Näitan 25 postitust - vahemik 1 kuni 25 (kokku 25 )

Teema: tiktok

Postitas:
Kägu

Mis tiktoki mõte on? Kas kasutate? Mida arvate?
Hakkasin uurima selle kohta ja tundub nii tobe ja paras ajaraisk, mingid “nalja”videod ja enesenäitamine…

+11
-11
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mis on sotsiaalmeedia mõte? Muidugi on paras ajaraisk täpselt nagu Perekooli foorum, Facebook, Twitter ja Instagram, aga täpselt samamoodi on seal võimalik ka endale huvitavaid asju leida. Mina, näiteks, olen päris palju kodu- ja kokkamisnippe sealt saanud.

+15
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mis tiktoki mõte on?

Perekoolikas avastas enda jaoks sotsiaalmeedia….

Edasi tuli muidugi juba pk teema ja muu debiilsus, mis asja juures käib.
Sest omaarust oli ta ntx fb-s siiani vaid kvaliteetaega veetnud.

+6
-11
Please wait...

Postitas:
Kägu

mul on hea nipp – ära vaata kui ei meeldi

+8
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mis tiktoki mõte on? Kas kasutate? Mida arvate?

Hakkasin uurima selle kohta ja tundub nii tobe ja paras ajaraisk, mingid “nalja”videod ja enesenäitamine…

Tegijate mõte on raha teenida. Iga kasutaja on neile raha. Kasutajad üks osa viidab aega, teineosa teenib ka endale elatist.

+4
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

No vat siin on väga hea intervjuu, kus seletatakse, mis on tiktoki mõte. Jättes välja selle, et saatejuhid nõmedalt lömitavad, on neiude jutt suurepäraseks tõestuseks asja jaburusest. Nende abitu püüd seletada oma tegevuse mõtet on lihtsalt super naljakas, puhas klassika.

https://tv.postimees.ee/6675370/eesti-tudrukud-teevad-kumnete-tuhandete-inimeste-ees-tiktok-i

+3
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

See on ju suht sama nagu Vine kunagi oli. Tuleb ja läheb.

Ma ei viitsi vaadatagi. Olen instagramiga üsna rahul.

+3
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

😂😂 teema pandi kinni ja kohe uus teema. Teame ju koik millele täpselt viidatakse siin😃

+1
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ju siis sa pole sihtgrupp, kui aru ei saa.

+8
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

😂😂 teema pandi kinni ja kohe uus teema. Teame ju koik millele täpselt viidatakse siin😃

Koguaeg sa kilkad, et teema pandi kinni aga tegelikult peaksid prillid soetama omale!

+6
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Selle nimi on meelelahutus sama põhjus kui inimese teatris, kinos, või facebookis on.

+4
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Selle eest ei saa raha kui saa just mingit firmat ei reklaami ja seda on ka raske saada sul peab vähemalt 100000 jälgiat olema siis saab 100 eurot video eest

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

ei tea. ei kasuta. ei hakka ka kasutama. ei oma mõtet. mul poogen

+3
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tiktoki mõte ongi meelelahutus lühivideote formaadis (kuni 1 minut). Palju on vihjeid popkultuurile ja teiste tiktokitajate videotele (nt kasutad mingit kuulsat filmitsitaati/laulurida või teise tiktokitaja lauset, aga uues kontekstis), palju on tiktok tantse (et keegi mõtleb laulule tantsuliigitused välja ning siis teised inimesed õpivad need ära ja postitavad enda tantsuvideo), on ka praktilisi videosid (dieet, koristamine, oma riigi/kultuuri tutvustamine), on niisama elustiiliga uhkeldamine (vaata mu uhket maja või mu viimase ostlemistuuri saaki jne). See rakendus on teinud erinevate filtrite (pmst videoefektid) ja heliribade kasutamise nii lihtsaks, et kui nt youtubes samalaadse video tegemiseks peaks endal ka mingisugune videomonteerimise oskus ning tarkvara olema, siis tiktok teeb sinu eest selle töö ära, sina mõtle vaid idee välja.

+11
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu arust on see ajuvaba. Mu kuuene tahab ka seda, sest seal on “naljakad” videod ja tema sõbral on. Minu jaoks on naljast asi kaugel. Seal ei saa ju kontrollida, mida ta vaatab. Ma olen kategooriliselt selle vastu. Kui Laseri saates seda kajastati, sain ma veelrohkem kinnitust, et see on mingi veider mood, millega lapsed ja isegi täiskasvanud haiglaselt ja lapsikult kaasa lähevad.

+6
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mis on sotsiaalmeedia mõte? Muidugi on paras ajaraisk täpselt nagu Perekooli foorum, Facebook, Twitter ja Instagram, aga täpselt samamoodi on seal võimalik ka endale huvitavaid asju leida. Mina, näiteks, olen päris palju kodu- ja kokkamisnippe sealt saanud.

On ikka vahe, kas imetled ennast või käid anonüümselt teistega suhtlemas. Mõni hull tahab küll isiklikuks minna siin foorumis, aga kõik on ikkagi anonüümne. Siin käi või korra kvartalis, seevastu sotsiaalmeedia vaatajaskond lausa nõuab uusi pilte ja videosid, muidu kedagi enam ei huvita või siis jääb selline tunne, et keegi tahab sinu elu näha, kuigi võib-olla ei taha.

+1
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas Youtube mitte rohkem võimalusi ei paku kui tiktok?

