Esileht Pereelu ja suhted Tinder

Näitan 23 postitust - vahemik 1 kuni 23 (kokku 23 )

Teema: Tinder

Postitas:

Kas on siin tinderi spetsi?

Panin ühele südame. Kas minu profiil üldse läheb talle ette kui ma nt ei mahu tema pandud vanusevahesse?

Olen temast veidi vanem ja lihtsalt hakkas huvitama.

0
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Ei lähe, kui sa tema vanusevahemikku ei mahu.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vanamutt noori poisse krabamas

+6
-14
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No äkki näkkab. Aga ju siis pole endal suurt midagi ette näidata….

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Missugune mõte on tutvustaval infol, mida ignorantselt eiratakse? Ei loomulikult.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Missugune mõte on tutvustaval infol, mida ignorantselt eiratakse? Ei loomulikult.

Jutt pole tutvustavast infost, vaid äpis määratud vanusevahemikust, mille järgi kontosid üldse näha saab.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tahaks ka küsida, et kuidas neid vanuseid näete ja laigite neid, kes on vanusevahemiku paika pannud? Valetate end nooremaks? Petate ju.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui sa tema vanusevahemikku ei sobi, siis sa ei tohiks teda üldse nähagi või ma saan valesti aru? Sest mis mõte on näidata sulle mehi, kellega pole lootustki matchi saada?

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei tea, mul oli ka vanusevahemik pandud, aga ikka kirjutasid mingi 20-40 aastat vanemad pässid.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei tea, mul oli ka vanusevahemik pandud, aga ikka kirjutasid mingi 20-40 aastat vanemad pässid.

Siis nad pidid panema enda vanuseks 20-40 aastat väiksema numbri.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

On kellelgi kogemusi, kas mõni ülekaaluline naine on Tinderist mehe leidnud? Või pole mõtet üritadagi?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

On kellelgi kogemusi, kas mõni ülekaaluline naine on Tinderist mehe leidnud? Või pole mõtet üritadagi?

Pane profiilile täispikkuses pildid.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

On mehi, kellele just ainult ülekaalulised naised meeldivadki. Ise tunnen mitut sellist meest ja nad on muidu igati konkurentsivõimelised, kui nii sobib öelda. Üks nendest svaibib Tinderis paremale ainult suuremaid tüdrukuid, ise on öelnud seda. Kohtub ja tutvub nendega, mõnega on suhtesse läinud. Nii et jah, on võimalik.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Soovitan uuesti panna täispikkuses pildid, et mehed ei pettuks. Plussuurused leiavad alati mehi, aga nende välja filtreerimiseks sulle näita oma suurust.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tahaks ka küsida, et kuidas neid vanuseid näete ja laigite neid, kes on vanusevahemiku paika pannud? Valetate end nooremaks? Petate ju.

Kusjuures tinder näitab pilte enda vanusevahemiku eelistuse järgi. Kui 50 aastane paneb, et talle meeldivad 20-25, siis saabki ta noorukite pilte ükskõik kumbas suunas nihutada, teine pool teda vastu ei näe niiehknaa. Va tasuliste kontode omad, kes näivad “sind laigiti”.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kusjuures tinder näitab pilte enda vanusevahemiku eelistuse järgi. Kui 50 aastane paneb, et talle meeldivad 20-25, siis saabki ta noorukite pilte ükskõik kumbas suunas nihutada, teine pool teda vastu ei näe niiehknaa. Va tasuliste kontode omad, kes näivad “sind laigiti”.

Teine pool ei näe küll vastu, aga see, kes pani eelistusteks 40 aastani vanusepiiri, ei satu ette 50aastasele mehele.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei tea, mul oli ka vanusevahemik pandud, aga ikka kirjutasid mingi 20-40 aastat vanemad pässid.

Seal saavad sulle kirjutada ainult need, kelle oled ise vastu valinud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

On kellelgi kogemusi, kas mõni ülekaaluline naine on Tinderist mehe leidnud? Või pole mõtet üritadagi?

On leidnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks see nali pidi olema? Minu meelest on kondoom gümnaasiumiõpilastele vägagi omal kohal. Või arvate, et 17-19 aastased ei seksi?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Andeksi, vale teema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Andeksi, vale teema.

What? Anteeksi ikka.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Andeksi, vale teema.

What? Anteeksi ikka.

Estoy contigo en esto.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 23 postitust - vahemik 1 kuni 23 (kokku 23 )


Esileht Pereelu ja suhted Tinder