Esileht Pereelu ja suhted Tinder

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Tinder

Postitas:
Kägu

Keegi Tinderis ka praegu, kuda seal läheb? On seal meeste valikut ka üldse?

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Valikut on ikka, mehi seal rohkem kui naisi. Kas see valik sulle aga meeldib, on iseasi. Mulle nt ei istu.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Päriselus ikka tutvutakse. Tööl, koolis, hobiringis, konverentsil vms. Miks seda ei saa?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Päriselus ikka tutvutakse. Tööl, koolis, hobiringis, konverentsil vms. Miks seda ei saa?

veinitavad ja sõimavad lapsi. Miks keegi peaks oma koju midagi säärast tahtma?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

veinitavad ja sõimavad lapsi. Miks keegi peaks oma koju midagi säärast tahtma?

Venitavad kes, naised või mehed? Kuidas päriselus on veinitamist raskem varjata kui Tinderis?
Äppides on nii, et algul kohting ja siis tutvumine.
Päriselus on nii, et algul tutvumine ja siis kohting. Vahe on vahel. Üks on see, et õpitakse inimest tundma, nähakse välimust, teine on see, et lähed kohtingule, juba on suured ootused ja eeldused, et mees peab meeldima, sest kohting ju.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõik on nii ideaalsed mehed seal 🙂

Ma selline hall hiir, tahaks niisama rahulikult tutvuda ja koos kulgeda. Avastada teineteise maailma, nautida kultuuri, öist linna, tähistaevast, hubaseid kohvikuid, kummikutes läbi sügisese metsa/raba trampida ja sooja hõõgveini mekkida.

Mehed jällegi ei viitsi sumedates sügisõhtutes sumada. Nemad tahavad partnerit kogu eluks aga max nädalaga. Edasi pidi puhas ajaraisk olema.

Ma kohtan palju kärsitust ja üüratult kõrgeid nõudmisi. Tunnen, nagu ma oleks liha letil, mida togitake, et selle kõlblikust uurida. Egod ja enesekindlus pulbitsevad.

Võtsin vahepeal pildid profiililt ära ja asendasin nt loodusega. Olukord muutus natuke paremaks. Kirjad ja inimesed nende taga polnud enam nii nõudlikud. Paar võrratut väljasõitu on juba olnud ka.

Kui rääkida mind huvitavast vanusest 45+… , siis hästi ei saagi aru, mida otsitakse, kas tõesti vaid diivanile/autosse kaunistust, kellega sõprade ees etelda, või inimest hinge ja südamesse…

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui rääkida mind huvitavast vanusest 45+… , siis hästi ei saagi aru, mida otsitakse

Kuulasin täna lapse keskkooli loengut.  Ja see oli sisult järgmine.  Te ei kujuta ettegi,  kui palju mehed mõtlevad tegelikult seksist. Sõltumata mehe vanusest: seksikas ja viljakas on ainult 20-ndates naine.  Rasvakõhuga naised on meestele vastumeelsed, kuna meenutavad rasedat nn. “kasutatud naist”.  Mees ja naine ei saa olla iialgi sõbrad. Hõivatud mees võib magada teistega, kuid kui naine on hõivatud, siis tema ei tohi magada teiste meestega.
Järeldus: seks nr 1.

Kuulasin Podcasti Mõttekoht: nõustaja juures käivad  möllu teinud mehed- oma elu ja naist taga nutmas. Järeldus nr 2: nutavad taga oma naist, tindrist leitud on ainult seks, kuid andke mu naine tagasi!

Nägin reklaami raamatust “Seksuaalne”.  Ei plaani lugeda, sest ma ei tea,mida teise naise seksuaalarenguga peale hakata, Aga mitmed kiidavad. Järeldus nr 3, seks müüb alati ja seks arendab alati.

 

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui rääkida mind huvitavast vanusest 45+… , siis hästi ei saagi aru, mida otsitakse

Kuulasin täna lapse keskkooli loengut. Ja see oli sisult järgmine. Te ei kujuta ettegi, kui palju mehed mõtlevad tegelikult seksist. Sõltumata mehe vanusest: seksikas ja viljakas on ainult 20-ndates naine. Rasvakõhuga naised on meestele vastumeelsed, kuna meenutavad rasedat nn. “kasutatud naist”. Mees ja naine ei saa olla iialgi sõbrad. Hõivatud mees võib magada teistega, kuid kui naine on hõivatud, siis tema ei tohi magada teiste meestega.

Järeldus: seks nr 1.

Kuulasin Podcasti Mõttekoht: nõustaja juures käivad möllu teinud mehed- oma elu ja naist taga nutmas. Järeldus nr 2: nutavad taga oma naist, tindrist leitud on ainult seks, kuid andke mu naine tagasi!

Nägin reklaami raamatust “Seksuaalne”. Ei plaani lugeda, sest ma ei tea,mida teise naise seksuaalarenguga peale hakata, Aga mitmed kiidavad. Järeldus nr 3, seks müüb alati ja seks arendab alati.

Jah, praegune maailm ongi kahjuks üleseksualiseeritud. Seksikus on üle kõige. Huulte suureks ja meelaks süstimine, stringid randades, et kannid meeste pilke köidaks, interneti portaalid, kus ainus mõte on seksuaalsust demonstreerida jne.
Pole siis ime, et keeruline on leida partnerit, kes poleks pinnapealne ja kes poleks seksuaalsuset ajupestud.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, praegune maailm ongi kahjuks üleseksualiseeritud. Seksikus on üle kõige. Huulte suureks ja meelaks süstimine, stringid randades, et kannid meeste pilke köidaks, interneti portaalid, kus ainus mõte on seksuaalsust demonstreerida jne. Pole siis ime, et keeruline on leida partnerit, kes poleks pinnapealne ja kes poleks seksuaalsuset ajupestud.

Vägagi nõus selle mõttega.  Lõpuks jääb neil elust kätte mis tegelikult, kas seksimeenutuste lisaks ka muud. Kade ei ole, kui sellest inimesele piisab, see on ainult tore ju.  Üldiselt on nii, kui raha kaob, kaovad mehe elust ka meelad huuled, stringid ja pringid kannid. Kui raha lisandub, avastab mees, et abikaasa on kuidagi vanaks ja kuivaks jäänud, aga raha eest saab armastust. Miljon korda nähtud, kus naine ehitab mehe kõrgustesse ja siis mehega juhtub see mis tavaliselt juhtub.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Pereelu ja suhted Tinder