Esileht Koolilaps TIK – palun ainult positiivset infot

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 43 )

Teema: TIK – palun ainult positiivset infot

Postitas:

Suureks üllatuseks sai meie laps ka TIK-i sisse. Üllatuseks sellepärast, et ei olnud teda spetsiaalselt drillinud ja poleks olnud hullu, kui ta ka sisse poleks saanud. Proovisime ka ühte teise G5 kooli, aga sealsed katsed ei läinud nii edukalt. Nüüd on valik kas TIK või üks mitte just kõige ahvatlevam kodulähedane piirkonnakool.
Kuna valdavalt on TIKi kohta negatiivne info liikvel perekoolis, siis tegingi ühe sellise teema, kuhu võiksid kirjutada ainult need lapsevanemad, kelle laps käib selles koolis ning kes on tõesti kooliga rahul. Oleks tore, kui tooksite välja ka need positiivsed asjad. Kas valdavalt on õpetajad siiski lahked ja toredad või ongi tõesti ülikarmid, kellel laose jaoks innustavaid ja toetavaid sõnu ei jätku…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 28.02 23:05; 29.02 06:34; 29.02 09:33; 29.02 10:10; 29.02 17:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Suureks üllatuseks sai meie laps ka TIK-i sisse. Üllatuseks sellepärast, et ei olnud teda drillinud ja poleks olnud hullu, kui ta ka sisse poleks saanud. Proovisime ka Reaali, aga sealsed katsed ei läinud nii edukalt. Nüüd on valik kas TIK või mitte väga ahvatlev kodulähedane piirkonnakool.
Kuna valdavalt on TIKi kohta negatiivne info liikvel perekoolis, siis tegingi ühe sellise teema, kuhu võiksid kirjutada ainult need lapsevanemad, kelle laps käib selles koolis ning kes on tõesti kooliga rahul. Oleks tore, kui tooksite välja ka need positiivsed asjad. Kas valdavalt on õpetajad siiski lahked ja toredad või ongi tõesti ülikarmid, kellel laose jaoks innustavaid ja toetavaid sõnu ei jätku…[/tsitaat]Tead mis, esiteks püüa iseenda mõttelaadi revideerida, siis vaatame edasi. Soovitan soojalt lapsuke lähimasse piirkonnna- kooli paigutada. TIK pole sinule ehk siis sinu lapsukesele.Paljugi mis inimkatsete tulemused olid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 28.02 23:09; 29.02 08:45; 29.02 10:03; 29.02 11:27; 29.02 19:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Peab ikka inimestel eriline valu olema, et end ja teisi negativistlikult meelestada. Sa, teemaalgataja, ei võta ju taolisi kommentaare tõsiselt. Mina sinu asemel üldse ei kahtleks. Kui sa arvad, et tavakoolides on piimajõed ja pudrumäed, siis sa eksid. Heasse kooli sulle teist võimalust enam ei pakuta – küll aga saad sa oma lapse sealt iga kell ära võtta ja tavakooli panna, kui see peaks talle üle jõu hakkama käima. Esimeses klassis seda kindlasti ei juhtu, ole täitsa rahulik.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 28.02 23:14; 28.02 23:45; 29.02 10:37; 29.02 21:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma saan ka nüüd kindlasti sõimata ja laita, aga kas neid Tallinna koolide teemasid siin veel vähe on või? Kõik on üksipulgi ja risti-põiki läbi arutatud õpetajate näoilmetest lambipirnide varjundini välja.
Kas te peate end mingiks maailmanabadeks või? Millegipärast ei tee tulevased Abja-Paluoja või Haapsalu või Häädemeeste 1.klassi laste emmed siia selliseid teemasid.
Teil Tallinna omadel on mingi eriline ajuehitus või?
PS. mida rohkem nüüd miinuseid saan, seda suurem see ajuhäire teil on. nagu indikaator või nii.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.02 23:34; 28.02 23:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ma saan ka nüüd kindlasti sõimata ja laita, aga kas neid Tallinna koolide teemasid siin veel vähe on või? Kõik on üksipulgi ja risti-põiki läbi arutatud õpetajate näoilmetest lambipirnide varjundini välja.
Kas te peate end mingiks maailmanabadeks või? Millegipärast ei tee tulevased Abja-Paluoja või Haapsalu või Häädemeeste 1.klassi laste emmed siia selliseid teemasid.
Teil Tallinna omadel on mingi eriline ajuehitus või?
PS. mida rohkem nüüd miinuseid saan, seda suurem see ajuhäire teil on. nagu indikaator või nii.[/tsitaat]

