Esileht Koolilaps Tiigri aastal sündinud lapse iseloom.

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 30 )

Teema: Tiigri aastal sündinud lapse iseloom.

Postitas:
Kägu

Kas kellelgi on peres Tiigri aastal sündinud lapsi? Millised on ennde iseloomu jooned? Millised nad olid  väikelapse eas? Rahulikud või rahutud?

 

 

 

 

 

+1
-17
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui sind hiina astroloogia väga köidab, soovitan Suzanne White’i raamatut https://www.apollo.ee/en/uus-hiina-astroloogia.html

Imekombel hetkel isegi soodushinnaga Apollos müügil. Sealt leiad 35 lehekülge värvikat ja humoorikat tiigriaastal sündinu iseloomukirjeldust.

Aga lühidalt. Tiiger tahab olla nr 1. Tema peab alati võitma (ka reedeõhtuses lauamängus ema, isa ja vendadega). Kõik või mitte midagi, kohe või mitte kunagi tüüp. Mõõdukust tema jaoks ei eksisteeri.

Lohutuseks sellele, kelle beebi on sündimas 2022: see on õnneks veetiigri aasta ja vesi pehmendab selle märgi äärmuslikke omadusi tunduvalt. Veetiiger on see “vaga vesi, sügav põhi” natuur.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui sind hiina astroloogia väga köidab, soovitan Suzanne White’i raamatut https://www.apollo.ee/en/uus-hiina-astroloogia.html

Imekombel hetkel isegi soodushinnaga Apollos müügil. Sealt leiad 35 lehekülge värvikat ja humoorikat tiigriaastal sündinu iseloomukirjeldust.

Aga lühidalt. Tiiger tahab olla nr 1. Tema peab alati võitma (ka reedeõhtuses lauamängus ema, isa ja vendadega). Kõik või mitte midagi, kohe või mitte kunagi tüüp. Mõõdukust tema jaoks ei eksisteeri.

Lohutuseks sellele, kelle beebi on sündimas 2022: see on õnneks veetiigri aasta ja vesi pehmendab selle märgi äärmuslikke omadusi tunduvalt. Veetiiger on see “vaga vesi, sügav põhi” natuur.

Ah, tead, käi kuu peale. Ma olen Tiigri aastal sündinud ja lisaks veel jäära tähtkujus. Täitsa normaalne, isegi pigem tagasihoidlik laps olin. Vbl veits isepäine ja väga uudishimulik: kõik sahtlisisud ja kapipealsed/alused/tagused oli vaja läbi sorida ning sellega seoses jäin aegajalt hätta kui kuhugi ronisin ja enam alla ei saanud.

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas kellelgi on peres Tiigri aastal sündinud lapsi? Millised on ennde iseloomu jooned? Millised nad olid  väikelapse eas? Rahulikud või rahutud?

Kõik ühel aastal sündinud inimesed on ilmselgelt samade iseloomujoontega.

+13
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on õde tiigri aastal sündinud jäär. Eluaeg olnud täiesti pöörane, äkiline ja väga lühikese süütenööriga, otsekohene. Teismelisena oli eriti hull. Võõras seltskonnas veidike häbelik ja tagasihoidlik, aga oma inimestega naudib tähelepanu. Ei ole lihtne kombo.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täiesti pöörane! Hull – võiks lausa öelda.

Mina ahviaastal sündinuna tundun siin lausanormaalne.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Töökaaslane oli Sõnn ja Tiigriaastal sündinud. Väga rahulik, asjalik ja kahe jalaga maa peal.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu laps on jäär ja ahvi aastal sündinud. Armastab väga kõrgustes ronida, ja tembutada, nalja visata, parajalt kangekaelne iseloomult ka. Tähtkuju ja aasta mõjutab kindlasti midagi.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jälle see miinustaja siia roninud. Saan aru, et sa ei saa pidevalt siit vastuseid, mida ootad, aga püüa nüüd olla.

