Esileht Koolilaps TIK TOK

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: TIK TOK

Postitas:

Kuidas võimalik arvuti kaudu Tik Tokist videosid kustutada,ehk keegi teab,lapsega nii hädas selle konto pärast:)Ei leia seal sellist kohta video juures,et saaks kustutada

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma tea, kas ma oskan seletada, aga kui oled tema kontol ja mingi konkreetse video juures, siis seal muude ikoonide all/ kõrval on ikoon kolme punktiga. Selle alt tuleb võimalus video ära kustutada.
Arvutis ma ei tea. Mina kustutasin tal üldse konto ära ja ei lubanud enam tiktokki.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.03 19:05; 02.04 03:27; 05.04 17:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mis nad seal tiktokis siis teevad?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mis nad seal tiktokis siis teevad?

Mõttetud roppused ja lollused. Kohutavalt halb eeskuju. Peale totaalset keeldu muutus ka käitumine tasapisi paremaks.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.03 19:05; 02.04 03:27; 05.04 17:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täiesti nõus eelneva kommentaariga.. meie kustutasime ka oma 8a selle ära. Kuna tal endal ei ole enam, siis sõber hakkas whats upi videosid saatma.. a la mingite suvaliste noorte suudlemisvideod, kallistamised jne. No mille krd pärast on sellist kohta vaja.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jaa, ma alguses ei süvenenud eriti, aga kui nägin siis panin kinni.
Noorte iidol juutuuber liimi suhu valamas, lauaviina kummutamas, ropud laulud… Viimane video, mida nägin oli Rooside sõja saatelõik muudetud kujul… vastusteks, emm, emm, emm…

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.03 19:05; 02.04 03:27; 05.04 17:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Wow nagu räägiks mingist teisest Tik-Tokist. Ma jälgin erinevaid arste ja spetsialiste, kes tantsuliselt oma tööst ja erialast rääkivad. Mõned on väga harivad.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen ka tuttavatelt kuulnud, et jubedaid roppuseid on tiktok täis. Vanematel pole õrna aimugi, millega nende kukununnukesed tegelevad.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Koolilaps TIK TOK