Esileht Koolilaps tiktok

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: tiktok

Postitas:
Kägu

Mida arvate lapsevanemana Tiktokis? Lubate enda lapsel seal videosid üles laadida, kas jälgite mida?

+3
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Alles oli teema, kasuta otsingut.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kontrollin. Üldiselt levib seal laste hulgas palju rumalusi. Videote alla postitatakse nii pos kui neg kommentaare. Hoia silm peal.
Olen lubanud lapsel teha videosid ja postitusi, kus ei ole teda ennast ja meie kodu peal.

+3
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Lapsed jah teevad seal videote peal halvamaigulisi tantsu liigutusi. Postitavad, kommenteerivad teiste tehtud videoid. On nii positiivseid kui ka negatiivseid kommentaare. Nii nagu elus ikka, kaasaarvatud täiskasvanute maailmas.
Kahjuks kui rääkida koolilastest, kes oma negatiivse kommentaariga juhtuvad nö vahele jääma, siis on nad automaatselt tembeldatud küber-ja koolikiusajateks. Mis oma korda võib päädida koolist välja viskamisega.

0
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei luba.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

8-aastasel ei luba

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kõige jubedamad on minu arvates seal sellised algklassitürdrukte videod, kus tehakse mingit tantsu, aga filmitakse kuidagi hästi alt (kaamera on siis äkki põrandal). Sageli on neil jalas veel kas üli lühikesed püksid või siis liibuvad retuusid komplektis lühikese pluusiga ning kokku on see video paras perverdi unistus. Seega mina leian, et kui laps soovib seal tiktokis olla, siis endast videote tegemine peab toimuma vanema kontrolli all. Täiesti arusaadav, et lapsele on see tiktoki maailm huvitav ja ta soovib samuti mõne tantsu selgeks õppida ning video teha, kuid vanemana saaks sellisel juhul palju kaasa aidata toreda video valmimisele- juhendada, kuidas valida sobilik võttenurk ja taust, mida selga jne.

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

See on jube, mis seal kommentaariumis toimub. Väikesed lapsed niimoodi sõimavad üksteist ja ropendavad, mis kole. Siis mõtlen küll, et kus nende vanemate silmad on. Ise ei oska vigadeta kirjutadagi veel, aga sõnavara on juba kohutav. Ja loomulikult osad tantsuliigutused küll sellistele sobivad pole. Nt ühe loo sõnad on sellised, otsustage ise:
Can’t take big dick, but I suck on it
I ain’t fucking with the pussy, got a bump on it
Bad bitch put the pussy on me (On me)
Whip out my dick then I hump on it
I’m a bad-ass bitch, what you lookin’ at?

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma olen alati pidanud end keeleoskajaks aga mida see jura tähendab??? Ma saan aru vaid esimesest ja viimasest reast. Täiesti arusaamatu släng… Punn tussi peal ja paha lits, kes tussu peale pani.

0
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma saan mõnest sõnast aru ja ropp on see tõesti.
Big dick peaks olema suur riist
suck peaks olema suhuvõtt
Ma rohkem ei tõlgi.
Tiktok nuhib väidetavalt teie telefoni andmetes, nagu ameerika mehed väidavad.

+1
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

11a poisiga just oli vestlus. Ta on kurb, et tema sõbral on tiktok. Kurb on sellepärast, et ta märkab, et sõber vahib seda koguaeg. Laps ütleb: me olime koos söömas ja ma rääkisin juttu ja ta isegi ei kuulanud, sest vaatas tiktok jälle. Jne, sarnaseid näiteid tõi veel.

Minu lapsed ei kasuta tiktoki. Saavad aru, et see on ajaraiskamine ja sõltuvus.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tütar 11 ja tiktoki ei luba. Õnneks ta ise kurb väga ei ole. Selgitasin miks ei ole tiktok lubatud, sai kenasti aru.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

<p style=”text-align: left;”>Kindlasti jälgige mida ta teeb ma ise kasutan tiktoki ja see on täis mingit sitta</p>

0
0
Please wait...

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Esileht Koolilaps tiktok