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mina tean 2 täpselt samal aastal ja samal päeval sündinud last (nüüd algklassilapsed) ja nad pole absoluutselt sarnased. esimene oli ülitõsine beebi, teine lõbus. esimene loeb kogu aeg raamatuid, teine loeb vägisi kohustuslikku kirjandust. esimesele meeldib jubedalt esineda, teine häbeneb. esimene on kohutavalt konkureeriv, teine ei võta võistlusi tõsiselt. esimene väga valib, kellega suhelda, teine on kõigiga sõbralik. esimesele ei meeldi väikesed lapsed, teine on neist vaimustuses.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Päriselt???? Aastal 2021???????

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

meil on üks tiigriaastal sündinu peres (kaalude tähtkujust)

no eks lapsena mõned jonnihood olid, aga üldiselt väga rahulik ja sõbralik kõigiga. sportmänge ei armastanud, tegeles vaid aladega, mis olid rahulikud ja seotud veega (ujumine, purjetamine). väga hea  tehniline taip. gümnaasiumi lõpuraamatus kiideti klassikaaslaste poolt tema rahulikkust ja head huumorimeelt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tean ka kahte inimest, kellel on mõnepäevane erinevus sünnipäevaga ja täiesti erinevad isiksused on. Mõtle kui mõni beebigrupp nt Jaanuar 2020 saavad kokku – siis on kõik lapsed ühesuguste/väga sarnaste iseloomudega? Ja kui juunikatega ühispidu teha, siis on kaks polaarset seltskonda tähtkujust sõltuvalt? ????

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Isiksuse kujunemisel mõjutab lapse iseloomu kõige enam kasvukeskkond (vanemate iseloomuomadused) ja mõningal määral geneetika.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu vanaema oli Tiigri aasta Jäär. Isepäine, iseseisev, tegudeinimene. Samas oskas inimestega hästi läbi saada ja oli alati olemas kõigi jaoks, kes teda vajasid.
Tütar on mul Tiigri aasta Skorpion. Beebina oli väga nõudlik, hiljem isepäine. Taibukas, loogiline, argumenteeriv. Võib vaielda ja oma õigust nõuda lõputult. Uudishimulik ja iseseisev. Umbes 2,5-aastasena hakkas igal võimalusel rändama minema. Kooli minnes kippus jälle rändama minema, aga lõpuks sai aru, et ta võib minna küll, aga ta peab enne helistama ja ütlema, et läheb. Väga seltskondlik, tõmbab teisi enda ümber. Näiteks suvel oli meil pidevalt aias kümmekond ümbruskonna last. Samas seltskonnast sõltumatu: koolis vahetunni ajal pigem istub ja loeb omaette, sest huvitav raamat on käsil, aga kooli, trenni ja pilliõppe kõrvalt kipub aega nappima. Trenn ja pilliõpe on tema soovil, nüüd käib ja nuiab veel teist pilli lisaks – et tema olevat juba õpetajaga rääkinud ja puha. Vahel ma imestan, kust kohast ta kogu oma energia võtab.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ise olen tiigriaasta Kaalud. Muidu olen vana rahu ise aga aeg-ajalt kärgatan. Ärritun kergelt ja siis tõstan häält ja kukun kamandama. Hullult vihkan kui mind käsutatakse ja surutakse ja sel hetkel võin korraliku möirge teha. Aga muul ajal olen rahulik ja otsustusvõimetu ????

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu laps on jäär ja ahvi aastal sündinud. Armastab väga kõrgustes ronida, ja tembutada, nalja visata, parajalt kangekaelne iseloomult ka. Tähtkuju ja aasta mõjutab kindlasti midagi.