Neil haapsallastel või häädemeestelastel pole ju valikuvõimalust, ei tea, mille üle nad arutlema peaksid. Eriline ajuehitus on sul, kes sa ei saa sekkumata jätta teemasse, mis sind üldse ei huvita.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 28.02 23:14; 28.02 23:45; 29.02 10:37; 29.02 21:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Neil haapsallastel või häädemeestelastel pole ju valikuvõimalust, ei tea, mille üle nad arutlema peaksid. Eriline ajuehitus on sul, kes sa ei saa sekkumata jätta teemasse, mis sind üldse ei huvita.[/tsitaat]

ei ole märganud ka nende piirkondade hüsteerilisi teemasid, kus valikuid on. Ega ainult Tallinnas mitu kooli lähestikku pole.
Ja miks ei peaks ma sekkuma? Lihtsalt häbi on juba oma kooli pärast.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.02 23:34; 28.02 23:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis sellise teemaalgatuse mõte on? Kui tahad head uskuda, usu. Kui tahad pead liiva alla peita, peida. Kui on tuhat teemat et asjad on jamad, kas siis se, kui teha teema, kus on keelatud halba välja tuua teeb asjad paremaks?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laps õpib TIK algklassides. Olen kooli valikuga rahul, lapsele meeldib koolis käia. Toimub palju vahvaid üritusi, paar päeva enne 1 ja 3 veerandi lõppu projektipäevad, siis tavalist õppetööd ei toimu (enamasti siis mõni ekskursioon või korraldatakse koolis midagi põnevat). Koolikiusamisest pole seal koolis kuulnud, aga käitumist hinnatakse ka väga rangelt. Vahel tundub, et mõnedel poistel on käitumise hinnet väga raske viite saada. Eks nad ikka vahel teevad nalja ja esimeses klassis tundide kaupa pingis vaikselt ja nihelemata istuda esialgu väga raske. Õpitakse riikliku programmi järgi ja see tundus eelkoolis käinud lapsele liigagi lihne. Enamuse klassikaaslaste hinded üsna head (e-päevikust on huvitav võrrelda oma lapse ja klassi keskmist hinnet).
Meeldib see, et paraleelklasse ainult kaks ja \”oma kooli tunne\” täiesti olemas. Minu laps väidab, et tunneb nägupidi kõiki, kes seal koolis käivad. Klassikaaslased väga toredad, asjadega (nagu telefonide vms) uhkustamist pole ja lapsele meeldib peale tunde palju aega koos klassikaaslastega veeta. On palju huviringe ja trenne. Koolil on uus ja ilus spordihoone. Nooremad lapsed (sh. algklassid kindlasti) käivad rõõmuga koolivormis, see on kena ja mugav. Aga ka algklasside lapsed võivad käia omavalitud teksadega.
Kodus õppida palju ei anta, nad jõuavad tunnis väga palju ära teha ja kodus on tavaliselt midagi lõpetada, kui tunnis pooleli jäi. Hea on see, et ingl. keelt õpitakse kolmes grupis (ühes tavaliselt 7-8 last), nii saab iga laps võimaluse tunnis ingl.keeles kaasa rääkida ja see tund on mu lapse lemmik. See millise ingl.k. õpetaja rühmas laps õppima hakkab on õnneasi (ei saanud küll aru, mille alusel need grupid moodustati). Lastele on inglise keele tunnid huvitavaks tehtud ja minu laps on kodus sõnu väga harva õppinud, tavaliselt jääb kõik tunnis meelde. Üldiselt kõik õpetajad, kellega mu laps on seni kokku puutunud, väga abivalmid ja sõbralikud. Olen kooliga väga rahul ja oma teise lapse paneksin ka kindlasti sellesse kooli.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 29.02 00:38; 29.02 20:26; 29.02 22:12; 01.03 09:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mis sellise teemaalgatuse mõte on? Kui tahad head uskuda, usu. Kui tahad pead liiva alla peita, peida. Kui on tuhat teemat et asjad on jamad, kas siis se, kui teha teema, kus on keelatud halba välja tuua teeb asjad paremaks?[/tsitaat]

