Esileht Koolilaps TIK-i 11ndasse klassi?

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: TIK-i 11ndasse klassi?

Postitas:

Tütar soovib kooli vahetada. Soovib just TIK-i minna, kas on reaalne, et õnnestuks, katsed on ju 10ndasse, mitte 11ndasse. Ehk on mõni koht vabanenud, aga kuidas praktika on, kas üldse võetakse nii keset gümnaasiumi?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.02 13:05; 11.02 13:39; 11.02 13:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kindlasti on seal vabu kohti. Iseasi kas ta katsed ära teeb aga kui teeb, on ta väga tubli 🙂
TIK-ist lahkub peale kümnendat klassi ikka nii mõnigi igal aastal ja on võetud juurde ka keset aastat.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.02 13:14; 11.02 15:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kindlasti on seal vabu kohti. Iseasi kas ta katsed ära teeb aga kui teeb, on ta väga tubli ????

TIK-ist lahkub peale kümnendat klassi ikka nii mõnigi igal aastal ja on võetud juurde ka keset aastat.

Tänan vastuse eest.:) Ma teen sellest järelduse, et ka 11ndasse klassi korraldatakse katsed?:) Ma ise arvasin, et äkki siis peab kirjutama mingi motivatsioonikirja vms.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.02 13:05; 11.02 13:39; 11.02 13:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma teen sellest järelduse, et ka 11ndasse klassi korraldatakse katsed?:)

ikka korraldatakse katsed, aga need ei ole mingid avalikud katsed, mille toimumisest teavitatakse, vaid katsed teevad need, kes on esmalt välja uurinud, et on vabu kohti ja tundnud huvi kooli astumise kohta.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma teen sellest järelduse, et ka 11ndasse klassi korraldatakse katsed?:)

ikka korraldatakse katsed, aga need ei ole mingid avalikud katsed, mille toimumisest teavitatakse, vaid katsed teevad need, kes on esmalt välja uurinud, et on vabu kohti ja tundnud huvi kooli astumise kohta.

Aitä Sulle, siis on vähemasti teada, et võib proovida. 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.02 13:05; 11.02 13:39; 11.02 13:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tõenäoliselt on seal juba praegu mõni vaba koht. Tasub uurimist.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.02 13:14; 11.02 15:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

pea igas koolis tehakse lapsele eraldi katsed, kui ta kandideerib üleminekuklassi. Vahel ka tervele grupile koos, kui kandideerijaid on mitu.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Koolilaps TIK-i 11ndasse klassi?