Minu laps on samuti ahvi aasta Jäära tähtkujus sündinud. Kangekauelne on küll, tembutada armastab ka, nalja viskab. Ronima ja liumäest alla laskma hakkas väga hilja, sest pelgab kõrguseid. Aga ahvile omaselt on seltskondlik, armastab esineda ja on avatud ning julge suhtleja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

 Tähtkuju ja aasta mõjutab kindlasti midagi.
Aga ahvile omaselt on seltskondlik, armastab esineda ja on avatud ning julge suhtleja.

Ma ise olen ahvi aastal sündinud. Olen loomult väga eraklik, ei salli suurt seltskonda. Esineda ei soovi, ei ole avatud ja julge suhtleja… Ei tea, kuidas see ahvi mõju siis minust ainsana niimoodi mööda läks!

Naised, ise te mõtlete ju loomade omadused mingite oma laste omadustele külge, üks ei sobi, siis midagi ikka klapib. Ma isegi ei tea, mis tähtkujudest ja mis aastatel mu lapsed on sündinud, ongi lihtsam, ei pane silte külge, et sa oled selline ja tollene…

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ise olen tiigriaasta Kaalud. Muidu olen vana rahu ise aga aeg-ajalt kärgatan. Ärritun kergelt ja siis tõstan häält ja kukun kamandama. Hullult vihkan kui mind käsutatakse ja surutakse ja sel hetkel võin korraliku möirge teha. Aga muul ajal olen rahulik ja otsustusvõimetu ????

Mina ka. Aga ärritada on mind suhteliselt raske. Kipun selliseid püüdlusi huumoriga võtma, isegi trollima. Kui mind käsutatakse ja ma asja sisuga nõus olen, ei ole mul sellest üldse mingit probleemi. Kui aga mitte, siis võin väga sarkastiliselt/mürgiselt vastu nähvata. Otsuseid teen ma n.ö kõhutundega ja otsustusvõimetu olen enamasti tühiste asjade osas, a la mis sorti teed kohvikus valida. Muidu olen vägagi otsusekindel ja saavutustele orienteeritud.

Lapsena olin ühtaegu nii puu otsas elav rüblik kui meeletu raamatukoi. 400lk ühe õhtuga polnud mingi probleem.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ise olen tiigriaasta Kaalud. Muidu olen vana rahu ise aga aeg-ajalt kärgatan. Ärritun kergelt ja siis tõstan häält ja kukun kamandama. Hullult vihkan kui mind käsutatakse ja surutakse ja sel hetkel võin korraliku möirge teha. Aga muul ajal olen rahulik ja otsustusvõimetu ????

Mina ka. Aga ärritada on mind suhteliselt raske. Kipun selliseid püüdlusi huumoriga võtma, isegi trollima. Kui mind käsutatakse ja ma asja sisuga nõus olen, ei ole mul sellest üldse mingit probleemi. Kui aga mitte, siis võin väga sarkastiliselt/mürgiselt vastu nähvata. Otsuseid teen ma n.ö kõhutundega ja otsustusvõimetu olen enamasti tühiste asjade osas, a la mis sorti teed kohvikus valida. Muidu olen vägagi otsusekindel ja saavutustele orienteeritud.

Lapsena olin ühtaegu nii puu otsas elav rüblik kui meeletu raamatukoi. 400lk ühe õhtuga polnud mingi probleem.

Ma olen täpselt samasugune, aga Kitse aasta Sõnn. Lõpetage ära see iseloomujoonte aastatesse surumine. Mõelge nüüd kooliajale tagasi – palju samasuguseid ühe aastakäigu lapsi oli? Null, ma pakun.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tähtkuju ja aasta mõjutab kindlasti midagi.

Aga ahvile omaselt on seltskondlik, armastab esineda ja on avatud ning julge suhtleja.

Ma ise olen ahvi aastal sündinud. Olen loomult väga eraklik, ei salli suurt seltskonda. Esineda ei soovi, ei ole avatud ja julge suhtleja… Ei tea, kuidas see ahvi mõju siis minust ainsana niimoodi mööda läks!

