Esileht Koolilaps TIKi vestluse punktid

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: TIKi vestluse punktid

Postitas:

Kui palju said teie üheksandikud TIKi vestluse eest punkte? Minu omal on 40 punkti 50st, ei oska arvata, on see hea või halb… Mingit muud infot siiamaani ei ole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ega vestluse punktid üksi loe midagi. Kuidas katsete punktid olid? Praegu peaks olema kutsed saanud kõik, keda kool soovib. Üksikud kohad ilmselt lähevad jagamisele veel, kui on äraütlejaid.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laps, kes on õppinud TIK-s 9 aastat, sai 50 punkti vestluse eest. Käis vestlusel teisipäeval ja sai koheselt vestluse lõpus teada, et saab hea tahte protokolli. Nende klassist oli mitu last korraga sel vestlusel.
Mida paremad punktid keegi 4 kooli eksamil sai, seda varasemal päeval ja kellaajal vestlusele kutsuti. Arvan, et vestlusest palju olulisemad on katsete tulemuste punktid ja ingliskeelsel vestlusel hea hääldus ilma tugeva aktsendita.
Eriti olulised olid 4 kooli katsete inglise keele testi punktid, kuna need korrutati TIK-s koefitsendiga 1, mate ja eesti k mõlemad koefitsendiga 0,7. Füüsikal polnud nii olulist tähtsust.
Mitu last korraga teemaalgataja lapsega koos vestlusel käis ja mis küsimusi esitati? Kui saladus pole, kui palju punkte sai?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.05 00:48; 02.05 23:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saab oodata veel, tavaliselt kogu kamba peale ikka mõni loobub, aga eraldi teema on muidugi see, kas testide ja vestluse punktid kokku panid lapse piisavalt kõrgele kohale, et loobuja kohta just talle pakutakse.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vabandust, kust te neid TIK’i vestluste punkte näete? Mul käis laps kohe esimesel päeval vestlusel ja järgmine päev saadeti protokoll, aga mingeid punkte küll ei öeldud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma just imestasin, et kas TIK andis siis vestluse punktid, sest GAGi vestluse eest nt minu lapsel vestluse punkte ei ole (on koolis sees).

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

TIK vestlusel saadud punkte näeb https://sisseastumine.ee
Need punktid on alles hiljuti vist lisatud, sest varem mina ka neid punkte ei näinud. GAG vestluse punkte mina samuti ei näe, kuigi mu laps sai ka GAGi sisse.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.05 00:48; 02.05 23:52;
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Koolilaps TIKi vestluse punktid

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.