Teemaalgatuse mõte oligi see,et saada positiivset tagasisidet. Nagu näha, on ikkagi mu teemasse trüginud ka need tüüpilised kibestunud ja sappi pritsivad eestlased,kes esimesel võimalusel ainult negatiivseid kommentaare lahmivad, kuigi palusin teemat tehes siia kommenteerima tulla tõesti ainult nendel,kellel on öelda midagi positiivset. Normaalseks peetakse ju Perekoolis ikkagi seda,kui tehakse mingi teema oma murest või negatiivsest kogemusest.
Suur tänu nendele vastajatele, kes lugeda oskasid ja kellel polnud kahju kooli kohta head kirjutada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 28.02 23:05; 29.02 06:34; 29.02 09:33; 29.02 10:10; 29.02 17:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Tead mis, esiteks püüa iseenda mõttelaadi revideerida, siis vaatame edasi. Soovitan soojalt lapsuke lähimasse piirkonnna- kooli paigutada. TIK pole sinule ehk siis sinu lapsukesele.Paljugi mis inimkatsete tulemused olid.[/tsitaat]

Selline ilge suhtumine ongi põhjus, miks paljud inimesed TIKi halvasti suhtuvad.
Uskumatu tekst lihtsalt.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 29.02 08:26; 29.02 21:24; 01.03 00:40; 01.03 00:42; 01.03 08:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma ei saa aru, et mis mõte küsida ainult positiivset tagasisidet?
sama hästi mõtle endale välja, et on hästi tore kool ja sellest peaks piisama. sest negatiivset sa siia ju ei oota….

täiesti ajuvaba postitus momeelest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma soovitan sul vaadata, millised klassijuhatajad lõpetavad algklassidega ja võtavad uued. Kui sulle õpetaja sobib, siis algklassides see ongi määrav.