Naised, ise te mõtlete ju loomade omadused mingite oma laste omadustele külge, üks ei sobi, siis midagi ikka klapib. Ma isegi ei tea, mis tähtkujudest ja mis aastatel mu lapsed on sündinud, ongi lihtsam, ei pane silte külge, et sa oled selline ja tollene…

Jutt käib lastest. Täiskasvanu on juba väljakujunenud isiksus. Mõjutab ka tähtkuju. Nagu sa loed, on kaks jäära tähtkujust ahviaasta last üsna sarnaste joontega, seetõttu pole meie siin midagi külge mõelnud.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jutt käib lastest. Täiskasvanu on juba väljakujunenud isiksus. Mõjutab ka tähtkuju. Nagu sa loed, on kaks jäära tähtkujust ahviaasta last üsna sarnaste joontega, seetõttu pole meie siin midagi külge mõelnud.

Päriselt? Tõesti tõsimeeli usud seda?
Kaks last on muidugi väga sobiv valim teadusliku analüüsi jaoks.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tähtkuju ja aasta mõjutab kindlasti midagi.

Aga ahvile omaselt on seltskondlik, armastab esineda ja on avatud ning julge suhtleja.

Ma ise olen ahvi aastal sündinud. Olen loomult väga eraklik, ei salli suurt seltskonda. Esineda ei soovi, ei ole avatud ja julge suhtleja… Ei tea, kuidas see ahvi mõju siis minust ainsana niimoodi mööda läks!

Naised, ise te mõtlete ju loomade omadused mingite oma laste omadustele külge, üks ei sobi, siis midagi ikka klapib. Ma isegi ei tea, mis tähtkujudest ja mis aastatel mu lapsed on sündinud, ongi lihtsam, ei pane silte külge, et sa oled selline ja tollene…

Jutt käib lastest. Täiskasvanu on juba väljakujunenud isiksus. Mõjutab ka tähtkuju. Nagu sa loed, on kaks jäära tähtkujust ahviaasta last üsna sarnaste joontega, seetõttu pole meie siin midagi külge mõelnud.

Kuidas see täiskasvanu välja kujuneb siis? Et lapsena mõjub aasta ja tähtkuju ja siis alates 18a enam mitte? Ma polnud ka lapsena eriline seltskonnalõvi, suhtleja ja tähelepanu nautleja. Kui me hiina ebausku ei teaks, kuidas me siis oma lapsi saaks määratleda?

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tähtkuju ja aasta mõjutab kindlasti midagi.

Aga ahvile omaselt on seltskondlik, armastab esineda ja on avatud ning julge suhtleja.

Ma ise olen ahvi aastal sündinud. Olen loomult väga eraklik, ei salli suurt seltskonda. Esineda ei soovi, ei ole avatud ja julge suhtleja… Ei tea, kuidas see ahvi mõju siis minust ainsana niimoodi mööda läks!

Naised, ise te mõtlete ju loomade omadused mingite oma laste omadustele külge, üks ei sobi, siis midagi ikka klapib. Ma isegi ei tea, mis tähtkujudest ja mis aastatel mu lapsed on sündinud, ongi lihtsam, ei pane silte külge, et sa oled selline ja tollene…

Jutt käib lastest. Täiskasvanu on juba väljakujunenud isiksus. Mõjutab ka tähtkuju. Nagu sa loed, on kaks jäära tähtkujust ahviaasta last üsna sarnaste joontega, seetõttu pole meie siin midagi külge mõelnud.

Ma tunnen KAKSIKUID, kes on totaalselt erineva iseloomuga, neil nii aasta, tähtkuju, kui isegi geneetiline pagas sama…. aga teie jäärad ja tiigrid on muidugi kõik ühesugused…

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui sind hiina astroloogia väga köidab, soovitan Suzanne White’i raamatut https://www.apollo.ee/en/uus-hiina-astroloogia.html

Imekombel hetkel isegi soodushinnaga Apollos müügil. Sealt leiad 35 lehekülge värvikat ja humoorikat tiigriaastal sündinu iseloomukirjeldust.