0
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kohutav ajaraisk. Mul lapsed on sellest nagu sõltuvuses. Ise ütlevad et võtab aja maha. Lõõgastus. Lõpuks on aeg maas olnud 4 tundi. Aga 4 tundi… selle ajaga oleks pool raamatut läbi lugenud. Ja teistpidi on paanika et ei ole äkki piisavalt lai silmaring sisseastumise võimalikuks vestluseks,eksamiks. Paanika leevenduseks avatakee tiktok. Siis ei mõtle oma paanikale või sellele mis häirib

+8
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Varsti ei suuda noored enam ühtki täispikka filmi vaadata (raamatute lugemisest rääkimata) ega millessegi süveneda, kogu elu möödub tiktok vormis.

+7
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tiktok muidu mõnus ajaviide, kui ei oleks neid 8-13 aastaseid lapsi seal, kellel ilmselgelt suvaliste nimedega konto, aga kommenteerivad seal igasuguseid asju. Näiteks: mendid on kukked!, tapa end ära lipu!, ma tulen nikkun su läbi!, ma jõin alkokooli tule pane mind vangi!, sa oled rõve pede, kao ära siit!, sure ära!, tahan sinuga keppida!,mul on narkolabor keldris!,mul mõte 1 inimene mõrvata, anna mõtteid!JNE.
Lapsevanemad, kontrollige oma laste tiktoki konto alt kirjutatavaid kommentaare.
Ja loodan, et see konto https://vm.tiktok.com/whojdp/ pole kellegi lapse oma…

+6
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

No vat siin on väga hea intervjuu, kus seletatakse, mis on tiktoki mõte. Jättes välja selle, et saatejuhid nõmedalt lömitavad, on neiude jutt suurepäraseks tõestuseks asja jaburusest. Nende abitu püüd seletada oma tegevuse mõtet on lihtsalt super naljakas, puhas klassika.

https://tv.postimees.ee/6675370/eesti-tudrukud-teevad-kumnete-tuhandete-inimeste-ees-tiktok-i

Vaatasin ära. Vaevalt suutsin vaadata, kerisin vahepeal. Minu jaoks väga igav asi. Igale oma.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina kasutan ajaviiteks. Ilmselt olen paljudest kägudest noorem ka.

Tunnistan, et natuke sõltuvust tekitav on küll. Iga sotsiaalmeediaplatvorm on ju üles ehitatud selliselt, et sa seal võimalikult palju aega veedaksid. Tik Tokil on see hästi õnnestunud. Samas vanemal generatsioonil võib olla natuke sõltuvuseks kasvõi teleka vaatamine või midagi muud, seega see pole minu meelest väga teema.

Enam ei ole see (ainult) teismeliste äpp. Vähemalt minu For You lehele neid ei tule, vaid pigem on 20-35 aastased, mõni 17-aastane ja mõni isegi 50-aastane sekka.

Mulle meeldib, et algoritm näitab neid asju, millest mina olen huvitatud olnud. Seal on tõesti kõike, aga mulle meeldivad kõige rohkem need videod, millega saab samastuda. Ja nalja saab ka vahel.

Facebook on igav – seal on kõikide emad, isad, vanaemad, õpetajad ja ülemused. Facebookist võib uudiseid lugeda või mõne tuttava kihlumisest kuulda. Instagram on endast ikkagi väga viimistletud kuvandi loomiseks. Isegi kui seal mõni rohkem igapäevaelu jagab, siis see pole ikkagi tiktokiga võrreldav.

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Nõustun sellega, et vanemad võiksid ikka natuke silma peal hoida sellel, mida nende lapsed seal teevad. Sellist tüüpi kasutajad nagu siin üks eelnevalt lingitud on lihtsalt rõvedad roppused, aga lisaks sellele kommenteerivad lapsed veel üksteise tavalisi videosi nii halvasti ja negatiivselt, et kole lausa lugeda. Stiilinäited suvalise video alt: “tõmba oksa tatt”, “inimesed nagu sina tuleks tiktokist removida”, “pede”, “debiilik kes ikka naerab su sitadele tiktokidele”, “oled jah puudega värdjas tolgus”. Kujutage ette, et teie laps, kes on mingi video tegemisega vaeva näinud, peab sellist asja lugema? Ma arvan, et laste puhul oleks mõistlikum hoida profiil privaatsena ja lasta ainult sõpradel seda jälgida või siis vähemalt kommentaarid kinni panna..

Teine küsimus, mis mul on osasid tiktoke nähes tekkinud, on see, et kas vanemate jaoks on tõesti okei, kui nende lapsed nende kodu nii avalikult näitavad? Nagu näiteks need spaa-hotelli teemalised kasutajad (https://vm.tiktok.com/wDou6r/, https://vm.tiktok.com/wULh9n/, https://vm.tiktok.com/wU84Dq/ jne…), mis võivad küll armsad olla, et kuidas lapsed mängivad, aga kas on vaja seda ka internetti üles panna? Võib-olla ma olen lihtsalt oma privaatsusvajadusega imelik.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma vaatan seal enamasti loomavideosid. Nad on nii armsad, totud ja naljakad. On tõesti pingeid maandav. 🙂
Samas on seal ka päris vahvaid nippe, kuidas midagi teha või soovitusi, mida osta.

Ilmselgelt on seal meeletus koguses jama ja seetõttu leian, et vanusepiirang on seal põhjusega ning 8aastased ei tohiks seal küll videosid teha.

+2
0
Please wait...

Näitan 25 postitust - vahemik 1 kuni 25 (kokku 25 )