Aga ausalt, ma ei mõista inimesi, kes viivad lapse katsetele, aga sisse saamise üle ei rõõmusta, sest kuuldavasti on kool halb. Kodukool ei ole ka ahvatlev. Sellise suhtumise juures on raske positiivset tagasisidet oodata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laps õpib ka TIK-is keskastmes. Olen kooliga väga rahul. Õppetöö ja inglise keele õpe lapsele raskusi ei valmista. Inglise keele õppega alustatakse esimeses klassis ja tunde on rohkem kui tavakoolis. Uued sõnad ja kodutööd nämmutatakse tunnis läbi, nii et kodus on tihtipeale vaid kordamise vaev. Lapsele, kellel eesti keele lugemine ja grammatika juba selge on, ei tohiks kool raskusi valmistada. Koolile annetus on 320 eurot aastas, sellega kaetakse lisatundide maksumus.
Annetuselt saab tuludeklaratsioonis tulumaksu tagasi.
Õpetajaid on igasuguseid, algklasside õpetajad on kindlasti toredad ja lahked, kurjemad pedagoogid ilmnevad alles keskastmes;)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.02 08:37; 29.02 22:31; 01.03 08:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei tea, kuskohast tuleb negatiivne info, kindel on aga see, et valdavalt levitavad seda ´viinamarjad on hapud´ kategooriasse liigituvad inimesed. Ei ole mõtet uskuda kõike, mis siin räägitakse. Elu ei ole must ja valge.
Enda laps käib TIKis, minu arvamus on laias laastus sama, mis 00:38 kägul. Lisan veel, et olen väga rahul klassi keskmise tasemega ehk siis valdavalt on tegemist väga õpihimuliste ja n-ö kiiresti haaravate lastega. Erandeid muidugi on, aga kus seda poleks?
Minu lapsele on juhtunud väga toredad õpetajad, sh inglise õpetajat kiidab laps taevani. Nagu igas koolis, on ka seal leebemaid ja karmimaid õpetajaid. Aastakümnete taguse ajaga pole mõtet aga kooli võrrelda, sest märgatav osa õpetajatest on vahetunud/välja vahetatud – noori tuleb järjest rohkem peale, otsitakse oma ala parimaid.
Teemaalgataja, kuula ka ennast, oma sisehäält. Minu jaoks ei tulnud piirkonnakool ainuüksi sellepärast kõne alla, et seal on laste tase väga erinev. Lapsele peaks pakkuma seda, mis vastab tema tasemele. Minu jaoks ei tulnud üllatusena, et laps sisse sai. Kui sinu jaoks oli ja sa pole lapses kindel, siis on teine asi. Vaata ka sellest vaatepunktist.
Samas konkurss oli sel aastal väga suur, väga paljud tahaksid hetkel olla sinu asemel. Seega küllap on sul tubli laps, palju õnne sissesaamise puhul!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.02 08:43; 29.02 12:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ERITI loll teemapüstitus.Mida sa end sinna katsele tarisid, kui sul pole asjast õrna aimugi?Eeltöö tehakse ikka enne ära.Ma olen kindel, et kogu pere põrub, nii poole aasta pärast.Parem püsi piirkonnas.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 28.02 23:09; 29.02 08:45; 29.02 10:03; 29.02 11:27; 29.02 19:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen teemaalgataja. Ma pole öelnud, et ma pole rõõmus, et laps nii suure konkursi edukalt läbis. Olen lihtsalt väga üllatunud. Ma nimelt ei kuulu nende vanemate hulka, kes oma last maailma kõige targemaks ja parimaks peab. Leian, et tegu on tavalise normaalselt arenenud lapsega. TIK-i katsetele läksime lihtsalt proovima, et saada aimu tema tasemest.
Loomulikult olin ma enne lugenud TIK-i kohta ja tean mis laadi kooliga tegemist on. Aga kuna nii meedias kui foorumites kirjutatakse valdavalt negatiivsetest kogemustest, siis tundsin, et see teema on vajalik. Tahan saata oma hea, rõõmsameelse ja tubli lapse kooli rahuliku südamega. Tänu mõnele vastajale on see rahu nüüd südames täiesti olemas 🙂 Aitäh teile!
Kui mõned inimesed sellest teema mõttest aru ei saa, siis pole sinna midagi parata. Ilmselt on neid asju väga vähe siin ilmas, mis nende silmis hea ja tore on.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 28.02 23:05; 29.02 06:34; 29.02 09:33; 29.02 10:10; 29.02 17:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Olen teemaalgataja. Ma pole öelnud, et ma pole rõõmus, et laps nii suure konkursi edukalt läbis. Olen lihtsalt väga üllatunud. Ma nimelt ei kuulu nende vanemate hulka, kes oma last maailma kõige targemaks ja parimaks peab. Leian, et tegu on tavalise normaalselt arenenud lapsega. TIK-i katsetele läksime lihtsalt proovima, et saada aimu tema tasemest.
Loomulikult olin ma enne lugenud TIK-i kohta ja tean mis laadi kooliga tegemist on. Aga kuna nii meedias kui foorumites kirjutatakse valdavalt negatiivsetest kogemustest, siis tundsin, et see teema on vajalik. Tahan saata oma hea, rõõmsameelse ja tubli lapse kooli rahuliku südamega. Tänu mõnele vastajale on see rahu nüüd südames täiesti olemas 🙂 Aitäh teile!
Kui mõned inimesed sellest teema mõttest aru ei saa, siis pole sinna midagi parata. Ilmselt on neid asju väga vähe siin ilmas, mis nende silmis hea ja tore on. [/tsitaat]Nii tore, tänan ka sind, kanake. Ka mina tegin just praegu otsuse, et ma EI otsusta TIK-i kasuks.Oli tõesti mõtekas teemapüstitus!

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 28.02 23:09; 29.02 08:45; 29.02 10:03; 29.02 11:27; 29.02 19:45;
To report this post you need to login first.