Aga lühidalt. Tiiger tahab olla nr 1. Tema peab alati võitma (ka reedeõhtuses lauamängus ema, isa ja vendadega). Kõik või mitte midagi, kohe või mitte kunagi tüüp. Mõõdukust tema jaoks ei eksisteeri.

Lohutuseks sellele, kelle beebi on sündimas 2022: see on õnneks veetiigri aasta ja vesi pehmendab selle märgi äärmuslikke omadusi tunduvalt. Veetiiger on see “vaga vesi, sügav põhi” natuur.

Ah, tead, käi kuu peale. Ma olen Tiigri aastal sündinud ja lisaks veel jäära tähtkujus. Täitsa normaalne, isegi pigem tagasihoidlik laps olin.

Minu laps on ka Tiiger ja Jäär ja väga rahulik ja mõistlik laps. Äkki tiiger +jäär ongi hoopis rahulikuse sümbol? :p

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen Tiigri aastal sündinud Veevalaja ja ei saa öelda, et horoskoopide üldistavad iseloomustused minu puhul täppi ei läheks.

Sõnakuulamist minu käest ei tasunud oodata kui keegi üritas midagi lihtsalt käskida. Ma tegin ainult neid asju, mis mulle tundusid sellised, et need mulle endale ka meeltmööda olid. Näiteks ei olnud võimalik mind sundida sööma midagi, mis mulle ei maitsenud ja sinna alla kuulusid ka igasugused vedelal kujul ravimid. Tabletti võisin neelata, aga kui midagi üritati lusikaga anda, siis ainult üle minu laiba. Ükskord ronisin redelit mööda pööningule ja karjusin seal seni, kuni mind rahule jäeti ja lubati, et enam iial ei tulda selle ravimilusikaga ligi. Sugulaste juurest maalt olen ära põgenenud bussiga linna, kui mulle ähvardati peksa anda sellise teo eest, mida mina ei olnud teinudki. (tegelikult ilmselt keegi ei kavatsenud mind nüpeldada ja ega mind ka lapsena keegi ei peksnud, aga ega ma ootama ka ei jäänud).

Linnas elas mul teine vanaema, kellega ma olin samal lainel, siis alati kui keegi tahtis ülekohut teha, jooksin vudinal tema juurde. Koolis hinded olid viied ja mingit hullu pättust ma ei teinud, aga igasuguste reeglite järgimisega on siiski olnud terve elu probleeme, minust ei saa iial käsutäitjat ja ma ei ole suutnud kunagi teha sellist tööd, mis mulle üldse ei meeldi. Mõnel korral häda sunnil olen pidanud proovima, aga ei ole eriti mõtet.

Pikalt ma ühe asjaga tegeleda ei viitsi, ma võin välja käia hunniku erinevaid ideid, aga ma ei pruugi olla see, kes neid viitsib ellu viima hakata. Kui teised ära teevad, siis on tore. Mulle õppimise poole pealt sobib sessiooniõpe, kus tsüklite kaupa läbitakse mingeid aineid, pigem kiires tempos, mitte ei nämmutata aeglaselt läbi terve aasta. Töö sobib ka rohkem selline tempokas spurt ja siis vahepeal paus, mitte rutiinne ja stabiilne. Erinevad projektid.

Õnneks mul on laps ka Veevalaja märgis (hobuse aasta), nii et temaga me klapime hästi. Oma emaga mul suuremat klappi ei olnud (kaalud, siga).

