Esileht Koolilaps TIK vs. VHK eelkool

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: TIK vs. VHK eelkool

Postitas:

Kumb on tugevam eelkool? Vb kellelgi kogemust mõlemaga. Aitäh

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida pead sa silmas tugevuse all?

Siin on näiteid kindlasti igast nurgast. Sulle ei anna see info suurt midagi. Püüa mõelda nii pidi, et kuhu kooli sa tahaksid last panna. Kui keskkond on tuttav, siis tulevad katsed ka paremini välja. Ülelinnalise valikuga koolide puhul tuleks endale kohe alguses selgeks teha, et ainult vähesed lapsed saavad sinna sisse üldse ilma eelkoolita või ainult eelkoolis käies. Enamusega tehakse lisaks veel ka kodus palju tööd. Minu laps käis eelkoolis ja lisaks tegelesime pea iga päev kokku tunnikese lugemise ja kirjutamisega.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul mõlema kooliga ja kahekordne kogemus. tegelikult meeldis VHK programm natuke rohkem. lisaks muidugi inglise keel ja muusikatund ja see, et seal 2x nädalas. TIKki paneks siis kui laps veel lugeda ei oska.. ehket seal alustavad liikuva aabitsaga..

ja muidugi kui ka neisse koolidesse katsetele plaanid, siis VHK puhul tehakse eelkooli lastele need katsed eelkooli tundide ajal ehket pm “märkamatult” ja pärast vestlusel saad ülevaate tehtud tööst.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laps käis VHK eelkoolis, sõbranna laps TIKi omas. Eelistame mõlemad järgmise lapsega 100% VHK eelkooli.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Koolilaps TIK vs. VHK eelkool

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.