Mis mõttega teha teema, kui on soovi saada vaid pool infost. Lapsele kooli valides kõrvutan ikka positiivse ja negatiivse ning otsustan selle põhjal, kas negatiivsed kommentaarid ühtivad meie pere väärtushinnangutega või mitte.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mis mõttega teha teema, kui on soovi saada vaid pool infost. Lapsele kooli valides kõrvutan ikka positiivse ja negatiivse ning otsustan selle põhjal, kas negatiivsed kommentaarid ühtivad meie pere väärtushinnangutega või mitte. [/tsitaat]

Aga pool infost (see negatiivne) on mul juba ammu olemas. Puudu oli positiivne pool.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 28.02 23:05; 29.02 06:34; 29.02 09:33; 29.02 10:10; 29.02 17:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Nii tore, tänan ka sind, kanake. Ka mina tegin just praegu otsuse, et ma EI otsusta TIK-i kasuks.Oli tõesti mõtekas teemapüstitus! [/tsitaat]

Jumal tänatud! Üks vähese haridusega lapsevanemate võsuke jälle välistatud. Kui vanemad korralikult eesti keeltki ei oska, siis pole mõtet tõesti üritada, te ei küündiks niikuinii last õpingutes piisavalt toetama. Järelikult on teemaalgatus kümnesse 🙂

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 28.02 23:14; 28.02 23:45; 29.02 10:37; 29.02 21:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

TIK-i mudilaskoori võetakse vastu kõik, kes soovivad. Muusikaline kuulmine on arendatav ja respect nende muusikaõpetajale.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Jumal tänatud! Üks vähese haridusega lapsevanemate võsuke jälle välistatud. Kui vanemad korralikult eesti keeltki ei oska, siis pole mõtet tõesti üritada, te ei küündiks niikuinii last õpingutes piisavalt toetama. Järelikult on teemaalgatus kümnesse :-)[/tsitaat]See on NII naljaks, kuidas maakad leili lähevad oma eesti keelega.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 28.02 23:09; 29.02 08:45; 29.02 10:03; 29.02 11:27; 29.02 19:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei no tore kool on. häda ainult selles, et suhtumine \”kui sa parim ei ole, siis astu minema, järjekord on ukse taga\” kumab igal sammul läbi. eks see on ikka nii, et mida kõrgemal istud, seda rohkem higistad.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Valik ebaloogikat ja valeväiteid:
[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] Heasse kooli sulle teist võimalust enam ei pakuta – küll aga saad sa oma lapse sealt iga kell ära võtta ja tavakooli panna, kui see peaks talle üle jõu hakkama käima. Esimeses klassis seda kindlasti ei juhtu, ole täitsa rahulik.[/tsitaat]

Mis mõttes ei pakuta – st. ei pakuta jah, aga koolivahetus on tavaline asi. Ega vabanevad kohad tühjaks jää, täidetakse jälle katsete abil. Eriti palju liikumisi on peale 4. ja 6. klassi.

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Minu jaoks ei tulnud piirkonnakool ainuüksi sellepärast kõne alla, et seal on laste tase väga erinev. Lapsele peaks pakkuma seda, mis vastab tema tasemele. [/tsitaat]

Mis taset siin silmas peetakse küll, nagu algklassides algaks kohe valmistumine riigieksamiteks? Jabur arvamus, kui on riiklik õppekava. Arvestades lasteaedades ja eelkoolides tehtavad tööd on 95% kooliminejaist võimelised hästi õppima. Palju oleneb klassiõpetajast – hea õpetaja leiab ‘tasemekohast’ tegevust lastele, kes juba soravalt loevad-arvutavad (või lubab neil lihtsalt joonistada-raamatuid lugeda) ja üksikute järeleaitamisega tegeleb pikapäevatundide ja kodutööde abil. See tähendab, et õpetaja tase on oluline, mitte laste.
Räägin seda natuke oma piirkonnakooli näitel, kus pole märganud mingeid segavaid ‘tasemevahesid’, hästi õppimine on popp, üldine keskmine hinne kõrge, kevadised tasemetööd laste sõnutsi kergemad kui muidu kontrolltööd. Väheusutav, et juhuslikult elavad läheduses nutikamad lapsed kui mujal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Laste tase on kooli minnes erinev. Mõni on selleks ajaks aastaid raamatuid lugenud, teine veerib sõnu kokku. Mõni arvutab 1000 piires, teine õpib 1+1=2. Klassil on lihtsam edasi minna, kui ühine baas olemas. Lihtsam ei ole ehk kõige õigem sõna, pean silmas pigem seda, et lapsed saaksid kohe võimaluse edasi minna sealt, kus nad on oma arenguetapis parasjagu on. Ei tahaks, et laps peaks aja täitmiseks tegelema joonistamisega sel ajal, kui teisele lugemist õpetatakse. Selge see, et lõpuks õpivad kõik lugema ja arvutama, aga algklassides võib see tase ikka väga erinev olla.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.02 08:43; 29.02 12:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ambrele:

TIK-is ei toimu sugugi nii suures ulatuses liikumist. Kust pärinevad andmed, et lapsi lahkub peale neljandat ja kuuendat klassi?
Minu lapse klassist on lahkunud üks laps välismaale, sama ka paralleelis.

Palun ärge levitage valeandmeid!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]ei no tore kool on. häda ainult selles, et suhtumine \”kui sa parim ei ole, siis astu minema, järjekord on ukse taga\” kumab igal sammul läbi. eks see on ikka nii, et mida kõrgemal istud, seda rohkem higistad.[/tsitaat]

täiesti nõus. moraalne vägivald ruulib. Ja lisaks lihtlabane nõrgemate laste mõnitamine õpetajate poolt. Mata õps ütles lapsele lihtsalt näkku, et \”sa näed loll välja ja mina sulle üle 3 ei pane\”.
Neid näiteid võib veel miljoneid tuua. Aga samas on seegi positiivne, kuna lapsed on sunnitud väga väikesest peale hakkama võitlema sellega, et neid mutta ei tallutaks. 50% umbes tallutaksegi seal mutta ja nii ongi ehk parem. Nagu ikka, tugevamad jäävad ellu, nõrgemad lõpetavad hullumajas.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

teemaalgataja, mis võiks olla siit saadud info, mis kallutab sind mitte kõige parema piirkonnakooli kasuks otsustama, kui TIK on sisse saadud?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]teemaalgataja, mis võiks olla siit saadud info, mis kallutab sind mitte kõige parema piirkonnakooli kasuks otsustama, kui TIK on sisse saadud? [/tsitaat]

No valik on juba tehtud ja kooli kasuks ikkagi. Kui laps oli nii tubli, et selle konkursi edukalt läbis, siis ei saa ma ju jätta teda ilma võimalusest saada hea haridus ühes Eestimaa parimas koolis. Tema ei oska ju midagi karta. On rõõmus, et saab sügisel kooli minna ja uusi asju õppida.
See teemapüstitus oli vajalik minu enda jaoks. Tahtsin saada kinnitust, et need jutud TIK-i õpetajate karmusest ja kooli ebasõbralikust sisekliimast ei ole ainus tõde. Et on ka kiitvaid ja positiivseid kommentaare. Õnneks on. Umbes aasta pärast tulen siia teemasse tagasi ja annan omapoolse nägemuse sellest koolist 🙂

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 28.02 23:05; 29.02 06:34; 29.02 09:33; 29.02 10:10; 29.02 17:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

No valik on juba tehtud ja kooli kasuks ikkagi. Kui laps oli nii tubli, et selle konkursi edukalt läbis, siis ei saa ma ju jätta teda ilma võimalusest saada hea haridus ühes Eestimaa parimas koolis. Tema ei oska ju midagi karta. On rõõmus, et saab sügisel kooli minna ja uusi asju õppida.
See teemapüstitus oli vajalik minu enda jaoks. Tahtsin saada kinnitust, et need jutud TIK-i õpetajate karmusest ja kooli ebasõbralikust sisekliimast ei ole ainus tõde. Et on ka kiitvaid ja positiivseid kommentaare. Õnneks on. Umbes aasta pärast tulen siia teemasse tagasi ja annan omapoolse nägemuse sellest koolist 🙂 [/tsitaat]Et kohe nägemust on oodata… .Ei jõua ära oodata! Äkki külastaksid foorumit varem, \”umbes aasta pärast\” ei ole hea!

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 28.02 23:09; 29.02 08:45; 29.02 10:03; 29.02 11:27; 29.02 19:45;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 43 )


Esileht Koolilaps TIK – palun ainult positiivset infot

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.