Ma suhtun nendesse horoskoopidesse nagu meelelahutusse, oma elu nende järgi ei säti, aga aasta ja kuude üldised jooned minu meelest enamasti ikka klapivad, kui rääkida kellegi sünnipärasest kuuluvusest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ise olen tiigriaasta Kaalud. Muidu olen vana rahu ise aga aeg-ajalt kärgatan. Ärritun kergelt ja siis tõstan häält ja kukun kamandama. Hullult vihkan kui mind käsutatakse ja surutakse ja sel hetkel võin korraliku möirge teha. Aga muul ajal olen rahulik ja otsustusvõimetu ????

Mina ka. Aga ärritada on mind suhteliselt raske. Kipun selliseid püüdlusi huumoriga võtma, isegi trollima. Kui mind käsutatakse ja ma asja sisuga nõus olen, ei ole mul sellest üldse mingit probleemi. Kui aga mitte, siis võin väga sarkastiliselt/mürgiselt vastu nähvata. Otsuseid teen ma n.ö kõhutundega ja otsustusvõimetu olen enamasti tühiste asjade osas, a la mis sorti teed kohvikus valida. Muidu olen vägagi otsusekindel ja saavutustele orienteeritud.

Lapsena olin ühtaegu nii puu otsas elav rüblik kui meeletu raamatukoi. 400lk ühe õhtuga polnud mingi probleem.

Oi mina ka ronisin mööda puid ja võpsikuid lapsena ???? vanaisa oli selline range ja siis ta ikka noomis, et ,, tüdruk peab käituma nagu tüdruk, mitte poiss ,, ????????‍♀️????  mulle meeldis ka raamatuid lugeda aga ainult siis kui sain ise valida, kooli kohustuslik kirjandus üldse ei meeldinud.
Otsustusvõimetusest veel nii palju, et kui ma ikka midagi ära otsustan siis tahe on suur ja lähen kasvõi peadpidi läbi seinte, et seda saada ???? ja ma ei tea kas see on võimuahnus või mis aga mulle nii meeldib kui vähemalt kodused asjad on minu kontrolliva käpa all.
Näiteks mees hakkas magamistoa remonti tegema ruttu, sest mind pole kodus kamandamas  ( jooksen tal tavaliselt tolmuimeja ja lappidega sabas ) ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on kodus 2010.a tiigriplika. Beebina oli väga õnnelik ja rahulik, kunagi ei virisenud, magas hästi. Väikelapsena kuulas alati hea meelega sõna ja tegi kõike kaasa lasteaias. Nüüdseks on ta pigem isepäine, ülienergiline ja kodus vahel tujukas, väljaspool kodu on alati optimistlik ja rõõmsameelne. Hästi seltskondlik ja klassis/koolis populaarne. Klassivanem. Palju sõpru ja veel rohkem huvialasid. Kõike tahab teha ja jõuab ka. Aga kui magab, siis sügavalt ja kaua. Ei tea, milline see teismeiga tal tuleb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen  tiigri aastal sündinud. Enamik mu lasteaiakaaslasi, klassikaaslasi ja kursakaaslasi olid tiigrid. No kõik on siiski erinevad. On temperamentseid ja rahulikke. Ma ise olin selline, kes oli vaikne, lasteaias korralik, aga kodus keeras kodus kohutavalt käkke kokku, lihtsalt, et näha kuidas see asi toimib. (ka materiaalne kulu vanematele). Kapid ja sahtlid said ka tõesti kõik viimseni läbi uuritud, ka pööningud. Klass ja kursus oli üksmeelne, eriti kui oli ühine eesmärk nt tunnist jalga lasta. Põhikoolis sai korralikult jamasid korraldatud. Võibolla on siis ühine nimetaja lõbujanu, tahaks, et oleks huvitav. Nalja peab saama!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lisan veel eelnevale, et kõige täpsemaid horoskoope teeb Tene Laul (La Tene)

https://latene.ee/blog/post;lid;322_tiiger-hiina-astroloogia

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 30 )


Esileht Koolilaps Tiigri aastal sündinud lapse iseloom.