerdaliina – selle nädala tegutseja 😉 Teisipäeval punktsioon ja neljapäeval siis siirdamine?! Ära muretse, küll sa tegid selle süsti õigesti ja küll see punktsioon läheb kenasti ja siis siirdamine jne! Pöidlad ikka sinu jaoks peos, et sul tuleks senise elu parim naitsepäev! 😉

Sun777 – on täna äärmiselt kurb päev! Rasedus peetus ja täna selgub, et kas siis kirurgiline puhastus või puhastub ise ära! Pai-pai sulle sun777! Olen mõtetes sinuga!

Turkane – 15 veebruaril arstile ja siis saadki juba kapist välja tulla! Ootame juba väga ja tule siis jaga meiega ka uudiseid! 🙂

Kata03 – lapil käidud ja nüüd ootab 17.-dal päevasid! Loodan, et kõik laabub ja tulevad ikka õigel ajal ja et siis saaksid juba märtsi alguses suure hooga triipe püüdma hakata! 😉

Nupsu00 – kas sina ei oota päevi 19. veebruaril ehk pühapäeval? Loodame, et sinu märgid viitasidki pesastumisele ja et saad selle nädala lõpetada triibuliste uudistega 😉
Mis mehel arstil öeldi?

Ja siis algab järgmine nädal ja see tuleb eriti põnev ja tihe:

Riinu3, arara, kayak, GuilefulAngel, Tuuseldaja – nädala triibulootused 😀 Pöidlad teile kõigile peos 😉

B_U ja shokolada- saite positiivsed ov testid – kuna testite? Kas olete ka nädala triibulootused või lükkate end veel järgmisse nädalasse testimisega?! Pöidlad ka teile ikka peos! 🙂

Lilleke – 22.-sel siis lapile – loodan, et kõik sujub ja laabub kiirelt ja saad endale vajalikud vastused ja et pärast seda läheb juba kõik lepase reega ja saad endale püsivad triibud 😉

Dixy – 22.-sel arstile. Anna siis teada, mis arst rääkis ja mis plaanid edaspidiseks on! 😉

Minul endal, siis nn ohtlik aeg 21 – 25 veebruarini – ehk järgmine nädal on meil ametlikult välja kuulutatud seksipühad 😀 Hoian ikka endale ka pöidlaid, et oleks viljakad 😉 Minu nn kohtupäev on naistepäev 😉
Andsin täna hormoonanalüüsid ära ja homme lähen arstile, eks siis kuulen tulemustest ja et kas ja mida vaja teha. Olen põnevil.

Loyya – sina ootad ov-d,kuna sul see peaks toimuma? Loodan, et ov ikka toimub ja sealt siis juba edasi, et keha nüüd juba teab, mis teha ja et seekord kõik õigesti läheks!

Elysa – sinul uus lap aprillis. Aga seni, kuna ov olema peaks või kui ov läbi, kuna päevi ei oota?Et saaksime sulle ka pöidlaid hoida ja kaasa elada! Siis läheb endal ka ootamine kiiremini 😉

Tige-Kapsas – käisid pulmonoloogil ära ja said positiivseid uudiseid- juhei! 😀 – kas saad juba nüüd veebruaris proovima hakata või pead märtsini ootama?

Mussa2000 – 08.02 hakkasid päevad. Analüüsid antud ja mees annab ka ja märtsi alguses siis arstile. Kas see kuu ikka üritate ka või jätate vahele ja ootate-vaatate, mida arst räägib?

Kui nüüd kellegi ära unustasin, siis palun vabandust ja tule anna endast märku ja ütle, mis seis on! Seltsis alati segasem oodata!

Kallistused teile ja mõnusat nädala algust! 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Myone – sinu unustasingi ära 🙁 Palun vabandust – kuna sul nn oodatav ov? KAs see kuu ka ovitrellet kasutad või mitte?
Ajad mulle ka basaali mõõtmise isu peale – peaks vist ka mõõtma hakkama 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

proiisor25 aitähh et niimoodi kõik välja tood.ülevaate saab nii hea,.paljudele siis kohe kohe võib põidlaid hoida:)))ise ma jh ootan nüüd nädala jooksul punaseid.loodan et ikka hakkavad õigel ajal ja märtsi algusest tuleb mul ka mees koju:)))oleme ise juba niii põnevil.reedel lähen veel kontrolli ja lasen niidid välja võtta.eilset jäi ka määrimine alles järgi aga see oli normaalne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Päevi ei oota jh 19dal:) Mees peab kolmapäeval arsti juurde tagasi minema ja siis tehakse proovid ja siis 14.03 saame vastused teada..:) Tahtsin küsidan millist naiste arsti soovitate tartus?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Proviisorile tänud nii ülevaatliku kokkuvõtte eest, väga hea lugeda. Ja seksipühade koht ajas mul kohe suu naerule 😀 Kolm punast päeva järjest teie auks! Et need siis produktiivselt lõppeksid.

Ma loodan, et ma seekord kannatan ja ootan 14DPO ära. 🙂

myone, mul olid kõik first signali testid positiivsed, st 5 päeva siis…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

proviisor25, mahukas ülevaade 🙂
mina lähen ka homme arstile. vaatasin, et meid on palju =)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Proviisor, kui Myone on meie Ovulatsioonispetsialist, siis sina oled perekooli Kokkuvõtete Kuninganna või midagi taolist 🙂 Mul mingit paremat tiitlit ei tulnud kohe pähe 🙂 Igatahes oskate te kõik oma olemasoluga kohe tuju tõsta! Minu kurvameelsus on praeguseks kadunud ja suudan jälle rahulik olla ja vaikselt oodata, mis tulevik toob. Aga homme ma vist veel uut testi ikka ei tee. Ootan veel natuke, kas ehk päevad algavad. Olen muidu kasutanud neid One Step rasedusteste, mille dreams.ee’st koos ovulatsioonitestidega soetasin. Pühapäeval katsetasin First Signalit ka, aga see oli ka negatiivne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 100 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Tiibupüüdjate jutunurk 11/2012

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.